|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske nosečke
7.6.2008 10:57:36   
AnciM
jolly, kako se pa naredi sirup? Poznam samo šabeso, ki pa je po 14 dnevih že žarka. Sirup verjetno malo dlje obstane, al kako?

Končno malo sončka. Ga je še katera tako pogrešala kot jaz? Tist dež mi čist ubija že tako nizek pritisk. Še kofe mi ni nič pomagal.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: gorenjske nosečke
7.6.2008 11:23:06   
corti
Da se vam še jaz po dolgem času javim! Res mi je tako hitro minil čas....in skoz neko letanje in služba!
Zdaj ko sem preseljena iz Železnikov v Domžale, sem še zmeraj lahko med vami gorenjkami?

Ali katera ve...od kdaj do kdaj dr. Sava Rant Hafner na dopustu, ker na zadnje ko smo se menili za morfologijo, naj bi bila od 23.6. - 23.7. na dopustu, aampak je žee prejšnji teden odšla na dopuust! Katera ve?

Razigrana jaz pa imam rok 14.10....mogoče pa bova skupaj v porodnišnici ! :)
V puštalu imam jaz sestrično, ki je frizerka! Saj si iz Puštala?

Jolly kako si ti zdaj? Še zmeraj ful zatečena?


(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: gorenjske nosečke
7.6.2008 22:45:42   
razigrana
Corti a pol si tud oktobrka user posted image . Pa se res zna zgodit da se srečava. A imaš tudi Rantovo? Se znava vidt še na kakšni posvetovalnici. Kdaj ima pa dopust pa pojma nimam. Bom mogoče v torek zvedla, ko imam posvetovalnico, pa v sredo morfologijo. Kdaj imaš pa ti morfologijo?Sem pa drugače priseljena v Puštal. Upam, da se čimprej tudi odselim, ker se ne bom nikol navadla na ta kraj. Mi je tko bedno.
Jolly a si ti že imela morfologijo?
Jaz grem pa počas spat. Upam, da mi uspe in da ne bom spet dve uri v zrak gledala.

Lahko noč.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: gorenjske nosečke
8.6.2008 10:39:53   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

jolly, kako se pa naredi sirup? Poznam samo šabeso, ki pa je po 14 dnevih že žarka. Sirup verjetno malo dlje obstane, al kako?



meni je ena dala ta recept in sem delala tako, da sem za 1 liter vode vzela 10-15 bezgovih cvetov, jih dala v vodo in pustila namočene 1 dan. Potem sem to precedila in dodala 60 dag sladkorja in 2 dag citronke. Potem pa narediš glede na to koliko litrov oziroma cvetov imaš. Ne vem pa koliko časa to traja, ker sem letos prvič delala.

IZVIRNO SPOROČILO: corti



Jolly kako si ti zdaj? Še zmeraj ful zatečena?




Ti zdaj, ko ni več tako vroče je OK. Očitno me vročina zajebava, si sploh ne upam pomisliti kaj bo čez poletje. Zdaj zatečem edino če dolgo stojim ali sedim, ampak to je normalno, ker gre potem tudi hitro dol.


IZVIRNO SPOROČILO: razigrana


Jolly a si ti že imela morfologijo?




Sem mela morfologijo pri Podlipnikovi, ker je nadomeščala mojo, ki je na bolniški. Pa nisem bila lih najbolj zadovoljna, sej je kar govorila zraven, ampak je bilo vse na hitro, pa maternični vrat je spustila.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 10:38:51   
masaja
Ojla,

Corti... ja, Sava je bila prejšnji teden na dopustu, sedaj spet dela, za tisti taglavni dopust pa ne vem (sranje, ravno ko imam rok, bo na dopustu)

Pridnice - študentke... izkazujem vam vsemogočno spoštovanje, da ob nosečnosti še pridno študirate (prav zares!!) Jaz sem diplomo pospravila v žep že par let nazaj, pa ne vem kako bi šlo to sedajuser posted image  Pridne, kar tako naprej!

