|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 0:08:44   
Pija76
Evo dečve, otroci ne pustijo spati user posted image , sej ne neki me krči po nogah dajejo in sem se zbudila pa pijem magnezij, sej valda to lahko?

Kiwi user posted image , vse lepo ti želim.

Neni dobrosdošla, dolgčas ti ne bo.

Daisy kako te zastopim! Ampak začuda se vedno najde nova moč za to....

LL grejem pridno, vsaj tako misliluser posted image . A je možno da me še vedno po jajčniku špika? In to po desnem? Še odbr da nimam jajcevoda mater bi mislila spet na IMN.

Gigi hvala za skrb. Mami se trudim in počivam kolikor se da, vidiš pol pa ponoč okol haram user posted image . Peglala nisem!

Dajamaja user posted image , bravo deklica! Naj se oplodijo in na koncu štručke rodijo.

Ozone kokoška jatina, dajmo jutri.

Obaylifo naj se vidi kaj jutri! Srečno.

Abrica stiskam k sebi...

Mismis akcija še traja?

Blanči kako si?

Grety, Zvezdica, Netka, Želvica, Lučka...pozdravček vsem, gem pred TV.

Nočko

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 6:49:02   
obayifo
se javljam... danes je blo videt kar 3
ampak so še premajhni, tako da v torek ne bo nič, jutri še enkrat na UZ in če bo v redu, greva v graz v sredo
zdaj greva pa še malo dremat...

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 7:29:48   
sonček33
Pija - ja, seveda, magnezij lahko. kar pij ga, da krči minejo.

Obayifo - počasi se daleč pride...manj je več

Dajamaja - jupi kokoška naša...



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 7:53:59   
lara light
Dobro jutro!user posted image  Vsak cajt bo kavica, čajček za nosečke, kakav,...aha še en marelični sok, boste mrzlega, prav, to bi bilo vse, še en kapučin...hvala, takoj bom drage! Bi bila komot kelnarcauser posted image ...jaz vse zastopim več kasno!user posted image

Lepotičke, kako?
Navijam za akterke!user posted image
Dajamaja, držim pesti, da te počakajo lepi zarodki in ne zapustijo do konc maja 09!user posted image
Gigi, sem pridnauser posted image ..čakam,čakam, čakam...mal me srbijo prsti, kot pravi bambi.user posted image

Grethy, lepo te je brat. Midve se ne poznava prav dobro in čutim, da sem veliko zamudila. Vse kar lahko dodam je, da sem vesela, da si, da razmišljaš tako kot razmišljaš, da vem, da bosta v vsakem primeru zmogla, da bostva v vsakem primeru srečna bolj kot marsikdo...user posted image

Oby, fajn, vse bo ok, še kej proteinčkov pojejuser posted image

Pija, veš da so mene tudi noge zelo bolele...zdaj jih kak dan še malo čutim...na mg pa nisem pomislila, rešeto, rešetasto. Bodi dobrouser posted image

Abrica, si kej spala, al že delate streching?user posted image

Mismis, še malo, pa boš grela tudi ti, komaj čakam!user posted image

Sonček, shuka, dobro jutro dečve! Kaj bo dobrega za kosilo?user posted image

Punce, lučka, kajsica, zarja, upam, da si bolje,kiwi, baci, mlbk, T1979 in še cel kup k jih nisem naštela...:vklopite diesel in se muckajte cel dan... je namenjen za ostat doma...pa pauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:05:45   
Pija76
Dobro jutro,

LL hvala za čajček! Ja, testek bi pa počasi lahko naredila in nam polepšala kak dan ane? Ah pa vseeno počakaj da se ne bo vznemirjala po nepotrebnem, danes je 11 dan po ET  ane?

Arneja kako da imaš test 29, jaz pa 25-tega? Pa samo 2 dni razlike ET user posted image . Kako ste spali? Gužva v postelji?

Sonček naš kaj boš kuhala?

Abra danes nas je bilo kar 5 v postelji user posted image .

Obaylifo kot reče Sonček počasi se daleč pride. Kam pa na UZ hodiš? A je v Grazu kakšna razlika v postopku?

Grety pozdravčke, lepo si napisala, v življenju lahko najdemo tudi druge lepote in vrednote a ne?

Kaj boste punce kaj danes počele?

Vsem pozdravček.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:12:58   
želvica99
Vidm, da sem spet zamudila žur, bo treba nadoknadituser posted image

Najprej čestitke novim grelkam Arneji in Kiwiju- dobro grejta, pa veliko se smejta, da bodo otroci imeli nasmejano mamico.

