|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 15:14:59   
Katey
user posted image user posted image  bravo na odprtju teme, ker je pri nas doma nonstop debata okrog tega, da bi bilo pa fajn, če bi to počel sede, pa tud slišat noče, ima take 'pametne' izgovore, da ti slabo prideuser posted image user posted image . Kako hudiča se jih to navadi, bravo vsem ki vam je rataluser posted image user posted image ?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 15:18:50   
pokica_
Lula stoje in če kaj pocapka rob školjke vedno pedantno pobriše in zapre školjko zmeraj za sabo. Ko pa opravlja ta večjo potrebo pa oboje sedeuser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 15:19:00   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Moja fanta oba lulata v sede, pa moram rečt, da se močno pozna pri higieni kopalnice. Toplo priporočam!

(nisem čisto ziher, zakaj sem odprla ta post user posted image  pač kisle kumare)



ojej, pol pa že nista prava moška. user posted image


se spomnim ene take žolčne debate na to temo.

ja, moj je tudi sedeči (je moral doma sekret pucat in ugotovu, da je tako manj nesnage - tle ga je pa tašča dobro strenirala). enega mam pa še v plenicah. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 15:22:10   
uwaga
Moj lubi opravi stoje. Sem hotla sina navadit sede pa je atija videl in me opomnil da jaz ne vem ko sem punca. Je bil takrat tako mali, da je na prstke stopil da je lulčka na rob naslonil in v školjko lulal. Je pa meni skor od smeha ušlo.user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 15:29:29   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Lula stoje in če kaj pocapka rob školjke vedno pedantno pobriše in zapre školjko zmeraj za sabo. Ko pa opravlja ta večjo potrebo pa oboje sedeuser posted image .




O madonca pol moram pa jaz res po mizi udarit in nov red v kopalnici uvest, ker pospravlja povsod brez problema kopalnice pa se na kilometre izogiba, pokrov je pa po njegovem itak samo za okrasuser posted image .

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 16:01:39   
muška
vsi 3 stojijo, pokrov pa je vedno zaprt. Vsaj nekaj

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 16:28:24   
t5t6
Moji vsi trije lulajo stoje. Ko pa gre kaj mimo, ni šans, da njadem "krivca". V novi hiši sem želela postavit pisoar, pa me je mož prepričal, da to gre samo v gostilneuser posted image . Pa saj večino krat ciljajo dobro, razen, ko gresta fantka skupaj lulat in se igrata, da cilja en curek v drugega, ja otroška domišljijauser posted image .

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 16:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jaz mojega za noben denar ne bi mogla pripraviti  lulati sede, itaq pa tudi ne vidim potrebe, ker ni nikoli nič pošpricano. Ima zgleda naštudirano tako elegantno tehniko... user posted image


Enako. user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 16:52:44   
KIKI****
user posted image  Sem se narežala ko ena koza poleg tegauser posted image user posted image user posted image user posted image

Bom tale post mojmu pokazala, pa da vidim kaj bo rekel. Bom rekla da naj kr sam odgovori, bo menda bolj zanimivouser posted image . Ampak dvomim, da bo pri nas lulanje sede, aha školjko čistim jaz 1x tedensko, vsak dan jo pa obrišem, pa če je kdo lulal al pa neuser posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 17:01:49   
Anonimen
Moj to dela stoje. Pa nimamo zarad tega nič pošpricano, kaj a vaši mimo ciljajo?user posted image Malo desno, malo levo? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 17:02:38   
glen
sedi ampak samo domauser posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 17:02:51   
Anonimen
A tiste, čigar otroci tudi sede lulajo, a jih tudi zunaj daste lulat čepe, tako kot punčke? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 17:20:38   
KIKI****
Moj možek tega noče komentirat-bull shit to je izjava iz njegovih ust, ampak hm, školjke pa tud jaz ne bi več pucalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 17:45:53   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

zanimivo...kako ti je pa uspelo jih prepričati?


