|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
6.10.2008 8:35:25   
lumpa6
ojla ama katera montignac jem torej hujšam v elektronski obliki in mi ga lahko pošlje na mail

lp hvala

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Montignac
6.10.2008 8:38:26   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: April

mojamura, tebe je pa precej manj od novega letauser posted image  si mi prav v spodbudo, ko vidim tvoj podpis. A imaš še dolg do željene teže?


še 20 kg moram zgubit. pa ne mislit, da sem si zadala neko nerealno želeno težo....vem, da nikoli ne bom suhica v pravem pomenu besede....ker sem že drugače močnih kosti, ampak to težo sem mela pred 1. nosečnostjo pa se mi zdi, da je to ok.

sploh pa ko zdaj vidim da mi ratuje (čeprav mi eni pravijo, da je to full počasno hujšanje) mam raje, da zgubim 2 kg na mesec, da ma še pol koža čas, da se skrči user posted image user posted image user posted image ....

jaz vam povem, da monti ruuuuulZ!

jaz pa moram počasi tudi v šoping, mi je vse prevelko. hvala bogu, da nam firma zdaj novembra podari cca. 200 € za obleke

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Montignac
6.10.2008 8:40:13   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

A mi lahko prosim katera pošlje knjigo po mailu? Prosim. Moj mail je  jerica.krzic@gmail.com.

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem. Ko jo pa predelam, se vam pa pridružim.





evo link kjer si knjigo dol potegni:

http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Montignac
6.10.2008 8:40:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

ojla ama katera montignac jem torej hujšam v elektronski obliki in mi ga lahko pošlje na mail

lp hvala



one more time....link kjer je knjiga


http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Montignac
6.10.2008 9:43:39   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

ojla ama katera montignac jem torej hujšam v elektronski obliki in mi ga lahko pošlje na mail

lp hvala



one more time....link kjer je knjiga


http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html



100000×ti hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Montignac
6.10.2008 12:16:22   
aiwich
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz pa moram počasi tudi v šoping, mi je vse prevelko. hvala bogu, da nam firma zdaj novembra podari cca. 200 € za obleke

user posted image  jz bi tud!!!
dam številko svojga TR pa nej še men nakažejouser posted image . sej se pridem pokazat pol kok bom lepauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Montignac
6.10.2008 13:01:52   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz pa moram počasi tudi v šoping, mi je vse prevelko. hvala bogu, da nam firma zdaj novembra podari cca. 200 € za obleke

user posted image  jz bi tud!!!
dam številko svojga TR pa nej še men nakažejouser posted image . sej se pridem pokazat pol kok bom lepauser posted image user posted image user posted image user posted image



hehehehehe user posted image user posted image
ti verjamem, da bi....jaz pa zimsko garderobo (in jesensko tudi) krvavo rabim, ker je nimam - tisto pa kar je ostalo je vse preveliko (ampak jaz sem happy, da je tako) user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Montignac
6.10.2008 13:03:30   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

ojla ama katera montignac jem torej hujšam v elektronski obliki in mi ga lahko pošlje na mail

lp hvala



one more time....link kjer je knjiga


http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html



100000×ti hvalauser posted image user posted image user posted image




ni zakaj! ti zdaj zadevo preštudiraj, potem pa teorijo v praxo prenesi. me te bomo pa spodbujaleuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Montignac
6.10.2008 14:13:29   
aiwich
user posted image  100x boljš met nč za oblečt pa dobr zgledat user posted image  kokr met dost za oblečt pa se slabo počutit v vsemuser posted image user posted image
prov privoščim ti en super duper šoping. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Montignac
6.10.2008 20:30:15   
snorlax

Jaz sem ga jedla zjutraj tam kake pol leta (okus za posrat ampak ko se navadiš ni panike), pa sem imela čist preveč prebavnih motenj (napenjanje, smrdljivi prdci,...) pa sem ga opustila, ker ne ni delal najbolje in se mi zdi da mi je prebavo čist zasral. Zdaj ga že kako leto ne jem več, sem pa vmes naredila kuro s probiotiki in zdaj je moja prebava spet čist kul.



No, saj tega se jaz bojim. Bom poskusila med vikendom, da ne bodo v službi vsi zbežali stran od mene. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Montignac
7.10.2008 7:29:26   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Jaz sem ga jedla zjutraj tam kake pol leta (okus za posrat ampak ko se navadiš ni panike), pa sem imela čist preveč prebavnih motenj (napenjanje, smrdljivi prdci,...) pa sem ga opustila, ker ne ni delal najbolje in se mi zdi da mi je prebavo čist zasral. Zdaj ga že kako leto ne jem več, sem pa vmes naredila kuro s probiotiki in zdaj je moja prebava spet čist kul.



