|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 19:47:05   
gajči
Zanima me ali svoje user posted image  mažete s kremami za sončenje in koliko so stari?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 19:53:36   
trdozimc
Starejšega nisem do 1,5 leta. Takrat z Mustelino kremo (f 30), letos pa z Eucerinovo (f15).
Tamale nič. Je vedno v senci.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:01:52   
jančica
Moj otroček je star devet mesecev, pa ga že skoraj dva meseca mažem z Eucerinovo kremo, faktor 25. Mazanje nam je priporočala tudi pediatrinja. Namažem pa ga vedno, ko gremo na sprehod ali pa smo veni, ker tudi v senci je potrebno otroka namazat.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:12:37   
trdozimc
Jaz nisem mnenja, da je treba otroka v senci mazat. Niti večji niti mala nista bila nikoli rjava kaj šele opečena, kadar sta bila v senci ali z majico na soncu. S kremo obremenjuješ kožo  tako malega otročka.
Najbrž pa vsak po svoje.

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:13:51   
Anonimen
Ko je bila dojencek, je nisem.

Zdaj pa jo.

(odgovor članu gajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:24:37   
mala pikica
Naš sonček je star pol leta in do sedaj še ni bil na soncu pa je v obraz že zelo rjav. Tako da ga bom jaz vsekakor mazala tudi v senci, sploh na morju, kjer se žarki odbijajo od vode.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:30:04   
nuala
Nisem ju nikoliu, ko sta bila dojenčka. Sedaj ju samo ene 2x na začetku sezone ali na barki. Ta mlajši pa je po vsaki kremi lisast, jaz pa tudi ( čeprav sicer nimam absolutno nikakršnih težav s kožo ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:39:49   
Anonimen
Lani takle čas je bila moja user posted image  stara lih ene tok kot voja in sem jo namazala, čeprav je bila glavna zaščita vseeno mehanska, torej strehica in plenička. Vendar ker je bila v kratkih hlačkah in kratkih rokavih, pa ker je nemogoče, da je sonce ne bi nič oplazilo, sem jo pač namazala, kadar je bilo res tako vroče in da smo veliko zunaj hodile.
Je pa res, da bi danes (marsikaj) naredila drugače in bi še več pozornosti namenila mehanski zaščiti, ker tja do 6. meseca res ni dobro dojenčkov mazati s kremo za sonce.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:40:42   
Lantea
Jaz hčerko mažem že cel čas. Zdaj je stara 1 leto in ker nisva vedno le v senci, jo seveda mažem.

Da pa ne bom odpirala nove teme...ravno danes sem razmišljala, do katere ure pa ve mažete otroke? Glede na to, da je sonce res močno recimo da to 16. ure. Ali jih kasneje (ne vem...ob 17ih ali 18ih) še vedno namažete?

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:43:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lantea
Ali jih kasneje (ne vem...ob 17ih ali 18ih) še vedno namažete?


Ne, samo če smo slučajno zunaj med najhujšim soncem, kar je redko, se pa zgodi.

(odgovor članu Lantea)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema za sončenje JA/NE
26.6.2008 20:56:16   
Netopirčy81
Našo vedno namažem.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 9:24:14   
Anonimen
Ima 9 mesecev, mažem ga s kremo dr. Hauschka.

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 10:11:29   
lorch
Stara je skoraj 7 mesecev, mažem pa jo z Eucerinovo kremo za otroke s faktorjem 25, a najpomembnejša sestavina so mikropigmenti. Tako so mi svetovali v lekarni, ker ti mikropigmenti odbijajo žarke že na površini kože. Mažem jo po priporočilu pediatrinje.
Sem pa izvedela tudi, da je previsok faktor res  pretežek za kožo in nima nič boljše zaščite, je kolegica sprobala in ugotovila, da to z mikropigmenti deluje. Dokler se je mazala s to kremo ji ni sonce nič nardilo, prvič ko je bila namazana s tako brez mikropigmentov, pa jo je opeklo.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 10:14:30   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ima 9 mesecev, mažem ga s kremo dr. Hauschka.


