|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 7:22:31   
sonček33
Ledenka kako sem pa jaz zdaj vesela! Najlepša novička. Superca.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 7:44:18   
tassi1
ja, AJSI-super,superuser posted image user posted image user posted image user posted image
naj ti user posted image  mine kot blisk brez vsakih težavic!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:25:23   
zarja1
Dobro jutro babike,
nikoli mi ne rata prit prvi...user posted image ...Schuki a ti ne bi mogla en dan zjutraj mal potegnit....user posted image user posted image user posted image .
Bom pa prva kafe skuhala
user posted image

in naša Ajsi? Si sploh kaj spala? Boljše vprašanje kako si zaspala?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:27:38   
nokes
jutro,

prva misel danes je bila za ajsi, sem novico že včeraj prebrala, pa šla spat z nasmehom in tako sem se tudi zbudila, vmes pa so mi pluseki šibali pred okami!!user posted image user posted image  JEEEE, TOOOOO, pa kaj si ti nor! daj nam zaupaj, kako je novico sprejel tvoj dragi! bravo, čestitke ledenka!!!!

pesti in šapice držimo tudi za laro in blančiko! grejeta pikice, sta pridne? dobita trebuščka vsak dan en poljub od očkov?? no, potem je vse, kot mora bit! user posted image

abri, ti pa že detece čutiš? joj, kako lepo je bilo to prebrat!!!user posted image  pa šele zdaj si kupla nosečniške obleke? kje pa imaš trebuščka? aha, tole sem te hotela vprašat: a že kaj skuhaš doma, saj si ti jedla skozi zunaj, a ne?

gloria, kaj ti samo okoli šibaš, pol bo pa kot v filmu, ko ti bo voda odtekla sredi štacune, pa bosta na parkplacu "ugrabla" prvi avto, ki pripelje mimo. user posted image user posted image  stavim, da bo v drugi polovici, kaj pa vem, na prvi jesenski dan, ki je ??? 20? 21? no, vmes ob polnoči, če sem lahko natančna user posted image

oktavija, prebrala sem tvojo zgodbo, kdaj pride tvoj domov? upam, da bosta rešila vajin spor in se pogovorila. ti postopki so huda preizkušnja naših odnosov. drži se, mislim nate!user posted image

obi, ti pa kar pogumno v naslednji krog!!!! bravo, bomo trepetali s teboj, itak!! user posted image

kajsi, to pa je pogum, da si daješ sama špike!! po moje lahko rečeš, da se ne bojiš več! čuj, kdo te je ta Vin, ki te stimulira?? bi morala njegove tatuje ful od blizu pogledat, me res zanimajo. user posted image user posted image

aja, za vse, ki imate danes UZ! navijam, za velike, polne, debele folikle!! user posted image

gospodarica, je punkcija že za tabo? ni bolelo a ne? poročaj, za koliko otrok naj navijamo!

vse ostale, evo vam: žiži, mišmiš, zvezdica, šuka, zarja, sonček 1 in 2, želvi, bambi, baci, tassi, stijan, gretka, cukica, marjetka cvetka, dejzi, lana, arneja, mblk, pija, pika, goldy, bozza, sabsa, dakec, hedi, linda (kje si?), ene lepe želje in poljube od mene! naj se javi tista, ki sem jo izpustila, no naj se javi!!!user posted image  ups, še med nosečke moram pogledat: glej jo, našo ekstra spešl navijačko LIBI!!

seveda, mlinčka moja!! ju ar bek! hug hug in kis kis. kdaj pa ti štartaš? imam še kakšno ekstra šapico doma, ki jo stiskam sam zate, veš!

no, zaenkrat toliko, sem že na 3 kavi, tak dolgo tole pišem, kdo danes zajtrk postreže??

en lep nasmejan dan vsem!

_____________________________

nokes

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:29:18   
lara light
Dobro jutro!user posted image  Hvala za kavico Zarjica....
Tudi mene zanima, če in koliko je spala naša zmagovalka?user posted image  Sem morala vse še enkrat prebrat, preveč lepo...pravljično je bilo tole!

Sonček shukica, kako sta nosečki?user posted image

Upam, da kej posije, da mrkneva za par dni na lepše...se nekam grdo kremži pri nasuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:32:22   
Zvezdica

Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija


Navijamo za vasuser posted image user posted image user posted image

Vsem ostalim pa dobro jutro. Ste dobro spančkale?