No, saj tega se jaz bojim. Bom poskusila med vikendom, da ne bodo v službi vsi zbežali stran od mene. user posted image



Sam veš snorlax to ne pride tako čez noč ampak po določenem obdobju, jaz tud nisem imela problemov tam kake 3 mesce potem pa kar naenkrat, no drugače boš pa itak vidla kako in kaj, ti pa povem da je okus obupen, kot bi zemljo jedlauser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Montignac
7.10.2008 8:18:42   
mojamura
mene pa suho sadje napenja....sploh marelice....prdim po tem ko konjuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Montignac
7.10.2008 9:32:25   
aiwich
user posted image user posted image user posted image user posted image  tle so zmer ene fajn debateuser posted image user posted image user posted image
no jz pa s prebavo nimam nobenih problemo. lahk skor karkoli jem. edino ko dobim ženske težave me kšn dan al pa dva hoče raznestuser posted image pa ni važn kaj takrat jem.

uuuuuu. matr sem vesela. sem mislna da sem se zredila prejšn mesec, pa sem ugotovila da sam ta nova tehtnica drugač kaže. tko da pol klile šlo dol in po tastari je kr lepo za videt. po tanovi bomo pa še tok časa pridni da bo tud lepo videt. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Montignac
7.10.2008 10:09:23   
April
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: April

mojamura, tebe je pa precej manj od novega letauser posted image  si mi prav v spodbudo, ko vidim tvoj podpis. A imaš še dolg do željene teže?


še 20 kg moram zgubit. pa ne mislit, da sem si zadala neko nerealno želeno težo....vem, da nikoli ne bom suhica v pravem pomenu besede....ker sem že drugače močnih kosti, ampak to težo sem mela pred 1. nosečnostjo pa se mi zdi, da je to ok.

sploh pa ko zdaj vidim da mi ratuje (čeprav mi eni pravijo, da je to full počasno hujšanje) mam raje, da zgubim 2 kg na mesec, da ma še pol koža čas, da se skrči user posted image user posted image user posted image ....

jaz vam povem, da monti ruuuuulZ!

jaz pa moram počasi tudi v šoping, mi je vse prevelko. hvala bogu, da nam firma zdaj novembra podari cca. 200 € za obleke


ja imaš prav. jaz sem danes že en teden na montiju. vaga kaže 2-3 kile manj(odvisno kdaj gor stopimuser posted image ), počutim se super. prve dni me je mal lakota dajala, čeprav sem velik pojedla, ampak mene meso ne nasiti kaj dosti. zdaj je kul. najbolj sem zadovoljna, da me je tok discipliniralo, da imam redne obroke. prej sploh kosil nisem jedla, ampak sem cel dan nekaj mlelauser posted image .
pojem kar veliko, včeraj za malico naprimer celo vrečko akazu oreščkov. Pijem tudi več.

Imam eno vprašanje- a se s črno moko lahko dela kruh al mora bit samo polnozrnata?

No toliko o meni. Začetek je vzpodbuden, me pa še veliko čaka. Ampak bistveno je, da to vzamem kot način prehranjevanja. Ker drugače kar hitro zapadem spet na stare prehranjevalne tirnice.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Montignac
7.10.2008 11:15:18   
avaya
Hoj  punce!

Dejte mi mal pomagat. Že nekaj časa se skušam prehranjevat po Montiju, ampak mi kr nekako ne uspe. Prepogosto prihajam v skušnjavo, naj bodo to sladkarije, krompir,…Težava je tudi v tem, ker se še vedno nisem popolnoma vsedla za knjigo, da bi jo v miru prebrala. Bom obljubim, ampak do takrat pa prosim malo pomoči.

In sicer kako sfolgate naporen urnik službe še s prehranjevanjem po Montiju? Ko sem bila doma na porodniški sem se lotila ločevalne in tudi brez problema ločevala in shujšala, saj sem imela lepo obroke ob urah, vse sveže kuhano, nič hitre prehrane. Zdaj ko sem v službi pa kaos v moji prehrani in počutju posledično.

