|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:42:33   
Freycha
sem spoznala kar nekaj ljudi preko foruma, pa moram priznati, da jih je bila 1/5 takih, ki jih nočem več videti, 2/5 takih, s katerimi se nismo več kaj dosti menili, tudi preko neta ne, 1/5 mi je bila nevtralnih, z 1/5 smo se pa full zaštekali.... hočem reči, da je nažalost velikokrat folk na netu čisto nekaj drugega, kot v RL.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:43:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

sem spoznala kar nekaj ljudi preko foruma, pa moram priznati, da jih je bila 1/5 takih, ki jih nočem več videti, 2/5 takih, s katerimi se nismo več kaj dosti menili, tudi preko neta ne, 1/5 mi je bila nevtralnih, z 1/5 smo se pa full zaštekali.... hočem reči, da je nažalost velikokrat folk na netu čisto nekaj drugega, kot v RL.....


A je konec cukra...user posted image ?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:52:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Razen ene so bile vse iste kot se predstavljajo na forumuuser posted image


Imam enako izkušnjouser posted image .

Se pa že 2 dni sprašujem, zakaj sploh hočete videt slikice drugih, mene bolj zanima kak človek je v resnici in ne kako zgleda. Zato če hočem nekoga spoznati, ker mi je prijeten virtualno, ga povabim na kavo, slikica o človeku nič ne pove, poleg tega še lahk zalima slikco sosedeuser posted image


Jaz ne ocenjujem ljudi po fotkah. Si pa skozi mesece, leta, o določenem uporabniku v glavi ustvarim eno predstavo in jo gladko povežem s tistim kar napiše.  Meni je to, priznam, bolj zabavno.
Pa če sem odkrita, nisem prisotna na forumih, da bi spletala neka težka prijateljstva in se v realnosti družila. Tukaj sem bolj zaradi tega, ker me nekaj prav v iber zabavnih uporabnic spravi v še boljšo voljo in ker sem pa tja tukaj potegnem tudi kaj koristnega.

Mi je pa dal RR vseeno, v vseh teh letih, tudi nekaj prav posebnih znanstev, ki jih žal, zelo slabo negujem. Pa ne da ne bi hotela, enostavno so dnevi res prekratki in mi zmanjka časa. Ker si priznam, mi je že pol odpuščenega, kajne user posted image ?






Isto.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:58:08   
Anonimen
Si pa skozi mesece, leta, o določenem uporabniku v glavi ustvarim eno predstavo in jo gladko povežem s tistim kar napiše.  Meni je to, priznam, bolj zabavno.

Tukaj sem bolj zaradi tega, ker me nekaj prav v iber zabavnih uporabnic spravi v še boljšo voljo


Ja hvala ker si podcrtala.....ker sem za toliko cveka prebrat cisto prelena...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:00:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Si pa skozi mesece, leta, o določenem uporabniku v glavi ustvarim eno predstavo in jo gladko povežem s tistim kar napiše.  Meni je to, priznam, bolj zabavno.

Tukaj sem bolj zaradi tega, ker me nekaj prav v iber zabavnih uporabnic spravi v še boljšo voljo


Ja hvala ker si podcrtala.....ker sem za toliko cveka prebrat cisto prelena...user posted image

prosmuser posted image ..a nisem prijaznauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:01:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika


prosmuser posted image ..a nisem prijaznauser posted image


Gladiatorce so te cisto prevec ukrotile :)).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:04:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika


prosmuser posted image ..a nisem prijaznauser posted image


Gladiatorce so te cisto prevec ukrotile :)).


sam so pa zakonuser posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:05:07   
Anonimen
smetiva temouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:06:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:07:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O hudo, kolk dobr vicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O hudo, kolk dobr vicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A s hujsanjem tudi resnost odpade...user posted image ?

