|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:41:16   
nf
Mah kaj pa vem...sem že malo obupala, ampak dejmo se presenetit user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:43:15   
nf
Bi se mi pa zdelo neizmerno romantično, če bi ravno v Afriki, kjer sva začela, tudi končala. user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:43:29   
~Biba~
živa hvala za geslo...lepe slikce; nporoka an gradu pa je itak vedno pravljična. smajlije pa poiščem na netu; kar v nek iskalnik vpišemuser posted image

nf nekje tu na RR sem prebrala da je Afrika vedno plodnauser posted image no mogoče pa jo vi2 več ne bosta potrebovala; ker boste pikico že morali švercat.

Tak zdaj pa moram it...bajta se noče sama spucatuser posted image


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:49:03   
Anonimen
kokr je pravljično je zelo zelo hitro konec user posted image
Ko gledam nazaj se mi kar milo stori.... Bi šla še enkrat user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:05:59   
Erin
Oj oj!

Samo na hitro javljam da sem še vedno doma - špelka user posted image
Se i je vse umirilo...imam pa jutri pregled pa bo mogoče kaj novega, kaj veš? Če ne drugega me bo spet tako grobo pregledala da se bom še za dodtnih 9 cm odprla, potem pa lohka rodim...user posted image
Grem moje Avgustovke pogledat kaj je novega pa da  mal sezname naredim da ne bodo vse izgubljene če me prej prime in jim uidem..


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:10:24   
Serendipity
kleja -     to me je pa zdaj tak fajn v smeh spravilo 

sončece in živa - bili sta obe prelepi nevestici!


sunshine - kaj bi midve naredile ta ticker tebi?

špelnika
- zgučano! Še dva dni se lahko prepustive/mo grdim navadam potem pa akcija! Se je treba v formo spravit!

nf - Se strinjam s klejo - Afrika je plodna ... no, mogoče pa ne bo potrebna bosta kar v SLO naštmala tamalo pikico!

živa - sem komaj zaj opazila vprašanje o prekmurstvu! jap, čistokrvna! Tij tüj?

vita - ti pa maš pravo gozdillo za šefico. ne daj se ji! Mogpoče te kle sprobava iz kakšega testa si! zaupaj vase boš videla, da bo šlo kot po maslu!

murkica - he he he, saj koruza je tud fajn!

Kar se pa tiče kataloških prodaj .. jaz vedno nasedem lepim slikcam ... Včasih sem zadovoljna včasih pa ne. Se pa je tudi zgodilo, da so mi poslali skoraj 4 mesece po naročilu, pa še napačno stvar v napačni številki, seveda so dobili nazaj. Ampak ni bilo hude krvi. Se pač zgodi

Amm... naša Erin že kaj diha? He he he,, vidim da ne user posted image Bomo počakali avgust, kaj? da bo po moje! user posted image

ps: zdaj sem mislila da me bo kap! pošljem in mi vrže ven, da ne more poslati. še dobro, da imam na miški funkcijo da se lahko premikam naprej in nazaj po straneh, me je kar vrglo nazaj na ta mesič. jao, če bi mogla vse to še enkrat pisat

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 30.7.2008 11:11:02 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:10:51   
sonček33
Ma Se* pa ga dajva!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:11:39   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ma Se* pa ga dajva!


user posted image user posted image user posted image

Cool! te kontaktiram na ZS.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:15:59   
Anonimen
hehehehehehehehhehehehe

Nej ges san nej, moj pa je :)))))
Man nekši filter vgrajeni za prekmurce... Iz Sobote?

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:26:21   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

hehehehehehehehhehehehe

Nej ges san nej, moj pa je :)))))
Man nekši filter vgrajeni za prekmurce... Iz Sobote?



Ha ha ha.

Nep, blizu pa kakih 7 km bolj proti Lendavi. user posted image Te pa lejko kakšno po prekmursko drapneve?

Sunshine - gre? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:31:36   
sonček33
Se zmagala sem. hvala ti res.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:37:07   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Se zmagala sem. hvala ti res.


Oooooo! Super! Pa nama je uspelo!user posted image user posted image user posted image user posted image   Joj, kak gre hitro čas ... Ti, maš full lepega buškija že ... sem pofirbcala v albumu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa, da ne bi pozabila na svojo nalogo, vse na nekaj tednov je to obveza, ok? user posted image Saj veš kak je babji firbec ...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:40:00   
Serendipity
polaris - tvoj podpis je zakon! user posted image user posted image user posted image ''Hm .. z mojo psiho je pa BAJE BAJE BAJE nekaj narobe...
(avtorske pravice odobrene :-))''

ti me pa vedno nasmeješ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bove imele skupaj terapije? Predlagaš kakega strokovnjaka? Hm, ok saj lahko obračunave avtorkse pravice s kafu (ki jo sicer tokrat jaz častim user posted image )

skoraj bi pozabila na našo jazziko - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je, da je prišla ta hudoba. Grrr... bomo zgleda zopet morale organizirati načrtovan, protinapad za to tečnobo! user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 30.7.2008 11:43:00 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 11:43:07   
ella.
SONČECE in ŽIVA25: jest bi tudi pokukala na vajino poroko. Prosim,prosim user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:17:11   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image kolko ste ble ve pridne!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo da se borba spet vrača nazaj!!!user posted image

