|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadaljevanje...
16.7.2008 7:34:44   
Polona31
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2907202&mpage=1

Sem vam obljubila da vam sporočim kako se zadeve razvijajo in....sem se odločila in šla na naslednji zmenek. Kraj kjer sva se dobila sem določila jaz in je prišel, nezmečkan. Bilo je O.K. sva se pogovarjala, spila pijačo, ki je ni pozabil plačati in šla. V petek mi pošlje SMS da me v soboto povabi v Logarsko dolino. Mi  je bilo fino, ker je tam ful lepo in že dolgo nisem bila tam, vendar...ko sva se zvečer slišala, da se dogovoriva ob kateri uri greva, kje se dobiva...je bilo zanj samoumevno da bom jaz vozila. Halo...do kraja kjer je on doma, bi se morala pripeljati 25km in še nato 100km, vabi pa on. Ker je v soboto prišlo doma do nepričakovanega dela, sem imela dober izgovor. Se dobiva včeraj...ker me je moj bivši, ki je bil profesionalni lažnivec naučil previdnosti, sem mu postavljala vprašanja, ki sem mu jih že postavila. Če govori resnico, bo povedal vedno enako. In rezultat...na prvem zmenku je bil rojen leta 1973, včeraj je bil pa leta 1971. Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem da je lagal prvič in drugič. Ne vem v čem je fora, lagati o starosti vendar če ni sposoben govoriti resnice pri malenkostih, kako naj mu potem verjamem da govori resnico pri pomembnih stvareh.

Kakorkoli, z lažnivci ne mislim imeti opravka NIKOLI VEČ!!! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 7:38:19   
BarbaraE
Opa, dobro taktiko si vzela. Postavljaj vprašanja, ki si jih že. Še dobro, da si ga prečitala že na začetku. user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 7:39:08   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2907202&mpage=1



Kakorkoli, z lažnivci ne mislim imeti opravka NIKOLI VEČ!!! 



se strinjam nikoli več madona so eni za bruhat ljudje

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 7:42:16   
Anonimen
Več sreče prihodnjič.user posted image

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 8:25:19   
mojamura
jaz bi ga pa kar direkt vprašala v čem je problem, da laže o njegovi starosti. pa tudi to s prevozi, če nekdo nekoga nekam povabi....ti zdrava kmečka pamet pravi, da on vozi....aliuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 8:48:55   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

...z lažnivci ne mislim imeti opravka NIKOLI VEČ!!! 


jaz bi mu direkt v faco tole povedala pa naj se zamisli user posted image ima že kak razlog da ti laže, tako da daleč stran od njega.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 9:04:57   
snake
bravo stara dobro si to izpeljalauser posted image kašen idiot, da ni kak psihopat, une par krat ko sem šla na kak zmenek so vedno hoteli fanti vozit , plačat, vse samo da bi se izkazali da oni so kul, ta  pa verjetno nima vse na mestu........

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 9:18:00   
Polona31
Čuden tip ja....mi je tako dvignilo pritisk, že prvič ko je kar prisedel v avto, sem bila tako presenečena da...mi je kar sapo vzelo. Ko mi pa reče da me vabi v Logarsko dolino, potem bom pa jaz peljala več kot 120 km, ker je ON POVABIL. Kar nisem mogla verjeti, da pride na takšno idejo, ki jo upa se celo izustiti. Mislim...kreten na celi črti, pa še LAŽNJIVEC!!!!!!!!!!

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 9:31:35   
Teya*D.
Hee... me zanima kaj bi naredil ko bi ga vprašala zakaj laže o svoji starosti.
Če že na začetku laže...ne vem. Ni dobro!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 9:53:43   
Polona31
Ko sva se včeraj pogovarjala in ko je rekel da je sestra rojena tistega leta, ko naj bi po prvi informaciji bil rojen on, sem ga vprašala katerega leta je pa on rojen. Ker je trap je verjetno pozabil kaj je rekel prejšnjič in zine letnico 1971. Ko sem ga pa vprašala da čudno, ker v EMŠO pa nima zapisane te letnice. In kaj je tip naredil...le vprašal je kako vem in mirno speljal pogovor drugam. No jaz sem se pa po hitrem postoku speljala domov in potegnila črto še čez enega lažnjivca.