LP

IZVIRNO SPOROČILO: corti

Da se vam še jaz po dolgem času javim! Res mi je tako hitro minil čas....in skoz neko letanje in služba!
Zdaj ko sem preseljena iz Železnikov v Domžale, sem še zmeraj lahko med vami gorenjkami?

Ali katera ve...od kdaj do kdaj dr. Sava Rant Hafner na dopustu, ker na zadnje ko smo se menili za morfologijo, naj bi bila od 23.6. - 23.7. na dopustu, aampak je žee prejšnji teden odšla na dopuust! Katera ve?

Razigrana jaz pa imam rok 14.10....mogoče pa bova skupaj v porodnišnici ! :)
V puštalu imam jaz sestrično, ki je frizerka! Saj si iz Puštala?

Jolly kako si ti zdaj? Še zmeraj ful zatečena?



(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 13:23:24   
razigrana
Punce držite pesti ob 16h. Imam izpit, pa ne vem če bo šlo. Sem čisto povožena. Sploh se ne morem naspat. Sem spala od enajstih do pol devetih, pa še ni bilo dovolj. Mi možgani sploh ne delajouser posted image . Upam, samo na 6-ko, pa bom presrečna.

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 13:33:37   
masaja
Razigrana, saj bouser posted image

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 13:43:03   
jolly123
Razigrana držimo pesti user posted image Te čist razumem, jaz sem zadnji teden tudi kot kaka povožena žival, še do tuša se komaj spravim, si ne morem zapomnit enega stavka, ki sem ga prebrala. user posted image Upam tudi na 6-ico jutri, čeprav slabo kaže. user posted image

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 13:48:22   
corti
Pozdravljene!

Včeraj sem ene trikrat hotela napisati na forumu, pa mi nikakor ni šlo! Zgleda, da je bila kaka napaka!

Razigrana ja tudi jaz imam Rantovo! Morfologijo sem imela 28.5. , jutri pa moram poklicati za 3D UZ, ker mi je Rantova rekla da naj se prijavim za 23.6. , ker kasneje nje ni in potem pa bo že prepozno ko ona pride nazaj! Naslednji pregled pa imam 14.7. pri nekem drugem ginjekologu, ki nadomešča Savo! Pri njej pa imam pregled šele 12.8. !
Tole glede selitve in Puštala ti čisto vrjamem! Tudi sama sem komaj čakala da oddidem iz Železnikov! In držim pesti za izpit! Saj bo šlo...!

Jolly samo da je zdaj bolje! Mogoče pa sploh ne bo več take vročine kot je bila zdaj! Drugače pa kar povej ginekologinji! Kaj pa bolniška...si zdaj uredila? Si doma še zmeraj?

Masaja, če sem prav razumela Rantovo, je na glavnem dopustu zadnji teden v juniju in do zadnjega tedna v juliju! Nisem pa 100%!



(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 14:31:15   
lollypop
Mateja: ja decembra zna biti kar gužva v porodnišnicah glede na to koliko nas je user posted image  no pa saj je prav, je treba poskrbeti za nataliteto... Jaz sem drugače zdaj kakšno leto v bližini Radovljice, prej sem stanovala ene 5 km iz Kranja tako da vse še vedno urejam v Kranju, tudi G imam tam pa sem zadovoljna in zaenkrat niti ne bom menjala.

