|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 15:00:03   
beyba
Kaj nobenih čvek dan tuki gor....

Men se tko nič ne da tale vreme je za nosečnice čist v K...Potem smo še petkrat bolj lene pa še bolj se nam nič ne da pa še bolj se vleče dan...Ker je res tko depresivno vse skupi.....

Potem ležiš pred tv-jem in buliš v tisto škatlo, ka itak ni nič po tveju pa sam razmišljaš kako bi ti blo lahko še bolj luštno ker si itak bogi pa nič kej dost ne morš in potem se zgodi to da danes jem že tretjo sladoledno lučkouser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 15:03:05   
ledenka
beyba, a ti si še kar tule user posted image  a rabiš kako pomoč, da najemnico ven spraviš user posted image  hoja po stopnicah menda pomaga, pa kak dolg in temeljit pogovor s taščo user posted image  če je taka ko moja, sigurno user posted image

jazzzi, boleče prsi kažejo samo na to, da se s tvojimi hormončki neki dogaja. mogoče je to priprava na O user posted image  

erin, kako si ti, te že dolgo nisem videla?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 15:35:13   
beyba
ja pa nič ne akže da bi kam šla...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 16:12:47   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

ja pa nič ne akže da bi kam šla...


kaj pa z user posted image user posted image user posted image  sta že kaj probala?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 21:38:36   
spelka12
murkica in beyba - čestitke za zvezdico - ČVEKEuser posted image user posted image
beyba in jazzzika - imata z.s.
beyba - bejž rodit - NEMUDOMA
erin - lubica, miss U
ajsika in ostale, ki vas je luna mal v depro spravila - moje, moje (objemam vas)
oktavija kje si se potikala? Kaj? Nč bat. Bojo folikli še rasli in rasli. Držim pesti.

Mene je pa zdej ratal mal strah za jutriuser posted image . Čist mal. Sej vem da bo, ne tega pisat. Aja pa še to. Prve brcike so tu. In to samo od punčke. Madonca je živauser posted image , fantek pa po očiju leži kot krava.user posted image  Držte pesti okol 12ih. Vam sporočim jutri ali v četrtek odvisno od novic.
Pa lepo noč še naprej.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.6.2008 22:00:17   
trinity22
spelka drži se jutri

oktavija dobrodošla spet med čveke

beyba ti pa še kar doma in pridno čvekaš ....

Erin lepo da se še kdaj pojaviš tukaj

ledenkica ti si meni sumljiva, jaz tud mislim, da si nosečka ....

jazzi ja mi se bomo pa konec meseca poročili, komaj čakam ...

Se*se še vedno učiš?

Vse ostale, ki vas nisem po imenu napisala, pa lepo pozdravljam

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 6:57:47   
Serendipity
Jutro!

špelka - Drži se! Držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
beyba - user posted image No si že ''vzgojila'' fajn pupo, ki ve, da se hotela z 10 zvezdicami NE zapušča prehitro!
trinity - jap, vstala prej, da si pogledam malo knjigice, sem včeraj zabluzila v MB-ju, pa je učenje bilo petindvajset stopinj pod ničlo .... Še malo kaj? Brojiš sitno? user posted image pa sončece tudi!

vsem mojim borkicam pa big hug user posted image pa jutranja kavica za nasmeh v ta deževen dan --- user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 7:44:58   
murkica
Zdravo punce.

No danes sem jaz v službi, pa se moram še malo na hitro javiti vam, preden pridejo še šefi v službo, pa mi naložijo ful delauser posted image .

Špelči, prav nasmejala si me. Pri nama pa je bolj obratnouser posted image . Jaz vsako priliko izkoristim za cartanje in ležanje, tako da bo fino  če bodo pa po meni, ker moj bi ves čas neki skakl naokoli in bo potem burno v trebuščku user posted image . Ampak ful si dobro napisala. user posted image  Drugače pa danes držim pesti zate in za tvojo deklico, da bo vse tako kot mora biti in da ni nič narobe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj je zdej Beyba, si še z nami? Jaz sama sem vedela očitno, da zunaj ne bo tako luštno in sem se rodila 1 teden po roku. No zdej ne vem,mogoče so kaj narobe računali ampak baje, da sem se rodila z zamudo. Drugače pa morda res poskusita s user posted image , pa ni hudič da bo pupa prijokala na svet.

