|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:01:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lučka moje user posted image  ni. Po posotpku pa je čist odvisno, kakšne so. Ene full boli in močno krvavijo, druge ne. Držim pesti, da boš v drugi skupini.................


Upam, da res, čeprav dvomim. Sem že danes vsa boga, k me vse boli, pa se še sploh ni prikazala v vsem svojem sijaju. Ampak bom že zdržala. user posted image

A tvoje user posted image  pa tudi bela barva ni primamila. Zdaj imaš vsaj tablet za sprožitev, ki upam, da bodo koristile.

LUČKA PROBAJ MAL KNAJPANJE...MEN VEDNO POMAGAuser posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 9.9.2008 20:02:05 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:04:38   
Pija76
Bravo Ozone pa ti si za v Jato user posted image . Počivaj, v nedeljo naj te pričakajo vse blastociste. Od Pikovitke pa le napopaj kakšno slikco.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:06:11   
mandreja
mismis nič se sekirat se zgodi da ti kdaj tudi pobegneuser posted image
Jaz sem pri dr. Drobniču in v ponedeljek imam uz da vidim kako foliklčki napredujejo.

Ko sem bila v 1 postopku sem bila bolj reden gost, a ste že takrat bile čisto prehitre zame user posted image


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:06:29   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lučka moje user posted image  ni. Po posotpku pa je čist odvisno, kakšne so. Ene full boli in močno krvavijo, druge ne. Držim pesti, da boš v drugi skupini.................


Upam, da res, čeprav dvomim. Sem že danes vsa boga, k me vse boli, pa se še sploh ni prikazala v vsem svojem sijaju. Ampak bom že zdržala. user posted image

A tvoje user posted image  pa tudi bela barva ni primamila. Zdaj imaš vsaj tablet za sprožitev, ki upam, da bodo koristile.

LUČKA PROBAJ MAL KNAJPANJE...MEN VEDNO POMAGAuser posted image


sem zgleda mal blond, pa ne vem kaj je to knajpanje. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:07:04   
baci
glorija- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:09:43   
baci
pozravljene vse babike ki tako pridno kloftate po rr,da si moram čas vzet da vas preberemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no naj povem NINAM jutri UZ,sem ga imela v ponedeljek zadnje


danes pade "STOPKA"



V ČETRTEK PA PUNKCIJA

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:12:23   
baci
KIWI- KAKO JE SVET MALI
danes sem se pogovarjala z petro in sma ugotovile od kod se poznama

si mi bila znana,vendar nisem upala rečt na glas,sem pa pol doma povezala stvari in sem prišla gor!
pa še petra mi je potrdila!!!!

super,sem zelo vesela da sma se ponovno srečale!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:12:39   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: baci

pozravljene vse babike ki tako pridno kloftate po rr,da si moram čas vzet da vas preberemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no naj povem NINAM jutri UZ,sem ga imela v ponedeljek zadnje


danes pade "STOPKA"



V ČETRTEK PA PUNKCIJA


potem pa dobro nacilaj stopko, naj bo čim manj boleča. V četrtek pa naj bo punkcija tudi čim manj boleča in zelo uspešna, pa pridelek dober. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:13:57   
baci
upam da včeraj ni bolela stopka?user posted image
 
 

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:15:25   
baci


potem pa dobro nacilaj stopko, naj bo čim manj boleča. V četrtek pa naj bo punkcija tudi čim manj boleča in zelo uspešna, pa pridelek dober. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
[/quote]




upam da bo pridelek okuser posted image

hvala

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:21:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lučka moje user posted image  ni. Po posotpku pa je čist odvisno, kakšne so. Ene full boli in močno krvavijo, druge ne. Držim pesti, da boš v drugi skupini.................


Upam, da res, čeprav dvomim. Sem že danes vsa boga, k me vse boli, pa se še sploh ni prikazala v vsem svojem sijaju. Ampak bom že zdržala. user posted image

A tvoje user posted image  pa tudi bela barva ni primamila. Zdaj imaš vsaj tablet za sprožitev, ki upam, da bodo koristile.

LUČKA PROBAJ MAL KNAJPANJE...MEN VEDNO POMAGAuser posted image


sem zgleda mal blond, pa ne vem kaj je to knajpanje. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

ti sam pejd pod tuš in nastavi konzlolo za vodo na področje jajčnikov, ter izmenjuj mrzle in vroče curke pa bo.
Jaz grem v četrtek k frizerju na barvanje, grem mal tud jaz dvignit moj IQuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 9.9.2008 20:23:11 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:27:05   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

danes pade "STOPKA" V ČETRTEK PA PUNKCIJA

naj bosta obe čim manj boleči. Punkcijo delaš pod narkozo, a ne? ET pa pade v ponedeljek?
Želim ti polno lepih celic...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   



< Sporočilo je popravil zarja1 -- 9.9.2008 20:28:08 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:32:48   
lučka 25
Ja, zarja sem kljub temni barvi las še vedno blond v možgane. Al pa mi spet prepih v glavi nagaja. user posted image  user posted image  user posted image

Saj če sem doma mi najboje pomaga, da se zavita v deko na predelu jajčnikov in ležim. Samo to ne bo možno, bo treba v služno.user posted image  Brinovec tudi pravijo, da pomaga. Samo, da ga spijem že zjutraj potem pa med otroke. Saj bi okol padli. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:40:18   
baci
zarja1-  hvala za lepe želje
upam da bodo polne
 
za punkcijo pa bom pod narkozo
mislim da ni nič narobe,pa tud ne mora bit,vsaj mislim