En lep pozdravček vsem gorenjskim user posted image  

< Sporočilo je popravil lollypop -- 9.6.2008 14:32:17 >

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 14:39:31   
*Mateja
Pozdravljene user posted image
Jaz sem lih prišla iz izpita, mi je kr šlo, tk da upam da bo v redu. Tk da Razigrana tud tebi bo šlo in držimo pesti, da ti uspe.
Morm še jest mal pojamrat z utrujenostjo....zadnje dni se sploh ne naspim, sam spala bi, pa čist brez energije sem. Upam da to stanje kmalu mine, ker drugače bojo teli izpiti bolj slabo šli skozi. No sj bo, sj mi user posted image daje moč user posted image
fajn se mejte, pa se še oglasim

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: gorenjske nosečke
9.6.2008 21:30:55   
razigrana
Mateja super za izpit.
Meni je na izpit šlo... hm, ne vem kako. Mešani občutki. Če bo že 6 bom čist zadovolna, samo da je za mano.
Me pa bolj kot rezultat izpita skrbi kakšna bo današnja noč. Moj prvi sonček je namreč prejle na dvorišču padel in z glavo priletel direkt v rob klopce. Sreča v nesreči, da si ni prebil glave. Je pa buška čez polovica čela :( . Zaropotalo je tako da je še mene zabolelo, jok pa tudi tak kot ga še ni bilo. Se je moral fino udarit, ker on drugače sploh ne joka, če pade. Dopoldne si je pa že brado popraskal, ko se je spotaknil :(  Zdaj samo upam, da ni dobil kakšnega pretresa možganov.
Smo pa danes kupili nastavek za na WC in je že naredil prvo lužico user posted image . Je bil prav ponosen.
Jutri imam pa posvetovalnico in se že zdaj pripravljam na pridigo. V sredo pa 2 UZ. Morfologijo pa še na pediatrični kliniki za srček. Naslednjo posvetovalnico bom pa po vaših besedah zgleda tud jaz imela pri drugem G, Corti a kaj veš kdo jo nadomešča?

Zdaj grem pa mal likat.


(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: gorenjske nosečke
10.6.2008 8:37:38   
*Mateja
Razigrana upam da bo izpit za več kot 6 user posted image jest vedno rečem samo da bo 6 pa bo ok, sam pol pa kar upam da bo več, ker 6 mi tok povprečje zniža, da ga je potem težko spravit nazaj. Držim pesti za rezultateuser posted image
No upam da bo z prvim sončkom vse v redu in da ni mev kšnega pretresa možganov....jaz ko sem bila majhna sem tudi z glavo priletela na rob stopnice in sem bila šivana, dobro da so se šivi skrili pod lasje, ker če bi imela šive sredi čela ne bi blo prav lepotno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: gorenjske nosečke
10.6.2008 20:25:45   
razigrana
Čer.
Jaz sem na pregledu dobr opravla. Jutr me čakata še 2 UZ, posvetovalnico imam pa šele čez 7 tednov. Vrjetno zarad dopustov. Pa tko me mika da bi vprašala za spol. Upam, da mi rata da ne bom. Bom po moje sam gledala če se bo kje kej vidl user posted image . A boste oz. ste ostale vprašale?
Noč je bla pa mirna tko da buška ni bla tolk kritična kokr je zgledal. HB.

Grem ležat, ker zaspala še lep čas ne bom, ampak me tolk križ boli, da tud sedet ne morem.

Lahko noč!

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: gorenjske nosečke
11.6.2008 8:41:46   
corti
Razigrana...Rantovo nadomešča nek dr. Rejlič! Baje je en mlad...jaz ga še nisem vidla in tud slišala še ne za
njega! 
Sem vprašala za spol in baje imamo user posted image ! Bom pa zdaj upam da malo bolj 100%, ko imam 23.6. 3D UZ!


(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: gorenjske nosečke
11.6.2008 16:22:27   
razigrana
Dan.
Morfologija je in UZ srčka na pediatrični klinika sta za mano. Zaenkrat je vse OK user posted image . Edino po meritvah je PDP 25.10, ker je otroček za en teden manjši. Je bil pa spet ful živahen. Pa pomahal mi je user posted image . Je rekla da je dober znak, da je z njim nevrološko vse OK. Nisem pa dobila nobene slikce user posted image .
corti za tega G pa tudi jaz prvič slišim. Pa dela v Kranju?

