|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 15:40:51   
Čmrlika
Pozdravljene, da vas spomnim malo nase...user posted image  Smo še živi, smo pa bolj malo doma, pa kr nekaj vedno druga počnem...user posted image
In ker sem se včeraj k majčicam uspela nazaj vklopit, ni fer, če se ne bi še k mojim mariborčankam, ne?
Hvala, ker ste me pogrešale, pa  niste upale na glas povedat...user posted image

Grem m alo pobrskat nazaj, če lahko kaj komentiram...


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 15:45:02   
Čmrlika
Ja valda da sem našl nekaj...
Frutka- čestitke iz srca, pa vse lepo želiva user posted image user posted image user posted image
Nataša in Taja

Pa če katero zanima, mam nove slikice v albumu...

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 11.7.2008 15:46:06 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 16:29:58   
B.M.
Pozdravljene user posted image
Po dolgem času se spet malo oglasim. Mi smo bili na morju bilo je super sicer sva na plažo hodila zgodaj zjutraj in proti večeru ko ni bilo več takega sonca, Našemuuser posted image v trebušču je najbrž tudi vse skupaj zelo ustrezalo. Spala sicer nisem najbolje pač ni bila moja postelja in posledično je vrjetno tudi user posted image začel brcati tam okoli 2h zjutraj in potem kar hitro po 6h. Pa ni bilo to tako moteče mi je delal malo družbeuser posted image . Edina sprememba ki je zdaj ko smo že zakorakali v zadnje trimesečje so otečene noge pa ne preveč. Drugače pa sedaj že odštevamo. V avgustu greva v materinsko šolo potem bo pa res hitro tu konec sep.ali začetek okt. bomo videli kdaj se bo mali odličil da mu je dovolj in da hoče ven.
Sva pa trenutno v fazi nabavljanja tako da sva kar zaposlena je pa zabavnouser posted image user posted image user posted image

Pozdravljene in uživajte


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 19:44:46   
Rubin.
Drage moje mariborčanke, žal vam moram povedati, da se je moja pikapoka poslovila in tako se jaz že drugič v pol leta poslavljam od vas, res ni fer, ampak nič ne morem, takšna je usoda in druga kot se sprijazniti z njo ne morem.

Vsem pa želim, da vam to lepo obdobje, ki ga sedaj preživljate mine mirno in sproščeno in da ko pride vaš čas k sebi stisnete najčudovitejšo štručko kaj jih je.


(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 20:14:43   
*bubi*
Pa če katero zanima, mam nove slikice v albumu...


To pa takoj user posted image

user posted image user posted image user posted image  Pa res raste user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.7.2008 20:17:56   
*bubi*
Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žal mi je, da moraš to preživljati.
Verjemi, da tudi zate pride tisti čarobni čas....

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 8:31:42   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 9:21:39   
cati
Jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 9:33:05   
Blacky30
Ojej, rubin., zelo mi je žal. Jaz pa sem bila res optimistična in prepričana, da bo vse OK. Drži se, mislim nate. Vzemi si čas za žalovanje in se potem podajta v nove boje. Saj bo.....user posted image user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 9:35:38   
Blacky30
Nosečnice: 

user posted image   Malab, PDP 07.07.2008
user posted image  pepa6, PDP 09.07.2008
user posted image   Blacky30, PDP 17.07.2008 
user posted image   dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image   Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image   cati, PDP 10.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Frutka, Lili, 11.7.2008
user posted image   Maja T., Zara, 08.07.2008
user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image   Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image   Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image   Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image   Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image   Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image   Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image   Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image   Koala, Alex, ??????
user posted image   Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image   Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 4 leta
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image Pikec (gold fish), 8 let

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 10:03:15   
Janey
rubinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še poskušaj, ne zgubi upanja. mi mislimo na tebe in stiskamo pestke da naslednjič uspe-
čmrlika zdravo nazaj...kje hodiš babika???

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 10:31:09   
arabela*
Rubin,user posted image user posted image ,žal mi je,upam da bo tudi tebi nekoč uspelo.


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 10:55:39   
Blacky30
Čmrlika, welcome back. Zdaj pa ne pobegni spet kam. Pa ful lepe slikice!!user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 12:10:39   
willma
Ojla punce!