Erin ravno včeraj sem gledala tvoj ticker, tvoj fantiček se bo rodil ravno nekje v bližini vajine obletnice kajne? Al sem jaz kej zašuštrala? Kakorkoli, prav presenečena sem bila, ko sem videla da si že tako daleč in da čez nekje mesec in pol, boš ti naša nova mamica. user posted image ...


Se*- tebe pa sem pozabila vpršati, če se sedaj kaj drugače počutiš, ko si gospa? Vedno me je zanimalo, če se dejansko kaj spremeni, ko se človek poroči? Jaz namreč mislim, da je vse enako, samo da si se imel en dan prekrasno in imaš prstan na roki. Se motim? Ker moj me skos heca, zakaj bi zapravila toliko denarja, če se pa že sedaj tako ljubiva in poroka v tem smislu nima kaj spremenit. Pa da mu dam kakšen tehten argumentuser posted image  

Oktavija- tudi jaz sem prepičana, da bodo foliklčki zrasli do D dneva toliko kot morajo. Samo pozitivno razmišljaj, pa bouser posted image user posted image user posted image

Jaz grem pa danes k babici v Sežano, ker je šla tja na rehabilitacijo. in res upam, da jo bodo spravili na noge, ker včeraj smo izvedeli, da ima hrbtenico zlomljeno na treh mestih in ne samo na enem kot so rekli na začetku. Tako, da ima renutno veliko sreče, da sploh še čuti noge.user posted image . No ampak moja babica je močna in sem prepričana, da bo tudi to pregurala. Skrbi me bolj to, da ji sedaj misli ponagajajo. No saj vem, da je stara 81 let, ampak zdej si kar neki zamisli, da se je zgodilo, kar se definitivno ni, in se ful sekira zaradi tega. In potem ji je težko rečt, da to sploh ni res in da si je ona to mal zamislila, ker potem je pa ful užaljena. Tako, da zdravnik je tudi opozoril, da se lahko pri ljudeh, ki toliko časa ležijo začne pojavljati demenca in da potem nimajo kaj pametnega narediti, ker takšni ljudje niti ne sodelujejo pri rehabilitaciji. Tako, da držite pesti, da bo vse ok in da čez mesec dni pride babica domov. user posted image user posted image

Drugače pa tudi vsem ostalim, ki jih nisem poimensko omenila lepe pozdravčke.
Murkica






_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 9:45:47   
beyba
Amnio uspela...zoprni filling full...  tisto mrzlo železo ti porine v nožniso, tko bollj na grobo, pa  potem iz inekcijo vzame plodovnico.... izvid vsega:

Plodovnica je rahlo mlečna, kar pomeni da je baby pripravljen za ven, sam telo še ne da ga spusti...Tko da so bli z razlogom bolj grobi, Ker s tem lahko sprožijo odpiranje in popadke.Odprta tist dober centimeter, vendar pa je maternični vrat še vedno delno odebljen, tko da se mora še mal stanšat, da se bomo lažje odpiral...(zato baje tudi grobost) lahko pričakujem močan iscedek tudi krvav, venda rto ni nič hudega. Če do petka ne pridem rodit, mam v petek ob osmih zjutraj ponovitev današnje vaje....

SAm da ne bo ponovitve vaje boste vse držale pesti da prej rodim, do petka bomo vsak dan vsaj dvakrat slončkal, pospravila bom generalno celo stanovanje pa vsaj 10* na dan bom šla po stopnicah dol gledat če je poštar prinesel kaj nove pošte  Še kak nasvet?


Špelči itak da držimo pesti in komaj čakamo da sporočiš DOBRE novice...



Murkica tut s tvojo babi bo vse ok...Boš vidla...

