|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:41:58   
Shuka
Arnejči - tale naš ata je pa za štose, ne user posted image

Naj ti bo v četrtek neboleča punkcija prinesla kar se da zrele celice.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:46:18   
ledenka
punce, že 2 dni kličem Reškota, se mi ne javi in me ne pokliče nazaj user posted image  vem, da bi ga bilo najboljše poklicat ob 6h zjutraj, ampak glede na to, da spim ponavadi do 7.30, je to zame precej mission impossible user posted image  torej, kakšne imate izkušnje? ali naj mu kar SMS pošljem user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:48:15   
mojsonček
glede listov sem se pa jst že iz prvih dveh postopkov navadila da jih s sabo nosim..zdej si celo kljukam dneve ko si dam injekcijo-to mu je blaaazno všeč
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy


uf, takoj ko pridrajsam domov se spravim uredit list, ker mi je bolj všeč, če je dobre volje in optimističen... in v petek se bom potrudila, da bom že pred 5.30 tam, sam da bo pol kej lepega povedal...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:49:10   
mojsonček
Sam je faca stari , če ne vzameš vseh njegovih ironičnih izjav resno, pol si na konju.
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

se strinjam s tem... dokler nisem o njem prebrala na netu svega i svašta me je po prvem obisku tako dotolkel, da mi niti ni jasno, kako sem tisti dan pripeljala do doma (50 km)... na koncu se je izkazalo, da tisto kar je videl na UZ ni bila ogromna endometriozna cista ampak očitno kakšna druga, ker je potem ni bilo več, pa se je spet pojavila pa spet izginila... jst sm bla pa do naslednjega pregleda ko zombi...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:51:28   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

punce, že 2 dni kličem Reškota, se mi ne javi in me ne pokliče nazaj user posted image  vem, da bi ga bilo najboljše poklicat ob 6h zjutraj, ampak glede na to, da spim ponavadi do 7.30, je to zame precej mission impossible user posted image  torej, kakšne imate izkušnje? ali naj mu kar SMS pošljem user posted image
Pokliči ga ob 7:45h ali pa nekje ob 11:45, ko bo nekje na poti, sicer pa pokliči v ordinacijo in reci, da bi se rada naročila na prvi UZ v nosečnosti in da se ti Reško ne javi, da ti da datum, tko boš vsaj neki mela.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:55:54   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pokliči ga ob 7:45h ali pa nekje ob 11:45, ko bo nekje na poti, sicer pa pokliči v ordinacijo in reci, da bi se rada naročila na prvi UZ v nosečnosti in da se ti Reško ne javi, da ti da datum, tko boš vsaj neki mela.user posted image



ob 11.45 sem ga klicala, pa nič. glede na to, da sem zanosila naravno (sicer med suprefactom), a grem kljub temu do njega? mah rada bi mu to povedala in tudi, da če katera rabi menogon, ga lahko kupi pri meni user posted image  moj čudežni suprefact podarim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 12:58:44   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pokliči ga ob 7:45h ali pa nekje ob 11:45, ko bo nekje na poti, sicer pa pokliči v ordinacijo in reci, da bi se rada naročila na prvi UZ v nosečnosti in da se ti Reško ne javi, da ti da datum, tko boš vsaj neki mela.user posted image



ob 11.45 sem ga klicala, pa nič. glede na to, da sem zanosila naravno (sicer med suprefactom), a grem kljub temu do njega? mah rada bi mu to povedala in tudi, da če katera rabi menogon, ga lahko kupi pri meni user posted image  moj čudežni suprefact podarim user posted image
Nekako dvomim, da bi po naravni zanositvi morala k njemu na UZ, pomoje si od začetka pri svojem g. razen tistih ki so s postopkom zanosile, se on hoče prepričat, kako poteka nosečnost dokler ne vidi srčka, potem nisi več njegova pacientka.
Zdravila pa lahko prodaš tud brez njegovega posredovanja na netu, forumih itd. mogoče te bo pa še poklical. potrpežljivost dekle, čeprov je res, da še isti dan pokliče nazaj.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:01:32   
zarja1
Ledenka kar sms....da ga mal vrže.....takoj te bo nazaj poklicaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:02:21   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Ledenka kar sms....da ga mal vrže.....takoj te bo nazaj poklicaluser posted image user posted image user posted image
Al pa to ja, viš na to se še spomnila nisem.user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:06:51   
ledenka
Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:09:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:10:19   
sonček33
Bozza  -super za user posted image user posted image - naj se lepo vgnezdita.