Samo na hitro se javljam.
Mi smo vredu. Lili sicer črviči, ampak je še znosno. Žan se je že mal pomiril (je bil ves nabit z energijo od vzhičenosti). Ati pa je zlati (nočno dežurstvo in večino previjanja prevzema on, in to prostovoljnouser posted image )

Bežno vas sledim zato kar skupaj:
vsem novim izrekam dobrodošlico in čestitke,
čestitke vsem, ki so rodileuser posted image ,
in velikuser posted image tebi rubin (jaz sem šla 5x skozi to, preden se je naša Lili odličila ostatuser posted image )

Moja porodna zgodba bo bolj obširna, ker ne bo zgolj porodna zgodba toda nekaj več, zato bo potrebno malo več potrpljenja.
Pa še čas za pisat mi manjka (naša Lili, pa Žan je doma, pa trenutno sem brez gospodinje (ima katera kakšno priporočilo?), torej še zdaj sama čistim in urejam, pa S.P. ...)

Lepe pozdravčke do naslednjič user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 12:17:32   
aleksandras
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  , rubin, zelo mi je žal user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 12:40:05   
Blacky30
Willma, sorry, sem šele zdaj prebrala, da se pripravljaš na pisanje porodne zgodbe. Sem te že na tvoji temi o zizikah "napadla".user posted image

Glede priporočila gospodinje pa ti lahko priporočam mojo teto, ki to delo opravlja že vrsto let, čisti in lika. Če želiš, samo reci, dobiš na zs njeno tel. št.user posted image

(odgovor članu aleksandras)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 14:26:22   
Vrtnica79
Rubin ne obupaj! Enkrat bo tudi zate posijalo sonce. Držim pesti zateuser posted image . Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 14:52:19   
lyra*
rubin. user posted image user posted image user posted image user posted image Žal mi je!
 
čmrlika jooj kak ste luškani! Pa kako se že smejčkateuser posted image user posted image
 
blacky30 še malo pa si ti na vrsti!user posted image user posted image user posted image  Si že kaj nestrpna?
 
Šibam jaz v hladilnik gledat,če je kaj za jest...sem lačna(spet)user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 16:49:01   
willma
Blacky30 zelo na kratko samo zate:

22.06. on 7.30 me zbudi neko črvičenje. Čez 15min ugotovim, da so to popadki. Super! Mali je že itak v varstvu, jutro je, nedelja je... Vse dobro.

Grem si glavo oprat, se še pobrijem in ko se brišem opazim rahel rjavkasti izcedek. Malo se ustrašim, a vem da je to normalno in sedaj ni več dvoma, kmalu bom rodila.
Popadki so bili čez cel dan zelo nepredvidljivi in ne redni. Na sprehod si nisem upala, ker nisem hotela da mi voda odteče med delavci, ki so že počasi pripravljali za festival lent.
Vmes sem še sesala, pospravljala, nekaj krat sem se spravila v bano, v vodo, najbolje mi je bilo, ko sem meditirala (popadke sem dojemala kot kartke in ne boleče). V času, ko nisem meditirala mi je zelooo pomagal moj mož.
Ob 19.30 sem bila spet v bani ter razmišljala, da je že 12 ur od prvega popadka, pa še zdaj niso redni in voda mi še tudi ni odtekla.
Ko sem prišla iz bane sem se spet malo sprehajala po stanovanji in potem šla v "zadnjo" meditacijo. Ko sem končala z meditacijo sva se z dragim pogovorila, da je najbolje da grem not, ker popdaki so še vedno neredni (7min, 2min, 3min, 12 min,...tudi na 20min), voda še ni odtekla jaz pa sem že utrujena.
Ura je bila 23. ko sva dokončno rekla, da greva, jaz spakiran stvari, se oblačim, še grem na WC in tma malo obsedim, gledam hlače okoli mojih gležnjev, hlače ki so na tleh. To je bil ključni moment.
Dragemu naročim, naj še zadnjič napolni bano, morda pa se bodo po tem kopanju popadki uredili in bodo redni. Se vsedem v bano, voda mi še do pasu ni, ko občutim, da je popadek že nekam "čuden". Mine 5 min, ko občutim, da prihaja naslednji in hkrati oba začudeno gledava kako mala vidno brca! Nekolko presenečana že rahlo potiskam. Kkomaj prediham, se že začne drugi, z roko probam in občutim, da se glavica krona z ovojnico vret, med tem, ko to komaj dojamem, je glavica že zunaj, rame tudi, instinktivno še preščipnem ovonico in mala je že bila zunaj.