Se* ja 10 zvezdic nikar tko ja...Ko bo enkrat ven prišla jih u lajfu ne bo več vidla...in se tega očitno zaveda...

Ostalim big user posted image grem mal ležat, ker mam zdej po amnii krče, pa se mi ne da za računalnikom sedet, ker potem bolj bolijo....

Vas pridem gledat kasneje...

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 9:53:50   
jazzz27
Dan oz dobro jutro!!!

Čvekice.... se že kar pozna dopust....user posted image user posted image  
Se*....hvala za objemčke in kavico....dober izgleda
.....kar lahko murkici poveš, da je priimek drgač in ko te v čakalnici kličejo, ti še kar sediš k en butel, dokler ti ne kapne, da kliče tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (no vsaj tako pravjo)...pa kje se narobe podpišeš,itd.

spelka....hvala za zs....sem prebrala in odpisalauser posted image ....sedaj ma močno,močno stiskam pestke zate in tvoje otročke, da bo le vse ok.....sporoči.....

murkica....tudi za tvojo babi držim pesti, da bo vse ok in res je prava borka pri teh letih.

beyba.....a ste seksal včer, kaj???????????? Ali sta imeli s taščo pogovor? Zdej boš pa pavzirala en teden al kako?user posted image  Hecam se....Saj ti bo kmal nehalo bit dolgcajt....počak da pupika ven pride....marija sveta....sem čist out iz sebe, kar ne morem verjet, da imaš danes rok!!!!! No v primeru, da si še kje tu med nami pa se le javi....pa povej kako je kaj s klimo, če si že nesla lupinco domov,....

Ajsila....a ti si pa že na poti v Bruselj? A ti je še kaj slabo? Le pazi, da ne bo preveč pivauser posted image . Pa uno sitko kar gor pust....sem kar prepričana da si nosečka.....lepo se imej....

Oktavija.... omara je že stoji?user posted image

kleja, polaris, sonček......kje sta....manjkajo barviti posti......


lep dan želim naprej......


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 10:00:51   
jazzz27
beyba....no si še tukaj....kako zdaj počivat????? Kaj pa tist elan za pospravljat in seksat in 10x po stopnicah gor pa doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....saj te raumem....da te vse prtiska in boli.....

punce gremo nardit stavnico, kdaj bo šla naša beybika rodit......

Jaz stavim na četrtek ponoči.....

user posted image stavnica za beybo:user posted image

- jazzz 19 jun (ponoči)


Beyba lahko tudi meni sms pošlješ, ti bom na zs pustila tel.....glede na to, da ne bo Ledenkice

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 10:14:24   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

ajsika in ostale, ki vas je luna mal v depro spravila - moje, moje (objemam vas)
oktavija kje si se potikala? Kaj? Nč bat. Bojo folikli še rasli in rasli. Držim pesti.



sorry špelči, ampak jaz pa nimam nč pr tem....user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 10:16:44   
Fargesia


user posted image stavnica za beybo:user posted image

- jazzz 19 jun (ponoči)
- Fargi 20 jun





_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 10:33:52   
murkica




user posted image stavnica za beybo:user posted image

- jazzz 19 jun (ponoči)
- Fargi 20 jun
-Murkica 22 junij( v noči iz 21. na 22. okoli polnoči) 






