|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:01:46   
DaisyE
Jutro noki.

Miš, lepo si to napisala.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:10:46   
DaisyE
Evo blanči in nokes en kufe.

user posted image

In ostale tud.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:20:30   
nokes
hvala, dejzi, za kavico. ti pa presenečaš tako zgodaj user posted image

kje si pa blanči vidla, blanči, javi se, povej, kako si, stiskamo pestke do konca!!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:22:52   
Zvezdica
Dobro jutro :)


Sobota, 13.09.
Dajamaja - punkcija
Arneja - ET
Kiwi - ET

Navijamo za vas user posted image user posted image user posted image . Arneja in kiwi, da se lepo ugnezdijo in pri vama ostanejo do koncauser posted image . Dajamaja, da bo čimanj bolelo, da bo čimveč celic in se vse oplodijo.

Mislimo na vas.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:23:21   
mismis
Jutro vsem skupaj

se na hitro pofočkam, zdele sem nazaj s sprehoda, pa me naš že vleče v leclerc, ker pravi da po potem gužva...se tipkamo kasneje


dejmo babe, dejmo babe, dejmo babe user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:24:28   
Zvezdica
Nokica, morgen.

Kako se ti počutiš, koliko T si user posted image nosečka?

Daisy, hvala za kavico. Kje maš pa tisto lepo rožico?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:26:31   
DaisyE
Ni več rožice, zdaj sem superkrava. user posted image user posted image user posted image

Blanči sem videla tam na dvojčkih, kjer so jo zjezili, zdaj je pa še larica tam.

Čakam, da nas pride pogledat.

Malo sem na družino in partnerske zalutala, ker sem mislila, da vas ni.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:44:19   
lara light
Dobri jutro, lepotičke moje!user posted image
Gigi, vsako jutro se hočem takole zbudit, ti si zakonuser posted image ...kje sem bila, tam sem film bulila ene 3xuser posted image ..no, no tudi kavico sem vmes kuhala (tako mastno, slastno, kot se za soboto spodobi), pa tam pri dvojčkih sem se morala spucat, jebelacesta me pojezijo take, bom še gubasta ratalauser posted image

Mi noče slikice kavice prlepit...je pa bila s sladkorčkom in čokoladico...pa s smetano, pregrešno!user posted image
Daisy, Blanč, Nokes, Zvezdica, mismis...a bo meeting? Kraljestvo zabaveuser posted image  Jaz še nisem bila pod tem okriljem leva.

Navijam za 4 akterkeuser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:47:54   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Kraljestvo zabaveuser posted image  Jaz še nisem bila pod tem okriljem leva.



Lari, kaj to pomeni? Sem blond...

Uredu si se spucala in zelo lepo si napisala. Da bi jaz znala kdaj tako lepo besede obračat...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:51:07   
lara light
Ups, a sem kiksnla....mislim, da se tu pr nas na radju vrti KONGO, kraljestvo zabave...s takim močnim glasom, mi je všeč...a ni?
Leva sem pa sama dodala, kot kralj živali...no zame je bolj kraj žživali prašičuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:52:41   
lara light
Sicer ne vem, če sem prav preletela...neka skripta z besedili..jaz bi tudiuser posted image  ponižno...plačam u kunamauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:53:51   
blanč
dobro jutro!
tale dejzica me zmeri zasledi tam, ko jaz mal živčke pučem. jaz glede na situacijo se dobr držim, saj se moram ker sem v službiuser posted image user posted image user posted image . kaj čmo, ni nam vsem materinstvo dano. Moj test danes zjutraj -. Bo pa drugičuser posted image  oz. četrtič.

Sobota, 13.09.
Dajamaja - punkcija
Arneja - ET
Kiwi - ET
navijam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:54:50   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Ni več rožice, zdaj sem superkrava. user posted image user posted image user posted image



Mater volovsko, kakšen preobrat...nič več rožica, zdaj sem superkrava!user posted image user posted image user posted image  kot bi bila na psihoterapiji grajenja samozavestne osebnostiuser posted image user posted image user posted image
Zakon, moja Daisy!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:55:01   
nokes
jst sam berem dvojčke nosečke, sploh nisem še prešaltala na otroke/družine/odnose user posted image user posted image  no, me firbca, kaj ste se razkurle, šibam brat,

zvezdica, hvala, fajn sem zdaj, ko sem dala skozi muke od prvega tromesečja user posted image user posted image , mal preveč se redim, a otroka rasteta user posted image  , aja sem v 15 t. bi rabla tickerček, ne?

blanči, daj no, prid nas pogledat, pa povej, če si ok!

_____________________________

nokes

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:55:54   
DaisyE
user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj kolikor vem, bo skripta zastonj.

A zatooo kraljestvo živali. Jaz večkrat ne vem, kaj po svetu dogaja. Nisem še tega slišala. A prideš v petek?

Boste vse brezalko. Moram najdit enga, ki bo pir pil, če ne bom pa še jaz solidarnostno na uniju.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:58:30   
Shuka


user posted image
 
Sobota, 13.09.
Dajamaja - punkcija
Arneja - ET
Kiwi - ET
 
Navijamo, da dajomajo punkcija ne bo preveč bolela in da bo mela lepe in zrele foliklčkeuser posted image
Navijamo, da bosta arneja in kiwi mele lepe celice in vsaka od njih grela user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:58:36   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

dobro jutro!
tale dejzica me zmeri zasledi tam, ko jaz mal živčke pučem. jaz glede na situacijo se dobr držim, saj se moram ker sem v službiuser posted image user posted image user posted image . kaj čmo, ni nam vsem materinstvo dano. Moj test danes zjutraj -. Bo pa drugičuser posted image  oz. četrtič.