Če je to kratko potem veste, da bo moja zgodba za manjšo knjigico user posted image
Samo to bi še dodala,
ni ga lepšega, bolj magičnega momneta, momenta, ki se ga z besedami ne da opisat,
kot je ta, ko sama uloviš in rodiš svojega otroka! Takšno izkušnjo privoščim vsaki mami.

< Sporočilo je popravil willma -- 12.7.2008 16:50:43 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 18:52:27   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

blacky30 še malo pa si ti na vrsti!user posted image user posted image user posted image  Si že kaj nestrpna?
 


Nestrpna!??! Niti malo ne. Jaz bi bila kar noseča še do decembra, tak me je strah. Pa obožujem user posted image  v trebuščku, njegove brcike, vse, samo bojim se poroda.user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 19:00:03   
Blacky30
Willma, vauuuuuuuuuuuuu, kakšna zgodba!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
To je pa res morala biti enkratna izkušnja, edinstvena, neverjetna!!! Samo, da popadki niso bili redni, pa se je kar rodila?? Vau!
 
Hvala ti, da si si vzela čas in napisala zgodbo, z užitkom sem jo prebrala.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 22:15:52   
Janey
wilmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo lepo...komajčakam obširnouser posted image user posted image

blacky jaz tudi nisem imela rednih popadkov, ti pa svetujem samo to, da pojdi čimprej v P, čeprav pravijo da ne. naprimer jakcu je padal utrip med popadki..če bi bila dolgo doma(meni je tak odtekla voda pa sem takoj šla) bi lahko bilo kaj zelo narobe. pa še to: nima te kaj bit strah...je tak lepo, da je strah odveč

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 22:42:18   
Blacky30
Janey, hvala za tolažbo. Saj vem, da zna biti tudi lepo, sicer jaz nimam kaj lepih spominov. Lep trenutek je bil le, ko so me šivali in sem ga gledala v posteljico poleg mene, ampak to ni trajalo dolgo, ker sem že začela lezti skupaj in je spet vse megleno. Potem pa so itak sledile le še težava za težavo. user posted image
Na trebuh so mi ga dali za sekundo, kar se spomnim ful megleno, to pa je tudi vse, sploh ga nisem videla, ko je prišel ven.

Res upam, da si v drugo zaslužim lepši, bolj priseben porod, ki mi bo ohranil v glavi lepše spomine.

In imaš prav ja, jaz tudi računam na to, da grem čim kasneje v P, ker me je najbolj strah tega, da bi prišla prehitro, da bi me poslali na oddelek počivat ali da bi mi umetno pospeševali porod. Ker domov te ne spustijo kar tak, če prideš prehitro.user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.7.2008 22:46:27   
lyra*
blacky30  sej bo vse minilo,ko boš ga pocartalauser posted image user posted image  Pa upam,da boš imela krasen poroduser posted image  Drugač pa se kar spomni na mene,ko bom mogla dva na svet spravituser posted image  Da o tem kako me je strah sploh ne govorim! Tako,da,ko greš v P ti sam sporoči in bomo pesti držaliuser posted image user posted image user posted image
 
Šibam zdaj se na hitro stuširat,pol pa na ognjemetuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.7.2008 8:07:08   
*bubi*
Res upam, da si v drugo zaslužim lepši, bolj priseben porod, ki mi bo ohranil v glavi lepše spomine.


No, to ti pa tudi jaz iz srca želim! user posted image user posted image user posted image  Vsaka mamica si to zasluži.


Ko že o porodu govorite.... po slikah in iz pripovedovanja (iz prve roke) sem ugotovila, da je ena velika razlika med MB in LJ. V LJ sem dobila bubija direktno na trebuh, ko še niti zajokal ni. Popkovino so dr. sicer sami takoj rezali, ker je bila stiska, pa so mi ga kljub temu dali takoj v naročje.

V MB pa se user posted image  rodi na posteljo in ga kar tam pustijo ležat, da zajoka, da ga očka slika, da prereže popkovino,... in šele nato je mamica na vrsti, da ga dobi v objem user posted image

Evo, moja ena in edina želja bo v vsakem primeru, da mi ga dajo takoj direkt v roke. Potem pa so drugi na vrsti user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





sindarin

Poznate kakšnega slovenskega proizvajalca igrač?

da (56%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 173

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!