|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 14:54:09   
aurora28
najbolj da se izogibas hrane kot so pomfri pa slatkarije in malo manj jes,pa bo slo pocasi,js poznam eno ki je vse jedla cist vse in je v treh mesecih izgubila 20 kg,je pa da po peti uri ni nc jedla in vsakic ko je jedla je samo malo pojedla glih tok da ni bla lacna.probj,js bom tut tko zj hujsala manj bom jedla pa nic slatkarij


Pod tole se podpišem user posted image .

Jaz sem se enkrat pred leti odločila, da bom hujšala in mi je uspelo in to tako, kot je zgoraj napisano. Jedla sem vse, po 18. uri zvečer nisem nič jedla, ampak veliko pila, čez dan sem nasploh veliko pila najmanj 2 l tekočine, nisem pila gaziranih in sladkanih pijač, jedla sem pa tudi sladko, ampak vse v mejah normale. Spomnem se, da si pri kosilu ali večerji nisem privoščila repetejev, ampak sem pojedla toliko kot sem imela na krožniku, ko pa me je zagrabila panika po sladkarijah, pa sem jedla sadje. Takrat sem shujšala za 10 kil, mislim, da je trajalo kar nekaj mesecev, se ne spomnem dost dober, ker je že kar nekaj let od tega.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 15:51:41   
RAKICA1
ojla no jaz sem iz Šlofje Loke drugač
NO moja sedanja teža pa je 68,70kg user posted image  no planiram da mi uspe shujšat do novega leta vsaj tak mam načrt
zato punce gremo gov gov samo voljo in veselje mormo imeti

Lunca jaz sem zgubila 21,5kg in sem jedla vse razen sladkarij seveda pa po 17h nisem nič več pojedla sem pa znala zvečer spiti navaden jogurt zmešan z vodo ker sem nek prebrala da je dobr za maščobo sem pa vsak dan se naterala da sem spila 4l vode

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 17:17:15   
Estrella*
Oj oktoberke!
 
Jaz se vam tudi pridružujem. To bo moja **** -ta dieta, se sploh ne spomnim več kolikokrat sem začela , uspela in se zredila nazaj. Moje prekletstvo so sladkarije in z njimi vse porušimuser posted image  Ker sem polno dojila, sem imela vedno izgovor, da ne smem hujšat, sedaj pa bom temu naredila konec. Moj štart je 81kg in jih mislim skiniti 25kg. Časovni okvir je do konca porodniške, torej konec aprilauser posted image Moja dieta je manj žri v kombinaciji z ločevalno. No, pa mal rekreacije ne bo škodilouser posted image
 
Sem tak jezna sama nase. Ko sem zanosila sem jih imela 62kg, po porodu sem jih imela 67kg, pa sem se uspela v 3m zredit na 81user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 18:41:20   
RAKICA1
Estella dobro došla med nas hujšarce seveda ti bo uspelo veš sem bila tudi jaz slatko sneda zelo samo ko sem se odločila da začnem hujšati sem se malo po malem držala tako da me sedaj nevleče več sladko včasih ko mi sladkor pade potem malo pojem in mam mer spet za nekaj časa no si se pa veliko zredila user posted image  sem se pa jaz tudi zredila po vseh porodih kar je za menoj tako da sem se sedaj odločna da zgubim no do sedaj sem že veliko zgubila upam pa še na 9kg da mi uspe shujšati zato samo dobra volja in ti bo ratalo user posted image user posted image user posted image user posted image  gremo punce

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 19:26:57   
aurora28
Estrella seveda ti bo uspelo, vsem nam nam bo uspelo user posted image user posted image user posted image . Čeprav se ravno grešim z Merci user posted image user posted image . Tak se mi lušta sladkega, joj zakaj se mi ta user posted image sladki ne zagabi. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 19:43:33   
dzanika
Jaz sem pa danes jedla za kosilo makarone z paradižnikovo polivko. Za večerjo mam pa danes tortico pa temno čokolado. Sam ne bom večerjala ker sem si že prej mal prste oblizovala ko sem pecivo pekla. user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 19:44:28   
dzanika
lunica kje si pa ti kaj danes?