Kros maj hart, ampak res ze dolgo nisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:15:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




ja ampak "kriva " bom pa jstuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:16:16   
angel_rebelde
Spoznala sem jih 3. So me zelo presenetile - pozitivno seveda. Imamo pa še stike, vsak dan se slišimo, kdaj pa kdaj se dobimo za kavico. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:16:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




ja ampak "kriva " bom pa jstuser posted image



Valda. A mam jst gladiatorke user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:17:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O hudo, kolk dobr vicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A s hujsanjem tudi resnost odpade...user posted image ?

Kros maj hart, ampak res ze dolgo nisem.


Jauser posted image

Smeh namest trebušnjakovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:25:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

smetiva temouser posted image user posted image


Ze dolgo nisem....user posted image .




ja ampak "kriva " bom pa jstuser posted image



Valda. A mam jst gladiatorke user posted image  user posted image user posted image


hm..le kdo jih je omenil??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:46:19   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Jst mislim, da ima veliko punc, ki se je kdaj že srečala s kako RR-jevko tako slabe kot dobre izkušnje.
Jst sem bila nad parimi tako presenečena, pozitivno, da nisem mogla verjeti...se je pa že zgodilo, da pa mi tudi katera ni bila všeč, tako kot verjetno jst komu.
Moje skromno mnenjeuser posted image


No, tebe bi pa jaz rada spoznala user posted image .

Sicer so mi pa bile vse do zdaj super ženske, z določenimi se pa ful časa že dogovarjam za srečanje, pa nam ne uspe user posted image . A ne bubamara? user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:48:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Jst mislim, da ima veliko punc, ki se je kdaj že srečala s kako RR-jevko tako slabe kot dobre izkušnje.
Jst sem bila nad parimi tako presenečena, pozitivno, da nisem mogla verjeti...se je pa že zgodilo, da pa mi tudi katera ni bila všeč, tako kot verjetno jst komu.
Moje skromno mnenjeuser posted image


No, tebe bi pa jaz rada spoznala user posted image .

Sicer so mi pa bile vse do zdaj super ženske, z določenimi se pa ful časa že dogovarjam za srečanje, pa nam ne uspe user posted image . A ne bubamara? user posted image


a sva mi2 že kdaj sploh debatirali?user posted image
kako pa to?user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:49:24   
April
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ma jaz zaenkrat poznam RR iz Obale in se med sabo ful dobro razumemo: brei: vsak dan kafe in šetnja....pa še v gledališče smo šle in pazi to: s spremstvom user posted image user posted image user posted image . Pa je bilo ful dobro. Tako da jaz, res: imam same lepe in pozitivne izkušnje. Ostalih pa žal ne poznam....ne še user posted image


boš mene, ko na dopust pridemuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:49:35   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Mi je pa dal RR vseeno, v vseh teh letih, tudi nekaj prav posebnih znanstev, ki jih žal, zelo slabo negujem. Pa ne da ne bi hotela, enostavno so dnevi res prekratki in mi zmanjka časa. Ker si priznam, mi je že pol odpuščenega, kajne user posted image ?



smajlikitikažeosle (si drznem šteti se v zgornjo kategorijo)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:57:10   
April
Mene pa nobena ne želi prav osebno spoznat. He, he, se potem kar dobr predstavim s svojim pisanjem.user posted image

Sem jih pa veliko že spoznala in nobena ni tako moteča, da bi se jo izognila. So me kar prijetno presenetile, večina je ful pozitivnih.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 19:57:39   
caillou
Sej najbolj nate leti, prijateljica moja user posted image . Sej si še, a ne da siuser posted image  ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 20:00:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Sama sem se 3x srečala z RR-jevkami in samo ena mi je bila čisto nekaj drugega kot je na forumu, oziroma si ne želim več srečanja z njo.


O marička, ja kaj je bilo pa tako groznega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 20:03:54   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Pa če sem odkrita, nisem prisotna na forumih, da bi spletala neka težka prijateljstva in se v realnosti družila.


Evo ti roka, kajli. Midve se definitvno ne bova nikoli srečali in bova obe s tem čisto zadovoljni, a ne?user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 20:10:27   
caillou
Ja in kaj je narobe s tem user posted image  ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!