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: gorenjske nosečke
11.6.2008 17:03:34   
corti
Razigrana..ja ta ginekolog dela zdaj v Kranju! Je napisan zraven vseh ginekologov na strani porodnišnjice! Bomo videli kako in kaj!

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: gorenjske nosečke
11.6.2008 18:17:10   
*Mateja
Razigrana čestitam za izvide user posted image user posted image user posted image
za slikco se ne sekirat bo pol tok lepš k ga boš enkat v naročju držala user posted image
Jest sm pa lih iz izpita, mi je kr šlo, no bomo vidlk k bojo rezultati, tk da raj nč ne rečem.
sm pa čist zjebana, me je tok zmatral....bom mal poležala pa se ponoči fajn naspala pa bo


(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: gorenjske nosečke
11.6.2008 19:34:02   
Haidi
Živjo!

Se javim še ena Gorenjka. Rodila om na Jesenicah, ker imam tam tut G pa tut prvega sončka sem tm rodila in je blo vse ok. Nisem pa še imela prvega pregleda (19.6), približno sem si sama roki zračunala (20.1.).
Sem pa iz okolice Radovljice.

LP

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: gorenjske nosečke
12.6.2008 8:22:27   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: corti

Razigrana...Rantovo nadomešča nek dr. Rejlič! Baje je en mlad...jaz ga še nisem vidla in tud slišala še ne za
njega! 
Sem vprašala za spol in baje imamo user posted image ! Bom pa zdaj upam da malo bolj 100%, ko imam 23.6. 3D UZ!




Ta doktor je mene sprejel, ko sem prišla s krvavitvami v porodnišnico. Je zelo v redu, res si je vzel čas, mi vse povedal, pokazal na UZ. Razložil situacijo in me pomiril, sem upala da bo moj sobni zdravnik, pa sem dobila Gregorača.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: gorenjske nosečke
12.6.2008 13:21:45   
corti
No pol imamo še enega razumevajočega gineologa v porodnišnjici! In mi ni treba skrbet kaj bo spet na pregledu!

Jolly kaj počneš naslednji teden? se morsaš kaj učit?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: gorenjske nosečke
13.6.2008 7:07:31   
jolly123
Se učim ja, ampak nimam nobenega izpita. Upam, pa da je moja prišla z bolniške in da bom šla na pregled drug teden pa da dobim potrdilo za komisijo.

A imaš pregled v Kranju?

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: gorenjske nosečke
13.6.2008 9:38:54   
corti
Ja zdaj sem po dvakrat na teden v Kranju zaradi te bakterije! In naslednji teden imam čas, ker sem na dopustu in mi ura ne beži tok hitro oz. ne bo moj gospodar!user posted image  Tako da če si za, greva lahko na kakšno kavico...sok! Zdaj vrjetno uživaš, ko že imaš voziček...jaz pa mislim da vse dobim v nedeljo! Moram iti iskat....pa skoz odlašam! Pol se mi bo pa na koncu že mudilo!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: gorenjske nosečke
15.6.2008 14:28:06   
razigrana
Dan.
Vam morm sporočit, da sem naredila izpit user posted image . Sem tolk vesela kot da bi zadela na lotu user posted image . Zdaj se bom malo lažje učila za naslednje izpite.
Drugač pa nič novga. Dete veselo brca. Sploh kadar se uležem. Čakava najinega sončka da se zbudi potem pa šibamo na piknik.

Uživajte

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: gorenjske nosečke
15.6.2008 14:41:14   
*Mateja
Razigrana čestitam za izpit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest sm unga v sredo tud nardila user posted image
uživejte.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dobri možje
Admin

Kateri "dobri mož" obišče vašo družino in obdari vaše otroke?

Božiček (20%)

Miklavž (28%)

Dedek Mraz (7%)

dva od naštetih (30%)

vsi trije (13%)

noben (3%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!