_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 10:36:01   
jazzz27
beyba dajta seksat, da bom zmagalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zmagovalka dobi.....luksuzno vožnjo s formulouser posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 11:36:28   
Erin
Špelči - miss u 2user posted image Držim pestke ta trenutek da bo vse ok, za jutri te pa pokličem, važi? Aja pa 3x HURA za brcikeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ledenka - hvala za vprašanje.Dobro sem hvala. Vas vsak dan spremljam ampak ker pač nisem bila med pogrešanimi se tudi nisem javila. Med vašimi debatami sem se pa popolnoma zgubilauser posted image Če bo kaj nujnega bom pa špelki naročila naj vam javi...ampak do takrat je še mesec pa še mal (ali pa ne?)user posted image
Mali veselo premetava mamico in ji pritiska na mehur, želodec, vse okoli. Jutri imam pregled pa boomo zvedeli če je kaj novega. Je pa mali že okoli 2 kg težakuser posted image user posted image user posted image Komaj čakam da ga spoznamuser posted image
trinity - LP tudi tebiuser posted image
murkica - nič zašuštrala, prav si računala ja. user posted image 5 obletnico imava 30.7., PDP pa imam 31.7. ali 1.8.user posted image user posted image user posted image Bo lepo darilo kajne? Ja samo še malo..... se že psihično pripravljam na dogodek...
user posted image user posted image user posted image za tvojo babico. Upam da bo okrevala in bo kmalu spet taka kot je bila.
beyba - ti kar počakaj na drug teden ko bodo že rakciuser posted image
STAVNICA za beybo - 22 junij

No sedaj grem pa avgustovkam morituser posted image

Papa

< Sporočilo je popravil Erin -- 18.6.2008 11:37:30 >


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 13:54:30   
beyba
Erin ne morš nas skupi zbobnat, potem pa pobegnit...Itak da si vedno pogrešana, sam ker si mela težave, pa vvvelllllliikkkkkkkkkkkkkkkp0 dela    jst vem kako na koncu tedni minevajo kot bi reku keks...Zato smo te pa mal pri miru pustle...Očitno smo napkao naredile tako da draga naša erin lepo prosim da vstrajaš na borbi, ker več kot nas je več pozitivne energije se pretaka tuki gor, več kot je te + energije, bolj roza seznam bo in vse še čakajoče čveke bodo lažje dočakale svoje pikice. Me mamo pač prvilegij bit mal prej navrsti...Sej potem jim bova pa morile skupi, kolk plenic je treba menjat, kako sva neprespane, kako so vse kile ostlae...user posted image user posted image user posted image user posted image   bo še kako minilo da bi mela svojo...Bo rajš enkrat na teden ka nama prišla pocartat....  Hec punce vem da si vse želite in vem da vse vest v kaj se podajate..Sej pravim da smo ženske trapaste...

Erin uglavnem a si slišala maš da vstrajaš!!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 14:20:03   
oktavija
Čao deklata!

Tolko ste naklofale da še prebrat nimam časa....user posted image

Evo jaz nazaj iz MB... Eden je zrastu na 16 mm, ostalo nič posebnega, jajčniki povečani in dobila sem STOPKO za jutri ob 13. uri....in v petek IUI...

Zdaj pa prosim za pomoč, da mi razložite kako naj si dam stopko???user posted image user posted image
A bo fejst bolelo...user posted image  Imam ono že namešano z iglo....user posted image  Prosim za nasvet, to je moja prva samostojna inekcija......user posted image user posted image user posted image
A z dragim lahko kaj user posted image user posted image , ker v navodilih za stopko piše da nesem imeti odnosov 4 dni, v MB pa mi nihče nič o tem ni omenjal.....user posted image user posted image user posted image

No toliko od mene!
Kje je pa naš seznamček čvek???user posted image




_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 14:27:59   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Erin uglavnem a si slišala maš da vstrajaš!!!!



Vztrajam!!!user posted image user posted image user posted image

Ravno sem izpod tuša in sem se namazala z mandljevim oljem, sedaj se pa kar dričam po stolu, wiiiiiuser posted image user posted image user posted image
Ja je treba nafutrat te krvoločne strije...so me prauser posted image poslikale po celih nogah, riti, bokih, le trebuh so pri miru pustile..ne bi rekla če bi imele vsaj talent za risanjeuser posted image user posted image ...no upam da potem zbledijo ker drugače jih bom lastoročno ven potegnila, grrrrrrr...
Čakam da se  Špelka javi pa ni še doma očitno. Upam da je vse ok.