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 19:46:07   
Estrella*
RAKICA1: Jaz sem po prvem porodu imela 56kguser posted image , po drugem pa 67kguser posted image user posted image user posted image Saj ne vem kaj je bolj za zjokat. Brez sladkarij sem pa zdržala enkrat samkrat in to 7muser posted image
 
AURORA: Merci........no sem pa tja pravijo, da ni nič narobeuser posted image  Jaz pojem celo milko 300g in mi ni nič slabo, to je pa grešenje.
 
Uspel nam bo , samo počas se je treba zadeve lotit. Nič na hitro. To so moje izkušnje; hitro dol, še hitreje goruser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 19:53:00   
katy82
Čer punce tud jst bi se vam rada pridružila,začela sem dons po cindi programu in mi je zdle kr panika k je noč men se pa tko lušta neki sladkegauser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 20:11:35   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čer punce tud jst bi se vam rada pridružila,začela sem dons po cindi programu in mi je zdle kr panika k je noč men se pa tko lušta neki sladkegauser posted image


dobrodošla


a  lahko kaj napišeš o tem prograu, me ful zanima, lohk mi tut na zs pošlješ

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 20:12:36   
Estrella*
katy: bo že. Saj veš, da je začetek najtežji. Čez čas, bo tudi ta odvisnost izzvenelauser posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 20:18:19   
katy82
Cindi program je hujšanje v skupini v zdravstvenem domu,prijaviti te mora zdravnik,gre se pa za načela zdrave prehrane.Včeraj smo meli šele uvodno predavanje tko da velik še ne vem

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 20:30:47   
hijenca
katy in estrella dobrodošli.

jaz danes od kosila nisem nič jedla, pa tako sem danes preveč crknjena, da bi še kaj jedla, šoping me je zmatral. Bom jutri kaj komentirala.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: 1. oktober zares? začnem
3.10.2008 22:36:52   
*erika*
vse nove dobrodosle,vec nas je lazje bo.men je prov tezko se zacela nism z hujsanjem,no sj bom takoj zj!!!!!!!no grem spat pa se javim jutr

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 8:36:48   
lumpa6
jutro

kje ste vse, že kuhate kosilo, no in kaj bo danes, tko mal za idejo, k me to tok jezi, vedno se moramo nekaj zmišljevati kaj bo za jest, sloh nimam več idejeuser posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 8:42:35   
amy26
se vam še jaz pridružim pri hujšanjuuser posted image  

po prvem porodu sem jih imela 60 in potem shujšala po ločevalni dieti na 52 in potem sem se spet kmalu začela rediti saj sem bila spet nosečka, po drugi nosečnosti sem jih imela spet okoli 60 in potem naravno shujšala saj sem bila skos na dieti zaardi dojenja ker je tamala bila alergična na x stvari, no še vedno jeuser posted image

po dojenju 11,5 meseca sem dojila, sem se pa začela rediti jedla vse stavri ker sem bila zelo prikrajšana 11,5 meseca in se sedaj počutim k user posted image  teža pa se giblje med 59 in 60

tako da danes upam da končno začem in da ne bom prehitro obupala
hujšala pa bom po ločevalni dieti, le tukaj se mi zdi da bom kokr tok disciplinirana

Z: kava + breskev
K: golaž, kos kruha
V: bo verjetno ista, vendar pol manj

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 8:49:12   
AKŠ
jutro punce user posted image user posted image user posted image

že trije uspešni dnevi so za menoj :-) - na vago ne bom stopla, ker se mi zna motivacija mal povesituser posted image

ja danes bom pa na sadju in zelenjavi. Za zajtrk sm pojedla banano, za kosilo si bom podušila zelenjavo (paradičnik, papriko, čebulo, česen, zelje, korenček ) in za okus dodala malo paradižnikove mezge ter začimbe.