 
 


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:46:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ja, zarja sem kljub temni barvi las še vedno blond v možgane. Al pa mi spet prepih v glavi nagaja. user posted image  user posted image  user posted image

Saj če sem doma mi najboje pomaga, da se zavita v deko na predelu jajčnikov in ležim. Samo to ne bo možno, bo treba v služno.user posted image  Brinovec tudi pravijo, da pomaga. Samo, da ga spijem že zjutraj potem pa med otroke. Saj bi okol padli. user posted image  user posted image  user posted image

a pol bi tak zgledala ............................La Kukaraća! user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:51:50   
baci
kje pa ste vse ostale?

kaj pridno user posted image ?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:54:15   
zarja1
dajte mi nekaj pomagat, a ma kera podoben problem pred obiskom frizerja....pri nas doma je zgodba namreč taka;
moj nonstop nerga neki_ pa kaj se samo šminkate user posted image  pa lišpate babe user posted image ? Pa to človek popeni, ni sam tvoja kopalnica.....

user posted image  čaki da vidim.. kaka si z nefenanimi lasmi ? user posted image  pol je ena dolga pavza in user posted image . In odgovor: jaz se na tvojem mestu raje pobrijemuser posted image , kot pa fenam vsak drug dan


in to dans že celiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubi dan poslušam?!?!?
Ženska, ki čakauser posted image  + mož ki guši (kot da je on ravno včeraj fasal user posted image ) + totalna napihnjenost (da mi nobene hlače niso več ok).....SI JIH SAM PROSI A NE!!!!!!



< Sporočilo je popravil zarja1 -- 9.9.2008 20:55:37 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 20:59:32   
baci
moj samo reče:
danes že nebo kosila,ker te pet ur nebouser posted image user posted image user posted image

jaz pa mu odgovorim,

če ima 2 roki,ali ima obe v gipsu???

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:02:56   
zarja1
Ženske želim vam lepe sanje.....
naj se vam utrne zvezda in uresniči največja želja.....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:04:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

moj samo reče:
danes že nebo kosila,ker te pet ur nebouser posted image user posted image user posted image

jaz pa mu odgovorim,

če ima 2 roki,ali ima obe v gipsu???

dobrauser posted image user posted image user posted image ....sej naš še kaj naredi, sam prej mora tolk zjamratuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:07:53   
baci
saj moj tudi
vendar tako kot praviš,prvo samo godrja,da te čist ob živce spravi
eh,ti moški!user posted image user posted image user posted image
če pa nič ne daš na sebe pol pa tudi niso zadovoljni



kaj čemo z njimi je teško,brez njih pa še težjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:09:15   
baci
zarja1

lepo ajaj,še lepše sanjaj


nočko


pa naj že pride enkrat tauser posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:10:57   
baci
jaz pa bom še malo počakala

saj si moram dat "stopko" ob 21.45


pa nevem zakaj točno ob uri?


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:42:10   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

jaz pa bom še malo počakala

saj si moram dat "stopko" ob 21.45


pa nevem zakaj točno ob uri?


tud punkcijo maš točno določeno uro...mislim da po stopki 36 ur, neki takega......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 21:46:55   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Dragi M.L.B.K. in KIWI želim vama hitro in nebolečo punkcijo, čim več celic in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Baci in Dajamaja naj UZ pokaže veliko foliklov na obeh straneh.user posted image user posted image user posted image
 
Jadrnica tebi pa držim ekstra pesti za NS.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Stijan super user posted image  user posted image  user posted image  da so frnikolce že tako velike. Mirno rokco pri stopki.

Ozone user posted image  user posted image  user posted image  to je pa res bogat pridelek

MLBK in Arnejči ve2 morta pa eno konstruktivno politično debato usekat. Da ne bo sam levo-desno, porazdelita volilce user posted image

Šukica vidim, da si ti tud pridna. A si že zmlatla štrudel? Saj veš kako je...ko sam kuhaš se vonja naješ in ti takoj ne paše. Te bo že zagrablo user posted image

Jazzzika test si uspešno opravila - naslednji korak je Ringarajneken v Kongu user posted image

Kajšica draga ne se pustit suprefactu, da te matra. Reč si kaj mi pa morejo...morejo...morejo...če sem vesel(a). Vesela pa boš, ko svoje pikice dobiš v varstvo. Pls draga ne razmišljaj preveč o poti, razmišljaj le o cilju user posted image

Lučka tako gužvo mam, da kar letijo...še malo pa bo prvi Dday user posted image . Upam, da ne bo prhudo bolelo, ko bo pritekla. Jaz prisegam na pelinkovc (zvečer user posted image )


Wp spet bova skupaj trepetali. Tokrat bo za obe uspešno user posted image

Dajči upam, da si pridno pirčkala te dni user posted image

Naša Pikovitka je pa že od včeraj v Zanzibarju user posted image  user posted image  user posted image . Uživajta in pripeljita nazaj enga ilegalca v bušiju user posted image  user posted image  user posted image . Res ti želim, da bi bila naša naslednja naravna user posted image

Baci mirno rokco user posted image . A si že?

Blanči in Larica kako nam kaže? Upam, da bosta naši naslednji srečki user posted image

Zarja tečke še ni, tvoj te pa sekira. Kar reč mu, da ga bomo tete z RRa  user posted image

Miška a uživata? user posted image

Nokica draga kako si no? Poved že.

Gretka si še v službici?

Drage moje...upam, da mi je vsaj najnujnejše ratalo "obdelat"

Objemčke vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!