|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:03:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Zarja, pol bo ziher jutri tečka user posted image al pa se bo celo prej prikazala, da te zajebe. Ko ma hudič mlade .. user posted image


A da sem take smole.........................ja bo kar držalo, ta mesec/ciklus ni bil moj....bom poročala jutriuser posted image user posted image user posted image

Abrica ta pregled me je fasciniral že v nekem dokumentarcu, sploh si ne znam zamišlajt, da boš gledala svojo dečiko....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:08:02   
zarja1
jaz bi user posted image  loadala, pa kot da imam kje vklopljenuser posted image . Pa saj bo, mora od nekod in enkrat prit. Ste me dans v dobro voljo spravle, sem šla še k manikerki,user posted image me je tolk razvajala, pol sem z nečakom  malo igrceuser posted image nabijala......zdaj pa drgai že odklepa vrata....juhu juhuuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:08:42   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: Abra


MLBK, punce si navadno menongon špikajo v rito in ne v trebuh. Je tebi Reš tako naročil? Flek ni najbrž nič nenavadnegai. SIcer je tvoj res velik. Jaz sem po stopki enkrat ogromnega pridelala ok 3x7cm, stopka je že tko bolj huda.



Moram priznati, da sem naredila napako - ko sem bila 25.8. pri njem, me je vprašal, če sem si že kdaj pripravljala praške in ker sem si (ampak Menopur) je rekel, da ne rabim hoditi tja in naj si lepo začnem dajati inekcije.
On mi seveda ni rekel, da je Menogon za rito, jaz pa sem si do sedaj Gonal in Menopur dajala v trebuh in do danes  sploh nisem pomislila, da je Menogon za v mišice.
ko mi je Lučka odpisala, da si ga je ona dajala v rito sem takoj poklicala Reša in mu povedala,kaj sem naredila, pa je rekel, da sicer ni nič narobe ampak zna biti kakšna lokalna alergija - in to sem očitno tudi dobila.
No, me bo vsaj za drugič izučilo,da bom prej vprašala in se dobro pozanimala.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:14:38   
lara light
MLBK, še dobro se je izteklo...user posted image
Abrica, Zarja, Ledenka, Mismis, Shuka, Gigi, Lučka, Želvica in tiste k sem jih pozabila, hvala! Moj dragi je prišel in šibam...pol pa bleščice, pa vsi ostali lepotni prijemi za ju3user posted image
Lepe sanje!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:18:42   
Abra
Zarja kadar nočeš user posted image se prec zdavnouda, še naskrivaj, ko ga hočeš, pa vsi filtri delajo user posted image user posted image enkrat že more prit.
Tak pregled boš pa ti enkrat po novem letu imela in verjamem, da bo najlepši user posted image

MLBK čist vsakemu se lahko zgodi. Še dobro, da vsaj ni panike. Je pa v rito ziher težje dajat, sploh če to počneš sama. Jaz nimam izkušenj, sem v vseh postopkih imela menopur, ker sem že prvič super reagirala in mi zato ni terapije menjal. Držim pesti, da bo šlo jutri bolje user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:45:32   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija - naj bo neboleča, pridelek pa čim boljši1
Bozza - UZ - naj se vidi čim več folikelčkov!
 
 
NAŠE NOSEČKE   
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled - naj srček utripa na vso moč!
user posted image
user posted image
user posted image



naviiiiiijaaaaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:46:51   
mismis
Zarja, koliko časa ti pa user posted image zamuja. Meni je prišla šele na 31 dan, po tistem žurerskem petku, ki smo si ga babe privoščile. Tako, da  kakšen dan totalen odklop in ni vrag, da hudič pride.


Lara Light - punkcija, za jutri ti želim uspešno punkcijo, če se le da s čimmanj bolečinami in čimvečjim številom  celic
Bozza - UZ, tebi pa želim, da  tvoji folikli lepo  rastejo, da jutri zvečer 100% pade stopka.
Sonček85 - pregled, tebi pa želim, da jutri vidiš svojo lepo pikico, slišiš njeno bitje srca, da nam boš še naprej lepo sijala

Pija, kakšno frizuro imaš pa sedaj?