Lara in Blanč djmo še mal zdržat, ni več daleč do testa. Znaki taki in drugačni pa vem, da znajo ubijat. Smo močne ampak kaj, ko telo ves čas nekaj opozarja, pa ne da miru. Evo v tem pogledu je pa moškim lažje, nobenga zvijanja ne čutijouser posted image  V glavnem držim pesti ful ful močno.

Zarja bošček, pa kaj to tebe vse napada, zdj so se te še virusi lotli. Upam, da te user posted image odreši čimprejuser posted image

Baci tole zvijanje tko hitro je po mojem hiperstimulacija - verjetno blaga. Sem tud sam imela še pred ET pa takoj po njem občutek, da bo user posted image prišla, pa so me sestre potolažle, da to pa ni mogočeuser posted image

Daisy nisi super kravca brez razlogauser posted image tud nam pogumnim, včasih vse dol pade, AMPAK se vedno poberemo. Je pa res, da tud sama vse kar je potrebno za IVF delam tko mehansko, kao mimogrede. Prvič sem res verjela, da bo kar takoj to to. Zdj sem se pa naštelala tako, da enkrat bo, ne računam na konkretni postopek, kot da je odločilen. No bom vidla, če bom tko pametna tud, ko bom čakala po ETuser posted image .

Pija ti kar pij magnezij, ni panike.

Neni hvala za vzpodbudo, si kar veliko dala skozi in evo eno bebico že imaš, to res vliva upanje v tele naše špikarske afere.user posted image

Shuka, Lučka, miska,....dobro jutro

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:15:12   
sonček33
Pija in lara - danes bo pa goveja juhca s korenčkom, pa tenstan krompir pa dunajci pa solatka.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:15:47   
lara light
Oj, Pija, ne 10. dan po et; če je dan et-ja nulti.
Bom še malo počakala, a ju3 bi moralo pokazat, če je kej?

Želvica moja, si bolje?user posted image Moškim je vedno lažje kot nam, oni že tko pol manj razmišljajo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:17:35   
sonček33
O lara veš da bo pokazalo. Brez skrbi.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:18:02   
andreja 07
Dobro jutro

Čestitke vsem ki vam je uspelo.In seveda pogum vsem ,ki vam še bo,ker ste sedaj v postopku.

Bi pa prosila inf. če ima kera kakao škatlico klomifena doma za posodit namreč danes bi morala prvo vzet,pa ga nimam doma.

Sma se odločla da probama še tole preden grema v posopek.Glede an to da so se pred 2 meseci neke reči dogajale,pa še vedla nisva. Bom vrnila samo saj vete G vsaj pr nas naročijo čez 1 mesec.

Jaz pa dans rabim ni problema pridem iskat osebno sam ne ravno na konesc sveta.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:19:29   
želvica99
Pozabila prej skuhat...evo dečve za vsako ena[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.gbahtavern.com.au/images/coffe.jpg&imgrefurl=http://www.gbahtavern.com.au/functions.html&h=266&w=368&sz=12&hl=sl&start=50&um=1&usg=__uCHjDPpduOMp1IOUP0Fy94UzMto=&tbnid=wkppnfNz7ZK0NM:&tbnh=88&tbnw=122&prev=/images%3Fq%3Dcoffe%26start%3D40%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN][/link] ne najdem lepše slikceuser posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:21:11   
arneja
Dobro jutro, pupike user posted image .

Me/i tri/je smo se zbudile/i. Sem že včeraj našega zafrkavala, da kaj, če smo tri babe na kupu, pa se je kar križal, češ, kdo vas bo pa poslušal user posted image .

Včeraj smo se potem ves dan crkljali, uf, je pasalo user posted image . Sem pa pozabila včeraj napisati še kup stvari.

Sem atu spustila, ko mi je rekel, da tako fejst punca si bo pa ja vse zapomnila, da če sem tako fejst, zakaj me potem ves čas krega in da jaz zdaj našemu kar dr. Reš rečem, kadar je zoprn user posted image . No, v bistvu mu rečem kar ATA Reš, ampak mu nisem mogla ravno tako reči. Je bil pa Reško v drugem prostoru, tako da ne vem ali je naredil kaj kislo faco, ko je to slišal user posted image . Potem pride k mučilnemu stolu user posted image  in reče Rrrrrrr - sem rekla, ja, ja, na RR sem res (začetnice imena in priimka). In začne odvijati tisti zelen prtiček z instumenti, ki mene vedno na bolnico Franjo spomni user posted image . Da ne omenjam tiste table ob AC, ki kaže, da je do Cerkna in Franje še 40 km - me vedno spomni, da se mučit na živo hodim user posted image . IN ko je Žanko povedal, kakšni zarodki so, je Reško rekel, ja, tale je včeraj klicala, pa je že Čedo rekel, da sta dva lepa.

