|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:04:03   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: kleja
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
IZVIRNO SPOROČILO: kleja
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity user posted image Vprašanje: A bi ve, ki ste se leta trudile in študirale, šle delat v tovarno kor FR za npr. 400€ ali pa še manj, če bi bilo to prvo delo, ki bi vam ga ponudili? Bi šle? Ja bi šla; po 20 letih šolanja; si nisem predobra, za tako službo. Raje bi delala za 400€, kot pa živela od podpore. In smo čist drugje...pri naši preljubi državici; ki podpira vsakega, ki ima 5 minut časa. In ja obleka naredi človeka. Prvi videz res; ampak kmalu, ko nekdo odpre usta.....user posted image Obleka naredi prvi vtis; ne pa človeka!
Sej ni tolk hudo no, preveč osebno ni za jemat vsega.
user posted image kaj te ne user posted image user posted image user posted image
  Eh.....user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:07:18   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

user posted image

Vprašanje: A bi ve, ki ste se leta trudile in študirale, šle delat v tovarno kor FR za npr. 400€ ali pa še manj, če bi bilo to prvo delo, ki bi vam ga ponudili?

Bi šle?

Jaz ne, zagotovo.

Druga zgodba bi bila, če bi bili v finančni stiski in ne bi imeli kaj dat v usta.

In ja obleka naredi človeka.



Če bi bila brezposelna in bi iskala delo, za katerega rabiš diplomo in ga ne bi dobila, bi šla na začetku delat karkoli (no, ne bi bila prostitutka). 400 € na mesec je še vedno več kot 0 € na mesec. Bi pa hkrati iskala naprej, delo primerno svoji izobrazbi.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:13:08   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

O jaz ga pa štekam.

Če sm kdaj v šihtu čist opicajnena, v srajčki pa na rob hlačah pa špičakih, me po štengah vsi pozdravljajo da jim skor glave odletijo(tisti k me ne poznajo). Če grem takrat po službi v trgovino mi skor k riti vse prnesejo, sploh v štacunah z cunjami in čevlji.
Če pa sm v šihtu v kavbojkah, majici in supergah me sicer pozdravljajo, sam tko z čau, živjo, sam z kimanjem. Če grem taka v trgovino me nihče ne šljivi. Da ne govorim o tem če grem v trenerki v trgovino.
O drogerijah pa raje nebi. K me pregledajo od nog do glave.

So prav pri preverjenem enkrat foro nardil pa po štacunah preverjal kako se prodajalke obnašajo do folka k bl "razcapano" zgleda oz. je v trenerki ali kavbojkah.

In ja ljudje ocenjujejo/mo folk po tem kaj nosi, kako zgleda in kaj vozi oz. kaj ma. Tko pač je. Tist k trdi da ni pa ne hod glih dost venuser posted image


To je pa čist res, kar pišeš za obnajšanje v trgovini. Pa zanimivo je tudi videt, ko se do nekoga, ki pač pride v trgovino v trenerki in majčki, obnašajo kot drek, pol pa potegne ven zlato kartico, so pa vsi mehki in mu lazijo v rit. Takšno predstavo sem ravno par dni nazaj opazovala v eni štacuni.

Jaz sem to doživela ko sem šla na servis, da bi zamenjala zimske plevmatike z letnimi. Naročena sem bila ob 7ih zjutraj in itak da sem ravno zadnjo minuto vstala, neki vrgla nase in šla. Pridem tja na šalter in čakam čakam, 100 folka mimo pride, noben niti ne vpraša kaj čakam, kaj šele kak dobr dan. Pol se le en pojavi in pač rečem da sem bila sicer ob 7ih naročena, ura je 7:30, časa ravno pa nimam na pretek. Pa samo nekaj zamomlja. Povem za kaj sem prišla. Me on posede tja čičat še za pol ure. In pol pride, da mu pokažem avto in dam ključe in ko prideva do avta se tip totalno spremeni. A tak avto imate? In mi kr neki leze v rit ... user posted image  Jst pa tist, ja no a bo kj, al bom mogla čakat cel dan na te plevmatike. Joj, gospa (majkemi kako sovražim ko me 40 letniki kličejo gospa) bomo takoj to poštimal. No in so res. Pol urce in je bil avto zrihtan. In pride tisti tip, ves sladek (skor bi sladkorno fasala če bi mela še kaj opravka z njim) če ga še v pralnici na stroške firme operejo. Sem rekla ne hvala, samo račun bi rada. Plačala in šla.
To je pa tko, če greš v kavbojkah na servis user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:15:10   
lotoska
Ninataja, dobodošla bi bila info kater avto imaš, sej ne da bi ti ga zavidala, samo zanima meuser posted image  

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:17:07   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ninataja, dobodošla bi bila info kater avto imaš, sej ne da bi ti ga zavidala, samo zanima meuser posted image  

Priusa user posted image   

< Sporočilo je popravil ninataja -- 10.6.2008 13:20:35 >


_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:23:50   
Mišni
Ja pa saj se tudi športno človek lahko lepo obleče in uredi, pa potem čisto v redu izgleda. Saj ni treba biti ravno v kostimu, da izgledaš urejeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:26:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ninataja, dobodošla bi bila info kater avto imaš, sej ne da bi ti ga zavidala, samo zanima meuser posted image  

Priusa user posted image   


Kakšen avto pa je to?