Tako, drage moje, sedaj pa moram iti pod tuš, naš si tukaj zraven mene že full zatiska nos, ker pravi, da full smrdim po švicu. Se tipkamo malo kasneje





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:52:28   
ledenka
lara, držim pesti za jutri! glede hrane pa - menda naj bi šle tešče na punkcijo user posted image  tako da ti druga kot tablet na prazen želodec ne preostane.

arneja user posted image user posted image user posted image  ti si tudi v postopku! super!

mišmiš, še malo user posted image  pa fino, da je kar naravni postopek, ti bodo vsaj malo prizanesli s hormončki!

MLBK, žal je kar rita, ja user posted image  saj gre, samo malo akrobacije je treba user posted image  

zarja, naj tvoja grda user posted image  že enkrat pride

zvezdica, si zrihtala vse v Zagrebu?

punce moje, jaz bi lahko še kaj spakirala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:57:30   
DaisyE
Bravo blanchy za jajčka. 7 je magična številka. V četrtek bodo nate čakali najlepši otroc. user posted image

Miška pa v nizkem štartu. Luštno, luštno. Si bla pridna sem videla in si mi napisala datum, ampak naš ne bi bil naš, če ne bi kaj zasračkal. Danes sva končno prišla do pravega datuma (vsaj upam user posted image ) in to ni 24.9. ampak 18. 9. Tole še popravi, ko boš spet harala po seznamu (pija tolk se mi je to dopadlo, da sem si kar sposodila user posted image ) pol dam pa mir.

T1979, če je reško zadovoljen, pol bo že ok.

Jejhata kajši, a ti boš pa že kar začela? Mater gre cajt. Pa saj prav. Drži se jutri na izpitu, bodo otroc zadovoljni, ker je mati tolk pridna.

O Arnejči, long time, no sea! user posted image  In kar gospa Gonal!? S čim si pa začarala spet reškota, da te je kar na koncesijo vrgel. Jaz sem našga že informirala, da mi bo moral dat jurja po tamalem. Oz. Rešu ga bo moral dat. user posted image

Hehe, želvi je pa najbolj luštne plavalce našla. Prav fejst so.

MLBK menda so normalni taki fleki. Men se je enkrat od stopke naredil, pa en teden ni hotel zginit. Ni bilo fajn, ampak kaj hujšga mi pa ni blo.

Opa, mlinčka se je javila. Sem pa glih hotla enga miliča najdit. Kaj mate to z Miro danes? Sem v petek malo sfalila to debato. user posted image

Lučka naj se otroc čimprej navadijo. Mi je pa superski tvoj avatar. Že konkuriraš blanch.

pija a tako? Zdaj ko si poročena pa kar po gospodinjskih delih? Kdaj bo pa kako pivo?

Zarja, če ne bo user posted image  si kar privošči. Drugač je pa miš dala dober nasvet. Jaz sem jo tud dobila po tistem petku. user posted image user posted image user posted image

Naše nosečke, pridno se javljajte, vas je lepo brati.

Lara...lepo opravi jutri. Čim manj boleče.

Mater, zdaj sem pa čisto uničena. Mislim, da mi je tale post vzel eno uro, pa še nisem vseh obdelala. Pozdrav še abri, dajimaji, gloriji, obema sončkoma, wp, orto, stijan, bozzo, pa mislim, da mi še ni ratalo vsega zajet. Bože mili, jaz sem v letih, spomin ni več takšen kot nekoč...



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 20:59:00   
DaisyE
Ja pa še ledenka, netka in mojsonček. Pozdrav vsem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:00:52   
arneja
Larica, tudi moje pestke so stisnjene za tvojo jutrišnjo punkcijo user posted image .

Abra, ti pa že 20. teden user posted image ? Meni so tudi všeč imena s črko R user posted image . Razen moja Lučka zadnjič ni imela te črke v imenu.

Lučka, če bo meni tokrat uspelo kaj več foliklov pridelati, bo imel morda Aglurab prste zraven. Boš videla, pa mogoče potem tudi ti lahko prosiš Reša zanj. Imaš pa super luškan avatarček user posted image . Jaz moram nekaj drugega najti, da si ne bom tvojega imena sposojala.

Dajamaja, kako uspešen je bil tvoj postopek, ko si imela še Aglurab? Ga boš tokrat tudi imela? Pa naj že tvoja user posted image  končno pride.

Zarja, tebe tudi user posted image  zafrkava? Jaz sem si v soboto kozarček rdečega privoščila pa dva mini Aspirina pojedla (ker večjih nisem imela) in voila, user posted image  je bila  v nedeljo tu. MOgoče še ti poskusi z Aspirinčki.