Blanči, user posted image dej ponovi pls v ponedeljekuser posted image ....se mi zdi zgodaj danes in da je premalo hormonauser posted image ...mene tako trga spodaj, da se mi zdi, da se bo vsak cajt ulilo...čakam na ponedeljek za test. Bo kar bo.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 8:59:59   
Shuka
Dobro jutro čvekiceuser posted image ste pa naštepale enih straniuser posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:00:39   
blanč
danes in da je premalo hormona ...mene tako trga spodaj, da se mi zdi, da se bo vsak cajt ulilo...čakam na ponedeljek za test. Bo kar bo.

Mene pa nč ne trga in nasploh mam energije, da ne vem kam z njo, ker za šiht jo je škodauser posted image user posted image user posted image .
Jaz upam, da vsaj tebi ratauser posted image user posted image user posted image , ker tole trganje je pa res super znakec.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:01:04   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj kolikor vem, bo skripta zastonj.

A zatooo kraljestvo živali. Jaz večkrat ne vem, kaj po svetu dogaja. Nisem še tega slišala. A prideš v petek?

Boste vse brezalko. Moram najdit enga, ki bo pir pil, če ne bom pa še jaz solidarnostno na uniju.


user posted image  19. žal ne, na tistega kasneje, ki je ledenka napovedovala, pa obvezno. user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:01:57   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

dobro jutro!
tale dejzica me zmeri zasledi tam, ko jaz mal živčke pučem. jaz glede na situacijo se dobr držim, saj se moram ker sem v službiuser posted image user posted image user posted image . kaj čmo, ni nam vsem materinstvo dano. Moj test danes zjutraj -. Bo pa drugičuser posted image  oz. četrtič.



Mam senzor, a ne?

Kaj pa vem blanči, tolk sem žalostna, ker si tole napisala. Da ne bo nič. Pa po drugi strani vesela, ker deluješ tako močno. Bo. Enkrat bo. Mormo kar verjet. Čeprav mislim, da upanje umre zadnje. Predviden test je 18. 9. Mogoče si pa vseeno prehitra. Mogoče se pa vseeno kaj dogaja tam spodaj. Kaj pa veš. Po vseh zgodbah tule, verjamem, da je vse možno. In seveda navijam ko pri norcih. No, če se user posted image  vseeno prikaže do petka, se bova pa skupaj zapili. Samo povej, če maš kako glasbeno, da bo ledenka dodala v skripto. No, to lahko v vsakem primeru poveš.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:02:11   
blanč
Super krava, kdaj greš v postopek, sem mal mim, ker je tolk podatkov, da moja "plava kosa"ne folga sledit.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:03:37   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

danes in da je premalo hormona ...mene tako trga spodaj, da se mi zdi, da se bo vsak cajt ulilo...čakam na ponedeljek za test. Bo kar bo.

Mene pa nč ne trga in nasploh mam energije, da ne vem kam z njo, ker za šiht jo je škodauser posted image user posted image user posted image .
Jaz upam, da vsaj tebi ratauser posted image user posted image user posted image , ker tole trganje je pa res super znakec.


Upam, upajmo za vse nas, da nam uspe!user posted image  Saj veš, kako so ti znaki, nočem niti govorit o tem, zadnjič me je isto in se je prikazala v vsej svoji veličini. Jaz sem tudi polna energije, zdej šibam, ker imam full reči danes...se beremo zvečer. Blanči, drživa pesti naprej...do konca, saj veš.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:04:29   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Ni več rožice, zdaj sem superkrava. user posted image user posted image user posted image



Mater volovsko, kakšen preobrat...nič več rožica, zdaj sem superkrava!user posted image user posted image user posted image  kot bi bila na psihoterapiji grajenja samozavestne osebnostiuser posted image user posted image user posted image
Zakon, moja Daisy!user posted image


user posted image user posted image user posted image  Če se bo kdo na netu hotel kregat z menoj, lahko samo rečem, da nisem jaz tista, ki se s superkravo krega. Pol naj se pa kar vpraša, kdo je tu nor. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 9:05:02   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

dobro jutro!
tale dejzica me zmeri zasledi tam, ko jaz mal živčke pučem. jaz glede na situacijo se dobr držim, saj se moram ker sem v službiuser posted image user posted image user posted image . kaj čmo, ni nam vsem materinstvo dano. Moj test danes zjutraj -. Bo pa drugičuser posted image  oz. četrtič.



Mam senzor, a ne?

Kaj pa vem blanči, tolk sem žalostna, ker si tole napisala. Da ne bo nič. Pa po drugi strani vesela, ker deluješ tako močno. Bo. Enkrat bo. Mormo kar verjet. Čeprav mislim, da upanje umre zadnje. Predviden test je 18. 9. Mogoče si pa vseeno prehitra. Mogoče se pa vseeno kaj dogaja tam spodaj. Kaj pa veš. Po vseh zgodbah tule, verjamem, da je vse možno. In seveda navijam ko pri norcih. No, če se user posted image  vseeno prikaže do petka, se bova pa skupaj zapili. Samo povej, če maš kako glasbeno, da bo ledenka dodala v skripto. No, to lahko v vsakem primeru poveš.

user posted image Daisy!user posted image  Vidiš Blanč, če super krava to reče...to ni lahka lara varianta, to ni hecuser posted image ...rada vas imam!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Se boste poročili?
zoyaa



da (22%)

ne (15%)

mogoče (26%)

sem že (33%)

po 30.letu (3%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!