|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:10:05   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

p.s. moje user posted image  še vedno od nikoder!!!


user posted image user posted image  KAJ PA ČE SI POSTALA SREČKA NOSEČKA PO NARAVNI POTI!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:20:54   
sonček33
Zarja upam, da je tudi ne bo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:27:22   
taraji
Dobro jutro vsem srečkam, trepetalkam, snifarcam, špikarkam in čakajočim nauser posted image

Zarja - hvala za kavo - res prija - upam, da se tvoja tećka pojavi čimprej.

No, rada bi obeloznanila, da je danes, ko je padla druga špika padla na pravo mest - se pravi v rito - mi jo je moj srček tko lepo zapičil, da nisem niti čutila. No, sedaj pa upam, da ne dobim spet kakšne reakcije na špiko, ker moj flek na trebuhu od včeraj je še vedno zelo boleč.

lep dan želim prav vsem


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:29:26   
sonček33
Dobro jutro, hvala za kavice.

Lara, Bozza in Sonček85 - fajn zrihtejte pa z novičkami na plano.

mismis - ko boš kaj urejala seznam -sej vem, da ne pašem več sem gor tako zelo, ampak vseeno, tukaj pri vas je ful luštn - 17.9. morfologija



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:30:14   
zarja1
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

p.s. moje user posted image  še vedno od nikoder!!!


user posted image user posted image  KAJ PA ČE SI POSTALA SREČKA NOSEČKA PO NARAVNI POTI!!!user posted image user posted image user posted image

Nikak, če pa ta mesec ni blo O..........user posted image

Tak da Oktavija in Sonček 33 bosta navijali zame proti koncu septembrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:31:24   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.
No, rada bi obeloznanila, da je danes, ko je padla druga špika padla na pravo mest - se pravi v rito - mi jo je moj srček tko lepo zapičil, da nisem niti čutila. No, sedaj pa upam, da ne dobim spet kakšne reakcije na špiko, ker moj flek na trebuhu od včeraj je še vedno zelo boleč.

BRAVO ZA ŠPIKCO!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:44:30   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25



Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija
Bozza - UZ
 
 
NAŠE NOSEČKE   
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled
 
 
user posted image
user posted image
user posted image
 
 
 
 
Punce, dobro opravite. Popoldan pa preberem, kaj boste poročale. Glejte, da bodo samo vesele novice. user posted image




Evo mene direkt iz šihte navijat za naše borkice in nosečke ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:46:24   
mismis
Dobro jutro...

hvala vsem za kavico, full je pasala.

Zarja, kaj je sedaj s to tvojo tečko, te pa full matra.

Želvica, a ti tudi sedaj treniraš za naslednje OI, ko praviš da se moraš po psihični utrujenosti še fizično zmatrati. Jaz sem ugotovila, da s temi mojimi sprehodi/tekom zelo dobro blažim stres. Tisto uro in pol, se ukvrajam samo z mojim psom, sva v naravi brez telefononov in brez kakršnihkoli misli na službo.

Gloria in Lučka, vidve sta pa tako pridni, da nam že na vse zgodaj postrežeta s kavico.

Sonček33, kakšne so to neumnosti, da ti ne pašeš k namuser posted image , vedno si in vedno boš pasala k nam. Seznam bom pa popravila takoj, ko se javita še Bozza in LL.

M.L.B.K., čestitike za prvo špiko v rito, še malo pa boš pravi ritošpikuser posted image user posted image

Žiži, kje si, ti spet net nagaja?

Oktavija, kako si mi ti, kdaj pa imaš namen delati test. Močno držim pesti, da vama je tokrat uspelo

Ajsi, srečno pot in spij še kakšnega na moj račun v Bruslju

Arneja, ti pa tako sanjsko doživljaš naše težave in tegobe. Še dobro, da si na Gonalu

gretka, kje si mi ti, zadnje časa te nič ni tukaj gor, kaj imaš tako smotan urnik v službi?

Hedi, žal včeraj si spregledala, jaz sem že na seznamu, v petek imam Blanko.


zdaj moram pa delati, ampak seveda pozdravljam tudi vse ostale: Daisy, Mlinčka, Marjetka Cvetka, Dakec, Pikoivt, Pija, Pika, Nokes, in še in še in še....Babe lep dan vam želim

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:46:41   
Grethy
Zarjica, morgen, kako si ti meni dons zjutrej aaaaaaaaa???

A je rdečkulja pršla al ne ????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:50:39   
sonček33
Mismis - bom pridna user posted image In super za relaksacijo brez telefona v naravi.

Gretka - povej nam kaj? Mogoče kakšen nov recept za kosilo?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:51:35   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija - naj bo neboleča, pridelek pa čim boljši1
Bozza - UZ - naj se vidi čim več folikelčkov!
 