Z močjo argumentov user posted image

(rekla sem mu, da bo sam pucal, če bo še naprej v stoje šprical) user posted image


pri meni ti argumenti ne zaležejo.... bi full rada, da sede lula, pa mi ne rata in ne rata user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 18:38:21   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jaz mojega za noben denar ne bi mogla pripraviti  lulati sede, itaq pa tudi ne vidim potrebe, ker ni nikoli nič pošpricano. Ima zgleda naštudirano tako elegantno tehniko... user posted image



Se podpišem. Sicer nisem še nikoli stala zraven in user posted image , ampak ni nikoli poškropljeno. Ga bom danes vprašala, kako mu to uspe user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 20:04:27   
kepica
Midva sva pa pred tremi leti, ko sva delala novo stanovanje, naštimala pisuar in imam mir pred temi režavami. Se je pa mož sam tega spomnil in sem mu prav hvaležnauser posted image
Mali pa za enkrat še lula stoje v wc in že komaj čaka, da bo velik, da bo tudi lulal v pisuar. Ja, pa da ne bo pomote. Nimamo tistega gostilniškega odprtega pisuarja, ampak  enega luštnega, majhnega, s pokrovom. In je vedno zaprt in čistuser posted image
Drugače pa poznam kar nekaj moških, ki lulajo sede in to zagovarjam.  Smo imeli enkrat debato okrog tega in so navzoči povedali, da večinoma lulajo sede zjutraj ker je zadevo težje obvladatuser posted image


< Sporočilo je popravil kepica -- 13.8.2008 20:06:21 >

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 20:33:03   
benika
A tiste, čigar otroci tudi sede lulajo, a jih tudi zunaj daste lulat čepe, tako kot punčke?


Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:39:57   
krfjolca
Nisem nikoli pomislila, da obstajajo moški, ki opravijo sede user posted image . Zanimivo :)
Pri nas je spodnja stran dile pogosto pošpricana, vendar ne smrdi, ker uporabljam mokre robčke, ki so vedno zraven wcja in ponavadi zvečer vsak dan obrišem dilo.

Mi pa nikoli ni bilo jasno, zakaj nekatere ženske tako komplicirajo, da mora biti pokrov školjke spuščen? user posted image
A mi lahko katera razloži?

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:42:03   
Anonimen
Moj obvlada oboje, njegov mali pa vedno desko polula user posted image  

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:51:53   
Vijoličarka
Mojega je že tašča dobro strenirala - doma vedno sedi. Kakšen blagoslov imam doma, mi postane jasno vsakič, ko za obiski ('tapravimi deci') čistim školjko in okoli nje.  Bljak!

Me veseli ko berem, da je ta lepa navada dosti bolj razširjena, kot sem mislila.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:56:54   
Naja31
podoban debata je že bila pred časom.

Jaz pojma  nimam kako moj mož lula. Nisem nikoli šla preverjati ko je na wcju in tudi vseeno mi je kako to počne. Njegova stvar.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:58:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Moj to dela stoje. Pa nimamo zarad tega nič pošpricano, kaj a vaši mimo ciljajo?user posted image Malo desno, malo levo? user posted image user posted image user posted image user posted image


Popravljam. Me je dragi informiral, da se tudi usede, kadar je utrujen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 21:59:19   
Anonimen
Nisem nikoli šla preverjati ko je na wcju in tudi vseeno mi je kako to počne. Njegova stvar


Meni tudi.

Bom malecko vprasala, ona ima vse pod kontrolo user posted image .

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 22:01:01   
Naja31
Jaz samo upam da on kje na kakšnem drugem forumu ne debatira o mojem lulanju. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vaši moški lulajo v sede?
13.8.2008 22:04:15   
Anonimen
Jaz samo upam da on kje na kakšnem drugem forumu ne debatira o mojem lulanju


A to da je mozno?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?