Samo res mi ni jasno zakaj lagati o starosti! Res mi ni jasno! O.K. če bi lagal da ni vezan, da nima otrok...da bi mislil da bo z lažmi lažje dosegel svoj cilj, ampak o starsotiuser posted image user posted image  No saj verjetno ni lagal samo o starosti, tukaj sem samo odkrila da laže.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 9:58:55   
lev76
Super si to izpeljala. In ja, postavljanje istih vprašanj je zelo dobra fora, če slutiš da imaš opravka z lažnivcem.

Vso srečo pri novem ko pride!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 11:07:19   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz bi ga pa kar direkt vprašala v čem je problem, da laže o njegovi starosti.


zakaj? saj ne misli met nič več z njim. zakaj bi pa brskala po njegovih smeteh, da se tako izrazim - whats the point?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 12:40:16   
Naja30
Ah, s takim tipom se pa res nima smisla ukvarjat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 12:48:55   
tehnofil
Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 12:53:02   
lenika
In koliko je bil dejansko star?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 12:58:13   
dory
dobra fora user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 13:08:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image



In kaj boš ti s tem podatkom?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 13:11:16   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image



Načeloma se da iz javno dostopnih baz dobit marsikaj. Preverjeno. Brez kršenja pooblastil. Sam je treba vedet kaj obstaja in kje se da podatek dobit.

CRP in ostale zbirne baze pa so res samo s pooblastili. Se pa da iz večih baz brez problema sestavit celotno sliko oz vse potrebne podatke...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 13:15:15   
srki
Fajn, da si se ga losala. Zakaj je lagal, samo on ve. Očitno mu je v navadi, da še trznil ni, ko si ga presenetila.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 13:28:30   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image



Ti si pa zelo ostro nastrojen...napadaš mene, ker sem preverjala lažnivca. Tudi če bi zlorabila pooblastila in kršila zakon  (kar nisem), je še vseeno bolje, kot pa da bi si nakopala na grbo lažnivega idiota, ki bi kradel čas, živce...življenje.

V bistvu pa sploh ni važno kako sem prišla do podatkov, ker jih nisem posredovala nikomur drugemu, razen njemu. O.K.??

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 13:33:46   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image




In kaj boš ti s tem podatkom?


Prijavu jo bo šefu, verjetno! Ali pa šel do nje, kadar njega njegova ne bo ubogala in poiskal kako podrobnost na njenem službenem računalnikuuser posted image . Mislim, da v dobi računalnikov ni prav težko prit do letnice rojstva, če imaš ime in priimek, ki nista najbolj pogosta...

< Sporočilo je popravil ronja -- 16.7.2008 13:35:05 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 14:14:01   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Ker pa imam v službi dostop do različnih podatkov, vem

Torej, če prav razumem si zlorabila svoja pooblatila in kršila zakon. Kje pa si v službi? user posted image




ti pa zelo rad 'dregaš' ...aliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 14:24:11   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Kakorkoli, z lažnivci ne mislim imeti opravka NIKOLI VEČ!!! 


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 15:22:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
ti pa zelo rad 'dregaš' ...aliuser posted image user posted image user posted image

Ja, dreganje povzroči človeku da razmišlja. user posted image No, ne vsakemu.



Na eni strani imamo nekoga ki laže. Na drugi imamo nekoga ki zlorabi pooblastilo za preverjanje prvega. Hmmmm. En je nepošten, drugi pa je .... pošten?


user posted image user posted image user posted image



Saj ne, da tudi mi ne bi tako naredili, ampak ni ravno pametno to razglašati, a ne? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Ti si pa zelo ostro nastrojen...napadaš mene,

Ne. Opozarjam te, da to ni ravno pametno delati. Pa briga me, kje si v službi. Samo so pa ljudje, ki to vedo in ti znajo zato škodovati. Razumeš. Napadanje je v bistvu v pomoč.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nadaljevanje...
16.7.2008 20:28:35   
Annny
Pa ne moreš verjet, res, kakšni so lahko tipiuser posted image  lepo, da si se ga losala, pravilno!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?