Se* in Živa.....no vidve kamot po prekmursko, samo spodaj pa obvezno prevod, ker men ne potegne vaša šprehauser posted image . Se*...mah ti si res tako pridna....včer sem imela tud jaz tak dan, da bi vse požrla kar je blo na vidiku.....še dobro, da sem prej jedla kosilo preden je moj domov prišel, ker bi ga pohrustalauser posted image . Hvala za hugije....treba res nardit nekaj s to hudobo....čeprav se jaz še podpišem zraven polarisinega podpisa.....psiha je ku*ba!!!!user posted image user posted image  A mate še kako kuro?user posted image user posted image user posted image

živa in sonček jaz bi tudi geslo na ZS....plizzzzzzz me firbec matra ko hudička!!!!!!!

polaris.....preber si mal višje....pri se*.....bravo za tak originalen podpis!!!!user posted image user posted image user posted image  Bomo res mogle met kak sestanek ANONIMNIH PSIHIČEVuser posted image user posted image user posted image ....

murkica in kleja in špelka.....javlja se še ena popcorn koruznicauser posted image user posted image user posted image ....mi pa že kokice včasih mal ven iz ušes štrlijo....če me razumeteuser posted image user posted image user posted image

nf....ti pazi, da ne bo kak mulatek nazaj pršovuser posted image

aja, da ne pozabim.....ledenkica vas vse lepo pozdravlja....pravi da se imata lepo...kjer koli pač že stauser posted image ....

aquica.....ja lupco v roke pa nad test....morska bolezen pa mine vsaj po treh mesecih.....kar se pa tiče tvojih pregrešnih slikic.....madoca bom mogla sam dopoldne sedaj RRjat, mi moj ne bo več verjel, da jaz na RR visim, če pa take slikce gor pokate!!!user posted image user posted image Pol si misli da pa kako trdo vsebino gledamuser posted image user posted image

eh, deklice....grem nazaj jabolka grabit....imam že dva žulja....Se*...maš kako kuro za posodit?user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 30.7.2008 12:20:04 >

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:19:14   
aqua77
punčke moje......


na hitro preletela albumčke..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čudovite ste.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sem dones čist okupirana v službi in ne dohajam komentirat..... user posted image  si morem en dan dopusta vzet, da vas vse preberem...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se*, ti si pa čvekavo razpoložena danes...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super te je brat po dooooolgem času, sem te misala user posted image  ..... user posted image

klimoflenčice so pa tudi k nam pokukale..... super punce.... dobrodošle!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  morem priznat, da vas jaz redno berem, sam ne oglašam se tolko, ker še ne spadam k vam.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:30:29   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


eh, deklice....grem nazaj jabolka grabit....imam že dva žulja....Se*...maš kako kuro za posodit?user posted image user posted image


user posted image


Eto, tü maš. Kvoučko s picekami (prevod: mama kura in piščančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) Bo pomagalo?

Ups. Nej so piceki ampak so lilke! user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 30.7.2008 12:31:44 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:33:38   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

se*, ti si pa čvekavo razpoložena danes...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super te je brat po dooooolgem času, sem te misala user posted image  ..... user posted image



user posted image Ja, kar vtihnite nemren ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oo, kak fajn, da si me misala (missed U2), sem back v elementu. Le še kak lepi ''piščanček'' bi dodatno polepšal dan ... user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:34:17   
sonček33
a južno si že skuhala Se?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:36:52   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

a južno si že skuhala Se?


Nep, moj moužek pride komaj po četrti uri, sama pa ne jem rada. Bom pa začela tam nekje ob 3 kuhat ...

Ti? Kaj bo dobrega lonček skuhal?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:37:47   
sonček33
jaz bom danes  tople kuamre, pire in sojine polpete...

a ti zanš nardit štrudl iz buč


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:38:58   
spelka12
kleja s kje pa si, da dežuje user posted image . Tuki na gorenjskem je tak sonček, glih za na morje it. Glede kokic se strinjam. Naše so še bolše pa bolj slane, pa več putra je goruser posted image .
nf romantika velja, pogumno v afriko. Če pa zagledata + se pa tud splača odpovedat.
erin user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
se* pol ko bova šlank si bova pa kataloško naročili šik cunceuser posted image .
sonček wiiiiiii za ticker. Končno bomo lahko spremljale dogajanje. 
živa in se* - WTF? Po slovensko prosimuser posted image  user posted image .

južna - pri nas bo pašteta pa paradajz - delavska malcauser posted image . Mi čisto paše, je prevroče vzuni za kaj drugega.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:39:04   
Erin
Čvekiceeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem šele pri kofiju...bo katerauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mogoče bo to malega kaj požurilo na ta svet...user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:39:48   
sonček33
O špelka kaj bi jaz dala za pašteto

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 12:40:46   
sonček33
ja erin a nauš nč kuhala? ma dej no, zdej k včer nisi rodila, pa lahko tudi jutr ...user posted image madona, a se ti sploh zavedaš, da bo to zdej zdej?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Kako prenaša vožnjo?
Jaka RR

Kako vaš otrok prenaša vožnjo?

Spi (36%)

Slabo (11%)

Čeblja, kot zmešan/a (13%)

Ga zamotimo z aktivnostmi (15%)

Se sam zamoti (26%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!