če bo kaj ostalo bom to isto jedla še za večerjo, drugače pa bom jedla jabolčka...


no drugače pa sem imela nekoč 60 kg. Ko sem zanosila sem jih imela 66. Rodit pa sem šla z 92kguser posted image ! - Ja kr fino sem se zredila..... Do konca porodniške se se res veliko migala in pristala na 65kg. Pol pa je pršla služba - za računalnikom sem sedela 8 ur na dan - v avtu vsega skup 3 ure, pol sm pršla domov sem se spet usedla da sem neki pojedla, ja pol je blo pa že konc dneva.......

in tako smo eno leto po porodniški prišli nazaj na 74 kg - ki sem jih do danes tudi lepo obdržala...

tako da - ločevalno sem že enkrat dala skozi, a sem zdržala samo mesec in pol - zgubila 7 kg, ki pa sem jih nato dobila nazaj...

moram pa povedati, da je sestrična z ločevalni skinla 25kg. Po treh mesecih ločevalne je zdržala še "posdielo" - še tri mesece "pazi kako ješ" in je po petih letih še vedno na -25kg!!! user posted image user posted image user posted image  To mi daje moč, da lahko to storimo tudi ME!

dejmo punce, dejmo.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 10:52:14   
*erika*
alo.kako ste,danes bom kuhala slatko zelje in krompir,js bo itk malo jedla tako da se nc kj ne veselim kosila.povejte kaj boste kj kuhale

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 11:05:21   
S*
Kako ste vse pridne, komaj vas uspem sledit. Tudi sama sem nekoč že dala dol 20 kg, sedaj pa so moje želje podobne, tako da gremo naprej v akcijo.
Za menoj je zajtrk: jajčka s šunko, papriko in paradižnikom. Za kosilo bodo kalamari na žaeu in velika skleda solate, kaj bo pa ta večerji še ne vem, ker grem na obalo na potep in bom po vsej verjetnosti padla kakšna ribica.
LP

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 11:17:55   
hijenca



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE       ZAČETNA TEŽA       1. TEHTANJE
                                       (1.10.2008)        (8.10.2008)  

lunica24     -20 kg          85 kg

hijenca       -15 kg          89 kg

AKŠ             -10 kg         74 kg

auroraa       -10 kg         78 kg

Kanka          -15 kg         76 kg

aalmaa         -15 kg           ?

nky23          -10 kg         64 kg

RAKICA1       -9 kg           ?

čičuča           -15 kg        75 kg

dzanika         -15 kg        70 kg

luka jan         -7 kg          75 kg

lumpa6          -27 kg        127 kg

*erika*          -13 kg       73 kg
 
S*                    ?               80,5 kg
 
aurora28       -10 kg        74,5 kg
 
tropical          -11 kg       76 kg
 
Estrella*        -25 kg       81 kg

katy82              ?               ?
 
amy26             ?              60 kg


user posted image     







_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 11:21:16   
hijenca
Dobro jutro!

Zajtrk je za mano, pojedla sem eno polnozrnato žemljico z doma narejenim skutnim namazom. Malo skute, malo čebule in malo soli. user posted image  je reko, da ni dober, ampak ker me ma rad, je mogo jest, pa čeprav nima rad čebule, pa malo je bilo pusto, ker ni bilo nič kisle smetane v njem. Meni je bil dober, ker imam rada skuto, pa čebulo.

Za kosilo pa bodo goveji zrezki v omaki, pa solata.

Lep dan punce.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 11:48:45   
buček
punce se vam lahko tudi jaz pridružum? od 1 oktobra probavam manj jesti.(SAMO PROBAVAM)user posted image  in hodim na telovadbo ampak potrebujem motivacijo in vem da jo pri vas dobim.....
moja teža je 63kg želim se olajšati za cca 6kg. ker mi na meni vse cote zgledajo grozno po nove večje št. pa nočemuser posted image
hvala se še beremo

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 11:59:08   
dzanika
Dobrodošle vse nove!  user posted image user posted image user posted image
Jaz imam danes sadni dan. Za zajtrk nisem nič jedla. No edino par grojzdkov sem odtrgala k ga lih obiramo. Za kosilo bom pojedla eno banano pa mal ananasa. Za večerjo pa po mojem nič ker mi bo sadje že iz ušes ven gledu. user posted image Ga nimam preveč rada. user posted image

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 12:07:29   
amy26
hijenca vidim da vzdržuješ tabelo

moje želje iz 60 na 52 torej bo treba dati dol 8 kg

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: 1. oktober zares? začnem
4.10.2008 13:41:39   
dzanika
Lunica dva dni te že pogrešam. Kako je šel vodni dan?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




DRAŽJE ALI CENEJŠE MLEKO?
MYBABYGROW

KATERO MLEKO PORABLJATE ZA SVOJEGA DOJENČKA?

aptamil (36%)

babylove (36%)

hipp (5%)

novalac (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!