|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 13:37:49   
Anonimen
razen tale Alverde al kaj že iz DM-a, za katero sem pa izvedela danes, res nisem prej pozornosti usmerjala na tole.


No vidiš, vsak dan nekaj novega!user posted image Predlagam sprehod v kakšno od "naravnih trgovin" pobrskaj po internetu in primerjaj cene. Sicer pa ne vem kaj zdaj uporabljaš, da bi ti dala kakšno primerjavo. Za začetek pa je Alverde iz DM zelo ugodna.
Koliko pa povprečno daš recimo za kremo za obraz, ali pa za telo?

user posted image


(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 13:45:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Predlagam sprehod v kakšno od "naravnih trgovin"



in to je? za kremo uh imam navadno nivejino soft, kolk pa je pa nimam pojma ker jo mam že pol leta al neki. Mah ne polagam glih nekih pozornosti na kozmetiko in kreme, zato pa zberem zlato sredino, sem pa imela od Avona uno zeleno pa spet ne vem kako se ji reče, v taki zeleni pakungi je in se mi zdi da je bila kr draga.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 13:48:27   
urška
avon tudi ne testira na živalih.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 14:06:31   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: urška

avon tudi ne testira na živalih.


ja vem ampak men je pomembno da je izdelek naraven, to mi je bol pomembno, pa avon se mi ne zdi neki ful pocen, mah kaj pa vem.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 14:09:15   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: urška

avon tudi ne testira na živalih.


ja vem ampak men je pomembno da je izdelek naraven, to mi je bol pomembno, pa avon se mi ne zdi neki ful pocen, mah kaj pa vem.



Zanimivo, meni se pa zdi poceni user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 14:09:54   
Anonimen
Kalček, Jablana, trgovinica z naravnimi izdelki v tržnici Koseze (se ne morem spomnit imena zdajle), DM in Muller, naravne lekarne...internetuser posted image

Kozmetika: alverde, lavera, akamuti, fruit of the earth, terra naturi, logona, the nature shop, sante, aubrey, fait in nature, dr. hauschka...aja pa just naj bi tudi bil naraven in brez testiranja. Nisem pa ziher.

Ma sej jih je full, vse od nizkega do zelo visokega cenovnega razreda.

Jaz uporabljam največ akamuti, fruit of the earth, alverde, nekaj od welede in pa kingfisher zobno pasto.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 14:16:57   
Anonimen
[/quote]

ja vem ampak men je pomembno da je izdelek naraven, to mi je bol pomembno, pa avon se mi ne zdi neki ful pocen, mah kaj pa vem.

[/quote]

Meni pa je zelo pomembno, da živali ne trpijo. Poglej si malo tisti link na prejšnji strani o trpljenju živali na katerih testirajo razne kreme, spreje in vse mogoče. Se ti zdi prav, da recimo zajčku na silo držijo veke odprte in mu špricajo v očke s sprejem in čakajo na reakcije in polno podobnih in zelo zelo krutih testov, katerih si niti predstavljati ne moreš. Te živali umirajo v mukah.

Naravna je recimo tudi tjulnova mast, če že tako pogledamo, vendar grozote s katerimi jo pridobijo .....

< Sporočilo je popravil *Angelina* -- 13.6.2008 14:19:39 >

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 14:20:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 15:07:37   
kajajaka
tudi jaz poskušam kupovati izdelke, ki niso testirani na živalih (avon, oriflame) in tudi niso dragi...

Glede na to, koliko kreme, mila, lotiona ponavadi povprečno porabimo... je cenovno razlika med to kozmetiko in najcenejšo kak evro ali dva na mesec... Če je to drago user posted image  ???

Res priporočam ogled testiranj, če vaši želodci in predvsem vaša VEST to prenesejo... Potem na stvari gledaš drugače!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 15:10:17   
urška
Ne vem, ampak meni recimo glei za tuširanje od avona niso ne vem kako dragi. pa še to: jaz nimam vseh izdelkov naravnih in netestiranih na živalih. sem pa mnenja, da boljše eno tako milo v hiši, kot nobeno.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 15:11:41   
urška
in po moje, prej kakšno kvazi naravno zadevo preplačaš, kot pa avonovo ali alverde milo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 15:50:02   
amaya
kaj pa oriflame?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 16:04:08   
urška
oriflame ne testira na živalih.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 16:27:21   
robinzon
Marsikatera firma ne testira na živalih, ampak druge to delajo namesto njih, tako, da jaz ne zaupam nikomur. Ta naravna kozmetika se mi zdi takole malo "kvazi" naravna.Od same "narave" ena krema ne more zdržat pol leta na prodajni polici in  potem še mesec ali dva, da brkljamo po njej z prsti.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 16:30:23   
Anonimen
Sem v Nemciji,tako da sploh ne vem kje pise oz.kam pogeßledat.Ne kupujem pa izdelkov za katere ze vem da so testirani na zivalih.
Sem lani gledala dokumentarec Nezemljaniuser posted image user posted image ...mi je bilo kasneje kar zal,ker me je tako dotolklo,da tudi spat nisem mogla,ves cas so se mi sami tiste uboge zivalce motale pred ocmi...Kaksni mucitelji smo ljudje...bogve koliko takih jaz vsak dan srecujem,oz.z njimi tudi komuniciram,saj jim ne pise na nosu da so mucitelji zivali...Mah sem mal zasla...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 16:33:19   
Anonimen
Res priporočam ogled testiranj, če vaši želodci in predvsem vaša VEST to prenesejo... Potem na stvari gledaš drugače!