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:28:14   
ninataja
http://www.toyota.si/cars/new_cars/prius/index.aspx

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:31:01   
lotoska
Hvala  za hiter odg., sem ga prebrala še pred popravkomuser posted image
tak dogodek lahko vzameš kot eksperiment.

Tud sama sem ugotovila, da so ljudi sami predsodki.

Na žalost sem sveže razočarana nad sosedo, sicer starejšo gospo. O neki punci z naše ulice, ki je mimogrede druge narodnosti in še nekaj bolna, je tako pomilujoče govorila, pa da nima šole, njena mama je čistilka, pa bla bla.

Pa sem sosedo postavla na realna tla, da punca ima šolo, sicer  ne bi delala v Mullerju. Soseda kar ni mogla verjet, je zmajevala z glavo in se čudila.
Ttako se spet dotaknila človeške lastnosti, ki je zame izredno moteča, to je uvrščanje ljudi- pod sebe če se le da. Ja seveda, tudi ta soseda je padla na moji lestvici. Kaj čmo.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:32:37   
nejcko
Mah, jaz res ne vem, kje živim, no ... ampak meni je obleka ena zadnjih stvari, ki jih opazim na človeku.
jaz sem očitno kljub svoji uni. izobrazbi en tak klump, ki mi za gvante, pa avte, pa blišč dol visi.

Se pa strinjam, ja, da folk ful ocenjuje drug folk po obleki, sploh tisti, ki so malo ohaha in upicanjeni, da se njihovo gmotno stanje vidi že na 100 metrov - jih srečujem v vrtcu, take mame in ate, in komaj da pokimajo, kaj šele da bi se njihova visokost spustila tako nizko, da bi kakšno vljudno frazo izrekla v parih letihuser posted image
... in jih vidiš vozičkarice - taupicanjene s fensi šmensi vozički ena grupa, navadni smrtniki druga grupa - in bog ne daj, da bi se kdaj v enem letu pozdravile ali ogovorile med sabouser posted image


Jao, primitivnost človeškega prevzetnega materialističnega uma ne pozna mejauser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 13:44:34   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Hvala  za hiter odg., sem ga prebrala še pred popravkomuser posted image
tak dogodek lahko vzameš kot eksperiment.

Tud sama sem ugotovila, da so ljudi sami predsodki.

Na žalost sem sveže razočarana nad sosedo, sicer starejšo gospo. O neki punci z naše ulice, ki je mimogrede druge narodnosti in še nekaj bolna, je tako pomilujoče govorila, pa da nima šole, njena mama je čistilka, pa bla bla.

Pa sem sosedo postavla na realna tla, da punca ima šolo, sicer  ne bi delala v Mullerju. Soseda kar ni mogla verjet, je zmajevala z glavo in se čudila.
Ttako se spet dotaknila človeške lastnosti, ki je zame izredno moteča, to je uvrščanje ljudi- pod sebe če se le da. Ja seveda, tudi ta soseda je padla na moji lestvici. Kaj čmo.

Treba 2x prebrat kar si objavil in potem popravit, da ne boš koga užalil ... user posted image
Jaz vem pa za en drug ekstrem. Soseda je razlagala za svojo nečakinjo kako je pridna in kako se dobro uči in da je zdj diplomirala. In oh in sploh kako je uspešna v šoli. Samo zdaj se misli poročiti pa imeti otroke in nato še študirati. Sicer njene nečakinje ne poznam in je še nikoli nisem videla in sem pač iz firbca vprašala kaj je pa doštudirala-pričakovala sem da bo rekla vsaj kvantno fiziko na Harvardu po njenem hvaljenju. In reče trgovsko šolo - naredila je 3 letno poklicno trgovsko šolo in očitno boga za jajca prjela, da ne govorim da je dobila na koncu še diplomo user posted image  Uh kako se imajo eni hitro za genija.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:09:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ninataja, dobodošla bi bila info kater avto imaš, sej ne da bi ti ga zavidala, samo zanima meuser posted image  

Priusa user posted image   


Kakšen avto pa je to?