Danes se pa dobim s sodelavkami ki jih nisem videla že uf...doooooooooooolgo...komaj čakam da spet malo poklepetam z njimiuser posted image user posted image user posted image

Šibam kuhat, dečko bo kmalu iz službe user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 14:40:22   
ledenka
se na hitro javljam user posted image  imam se 5 min casa do sestanka. tu je sonce in toplo, ste mi kaj faus

spelkica, stiskam pesti... javi se!

oktavija, jaz sem stopko zapicla v rito, pravokotno. menda so ene tud take, da jih lahko das v trebuh pod kotom 45 stopinj. lepo opravi, naj te ne boli! pa nic slonckanja do IUI, potem pa lahko.

vas vse objemam in poljubljam user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 15:05:14   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Erin ti si hecka.....nimajo smisla za estetikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Beyba....vem, da bomo vse prišle na cilj....madonca ti boš morebiti že danes ali pa jutri....si videla smo stavnico nardile...kdaj boš rodilauser posted image ...celo to sem si drznila nardituser posted image  A ti bi tud kaj stavla? Pa še taščo vpraš, če bo kaj stavla?user posted image

Oktavija....jaz bi ti pomagala....vendar ne vem kako, ker se na to še ne spoznam....pojdi pogledat in vprašat na temo....javite se vse ki čakate na IUI....boš morbit tam kaj zvedela.....sem pa vesela, da si že tako blizu željenega......

Ledenka...nič ti nismo foušuser posted image , ker pri nas mamo tud sončka (celo dva)user posted image user posted image ...pa še user posted image lahko s svojimi cukerčki....a si ti kaj nam fouš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 15:05:45   
beyba
No erin lepo da nas nisi zapustila...

Še vedno čakamo špelko...

Oktavia nič ti nisem špikanja fouš...Ti kar fejst zatuli, ko se boš špiknila da bomo vse slišale pa na daleč pihale...

Ledenka kako kaj , matr sej zadnje čase si mal manj tukaj tko da ja očitno si lzo zaposlena...

Sonček 33 kje si že, sej če je zunaj dež se ni treba še tebi skrivat...

Mašika počasi se bom sicer navadla na tvoj nocvi nick, sam mi je stari tko simpatičen. Če bi se moj strinjav, bi zdele pričakovali mašo in ne elouser posted image user posted image user posted image user posted image

Luna73 če praviš d anisi ti odgovorna za to...Sej vem da se začne luna danes ob 19.38 in to polna...a meni boš pa pomagala kaj hk hitrejši izselitviuser posted image user posted image user posted image

Jazzi hvala za zs,

Stavnicauser posted image user posted image user posted image user posted image    se  sam smejim...Jst upam da mi v petek ne bo treba še enkrt na amnio...Potem bomo pa vidli katera bo bliže...Kako ste že rekle nagrada, en krog formula z elo za vozituser posted image user posted image user posted image

Moj je nestrpn ker nebi mel rat čez vikend žurke..PPravi da bi jo mel jutri zvečer, sam preklet slab kaže...Jst sem še kar doma za računalnikomuser posted image user posted image user posted image

trinity, se*  kar pogumno se oglašita, moramo takim kot je kahlca dat velik dela ...da bojo mogle veliko brat za nazaj...  Ko smo že ravno pri pogrešani kahlici, kje pa je, pa pikapoka, pa pikica36, pa....  vse ostale kaj zdej čveke...Lenoba ni ravno opravičljiva zadeva tuki gor...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 15:06:40   
jazzz27





user posted image stavnica za beybo:user posted image

- jazzz     19 jun (ponoči)
- Fargi      20 jun
- Murkica  22 junij( v noči iz 21. na 22. okoli polnoči) 
- Erin        22 jun





(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 15:09:54   
sonček33
beyba - sonček bruhca in ji slabi cele dneve in noči

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.6.2008 15:11:57   
beyba
Men se pa tko neki sladkega je pa nič nimam doma...RAvno zato nič nimam, da ne jem sladkega da rit ne raste tko zlo razen domačega jagodnega sladoleda...

SAm jst bi pa tko kako milko, al pa mehke karameline bombone, al pa mačota lučko uno ka mafulllll velik čokolade pa čist mal sladoleda...mmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?