Enako

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 10:43:38   
Saška Lacko
Mi našega sončka mažemo z  mlekom za sončenje faktor 22 od Avalona,  po koncu dneva pa še z losjonom za po sončenju.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 10:48:51   
mateyka
Eucerin 40. smo zaceli, ko se je začela ta pripeka. ma ni šans, da bi bla skoz v senci (sploh noge, ker zvleče vse pleničke dol, sploh več ne dajem), ko se sprehajaš - je kdaj med listi luknja, kaka jasa itd.. naša je bolj bele sorte in jaz jo raje namažem (enkrat jo je kar oplazil po ličkih, pa je nisem izpostavljala). pred 10 in po 17h pa ne. so sence dolge (je je več) in sonce ni tako močno.

(odgovor članu Saška Lacko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krema za sončenje JA/NE
27.6.2008 22:03:45   
Naja30
Lani poleti, ko je bila stara 7-9m, sem jo malokrat namazala. Poskušala sem biti čim več v senci ali s strehco, dežnikom... Letos smo veliko več vzunaj tudi ko je močnejše sonce in jo redno mažem, ampak ne več kot s
faktorjem 25. Več je že sama kemija.
Mislim, da je bolje namazat s kremo kot da je otrok opečen.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 0:24:00   
Peli
Jest 2 mesečnega dojenčka namažem s 50ko od Avene, sva veliko zunaj, mislim da otrok tudi v senci potrebuje zaščito, v vozičku, pa ni treba senčnika popravljat na vsakem ovinku, sicer mava midva kar pleničko obešeno s strehce, samo pa spet veter pa to...
V lekarni mi je rekla da je ta krema primerna za dojenčka - nism pa vprašala od katere starosti dalje user posted image .


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 11:37:22   
L_una
Svojega 9-mesečnega dojenčka mažem s Mustela kremo za sončenjes faktorjem 50. Je posebej primerna za dojenčke v starostni skupini med 0 in 18 mesecev. Smo veliko zunaj, sicer res večinoma v senčki, pa ga vseeno mažemo. 

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 12:38:08   
massylou
Dojenčice nisem mazala, mi je P strogo odsvetovala. Vsaj do 1 leta zaradi kemikalij in sranja, ki je not. Senčka.

Začeli smo mazati pri dobrem letu.

(odgovor članu L_una)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 13:15:01   
*tajda*
Mojega devetmesečnika mažen s kremico s faktorjem,kjub temu da nismo zunaj od 11 do16h in da smo bolj v senci,ima pa tudi klobuček.Se ful bojim da bi ga opeklo,ker sem tudi jaz bolj bela in me zelo hitro opeče.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 13:17:09   
ZARA
Ko je bila dojenčica je nisem kar dolgo, tja do 1 leta sigurno, ker tako malo dete absolutno ni za na sonce, pač pa za v senco. ... zdaj pa najrajši čimmanj. In trenutno imam Avon-ovo F40!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krema za sončenje JA/NE
28.6.2008 13:28:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

In trenutno imam Avon-ovo F40!!


Kaj si pa važna? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krema za sončenje JA/NE
29.6.2008 20:20:44   
atena
Kupuj kontrolirano naravno kozmetiko certifikat BDHI npr.Weleda,Sante pa bo ok.Lahko naročiš tudi po spletu Živa center trgovina jo ima

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krema za sončenje JA/NE
29.6.2008 20:25:56   
atena
Aja v glavnem je treba gledati da ima krema za dojenčke samo mineralne filtre in ne kemičnih.Če kupuješ naravno kozmetiko se pa še drugih kemikalij izogneš

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime
symba

katera oblika imena ti je ljubša?

ela (81%)

ella (13%)

elle (6%)


Število vseh glasov: 105

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!