Potem mi začne tisto cevko notri riniti, pa mene to kar boli, vas ne? Ne vem ali zaradi brazgotinic ali kaj. In komentira te brazgotinice, da ko enkrat nekaj odpreš, ni nič več kot novo user posted image . Potem se pa jaz spomnim, da se je naš nazadnje bal, da je Žanu zarodek padel na tla in sem ata vprašala, če to lahko iz cevke pade, ko ga nosi sem in tja. In je ata povedal, da lahko edino v cevki ostane, in da jo embriolog ravno zato pregleduje. Tisto ta mehko cevko mi je pa Žan notri dal, pa me je spet skelelo. Vas tudi ali sem samo jaz takšna občutljivka user posted image ? Ampak sem stisnila zobe in nisem nič pojokcala, malo sem se edino kremžila user posted image . Hatching mi je pa tudi naredil, sem videla na listu, tako da upam, da se bosta pikici res brez problema vzgnezdili user posted image .

Sem pa rekla še, da četudi je malo celic, da to ne pomeni, da so slabe in da sploh ni tako slabo, tudi če jih je malo. Je pa rekel, ampak, a vidite, kako vas je bolj strah, če je malo celic, ker ne veste ali bo kaj uspelo ali ne. Ima prav, zato jaz sploh ne zdržim, ne da bi klicala že takoj naslednji dan.

Je bilo pa še zanimivo: ko sem šla od doma, sem imela 56,1 kg (ja, ja, jih imam kar pet več kot bi bila moja idealna teža user posted image ), ko sem domov prišla pa le 55,5. A me je stres pri čakanju tako namučil, da sem kar pol kg izgubila user posted image ? No, v glavnem, od 55,5 naprej štejem, koliko jih bom dopridela. Upam, da čimmanj user posted image . Verjetno bom pa kar tam nekam do okoli 70 prišla user posted image .

A Aglurab zdaj še jem ali ne več user posted image ? Dajamaja, help please. Sem seveda pozabila vprašati.

Za bonbončke sta bila pa oba s sinčkom vesela. Ampak jaz res vedno prinesem le malenkosti, kot znak pozornosti. Sem dala atu nazadnje samo en Bajadera bonbonček, pa je bil full vesel. Pa enkrat tudi samo eno Mozartovo kroglico. Gre za to, da se nekoga spomniš user posted image .

Zdaj vas grem pa, pardon, gremo, brat, čvekice user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:22:45   
sonček33
Arneja  - korupcija

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:24:01   
želvica99
Larica sem že čist OKuser posted image . Moški pa bol razmišljajo z drugo glavo, s prvo pa kadar je nujnouser posted image . Ti si pa po mojih izračunih že kar 11. dan, tko da te mam zlo na sumu da bouser posted image user posted image user posted image -evo še engauser posted image za srečo.

Ampak kave pa očitno ne znam skuhat, ste dobile tole pešto od črk, pa kar lepa slikca je blauser posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:24:46   
arneja
Pija, Reško je rekel naj okoli 29. delam test. Itak ga bom verjetno kakšen dan prej. Si bom naračunala 10 dni od ET-ja, če bi bil peti dan, in bo takrat veliki dan D user posted image . Spali dobro, gužva pa velika user posted image . Tisti breztežnostni pikici sta pol jogija zavzeli user posted image . Kako si ti? Kaj znakcev že? Mene je zvečer kaj zvijalo, ampak verjetno še od tega, ker mi je ata šaril tam notri. Pija, je tista cevka, ki jo da embriolog notri, tudi pri tebi na koncu krvava, ko jo ven vzame? Ali samo pri meni, ker imam tiste brazgotinice? Je tebe ET kaj bolel?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:25:53   
arneja
Sonček, sem Kosa že dvakrat poslušala predavati, škoda, ker ga nisem vprašala, če je en bonbonček korupcija user posted image . Pa sigurno imam tudi pri Patrii kaj zraven, kaj user posted image ? Kako kaj tvoj trebušček?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:26:57   
sonček33
Arneja - o jaz bi tudi Kosa poslušala, pa gledala. Ja itak, korupcija je korupcija, tudi pri oklepnikih si zraven.
Moj trebuh? raste. dam eno novo slikco v album.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:28:50   
arneja
Lara moja, ti se pa lahko že kar veseliti začneš user posted image . Mislim, da bo to to. Tisti krčki so super zadeva, ki nakazuje uspeh user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:31:03   
Kalina
Dobro jutro borke!