JAst sem pa danes celih 20 tednov nosečkauser posted image . Na polovički sem, kar ne morem verjetuser posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 7.9.2008 8:33:01 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:32:31   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pa še znakci user posted image  joške me skelijo, pa neki me skos špika. mal slabo mi je... in črna čokolada se mi lušta user posted image

ajoj, zdaj moram pa pogruntat, katere vitamine je ok jest, mam v glavnem sam tiste za IVF user posted image  razen B kompleksa, ki ima folno not, pri tem bom kar ostala user posted image



Lubica, sem res vesela.
Zdaj pa k vitaminom, moj G vsekakor priporoča ELEVIT in to do konca. Jast ga jemljem od začetka in imam kri fantastično. In vsebuje 2 x več folne kot jo imajo tabletke tifol,...Torej, v 1user posted image sem bila skoz na želeovih tabletah, sirupih zdaj sem pa kot rožica. Tko da elevit do konca nosečnosti in potem še v času dojenja.





_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:36:31   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

pesti in šapice držimo tudi za laro in blančiko! grejeta pikice, sta pridne? dobita trebuščka vsak dan en poljub od očkov?? no, potem je vse, kot mora bit! user posted image


no, zaenkrat toliko, sem že na 3 kavi, tak dolgo tole pišem, kdo danes zajtrk postreže??

en lep nasmejan dan vsem!


šapiceuser posted image , še ena ki ima zelo rada živali...hvalauser posted image
Nokes, kako si ti?user posted image  Počutje?

Lep dan tudi tebi!user posted image Šapicauser posted image

Zvezdica, jutro!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:37:09   
Grethy


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image



mislllllmmmmmmmmmmm .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


juuuuppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


... o hudo ... ja noro ... bravo ...

kako si mi polepšala nedeljo  user posted image user posted image user posted image user posted image

lepih in mirnih user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:40:25   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija





Tudi jaz navijam za vas





_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:45:11   
lara light
O, grethyuser posted image

Naše iz UZ so se nazaj med rjuhe potuhnile...user posted image
Gospodarica, čim lepši pridelek in nič boleče!user posted image

Ledenka ima pa plusekuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:47:30   
zarja1
Pa še  user posted image za Laro, Ajsi, Lučko, Želvico, Obi, Oktavijo, Abro, Glorio, Nokes, Sončka, Kajsico, Grethy, Arnejči, Mismis, Baci,........ 

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:49:13   
zarja1
Zvezdica za naju pa en in edini
user posted image zdaj pa bo nedelja popolna

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:50:37   
gigi1
Dobro jutro puppe.

Kje so današnje akterke? Zdej ste pa že opravile. Hitro poročat user posted image

Ajsi si me snoč tolk z adrenalinom nafilala, da nisem mogla spat user posted image  user posted image . Nič ne de user posted image . Moja prva misel je bila vesela zaradi tebe user posted image

Nokica draga kako si?


Zarja hvala za kavico.

Deklice vsem en lep  lep dan user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 8:58:03   
lara light
Gigi, oj, sej jaz tud ne...user posted image zarad takih razlogov, tudi če ne spim nikol več!user posted image

Zarjica, cmok nazaj!user posted image

Mattuser posted image , lahko tudi jaz malouser posted image ......user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:01:57   
Grethy
Jutro Jutro, user posted image user posted image user posted image user posted image
evo mene, čas me baše, zdejle sem si mal ukradla, hi hi



Ola Lara ... zgleda da res ... kakšno je počutje ???

Zarjica moja, kako sta pa lušna .. .slike so pa fenomeno ... dopadejo sto na uro ... ma kero poziranje ... haloooouser posted image user posted image user posted image

Žižika helou ... nč me net ne matra, pa komp tud ne ... cajt ccajt .. ampak bomo prežvel ... je Rimljan že doma ?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:05:14   
nokes
zvezdica, že na polovici??? uau! kako je z brcikami in s trebuščkom? no, pobožaj ga kaj user posted image

lara, jp, ko jaz skačem od veselja tudi šapice skačejo zraven user posted image user posted image , vse 4!

jaz ne upam na glas povedat, bom pa molče natipkala: zdi se mi, da se bo krvavitev po enem mesecu ustavila, vsaki dan je malo manj, pa potihem upam, da je to to. naslednji teden imam pregled in upam, da mi bo na uzju pogledala, če se je ta hematom zmanjšal ali celo izginil. to bi bilo super fajn. sem v 14 tednu in tudi slabosti in glavoboli počasi pojenjajo, tako da se ne bom celo nosečnost slabo počutila. super. sem se pa po NS odločila, da ne bom ležala, pač pa grem vsak dan s psom na sprehod, pa na kakšen obisk, na čvek, pa sem se takoj začela boljše počutit, predvsem sem postala bolj optimistična, ker me je ležanje res ubijalo in sem bila tečna, kot še nikdar. evo, tule javno priznam, da sem bila tečnoba, še dobro, da moj ne bere tega foruma. user posted image

zdaj pa k lepšim stvarem: in ti lara, te kaj zateguje spodaj?? maš kakšen krček? to je vse ok, pikici iščeta udoben prostor za ležat, saj veš 9 mesecev, pa vedno manj prostora bosta imeli user posted image user posted image

gretka, pa ti? tale pogled na pluske in črtice zvabi kakšno solzico na učke, ne? saj boš ti tud nalepla testek sem, ko bo ratalo! user posted image

miška pa po moje še spi, je peseka danes njen peljal na sprehod, da razmiga noge od kolesarjenja.

zaspanke, auf!! zarja je skuhala kafe, ne morem vse sama spit! mam itak povišan pulz od lepih novic!