 
NAŠE NOSEČKE   
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled - naj srček utripa na vso moč!
user posted image
user posted image
user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Se podpišem.

Punčke drage dobro jutro. Več kot eno uro že berem kaj ste naklofale.

V službici je bilo včeraj noro, pol sem pa morala še na večerjo...Doma sedm pa sam še v pojstlo padla.

Blanči bravo za dober pridelek user posted image

T1979 dobri vmesni rezultati user posted image  user posted image  user posted image

MLBK user posted image  za uspešno 2. špiko v rito user posted image


Miška bravo za nizki štart in tako lep seznamček.

Vidim, da so se oglasile pogrešane Orto, Hedi, Netka, Mlinčka, Stijan. Pridne user posted image

Pa Arnejči in Dejzi sta prišle naokoli user posted image

Pija pridi pokazat frizurco user posted image

Abrica, Šukica, Sonček1 in 2, Zvezdica in ostale ljube nosečke kako ste mi kaj?

Nokica pogrešam te. Kako si?

Oktavija kaj novega? si se že odločila kdaj boš lulala na palčko?

Zarja je prišla tečka? Probaj vse 3 stvari skupaj rdeče vino, user posted image  in aspirin. More pridet!

Želvica in Lučka danes bo že lažje v šoli/vrtcu.

WP stiskam pestke, da se boš lahko zmenila za narkozo. Ni pa to nič narobe za pikico, ker jo povsod po svetu dajejo (tudi v MB). Mislim, da smo samo v Lju in Po še v kameni dobi punkcij.

Kajši lepo, da se je oglasil. Kar naj se čimbolj pogosto, da boš skoz imela usta okol ušes user posted image

Pikice moje vem, da sem sigurno kakšno nenamerno pozabila. Rada vas imam prav vse



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:51:40   
Grethy
gretka, kje si mi ti, zadnje časa te nič ni tukaj gor, kaj imaš tako smotan urnik v službi?


eko miškolinčica ... mal me urnik je...be, mal kilometri, ti in oni, pa orng mi ga kom serčka, mam nov virus, a rabš ????
Se je tko zasidral da moj že lase pul, k ne ve če ga bo lahko zradiral pa nanov naložu ... jaz zaupam vanj in vem da ga bo uštimou, tko kot ga zmer ... mal bo kleu, mal bo živčan ... ampak bo ...ain pol bo moj komp delou ko singerca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako si kaj ti??? Če sem čist iskrena ne sledim več, tko ste hitre v akciji ... ampak fejst držim pesti za vse ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 8:52:58   
gigi1
Gretka helou. Teb pa enga tazvočnega cmoka na lička, da te mal pocartam preden greš v mižule.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:01:09   
oktavija
Draga moja dekleta!!!!!

Takole je..... pri meni še nič novega.... moji cikli so dolgi od 30-33 dni, danes pa je 30 dan... apak za enkrat nič ne kaže na kako tečkouser posted image , saj ponavadi postanem muzolasta, pa zvija me po trebuhu, pa noge me full bolijo, zdaj pa še ni nič od tega nastopilo....user posted image  Mogoče se je pa moja teta s krvavca odločila da gre za leto dni na potovanje okoli sveta....user posted image user posted image user posted image user posted image

Testek bi najraje delala že danes vendar si ne upam... bom počakala da petka....user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:03:38   
bozza
Evo mene za računalnikom. Hvala, dobro ste navijale tudi zame. Danes zvečer imam stopko, v četrtek punkcijo. Na levem rastejo bolj kot na desnem, jih pa sploh nisva štela, toliko jih je bilo.

Držim pesti za vse nas!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:13:13   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija - naj bo neboleča, pridelek pa čim boljši1
Bozza - UZ - naj se vidi čim več folikelčkov!
 
 
NAŠE NOSEČKE   
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled - naj srček utripa na vso moč!
user posted image
user posted image
user posted image



naviiiiiijaaaaaam user posted image user posted image user posted image
tud jeeest user posted image user posted image user posted image Larči - da bi videl čimveč lepih foliklov pa, da ga bleščice naujo zaslepileuser posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:21:01   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Draga moja dekleta!!!!!

Takole je..... pri meni še nič novega.... moji cikli so dolgi od 30-33 dni, danes pa je 30 dan... apak za enkrat nič ne kaže na kako tečkouser posted image , saj ponavadi postanem muzolasta, pa zvija me po trebuhu, pa noge me full bolijo, zdaj pa še ni nič od tega nastopilo....user posted image  Mogoče se je pa moja teta s krvavca odločila da gre za leto dni na potovanje okoli sveta....user posted image user posted image user posted image user posted image

Testek bi najraje delala že danes vendar si ne upam... bom počakala da petka....user posted image



go oktavija go ... želim ti enoletni izostanek menzusiolije, če ji paše tud mal več lahk user posted image user posted image user posted image user posted image , sam da bo user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:29:25   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka helou. Teb pa enga tazvočnega cmoka na lička, da te mal pocartam preden greš v mižule.