Arneja super si napisala! Prav lepo te je bratiuser posted image Le pridno grej svoji dve pikiciuser posted image Glede Agluraba, mislim, da bi ga morala nehati piti. Kolko si ga pa pila? Jaz sem zdrzala samo 2m, vec ni slo, sem skoz skup lezla, pa bruhala. Pa ni slo vec naprej, tudi upala nisem, sem bila pol leta sama z tamalo.
Aja to sem vas hotla vprasat, kolko dni se ponavadi spikate? Jaz sem glih vceraj gledala svoje liste iz prvega postopka, in je bilo 15 dni, sm mela un dipherline (ja vem da ni prav napisanuser posted image ) pa menopur. Na zacetku 2 dozi, potem 3. Pa HS sem imela, srcno pa upam, da zdaj ne bom, ker trebuh sem imela ogromen.

Pa se moj sledeci problem, rabim vas nasvet. tkole, ce 17ga zacnem piti primolut, bi morala dobiti M tam nekje 30.9. Se pravi 1.10. se zacnem spikat. 4.10. pa ima moj brat poroko v tujini. cca 5h voznje. Kaj ve pravite? Je ok ce grem? Ker si sploh ne predstavljam, da nisem na bratovi porokiuser posted image Po kolkih dneh spikanja je prvi Uz? Tam nekje 8 dan a ne? Mah sem cist napsihirana, ze 2t me tako jajcniki bolijouser posted image
Pred 3 leti tocno danes sem zacela z spikanjem. Zdaj pa rezultat skace po sedezni v dnevni in gleda risankeuser posted image user posted image user posted image

To zelim prav vsaki od vas iz srca!

Bodite nasmejane in pozitivne!user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:31:56   
arneja
Sonček, sem še zraven Kosa potem kavo pila user posted image . Je kar fejst dec, kaj? Kako sem zraven pri oklepnikih, če v celem imenu in priimku nimam ene črke J user posted image ? NO, daj, da vidimo lepega bušija user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:35:32   
arneja
Želvica, a so ga spet babe žurale včeraj user posted image ? Joj, to bom spet tri ure brala. Dobro, da je čudno vreme zunaj. Pravo pot si ubrala: enkrat sigurno bo. Zdaj samo stiskamo pestke, da bo ta enkrat čimprej prišel user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:43:25   
Pija76
Arneja pojma nimam a je krvava ali ni, ker jaz rada čimmanj to opazujem user posted image . Mene ET ne boli, čutiš pa seveda ja, da ti nekaj šari user posted image . Jaz sem našemu rekla, da do sedaj sem verjetno vedno punce nosila, da zdaj je pa eden sigurno fant ker je tolk len user posted image , jaz bi sam spala. Vstanem iz postelje pa sem že v na kavču v horizontali.
Kakšne brazgotinice imaš ti to, od česa?



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 8:58:12   
gigi1
Dobro jutro pupike user posted image

Želvica evo tvoje kavice user posted image . Kako si draga?

user posted image

Obi že kar 3je? Ma super. Tokrat pa res dobro kaže. Naj v Grazu v sredo dobro šprico naštimajo user posted image

Sončica bogica, da te je včeraj tako napenjalo. Ja boš mogla kar pazit glede hrane. Saj ni nič hudega, samo neprijetno je, skoraj boleče. Si danes OK?

Larica prstke pa kar pod mrzlo vodo, da bodo nehali srbet user posted image . Počakaj še kakšen dan.

Gretka dušo vidva kar veselo slončkajta. Ni hudič, da ne vo ratalo. Bomo že še kaj stuhtale, čeprav mislim, da boš kmalu imela v drugem delu seznama tisti N v oklepaju user posted image  user posted image  user posted image
Glede mace: moja zadnja user posted image  je bila veliko manj boleča kot ponavadi in zdi se mi, da imam nasplošno več energije user posted image

Pija pridna, da nisi likala user posted image . Saj je vseeno, če malo pohajkuješ. Važno, da se imaš lušno in da se ne naprezaš preveč user posted image

Arnejči mene je tudi ET kar bolel. Na punkcijo sem bila psihično pripravljena in je šlo kar dobro skoz, za ET sem pa mislila, da je tako kot bris (btw tudi ta me vedno boli), pa je bilo kar precej bolj boleče.
Za Agrulab ti ne znam pomagati. Dajamaje pa danes sigurno ne bo, ker ji doma net ne dela.
Verjetno bosta Šuki in Abra znali kaj svetovati.

No, ko vaju že omenjam...kako sta nosečki moji? So vama deca pustila spat?