Pija, ti pa uspešno priteči v cilj user posted image . Jaz pa upam, da mi je start danes uspel.

Mismis, boš torej moja soultrazvokica user posted image ? Super, tokrat nam pa mora uspeti user posted image . Gigi, ti nam boš pa čez mesec dni sledila user posted image .

Kajsica, kdaj bo pa tvoja user posted image  prišla? Naj čimprej pride, da bomo čimbolj na kupu user posted image .

MLBK, potem sva se pa tudi danes verjetno videli. Jaz sem bila na vrsti tretja od zadaj, imela sem pa karirasto tuniko, kavbojke in balerine. Ja, se vidiva v nedeljo. Upam, da bova imeli obe veeeliko veeelikih foliklov user posted image . In to polnih, seveda user posted image .

Pupe, se zavedate, da se znamo v porodnišnici srečati, če nam tokrat vsem uspe user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:01:24   
DaisyE
Pa še to, s tistimi vitamini me boste čisto zatolkle. Jaz nisem prav nič pridna. Sokovnik malo pogledujem, bolj intenzivnega odnosa pa zaenkrat še nisva uspela razviti.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:07:42   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa še to, s tistimi vitamini me boste čisto zatolkle. Jaz nisem prav nič pridna. Sokovnik malo pogledujem, bolj intenzivnega odnosa pa zaenkrat še nisva uspela razviti.


user posted image user posted image user posted image  moj je sicer na polici... pa tona prahu na njem. do svežih sokov še nisem prišla, morda po ET, ko bom doma in bo več časa user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:08:55   
mismis


user posted image   user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   

Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija
Bozza - UZ

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija
Bozza - UZ
 
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZ
T1979 - UZ
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
 
Petek, 05.09.
Stijan - UZ

Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ

Torek, 09.09.
Goldy - UZ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled

Petek, 05.09.
Orto2 - pregled

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

   

 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

    Oktavija greje user posted image test 07.09.2008
Obayifo grejeuser posted image   test 09.09.2008
 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 
  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 18.09. pogovor)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:09:01   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa še to, s tistimi vitamini me boste čisto zatolkle. Jaz nisem prav nič pridna. Sokovnik malo pogledujem, bolj intenzivnega odnosa pa zaenkrat še nisva uspela razviti.


user posted image user posted image user posted image  moj je sicer na polici... pa tona prahu na njem. do svežih sokov še nisem prišla, morda po ET, ko bom doma in bo več časa user posted image  


Hvala bogu zate, ledenka. Se kar malo boljše počutim. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:10:38   
DaisyE
U miš! A mene pa kar na plavega! Častim pir!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:12:06   
arneja
MLBK, če bi maja brala forum, bi ti bilo čisto jasno, da je Menogon treba v rito dajati, ker sem jaz vsak dan stokala, kako zelo me boli, ker se moram v rito pičiti. Ampak mi je bilo zares zoprno in se prav spomnim, da sem ves čas stokala user posted image . No, upam, da tvoj flekec čimprej mine. Pa itak si se samo danes narobe pičila, ne?

Ledenka, ti tudi na user posted image  čakaš, ne? Se še ne pikaš, ne?

Dejzika, ti pa tudi čez dobra dva tedna k atu Rešu user posted image ? Za postopek sem pa Rešu rekla, da raje počakam do novega leta, da dodatne koncesije dobi, kot da grem na Menogon, ko tako zelo slabo reagiram nanj. Si ti že plačala kakšen postopek? Ker če si, zna po mojem tudi tebe dati na koncesijo. Kar malo mu pojokaj. Glede na to, da sem prebrala, kako zelo si v petek lapala, ti tudi pri Rešu ne bi smelo biti težko user posted image . Držim pesti user posted image . Mi je kar malo žal, da nisi tudi ti istočasno z nami v postopku user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:12:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa še to, s tistimi vitamini me boste čisto zatolkle. Jaz nisem prav nič pridna. Sokovnik malo pogledujem, bolj intenzivnega odnosa pa zaenkrat še nisva uspela razviti.