No, nekaterim žal tudi to ne pomaga, vendar pa vsak posameznik, ki ga gane in zato kaj spremeni pomeni nov člen v verigi proti takšnim grozotam!


(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 16:44:14   
Anonimen
bogve koliko takih jaz vsak dan srecujem,oz.z njimi tudi komuniciram,saj jim ne pise na nosu da so mucitelji zivali...Mah sem mal zasla...


Saj bom jaz tudi zdaj malo zašla, ampak sem se ravno včeraj pogovarjala z eno gospo, ko sem bila na sprehodu ona pa je urejala eno gredico z rožami in je okoli nje hodil en full lep črn muc, vendar ko sem ga želela pobožat je šel stran. Pa sem počepnila in ga hotela privabit k sebi, da ga malo počoham, pa je gospa rekla, da se namenoma trudi, da muca ne navaja na ljudi, ker prejšnjega je ravno navadila, da je postal zaupljiv potem pa ga je nekdo pretepel.
Ali pa če se spomnite kakšno leto nazaj, ko so mulci z mladim muckom igrali nogomet - so ga imeli namesto žogeuser posted image . Starše in pamže bi takih kozjih molitvic naučila, da si v sanjah ne bi več drznili pomislit na kaj podobnega. Enako je s tistimi, ki delajo v laboratorijih te poskuse. Rešit ubogo živalco in tistega, ki je delal poskuse na živali postavit na njeno mesto. Joj, moram nehat, res sem zašla ampak mene to tako iztiri, ker ne morem razumet take brezsrčnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 21:10:08   
urška
tisti izdelki ki imajo etiketo against animal testing, ne smejo uporabljat sestavin, ki so bile kdajkoli poprej in od kogar koli drugega testirane na živalih.

sem pa bila danes v DMju in sem pogledala malo cene Alverde kozmetike . Gel za tuširanje stane ravno toliko kot Palmolive gel. 1,45€. in meni to ni veliko.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 21:52:06   
Anonimen
se nikoli nisem preverila. kar preberem, preberem na RR.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:07:17   
valči
Res nisem preverjala tega,kupujem po občutku,srednjega cenovnega razreda.Ponavadi se mi grozno mudi,ker je verdno kak otrok zraven.Mož tudi ne gleda na to.

Morem pa rečt,da me grpzno dotolče vsakršno mučenje živali,tisti nogomet laniuser posted image user posted image ,joj sem bila jezna,bi mulce z lastnimi rokami natreskalauser posted image user posted image .
Kakršnegakoli videa ne bi mogla pogledat,ker pol leta ne bi mogla spat.
Krzna tudi nikoli nisem in ne bom nosila.

Joj,kakšna sem,zavedam se,naredim pa nič za to,eh,prav sram me je lahko,ko imam tako rada živaliceuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:12:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

tisti izdelki ki imajo etiketo against animal testing, ne smejo uporabljat sestavin, ki so bile kdajkoli poprej in od kogar koli drugega testirane na živalih.

sem pa bila danes v DMju in sem pogledala malo cene Alverde kozmetike . Gel za tuširanje stane ravno toliko kot Palmolive gel. 1,45€. in meni to ni veliko.




metanje peska v oči....v farmaciji in v kozmetiki nobena sestavina ne pride na trg, brez da bi bila testirana....tako da tud uni k se hvalijo, da ne testirajo, uporabljajo sestavino ki so ble testirane - pač enkrat prej pri nekom drugem....drugače pa ne moreš neke nove sestavine spravit na tržišče, brez da je testirana....gel v plenicah, k je kao nenevaren, testirajo na živalihuser posted image ( to ne štekam - če je nenevarno, je nenevarno, ne glede na količino, zakaj pol testiranja)

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:13:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: urška

tisti izdelki ki imajo etiketo against animal testing, ne smejo uporabljat sestavin, ki so bile kdajkoli poprej in od kogar koli drugega testirane na živalih.

sem pa bila danes v DMju in sem pogledala malo cene Alverde kozmetike . Gel za tuširanje stane ravno toliko kot Palmolive gel. 1,45€. in meni to ni veliko.




metanje peska v oči....


itak.

scasoma se izkaze da je bil to le marketinski prijem....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:15:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: urška

tisti izdelki ki imajo etiketo against animal testing, ne smejo uporabljat sestavin, ki so bile kdajkoli poprej in od kogar koli drugega testirane na živalih.

sem pa bila danes v DMju in sem pogledala malo cene Alverde kozmetike . Gel za tuširanje stane ravno toliko kot Palmolive gel. 1,45€. in meni to ni veliko.




metanje peska v oči....


itak.

scasoma se izkaze da je bil to le marketinski prijem....


seveda....ljubiteljev živalic je veliko in je marketinško gledano zelo pametno jim na vest trkat....in jim prodat malo dražji izdelek, ko pa so morali plačat testiranje nekomu tretjemu....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:18:00   
Anonimen
obicajno so tisti, ki to delajo s siroko odprtimi usti, najvecji laznivci. recimo Body shop je ze eden od teh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko vas preveri?
13.6.2008 22:18:10   
Naja31
Ne, nikoli tega ne pogledam.

Raje vidim, da testirajo na živalih kot na ljudeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Sponzorstvo
muška

Bi šli za sponzorja ob lokalni preditvi? Seveda ob predpostavki, da imate podjetje.

da (65%)

ne (9%)

nikoli mi ni prišlo na misel (13%)

vedno sodelujem (4%)

nikoli se ne udeležujem (4%)

me me zanima kaj se dogaja v moji okolici (4%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!