Kalina med postopkom se obnašaš čisto normalno. Kar pojdi na poroko, tudi kakšno pivo spij, bodo folikli bolje rasli.  Če se prav spomnim je prvi UZ po 14 dneh špikanja.

Lubice drage vsem naj bo dan kljub vremenu prelep. Bo pa za cartanje čas user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 9:02:19   
arneja
Obayifo, super za kar tri foliklčke user posted image .

Joj, Zarja, ti pa zdaj še kakšno virozo fasala, revica user posted image ? Počivaj in se čimprej pozdravi, ok user posted image ?

Joj, Lučka, da bi bil res maja pravi babyboom user posted image .

Bambi, itak vse mislimo, da bomo v prvem postopku zanosile user posted image . No, bomo pa v drugem, tretjem ali četrtek, glavno, da bomo user posted image . Dobro se zmeni v torek user posted image . Iii, pa pasjo bebiko ste dobili user posted image . Slikco, hitro, prosim user posted image .

Hvaaaala, Zvezdica, za pestke za nas tri user posted image .

Punce, v čem je fora, da moraš ležati ravno na desnem boku user posted image ?

MLBK, kako ste vi trije user posted image ? Kakšni krči? Če bomo s Pijo skupaj v porodnišnici rojevale, vaju že zdaj povabim na naravni juice user posted image .

Kiwi, zdaj berem, da si imela tudi ti probleme pri ET-ju. Mene je prav skelelo. Jaz nisem imela ravno konizacije, sem imela pa Lettz postopek ali nekaj takšnega, se je pa tipu električna zanka strgala in me je čisto porezalo tam dol user posted image . Sem Rešu včeraj kar povedala, kateri pametnjakovič na GK mi je to naredil. Ampak pravi, da nima vpliva na zanositev, le na donositev. Bomo pa ajali, če bo treba user posted image . Zvijalo je pa tudi mene zvečer, zdaj me pa ne več. Vsaj zaenkrat. Pa kar naj zvija, vsaj veš, da se nekaj spodaj dogaja, ne user posted image ?In seveda super za pikico user posted image . Kako to misliš, da je bila drugače razdeljena kot od drugih punc? Mogoče zato, ker si imela že na 2. dan ET, ostale pa šele na 5. Nam slikco prilimaš? Lahko jaz nalepim slikce od svojih dveh pikic, pa boš videla, če je tudi tvoja takšna user posted image

Ozone, si že dobila pikici za 9 mesecev v varstvo? Kakšen lep občutek, kaj user posted image ?

Gigi, Dajamaja, pa kar 11 jajčk user posted image ? Pa ta ženska pa raztura. Pravo, Dajčimajči user posted image . Gigi, hvala, ker si vesela za moj NN parček user posted image .

Dejzika, moram še prebrat, te je nekaj basalo? Pa saj bo minilo, boš videla user posted image . Jaz najprej tudi sploh nisem hotela v postopek, no, potem se je pa začelo in speljalo in zdaj imam dva lepotca pri sebi user posted image . Pa še nobenih hrvaških zijal tokrat ni bilo zraven, kakšen mir je bil user posted image . Samo jaz in ata v sobi, kakšen luksuz user posted image .

Blanči, naj v ponedeljek plusek pade user posted image . Pošte pa nobena od vaju z Laro ni dobila? Jaz sem včeraj še ata spraševala, da če bi se tretji razvijal naprej, da bi potem dobila pošto o zamznjenčku pa je rekel, da je upanje res minimalno. Ampak človek nikoli ne ve, tako da jaz kar upam user posted image .

Abra in Shuka, kakšno noč ste imeli? So bili otročički spet živahni user posted image ?

Mismis, v torek pa spet k dr. D? Pa tokrat ne samo osvajat ga, ampak kaj konkretnega domov odnesti, ne user posted image ?

Baci, je danes kaj bolje? Je res hiperca? Se bodo pa otročički toliko bolj sigurno vgnezdili user posted image .

Kajsica, kaj je zdaj s to novo frizuro, bo kakšna slikca v album padla user posted image ? In včerajšnja špikica?

Hedi in Ajsi, ne pozabit za slikce reči na pregledu user posted image .

Mijavček, ti pa že tako daleč, da ti bodo že porod sprožili? Uau, je šlo hitro. Imaš že kaj cunjc nabavljeni user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 9:05:10   
arneja
Grethy, kako zelo, zelo močna oseba si user posted image . In jaz verjamem, da vama bo z alternativo po naravni poti uspelo user posted image .

Pija, zakaj te krči po nogah dajejo? Kaj si pa počela včeraj?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!