_____________________________

nokes

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:07:17   
Pija76

Ledenka!!!!!!!!!! Pa to je nekaj nalepšega!!!! Čestitke iz srca in  vse dobro naprej. Jutri kavica?


No punce pri meni danes pade stopka, kinderjajčka so zgleda zdej v velikosti kot za v vrečko, v torek dodamo še filo notr user posted image . Sem šla pa res kar nazaj med rjuhe!!!

Punce lepo nedeljo preživite, midva študirava da se nekam odpraviva, ampak verjetno šele po kosilu


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:14:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

No punce pri meni danes pade stopka, kinderjajčka so zgleda zdej v velikosti kot za v vrečko, v torek dodamo še filo notr user posted image . Sem šla pa res kar nazaj med rjuhe!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:15:44   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Gigi, oj, sej jaz tud ne...user posted image zarad takih razlogov, tudi če ne spim nikol več!user posted image

Zarjica, cmok nazaj!user posted image

Mattuser posted image , lahko tudi jaz malouser posted image ......user posted image

Lara pa naj ti bo ker si glih ti..........user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:15:49   
gigi1
Lara a ne? Zarad takih razlogov z veseljem ne spim. Mi je Ajsi tolk optimizma vlila, da sem bla celo noč k en čukec user posted image  user posted image  user posted image

Gretka kaj si delala včeraj, da si bila tako bizzy? Rimljan se vrne v Emono opoldne user posted image  user posted image  user posted image

Nokica tolk sem vesela, da se končno tudi pri tebi stvari izboljšujejo. Je že Šukica rekla, da tega tukaj ne omenjamo in tisto kar ne omenjamo naj izgine za dooolgo časa, da lahko začneš uživat v nosečnosti user posted image

Pija user posted image  user posted image  user posted image  superca dobra kokoška si ti. Danes pa mirno rokco pri stopki. V torek bomo pa tko navijale, da bo fila super in kinder jajčka prava. Čez kakšnih 14 dni pa surprise, surprise user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:16:58   
nokes
no, saj, vmes ste se zbudile, jutro!!

zarja, a se lahk za matta še jaz zraun prštulim? user posted image  a ima kak tatu, da ga podrobno preučim?

gigica, vse že povedano zgoraj, sem vas brala, pa nič pisala. poredna! ti pa imaš ful gužvo, pa sred noči tule gor pišeš. pazi mal nase, no, sicer vidim, da si pridna in zdravo ješ, kaj pa tvoj, sta se zmenla za vitamine in ostalo?? še malo, pa tudi ti začneš! joj, rabim še kakšno kosmato šapico za stiskat, moj pekec ma samo 4!!! user posted image user posted image

pija, mega!!!! user posted image user posted image user posted image  fila je važna!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:17:15   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Zarjica moja, kako sta pa lušna .. .slike so pa fenomeno ... dopadejo sto na uro ... ma kero poziranje ... haloooouser posted image user posted image user posted image


nobenega poziranja ni blo. Nama je fotograf v zadnjem tednu odpovedal, na najin datum so bli vsi zasedeni, pa sma kar enga prijatla zadolžila za to nalogo. Izpadlo je več kot dobro.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:28:57   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: nokes
zarja, a se lahk za matta še jaz zraun prštulim? user posted image  a ima kak tatu, da ga podrobno preučim?


naj ti bo, pa še poza ni slaba, a ne?user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 9:29:59   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

zdaj pa k lepšim stvarem: in ti lara, te kaj zateguje spodaj?? maš kakšen krček? to je vse ok, pikici iščeta udoben prostor za ležat, saj veš 9 mesecev, pa vedno manj prostora bosta imeli user posted image user posted image



Nokes, kako lepo si mi napisalauser posted image Lepo, sem vesela, da si bolje, naj tako ostane, da boš uživala nosečnostuser posted image

Pija, super!user posted image ...lepo se imejta!user posted image

Grethy, če je človek lep je lep, ne rabiš nič štimatuser posted image ...Zarji, kot sem že rekla, prelepa sta!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!