|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:14:58   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, zgledaš fenomenalno. Pa ful ti pašejo temni lasje. Si ziher, da si zdej blond, ups bond.



nazadnje, ko sem se u špegu gledala sem bila blond - bond.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sicer mi je pa itaq Se* naročila, da se moram v špegu gledat, tako da je barva las preverjena.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa hvala za komplimentek....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:15:21   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Ti Se* golobov imamo pri nas tud veliko user posted image te povabim... ne, pravzaprav si ti na vrsti user posted image user posted image user posted image  


Itaq so amo prekmurski golobi ta pravi, nooooo! Ok te povabim gledat (pa podkupovat) golobe pa na poslastico štrkov kljun poljnjen s prelestno zeleno žabkico!

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:16:19   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, zgledaš fenomenalno. Pa ful ti pašejo temni lasje. Si ziher, da si zdej blond, ups bond.


PODPIS! (pa še pečat zraven user posted image )

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:19:35   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, zgledaš fenomenalno. Pa ful ti pašejo temni lasje. Si ziher, da si zdej blond, ups bond.


PODPIS! (pa še pečat zraven user posted image )


se lahko samo pridružim, si te ne znam predstavljat kot ga. Bond user posted image


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:19:57   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, zgledaš fenomenalno. Pa ful ti pašejo temni lasje. Si ziher, da si zdej blond, ups bond.


PODPIS! (pa še pečat zraven user posted image )




se bomo morale u živo videt, da se vse prepričamo..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sam sine je pa še kar temen...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:21:18   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Ti Se* golobov imamo pri nas tud veliko user posted image te povabim... ne, pravzaprav si ti na vrsti user posted image user posted image user posted image  


Itaq so amo prekmurski golobi ta pravi, nooooo! Ok te povabim gledat (pa podkupovat) golobe pa na poslastico štrkov kljun poljnjen s prelestno zeleno žabkico!


Kdaj imaš čas, sam petek odpade, pa morda še sobota, pa nedelja... user posted image no, se bo že našel čas, morda kdaj pozimi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:24:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Kdaj imaš čas, sam petek odpade, pa morda še sobota, pa nedelja... user posted image no, se bo že našel čas, morda kdaj pozimi user posted image user posted image user posted image



Ha ha ha. A ti pa si optimistka. Kar petek in sobota pa še nedelja in te že do zime pride. Da ne boš jokcala, če v soboto ''motorček'' več ne bo vžgal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozimi pa golobi hibernirajo .... čakaj .. ali pa gredo v Afriko in nazaj pridejo kot štorklje???

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:24:55   
LuNa73
evo pa sem vam tolk napisala.... pa me je ven vrgl...... k vragu naj gre vse.... mi je voljo pobral do pisanja.....pa tok sem se potrudlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mim gredeeeeeeeee... jst bi mela tud geslaaaaaaaaaa

< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 6.8.2008 21:26:08 >

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:25:28   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Kdaj imaš čas, sam petek odpade, pa morda še sobota, pa nedelja... user posted image no, se bo že našel čas, morda kdaj pozimi user posted image user posted image user posted image



Ha ha ha. A ti pa si optimistka. Kar petek in sobota pa še nedelja in te že do zime pride. Da ne boš jokcala, če v soboto ''motorček'' več ne bo vžgal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozimi pa golobi hibernirajo .... čakaj .. ali pa gredo v Afriko in nazaj pridejo kot štorklje???



a se vmes kaj v špegu gledajo?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:25:46   
polaris
LuNčika, a ti še migaš?

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:26:36   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

evo pa sem vam tolk napisala.... pa me je ven vrgl...... k vragu naj gre vse.... mi je voljo pobral do pisanja.....pa tok sem se potrudlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image




ojla lunči!!!!!!   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne sikiri se!!! 

mi smo te pa že tako MISALEEEEE!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:26:47   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Kdaj imaš čas, sam petek odpade, pa morda še sobota, pa nedelja... user posted image no, se bo že našel čas, morda kdaj pozimi user posted image user posted image user posted image



Ha ha ha. A ti pa si optimistka. Kar petek in sobota pa še nedelja in te že do zime pride. Da ne boš jokcala, če v soboto ''motorček'' več ne bo vžgal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozimi pa golobi hibernirajo .... čakaj .. ali pa gredo v Afriko in nazaj pridejo kot štorklje???



a se vmes kaj v špegu gledajo?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


koga misliš, golobe al štorklje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:27:19   
miska73
Luna, tele smajliji od kompjutrčkov so pa tolk svetovni...
Si jih že shranjujem, da jih bom mal na maile popala.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:29:19   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

evo pa sem vam tolk napisala.... pa me je ven vrgl...... k vragu naj gre vse.... mi je voljo pobral do pisanja.....pa tok sem se potrudlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mim gredeeeeeeeee... jst bi mela tud geslaaaaaaaaaa