Torej…Za zajtrk sem jedla jabolko, po 15-20 minutah polnozrnato štručko. Takoj zatem pa še eno brezkofeinsko kavico, brez sladkorja in mleka. Čisto po Montiju a ne. Bravo jaz.user posted image Zdele sem lačna. user posted image  S sabo imam probiotični jogurt in ovsene kosmiče, ki jih bom zamešala notri. Vse OK??? No kosilo/večerja me čaka šele ob 18:30. Vmes bom pojedla še jabolko. A ni to malo pozno, da se takrat najem kot pujsek??user posted image No sej nisem mislila pretiravat samo vseeno bo to šele moj prvi topel obrok in bom najbrž veliko pojedla. Več kot pa je dovoljeno ob takem času a ne?

Torej kako si ve organizirate prehrano med delovnikom??? Pa tukaj ne mislim na tiste, ki ste vsak dan ob 15h že doma, ampak tiste, ki ko pridete domov ob 17h, še kuhate, tako da pred 18h itak nikoli ne morete jesti kosila/večerje.

Lp

avaya



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Montignac
7.10.2008 11:50:54   
mojamura
moka za kruh mora biti PZ.

ja treba je montija vseti, kot vseživljenski projekt, ne kot neko za določen čas trajajočo dieto.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Montignac
7.10.2008 11:54:39   
aiwich
no takle mam tud jz. danes bom verjetno do ene 19.30  v službi (če ne bo nobenih presenečenj), prišla sem pa že pred 7. tko da jz sem si začela za take dneve kr en dan prej zvečer doma kuhat. dam v posodico (npr.tuperware) in si prnesem v službo pa pojem potem okol 1h kosilo. do zvečer ne bi zdržala. sem si pa pred enim mescom prnesla mikrovalovko v službo tko da si končno lahko pogrejem. prej sem vedno mogla mrzlo jest in potem ni blo veliko izbire kaj sploh jest.

(odgovor članu avaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Montignac
7.10.2008 11:54:50   
mojamura
jaz delam od 8-16. 3 do 4 krat na teden grem še na fax po službi.

organiziram se tako, da zjutraj obvezno pojem zajtrk (in se najem), s sabo nesem ponavadi kako sadje, ali suho sadje, kakšne arašide. Od 12-13 grem na malico, ponavadi je to kak solatni krožnik. Ko pridem domov pa si spet vzamem neko malenksot.

če ne grem na fax....pa pridem domov pa nekaj skuham (gobe + ajdova kaša + solata, ali pečen piščanec + solata itd)

organizacija in disciplina je res tu ključnega pomena.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu avaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Montignac
7.10.2008 13:19:57   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: April

Imam eno vprašanje- a se s črno moko lahko dela kruh al mora bit samo polnozrnata?


Sicer je najbolje da je moka polnozrnata, pomoje ne bo nič narobe če porabiš črno moko če jo imaš, če pa kupuješ novo pa kupi polnozrnato. Pa še razlike v mokah in zakaj dejansko mora biti polnozrnata moka: KLIK

< Sporočilo je popravil puncica -- 7.10.2008 13:21:10 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Montignac
8.10.2008 20:33:15   
Lejči
Hojla Montinjančke user posted image , dajte mi prosim mal pomagat. Kako je s kostanjem? Nikjer nisem zasledila ali se ga lahko je ali ne user posted image . Mi je ful zadišal, pa ne vem, ali si ga lahko privoščim ali ne. Preveč ne bi rada grešila, ker se še zmeraj trudim vztrajat na prvi stopnji.

Hvala. Pa čestike vsem za izgubljene kg user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Montignac
8.10.2008 21:57:18   
rainbow
Ojla, ženske!

A ste videle, da je bil sam Montignac v LJ? Pa v včerajšnji Oni je intervju z njim. Me je to spodbudilo, da se spet tu oglasim. Pa ne bom jamrala, skratka, morala bi spet na prvo stopnjo. Ker meni ta sredina ne gre najbolje. Ga preveč serjem, grdo rečeno.

Kdo je šel v šoping? Upam, da je bilo uspešnouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Montignac
9.10.2008 3:50:04   
snorlax
Za kostanj pa mene tudi zanima. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Montignac
9.10.2008 7:42:03   
puncica
mislim da se kostanj po montignacu ne sme jest, nisem pa čist sigurna.

Očitno sem se zmotila: KLIK

Tako da go for it ampak po moje v mejah normalne.

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2008 7:49:12 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 7:47:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Montignac
9.10.2008 7:49:43   
TRIŠ
Se vam lahko pridružimuser posted image .Nič mi ni več prav ,denarja pa nimam toliko, da si bi še jesensko zimsko kolekcijo kupila novouser posted image .Poletna je bila cenejša pa je šlouser posted image .Jutri skočim v knjižnico po knjigo,potem pa akcija.

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 9.10.2008 7:50:13 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?