Toyota..ekološki avtouser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:12:50   
Anonimen
Jaz vem pa za en drug ekstrem. Soseda je razlagala za svojo nečakinjo kako je pridna in kako se dobro uči in da je zdj diplomirala. In oh in sploh kako je uspešna v šoli. Samo zdaj se misli poročiti pa imeti otroke in nato še študirati. Sicer njene nečakinje ne poznam in je še nikoli nisem videla in sem pač iz firbca vprašala kaj je pa doštudirala-pričakovala sem da bo rekla vsaj kvantno fiziko na Harvardu po njenem hvaljenju. In reče trgovsko šolo - naredila je 3 letno poklicno trgovsko šolo in očitno boga za jajca prjela, da ne govorim da je dobila na koncu še diplomo Uh kako se imajo eni hitro za genija.


Ma to je verjetno starej ženska. Moja mama tud nonstop sprašuje kaj je narobe z mano da sm do 26 leta v šolo hodila, sestrična pa sam do 18ga(trgovska šola). Njej je pač vse isto. Pa ne zato k je žleht al pa zato k je hitro zadovoljna. Pač ne razume.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:31:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

, namesto, da bi doma sedela, gledala svojo diplomo, si govorila, da si diplomirala...pa si kljub temu brez službe.



ni mi dalo miru, zato bom še nekaj komentirala

naj samo pripomnim, da sem sedaj mojo diplomo iskala ko zmešana, ker sploh nisem vedela, kam sem jo vtaknila...

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Mal sem razmišljala, ker se ne želi opicanit zato, da se bo videla diplomo, si avtorica sedaj razbija glavo kako na neupaden način pokazati da je diplomirana ne vem kaj.



sploh ne mislim spreminajti sama sebe. še naprej bom hodila na sprehod v trenirki.
sem hotela samo napisati, da se je pač to dans meni zgodilo, da me je nekdo obsojal glede na obleko.
pa pri tej gospe sploh nisem do besede prišla, ker se je seveda hvalila, da je njena hčerka sodnica, njen sin pa tudi diplomiran ne vem kaj (si nisem zapomnila) in ima neko bajno službo...blablabla.... in potem sma prišle do razpotja - ona domov, jaz pa sem tudi imela polno glavo njenega blebetanja še kasneje celo pot domov....

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:38:12   
lotoska
Mesecmoj, očitno ti ne da miru, zato komentiraš. A si že kdaj pomislila na to da ljudje lažejo? Lažejo sebi in drugim in to čisto banalne stvari, med drugim. Ne obremenjuj se s  takimi... samo ne vem zakaj si iskala svojo diplomo?
Da si se prepričala, če je resnična? A veš da ljudje celo toliko lažejo da sami sebi verjamejo? Pa čeprav so omejeni? No naj bo moja zgornja trditev samo predpostavka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:46:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Mah, jaz res ne vem, kje živim, no ... ampak meni je obleka ena zadnjih stvari, ki jih opazim na človeku.
jaz sem očitno kljub svoji uni. izobrazbi en tak klump, ki mi za gvante, pa avte, pa blišč dol visi.

Se pa strinjam, ja, da folk ful ocenjuje drug folk po obleki, sploh tisti, ki so malo ohaha in upicanjeni, da se njihovo gmotno stanje vidi že na 100 metrov - jih srečujem v vrtcu, take mame in ate, in komaj da pokimajo, kaj šele da bi se njihova visokost spustila tako nizko, da bi kakšno vljudno frazo izrekla v parih letihuser posted image
... in jih vidiš vozičkarice - taupicanjene s fensi šmensi vozički ena grupa, navadni smrtniki druga grupa - in bog ne daj, da bi se kdaj v enem letu pozdravile ali ogovorile med sabouser posted image


Jao, primitivnost človeškega prevzetnega materialističnega uma ne pozna mejauser posted image


user posted image user posted image  ti pa si mi všečuser posted image  - ker si čist isti kak jazuser posted image user posted image  - se tudi pofučkam na obleke in dobre avte itd....

pa tisto o tem, da bi se visokost spustila pa vsaj pozdravla - ja, tudi meni se to dogaja...mah, se ne sekiram več... hčerina najboljša prijatelca ima tako mamouser posted image . moja se bi šla kdaj igrat al pa obratno - pa je njena mama tako hoh, da ne dovoli - pa smo tukaj 50 m narazen doma

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:47:51   
lefairyon
mislim, da je ta gospa hotela prvotno pomagati s tem, da ti je povedala za službo...sicer nisem študirana, končano imam peto stopnjo, vem pa, da sem v taki situaciji, da bi šla delat tudi v proizvodnjo...sicer delam trenutno za 400€, in ni me sram, ker s tem plačam položnice, nudim otroku kar potrebuje, itd...ni dosti, ampak rajši to, kot pa da bi bila na sociali...pa sem začela prek javnih del za 50000sit ( nekaj čez 200€ v današnji valuti ), pa sem vseeno delala...in bila ponosna, da nisem breme državi...kaj češ...koliko se poznam, da imam ne vem kakšen faks, bi stremela k zaposlitvi, za katero sem toiko časa študirala, bi pa poprijela tudi za delo v proizvodnji, saj je danes brez službe nemogoče (pre)živeti...