Joj, luna..luna..mi je tak znano .. čakaj, se spomnim ...hm..luna..kdo že?..kje že?..kaj že?....Aja!!!
KJE MI HODIŠ? A tebe bomo tudi po riti kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  
Missed you draga asfaltbejba!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:30:30   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

a se vmes kaj v špegu gledajo?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne vem... Bom vprašala Božička, ali dedka Mraza .. keri je že v Afriki??? user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:30:38   
murkica
No sicer jaz si ne morem kaj, da nebi med delom malo pogledala k vamuser posted image user posted image user posted image ...

Za crknt ste smešne... Mi je res prav žal, da moram delat, namesto, da bi čvekala z vami.

Jaz sem prej dodala eno slikico v album, da boste lahko vidle kako tudi jaz zgledam. Sicer jih imam tudi nekaj od bližje, pa mi ves čas javla, da so prevelike in da jih ne morem dat v album. SPloh ne štekam, ker dejansko velikost ni prevelika... Mal se je zrolal temu albumčku. No pa ni poročna slika ampak slikca z morja. Tako, da če katero zanima geslo na ZS.

Bom pa dodala kakšno slikico, ko bom prišla z dopusta, pa bom lepo rjava. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil murkica -- 6.8.2008 21:31:34 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:34:34   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

a se vmes kaj v špegu gledajo?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne vem... Bom vprašala Božička, ali dedka Mraza .. keri je že v Afriki??? user posted image


mah, to bi pa ja lah vedla....dddddddd!!! 

miklavž je v afriki.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:37:42   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

a se vmes kaj v špegu gledajo?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne vem... Bom vprašala Božička, ali dedka Mraza .. keri je že v Afriki??? user posted image


mah, to bi pa ja lah vedla....dddddddd!!! 

miklavž je v afriki.... user posted image


*smijlikisetolčepoglavi* seveda. pa on je celo moj tetek. user posted image user posted image user posted image user posted image  Mu pošljem golobomail, p ati povem potem, ok?

murkica: brez besed sem ostala. Preprosto WAU. user posted image user posted image user posted image


Zdaj se pa grem ko mojemu stiskat, ker če bom visela na RR ne bodo dečica nič ratala ..

drage lepotičke - LEJKO NOUČ!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:40:21   
polaris
nočka Se* lepe sanje, pa na špegel ne pozabi user posted image

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:41:55   
polaris
Murkica, super fotka, kje si se slikala

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:42:20   
trinity22
aqua, murkica geslo bi, prosim, prosimuser posted image user posted image user posted image

miska hvala,  da si mi na kratko obrazložila Kitajsko, res super, no upam, da si bom lahko kdaj tudi to pogledala ... če ne prej pa ko otroci odrastejouser posted image


Se* vidva pa imata fenomenalne poročne slikeuser posted image user posted image user posted image res, vidva sta ful lepa, pa še montažo imata zares dobro, superuser posted image  pa kužika je tolk corti, midva imava tud psa bom nalimala v album, sam ni tako velik ime ima pa podobno kot jaz nik in kot je geslo za albumuser posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:43:39   
trinity22
LuNa, LuNa kje si se potepalauser posted image

welcome backuser posted image user posted image user posted image user posted image

Se* lahko nočko

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:47:51   
aqua77
pupe moje,

tudi ga. Bond - aqua, gre v mižule, tako da lepe sanje vsem, pa si tipkamo tomorou.... user posted image user posted image user posted image user posted image


murki.....smajlikimujepadujezikdopodna..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:49:42   
polaris
jap, tud jaz se počasi poslavljam, še moram do jutr napisat par poročil

nočka vsem


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 21:50:20   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

evo pa sem vam tolk napisala.... pa me je ven vrgl...... k vragu naj gre vse.... mi je voljo pobral do pisanja.....pa tok sem se potrudlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mim gredeeeeeeeee... jst bi mela tud geslaaaaaaaaaa


Joj, luna..luna..mi je tak znano .. čakaj, se spomnim ...hm..luna..kdo že?..kje že?..kaj že?....Aja!!!
 
z reklame... pralnih praškov in žajf, če si pozabla. Pa od tu.
KJE MI HODIŠ? A tebe bomo tudi po riti kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  
Missed you draga asfaltbejba!

nč me ne bo treba po riti.....se bom poboljšala.user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




velika noč
Lelly28 RR

Ali s svojim otrokom za veliko noč ustvarite velikonočne voščilnice, ki jih pošljete potem po pošti?

da (5%)

ne (95%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!