Gigika srce, vračam cmok na drugo ličko, tko bolj damsko zgleda aneeeeeeeee (hudooooooooo user posted image user posted image user posted image ) kako se je urihtala tvoja user posted image tečka ??? Lej me gledam ko skovir (žlahtnik od sove user posted image user posted image user posted image ), sploh še ne grem mižat, ker sem čakala en paket, mi ga je poštar prvleku, zdej pa pride čez pol urce moj hazbnd od zdravnika, pa da slišim raport, pol pa taščica uleti na en kofič ... pa bomo mal pojužnal al kva, pol gre pa Gretuljica mal zamižat ja user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Tkolemamo, drugač mi je pa unle cartanje tkooooooooooo pasalo da nimaš pojma ... bom vrnla, oblubim ...




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:33:18   
blanč
Grethen- pejd spat.
Punce, kdaj se je treba pri hiperstimulaciji odpravit proti bolnici. Včeraj me je zagrabla tako, da sem mislila, da je z mano konec. spila sem anormne količine tekočine. danes je za odtenek bolje, vsaj vstanem lahko in se odvlečem do wc-ja.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:38:59   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Grethen- pejd spat.
Punce, kdaj se je treba pri hiperstimulaciji odpravit proti bolnici. Včeraj me je zagrabla tako, da sem mislila, da je z mano konec. spila sem anormne količine tekočine. danes je za odtenek bolje, vsaj vstanem lahko in se odvlečem do wc-ja.

Blanči sem ti že včeraj rekla, da pojdi!!!!!!NE ČAKAT!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:39:02   
gigi1
Blanči draga. K sreči je nisem imela, vendar jaz bi kar takoj letela se pokazat.

Pls sporoči kako si opravila user posted image user posted image user posted image  da se zadeva umiri in da je blažja oblike.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:40:41   
Shuka
Jutro user posted image

končno sem vas prebrala user posted image user posted image user posted image user posted image

bozza - se mi zdi da nas je kar večina na levo usekana pa user posted image za stopko, punkcija je pol v petek?

želvica - no dons so spet sosedje nabijal, pol me je pa še ena teta s Telekoma zbudila, k kao nisem položnice plačala, ampak je bla napaka njihova, tko da ni blo kej dost spanca, pa zadnje čase se mi tolk v glavi vrti, da bolš, da sam ležimuser posted image user posted image

lučka - kolk so te bli pa otročki veseli, a?user posted image

mismis - a sebe nauš dala na seznam?user posted image
oktavija
- upam, da je šla tvoja sračka res en điro di svet in da je en let ne bouser posted image

žižika moja - kako si ti menuser posted image , gužva v službi?

gretka user posted image

zarja - mantraš kej?user posted image

evo še vedno nisem čist zbrihtana  user posted image

V glavnem: Abrica, sonček1,2, zvezdica, jadrnička, hedi, orto2, pija, arnejči, daisy, blanči, baci, oti, kajsi, mlbk, ledenkica, miska73, bambi, mojsonček in vse k vas nisem naštela en lep dan vsem skupaj  user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:40:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Zarjica, morgen, kako si ti meni dons zjutrej aaaaaaaaa???

A je rdečkulja pršla al ne ????


Grethy, Mismis, Gigi pa ni je še....jaz res ne vem kaj je to ta mesec.....sem čist zj*****.pa sem že vse probala od vina, aspirina do sexanja na vse pretege in načine..........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:42:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

zarja - mantraš kej?user posted image

pa ja non stop, mi še sodelavke pomagajo....smo se tolk nasmejale tej pesmici...Z Laro sta res tapravi za našo službo.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: IVF/ICSI september, oktober
2.9.2008 9:43:55   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Še nekj Zarja a ti piješ maco? Si mogoče vprašala Grethy, če jo pred postopkam nehamo (mislm, ko začnemo s špikanjem)? Mogoče ve tud Shuka? user posted image  Pa ali lahko zraven pijemo še Folno kislino z vitamini.




folno lahko piješ, glede jemanja med postopkom pa se v glavnem bolj odsvetuje, ker je lahko učinek nasproten stimulaciji. user posted image


kolko se odsvetuje in kako kontraučinkuje ne vem, vem pa da se priporoča jemanje med nosečnostjo, ker ugodno vpliva na plodek in prekrvavitev maternice (gnezdeca) ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?