|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 18:10:39   
vila
Snorlax, tudi vredu. Sam to se pa ne spomnim, da sem prebrala. Dajte še meni malo volje, da začnem hujšat. Oklestit bi mogla ogromno kilogramov, volje pa nimam. Zdaj sem shujšala 12 kg, čaka me jih pa še ogromno, motivacije pa nobene več. LP

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 18:13:00   
maja1488
Voljo moraš dobit sama, brcamo pa se potem skupaj.
Sem jaz že ničkolikokrat začela  z dieto, pa če ni volje, kmalu vse v vodo pade.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 19:01:08   
dulcinea
Tudi jaz sem začela s 1.1.08.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 0:15:57   
snorlax
Maja, držim pesti, da ti čimprej rata shujšat, nato pa še user posted image .

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 8:23:38   
maja1488
Mater sem se najedla PZ kruha in marmelade. Mi je kr slabo. Sam ker sem spet spala do zadnje minute (in tamala tudi) ni blo časa za zajtrk doma in sem vzela v službo. Pa sem mogla vse pojest, da nebi kdo drug user posted image .

Sem včeraj v šparu kupila eno čokolado s 73% kakava in brez sladkorja. S pomarančnim okusom. Sem takoj zvečer eno tablico pojedla user posted image

Kaj boste za kosilo danes? Jaz bi rada nekaj na hitro, pa ne vem kaj.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 18:34:54   
mojamura
materuser posted image user posted image user posted image ....sem napisala zelo dooooolg post in nato ugotovila, da sem mela caps lock ON user posted image user posted image ....no nima veze. malo se vam javim, ker nimam časa sem zasedena 100/h. v službi pa je itaq norišnica, pa še usta mam en sam ocvirek (beri herpes)user posted image user posted image ....kile....jah kile, se bom vagala danes zvečer, ali pa ju3 zjutraj.

bodite vztrajne....ej sister snorlax kaj ga te bixašuser posted image ....c c c user posted image user posted image user posted image saj bo boljše


gremo novim zmagam naproti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 18:46:14   
mojamura
no....ženskice pa sem spet zgubila skoraj eno kilo, podpis si bom popravljala le še takrat ko se obrne cela ki8lauser posted image user posted image user posted image

torej skupaj -17 kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 18.6.2008 18:48:25 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 19:15:25   
snorlax
Na, pa ste me obe sestre prehitele. user posted image

Ne, saj vam nisem fauš. Iz srca vam privoščim. Itak pa lezem za vama.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.6.2008 19:24:20   
maja1488
Jst pa sem iz enga orng sprehoda po klancih prišla in mi bodo noge odpadle. Danes brez grehov, ker pa je bilo kosilo bolj pozno, bom za večerjo kako sadje, mogoče z jogurtom.

Kaj če bi se jaz potrudla, pa bi 1x na teden nardila tabelco. Prosila bi samo, da mi še 1x pošljete kolko kg želite izgubiti in izgubljene kilograme, da ne brskam nazaj.
A sm fejst ane? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 7:03:33   
mojamura
no pa bomo le po dolgem času dočakale tabelico user posted image user posted image user posted image maja....ti si fejst deklina!!!

izgubiti moram 45 kg, do zdaj sem izgubila 17 kg....torej še 28 kg, pa smo na cilju

jaz vem, da bom enkrat tam (na cilju) pa magari je to čez 1 ali 2 leti!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 9:05:32   
maja1488
Sm glihkar popila belo kavo user posted image . Sam sladkorja pa nisem dala, to je že napredek.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 9:41:42   
snorlax
Hvala Maja!user posted image

Evo, ker smo ostale samo resne hujšarice, vam izdam skrivnost (pa itak se po ITM vidi). Zgubit moram enih 60 kg, do sedaj pa sem jih 25.

Pismo, sem težka kategorija. Aja, pa karakter ima enih 20 kil, tako da ni vse špehek...user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 10:21:58   
maja1488
Aja, pa karakter ima enih 20 kil, tako da ni vse špehek...


Sej mi to vemo user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 10:46:16   
Sergia
Oj punce!

Že zelo dolgo vam nisem pisala. Ampak berem vas pa bolj pogosto. Meni je uspelo po ločevalni do sedaj shujšat -10 kg. Morala bi jih oklestiti še vsaj 15.
Ko gledam rezultate se mi zdi, da je Monti bolj učinkovit od ločevalne. Ali ste pa samo ve tako pridne in se strogo držite diete.

Snorlax bolje da ne grešiš, ker si tako kot meni, tudi ostalim dekletom za vzgled. Ko te prime da bi grešila, se spomni na to koliko žensk bo izgubilo motivacijo. Res si ženska na mestu!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 10:52:38   
maja1488
Snorlax bolje da ne grešiš, ker si tako kot meni, tudi ostalim dekletom za vzgled. Ko te prime da bi grešila, se spomni na to koliko žensk bo izgubilo motivacijo. Res si ženska na mestu!