kar se pa tiče njenih nadaljnih komentarjev, da so njeni otroci ne vem kako uspešni...naj so, če so...HB...če pa niso, pa prvotno sebi laže in drugemu škode ne povzroča...nekateri so pač takšni, da radi poveličujejo, ker so dejansko razočarani nad nečem...kaj češ...sto ljudi, sto čudi...

bistvo sem pozabla...obleka naredi človeka samo tistemu, ki ozko gleda...me ne zanima ali si v trenirki ali v večerni toaleti...zame si človek kot drugi...sama ne gledam na to, ker poznam določene ljudi, ki so premožni, pa hodijo v trenirkah kot klošarji, spet druga stran pa nima za položnice, oblečena pa kot dama iz pariza...po sebi gledano, sem dopoldne bogata, popoldne pa klošar, ker se pač preoblečem, ko pridem iz službe...pa tudi ven grem v trenirki...sam lažje je v manjšem kraju, kjer se vsi več ali manj poznamo med sabo...ni pa sploh važno, kakšno imaš izobrazbo in kako se oblačiš...če si človek na mestu je vseeno...

lp, nadi

< Sporočilo je popravil leon2003 -- 10.6.2008 14:53:03 >


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:47:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

samo ne vem zakaj si iskala svojo diplomo?
Da si se prepričala, če je resnična?


da sem priložila k prošnjam, ki jih pošiljam naokoli

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:48:44   
srki
Jaz se strinjam s Karin24.

Glede službe pa ne bom komentirala, ker ne vem, kako bi odreagirala. Mogoče tudi jaz ne bi šla v vsako kurčevo fabriko. Moja mami je tudi delaven človek, ima že 37 let delovne dobe, pa je vedno v proizvodnji delala. Ko pa jo je delodajalec, pri katerem je delala nazadnje, vrgel ven in jo nato klical nazaj, pa ni šla. Je že kaj drugega najdla, ker je bilo nevzdržno delati pri njem.

Druga zgodba je, če nimaš kaj v usta dat, to je res.

Res je tudi, da si ti še mlada in je res nekje potrebno začet, če boš imela srečo, veze in poznanstva, pa boš takoj začela tam, kjer si želiš. Ali pa tudi ne.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:55:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Res je tudi, da si ti še mlada in je res nekje potrebno začet, če boš imela srečo, veze in poznanstva, pa boš takoj začela tam, kjer si želiš. Ali pa tudi ne.


srki, zgleda, da si nekaj spregledalauser posted image

sem že napisala, da imam že kar nekaj let delovnih izkušenj, in da je šla frima v PM, trenutno sem na borzi, nekaj denarja dobim - hvala bogu, ker do sedaj mi še nič nikoli ni bilo podarjeno in z rožcami postlano

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 14:59:30   
srki
U madona, pa res. Se opravičujemuser posted image . Če pa pošiljaš prošnje, boš pa itak nekje nekaj dobila, ni vrag da ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 15:00:52   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

sem čula, da ti red bul da krila, zdaj očitno tudi fakultetauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 15:07:13   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Če bi bila brezposelna in bi iskala delo, za katerega rabiš diplomo in ga ne bi dobila, bi šla na začetku delat karkoli (no, ne bi bila prostitutka). 400 € na mesec je še vedno več kot 0 € na mesec. Bi pa hkrati iskala naprej, delo primerno svoji izobrazbi.


Tega pa sama ne verjamem...ker ne vem katera je tolk brihtna da gre raje za 400 delat, kot pa za 350 bit doma???!!! To same sebi lažete.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 15:08:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

U madona, pa res. Se opravičujemuser posted image . Če pa pošiljaš prošnje, boš pa itak nekje nekaj dobila, ni vrag da ne.


hvalauser posted image
vsaj nekaj prijaznih postov

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: obleka naredi človeka
10.6.2008 15:11:00   
Pobalami
Bill Gates je šel s svojim prvim miljončkom kupit en ful drag avto (nevemizglavekaterega).

In ga je prodajalec ven vrgu, ker je zgledal da nima za 5 dek zenfa. Potem je šel mlad Bill drugam kupit avto.
Tudi pri nas ljudje kupujejo porše in ostale podobne avte v kavbojkah in prodajalci točno vedo, da obleka ne pomeni nič.

Drugače pa ja, večina si postavi predstavo človeka glede na njegov videz. 
Ampak najbolj spedenana in fina sodelavka je v resnici največja packa.


(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?