Pija - pa saj veš - manj je več pri nas, jaz sploh ne dvomim, da tokrat ne bi bilo pluska na koncu postopka

Arneja - pa saj tile vaši obiski Reša so ena sama zabava

Pa še to: Trikrat HURA za našo mismis!!!!!


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:10:57   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:17:44   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


tegale user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:18:55   
zarja1
Arnejči....a tako te je natelovadil....pa gor pa dol, pa not, pa ven s pisarne.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:20:07   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


tegale user posted image

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa kakega lubčka mu pošlji za dosedanji trud.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:22:38   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


tegale user posted image

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa kakega lubčka mu pošlji za dosedanji trud.....


a tole user posted image  al raje user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:34:00   
Abra
Pija draga, res je čudno, da so samo trije pri taki dozi, so pa zato ti trije pravi! Moj zadnji postopek je bil po celicah tudi najslabši in kot bereš, nas je takih kar nekaj. Itak pa rabiš samo eno, vse kar je več je luksus user posted image Zdaj so se ziher že lepo sparčkali in že komaj čakajo, da jih v četrtek prideta iskat. Te pokličem!

Ledenka, Reša kar pokliči zdaj, ko ima ambulanto. Al pa sestre, te bodo najbrž kar na uz naročile. Navadno vse, ki zanosijo tik pred postopkom gredo na prvi uz v neplodnostno. Mislim, da je jadrnica tudi šla najprej k Rešu, pa na GK tudi tko prakticirajo.

Sonček, pošlji Gloriji kak sms čestitk tetk z RR user posted image

Jaz sem pa danes tko crknjena, sem očitno včeraj fajn pretiravala. Ne vem al to otročku paše ali ne, ker brca kot nor user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:38:48   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Shuka, vem, da lahko prodam Menogon na forumih, ampak lahko tudi njemu rečem, če rabi kako škatlo (ker ima ponavadi zmeraj rezervo user posted image ). Ga bom še poklicala, če ne, pa mu bom mail poslala. Ravno zato, da ne računa z mano za postopek user posted image

pa kakšnega smileya mu pripopajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


tegale user posted image

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa kakega lubčka mu pošlji za dosedanji trud.....


a tole user posted image  al raje user posted image

obeeeeeeeeeeeeeeee, k sta tolk luštni...čist tebi na kožo pisani,,,,,,

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:41:14   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Jaz sem pa danes tko crknjena, sem očitno včeraj fajn pretiravala. Ne vem al to otročku paše ali ne, ker brca kot nor user posted image

Abra, če je tak živc mu to pašeeeeeeeeeee.......mal ga pobožaj in povej, da ga tete rr pozdravljajo in pošiljajo velikegauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:45:50   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Novička dneva, leta: Glorija sporoča, da sta z njenim dragim končno dobila svoj zaklad. Mali-veliki Nik je težak kar 4200g in ima 52 cm.

Mamica in očka sta presrečna, Nik pa najbrž zadovoljen, saj je dobil najboljša starša na svetu.

Bravo Glorija, bravo Nik, na zdravje očka!

No pa smo končno postale spet tete.




Čestitke atiju in mamici, malemu niku pa vse najlepše.

Bravo glorijauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:49:48   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33


Pa še to: Trikrat HURA za našo mismis!!!!!



Zakaj pa to, sej mismis še ni imela ET?? user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:56:21   
sonček33
Mismis - zato, ker si tako pridna in vestna in urejaš naš seznam in si zaslužiš vse pohvale.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 13:58:09   
sonček33
Abra - o sej sem ga že poslala, brez skrbi...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 14:08:32   
GITA14
mišmiš a me daš na seznam v sredo 17.9 grem dat kri in na UZ ker grem po zamrznjenčkeuser posted image komaj čakam

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




DUDA
nataly33

Ali ima vaš dojenček rad dudo?

DA (61%)

NE (39%)


Število vseh glasov: 109

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!