Se podpišem!


Sergia a se javiš za tabelco? 1x na teden sporočiš novo stanje izgubljeniuh kilogramov in to je to.

Jaz bom počakala še danes in jutri, da se še katera javi, pa jo potem naredim. V ponedeljek pa tako javljamo rezultate. Razen....kdo že...Mojamura a se ti tehtaš ob četrtkih al katera že?

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.6.2008 11:40:16   
Špelca21
Ojla punce. Jst se zdj mal spet javim, ker nimam čisto nič časa- še mal pa bom sama sebe prehitela. Kilce sporočim čez kakšen teden.

Lepo bodite

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 6:07:37   
snorlax
Jutro!

Samo pofočkam se in šibam dalje!user posted image Hvala Maja, da boš naredila tabelco. Saj je vseeno, kdaj se katera tehta, napiši tazadnje podatke, pa je.

Ej, če bomo še samo Montijevke ostale tu, potem bi se lahko prestavile na Montija? Ali pa ne, kakor hočete.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 8:44:01   
maja1488
Ej, če bomo še samo Montijevke ostale tu, potem bi se lahko prestavile na Montija? Ali pa ne, kakor hočete.


A na montiju imajo tudi tabelce?

Zaradi mene se lahko ja. Itak jst sem povsod prisotna user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 9:54:39   
mojamura
mam pa res smolo, najprej se mi je službeni gsm pokvaril....danes zjutraj pa še službeni laptop user posted image user posted image user posted image , HD mi je čisto zbrisalo, pa so vsi podatki šli user posted image user posted image user posted image



no, za nekaj sem mela bacup, ampak to je le kapljica v morjeuser posted image user posted image user posted image



saj več ne vem, če se naj smejim ali jočem.....pa še danes zjutraj so po radiu rekli, da so znanstveniki izračunali, da je današnji dan najbolj srečen dan v tem letu....yeah right!!user posted image user posted image ....srečen my ass


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 10:36:51   
maja1488
Je treba backupe redno delat. Mogoče je pa tudi to za kaj dobro in bo dan še srečen.

Se je kolegica enkrat v italiji mal zaletela eni ženski v avto, pa je potem mogla menjat nek kos, da je šla lahko naprej. Nekako pride do prve mehanične delavnice, zamenja kos...in spozna svojega bodočega moža user posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 16:41:02   
lira22
Sam tok da se javim in povem, da jem vse po vrsti, da se še nisem spravla  v red... Stanje ostaja nespremenjeno -12 kg! Še 5 kg najmanj do morja, po pa dalje..... Upam, da kmal dobimo tabelco.....
papa

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 16:50:06   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mam pa res smolo, najprej se mi je službeni gsm pokvaril....danes zjutraj pa še službeni laptop user posted image user posted image user posted image , HD mi je čisto zbrisalo, pa so vsi podatki šli user posted image user posted image user posted image



no, za nekaj sem mela bacup, ampak to je le kapljica v morjeuser posted image user posted image user posted image



saj več ne vem, če se naj smejim ali jočem.....pa še danes zjutraj so po radiu rekli, da so znanstveniki izračunali, da je današnji dan najbolj srečen dan v tem letu....yeah right!!user posted image user posted image ....srečen my ass



V katerem jeziku ti to govoriš? user posted image Jaz kmetica, te čist nič ne zastopim. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 17:00:25   
Naty*Taja
Hejlov!  user posted image
Evo, spet mene mal tu. Se me verjetno sploh ne spomnite več a - še ena montignačka, ki je začela 7.1. zdržala en mesec 8- potem pa ga začela po malem sračkat in obdržala kile. Rada bi pa vsaj še kakih 7 - 10 dol dala.
Zdej je šiht mim in se striktno posvetim montiju, ko bom doma in bom spet lahko kuhala.
Sem pa vesela, da sem izbrala prav način, ker vidim, da bolj kot ne, samo še me vztrajamo.
Naj še mal našo Snorči pohvalim - se ji že ful lepo pozna teh 25 minus.! user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 18:22:43   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: lira22

Sam tok da se javim in povem, da jem vse po vrsti, da se še nisem spravla  v red... Stanje ostaja nespremenjeno -12 kg! Še 5 kg najmanj do morja, po pa dalje..... Upam, da kmal dobimo tabelco.....
papa


Kolko kg ti pišem v tabelo? Za zgubit 17, že izgubljenih 12? A bo OK?

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.6.2008 20:05:21   
maja1488
ime                        željena izguba kg               že izgubljeni kg              do cilja le še



mojamura                  45                                         17                                    28
snorlax                       60                                         25                                    35
sergia                         25                                         10                                    15
maja1488                  17                                         3                                      14
Naty-Taja                   10                                                                                 10 


Kako smo pridne user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?