Daisy, ma ja sej moj sokovnik tudi bolj kot ne sameva v omari, ma klinc k je toliko dela s tem, enkrat drugič morda.
Mira, je pa sestra, ki ureja prijavo na nov postopek na GK LJ, tja moraš poklicati, da dobiš zaporedno cifro.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:12:30   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

U miš! A mene pa kar na plavega! Častim pir!


itak, to sem čakala, zdej si na top listi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:13:59   
kajsica
Dejzika, ja ja. bojo otroc res rekli da je pridna mama???? Kdaj kaj??? Ko bodo stari 30 let in bojo začeli naše delo prej cenit user posted image . Dokler pa bomo kar mat, pa ta stara, pa.....se niti vseh izrazov ne spomnem več. Ej ta frizura pa ki jo imaš sedaj, ti 1000x bolj paše kot vse kar si imela prej!

Arnejči, ja jaz grem v četrtek po pikice in to je 22 dan mojega cikla, tako, da če se M ne bo kaj zafrkavala, bo padlo 6 pikic (mislim da Superfacta) potem pa bo M, se pravi okoli 10.9. No potem pa grem tudi jaz v enak predsedniški apartma kot ti in sicer na Gonal. Nadaljevanje pa poznaš. Boš ti kar enih 14 dni pred mano.

Mlinčka, Mostec.....javi kdaj lahko organiziraš potem pa se bomo tu domenile za fiksni datum in uro. Bo potreba pa kar hitro, da ne bo res prehladno postalo.


Babike, men se je pa dragi javil user posted image , so me bila spet sama usta....

Pa še neki, a katera ve, za kakšne dobre linke od frizur???? user posted image  Tako rada bi malo spremembe naredila pa ne najdem kaj pametnega!

Lepo se imejte, jaz grem še malo za knjige!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:14:18   
arneja
Dejzi, jaz se tudi filam zdaj z vsemi možnimi vitamini, sokovnik je pa nazadnje v petek laufal, ampak za pomarančni sokec. Imam pa lep namen jutri po zelenjavo iti in si potem tiste nagnusne sokce delat.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:15:30   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: arneja



MLBK, potem sva se pa tudi danes verjetno videli. Jaz sem bila na vrsti tretja od zadaj, imela sem pa karirasto tuniko, kavbojke in balerine. Ja, se vidiva v nedeljo. Upam, da bova imeli obe veeeliko veeelikih foliklov user posted image . In to polnih, seveda user posted image .



Arneja, danes se žal nisva srečali, ker sem imela jaz municijo že doma (samoplačniški postopek) in nisem bila pri Rešu.
Upam pa, da se v nedeljo ne zgrešiva.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:16:36   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa še to, s tistimi vitamini me boste čisto zatolkle. Jaz nisem prav nič pridna. Sokovnik malo pogledujem, bolj intenzivnega odnosa pa zaenkrat še nisva uspela razviti.


user posted image user posted image user posted image  moj je sicer na polici... pa tona prahu na njem. do svežih sokov še nisem prišla, morda po ET, ko bom doma in bo več časa user posted image  


Hvala bogu zate, ledenka. Se kar malo boljše počutim. user posted image user posted image


jem bolj umetne vitamine user posted image  vzameš tableto in je user posted image  no, pa ful sadja in zelenjave. s sokovnikom je tolk svinjarije... bljak!

arnejči, čakam M, ja. v sredo naj bi prišla po regelcih, kako bo pa v resnici, pa pojma nimam. upam samo, da je ne bo jutri... ker potem bi bilo mal zoprno, ker sem komaj v sredo zvečer nazaj.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:18:31   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Dejzika, ja ja. bojo otroc res rekli da je pridna mama???? Kdaj kaj??? Ko bodo stari 30 let in bojo začeli naše delo prej cenit user posted image . Dokler pa bomo kar mat, pa ta stara, pa.....se niti vseh izrazov ne spomnem več. Ej ta frizura pa ki jo imaš sedaj, ti 1000x bolj paše kot vse kar si imela prej!



Jih bom še jaz nonstop opominjala, kako je mati pridna in kaj vse je za njih dala skozi. Bom rekla, da ti do smrti ne bodo poplačali.

Arnejči, jaz sem plačala prvega, pol sem mela pa srečo s koncesijskimi, tako da bo tale ziher, ziher, samoplačniški.

V mostec bom mogla pa kar precej dnarja prinest..

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 21:19:20   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Dejzi, jaz se tudi filam zdaj z vsemi možnimi vitamini, sokovnik je pa nazadnje v petek laufal, ampak za pomarančni sokec. Imam pa lep namen jutri po zelenjavo iti in si potem tiste nagnusne sokce delat.


Na, sem pa spet na tleh...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?