|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   virtualnost in realnost
9.6.2008 15:57:19   
Anonimen
Me je tema na slikcah vzpodbudila, da vprašam tiste, ki ste se že v realnem življenju srečale,ali ste bile presenečene ali razočarane nad osebo, ki jo berete dan za dnem.
Ali po domače povedano, ste si to osebo predstavljale čisto drugačno?Sama sem se 3x srečala z RR-jevkami in samo ena mi je bila čisto nekaj drugega kot je na forumu, oziroma si ne želim več srečanja z njo.
Si upate iskreno napisati vaša mnenje? Pa ne poimensko, samo tako.......
Ja, dolgčas mi je, ker čakam ljudi in moram biti doma.No, razpišite se.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 15:59:40   
Anonimen
Razen ene so bile vse iste kot se predstavljajo na forumuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 15:59:51   
Anonimen
samo ena mi je bila čisto nekaj drugega kot je na forumu, oziroma si ne želim več srečanja z njo

jaz?user posted image user posted image user posted image

Da bi katera bila drugačna kot na forumu? Ne, nisem še srečala take. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 9.6.2008 16:00:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:01:21   
Anonimen
Daj Natasa, ne bluzi.Na en  user posted image  Ti veš, da si user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:02:21   
Marogica
Tudi jaz še nisem srečala nobene, ki bi bila drugačna v resnici. Je pa res, da za večino RR-jevk moram reči, da jih poznam samo bežno. Tako, da bi realnosti in virtualnost v tem primeru težko ocenila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:02:28   
Anonimen
Jst mislim, da ima veliko punc, ki se je kdaj že srečala s kako RR-jevko tako slabe kot dobre izkušnje.
Jst sem bila nad parimi tako presenečena, pozitivno, da nisem mogla verjeti...se je pa že zgodilo, da pa mi tudi katera ni bila všeč, tako kot verjetno jst komu.
Moje skromno mnenjeuser posted image

< Sporočilo je popravil poopsika -- 9.6.2008 16:04:35 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:05:26   
amaya
Ma jaz zaenkrat poznam RR iz Obale in se med sabo ful dobro razumemo: brei: vsak dan kafe in šetnja....pa še v gledališče smo šle in pazi to: s spremstvom user posted image user posted image user posted image . Pa je bilo ful dobro. Tako da jaz, res: imam same lepe in pozitivne izkušnje. Ostalih pa žal ne poznam....ne še user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:09:35   
Marogica
MOgoče samo to....se mi je pa zdelo, da se s Paštetko na forumu nisva ravno ujeli....ko pa sva se v živo srečali, pa sem dobila čisto drugo mnenje o njej, prav prijetna sogovornica se mi je zdela. Celo zelo prijetna in topla oseba.

Paštetka, morala sem napisati.user posted image  Poimensko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:10:14   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Razen ene so bile vse iste kot se predstavljajo na forumuuser posted image


Imam enako izkušnjouser posted image .

Se pa že 2 dni sprašujem, zakaj sploh hočete videt slikice drugih, mene bolj zanima kak človek je v resnici in ne kako zgleda. Zato če hočem nekoga spoznati, ker mi je prijeten virtualno, ga povabim na kavo, slikica o človeku nič ne pove, poleg tega še lahk zalima slikco sosedeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:11:22   
amaya
Hope2: to je ženski firbec...ene smo bolj firbčne, druge pa manj....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:12:02   
Anonimen
****tiš, pa kdaj ste se ve to srečale? A ste šle naskrivaj, kne, da jz ne bi vedla, ker me niste zraven hotle! Kne, da je blo tko?! user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:12:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

****tiš, pa kdaj ste se ve to srečale? A ste šle naskrivaj, kne, da jz ne bi vedla, ker me niste zraven hotle! Kne, da je blo tko?! user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:13:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Razen ene so bile vse iste kot se predstavljajo na forumuuser posted image


Imam enako izkušnjouser posted image .

Se pa že 2 dni sprašujem, zakaj sploh hočete videt slikice drugih, mene bolj zanima kak človek je v resnici in ne kako zgleda. Zato če hočem nekoga spoznati, ker mi je prijeten virtualno, ga povabim na kavo, slikica o človeku nič ne pove, poleg tega še lahk zalima slikco sosedeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Podobno razmišljam.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:33:32   
Mešamdrek
Jaz se pa nisem srečala z nikomur iz forumov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:40:08   
amaya
jaz bi se pa s tabo srečala user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:40:34   
amaya
me ful zanima, kaj stoji za tistim kupom dreka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:42:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

me ful zanima, kaj stoji za tistim kupom dreka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moker prdecuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 16:49:37   
Raho
Evo, medve z Rijo sve se tukaj skoraj spoklale - je perje letelo...

Sedaj, po kakšnem letu in pol pa lahko trdim, da se je iz znanstva razvilo prijateljstvo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa jih je večina takšnih kot so tukaj.

Sicer pa Maroga res ni tak čili kot tukaj izgleda. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 17:09:42   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Razen ene so bile vse iste kot se predstavljajo na forumuuser posted image


Imam enako izkušnjouser posted image .

Se pa že 2 dni sprašujem, zakaj sploh hočete videt slikice drugih, mene bolj zanima kak človek je v resnici in ne kako zgleda. Zato če hočem nekoga spoznati, ker mi je prijeten virtualno, ga povabim na kavo, slikica o človeku nič ne pove, poleg tega še lahk zalima slikco sosedeuser posted image


Jaz ne ocenjujem ljudi po fotkah. Si pa skozi mesece, leta, o določenem uporabniku v glavi ustvarim eno predstavo in jo gladko povežem s tistim kar napiše.  Meni je to, priznam, bolj zabavno.
Pa če sem odkrita, nisem prisotna na forumih, da bi spletala neka težka prijateljstva in se v realnosti družila. Tukaj sem bolj zaradi tega, ker me nekaj prav v iber zabavnih uporabnic spravi v še boljšo voljo in ker sem pa tja tukaj potegnem tudi kaj koristnega.

Mi je pa dal RR vseeno, v vseh teh letih, tudi nekaj prav posebnih znanstev, ki jih žal, zelo slabo negujem. Pa ne da ne bi hotela, enostavno so dnevi res prekratki in mi zmanjka časa. Ker si priznam, mi je že pol odpuščenega, kajne user posted image ?





_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 17:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Daj Natasa, ne bluzi.Na en  user posted image  Ti veš, da si user posted image .

Itak, da se zezam. user posted image  Nekaj sem jih želela srečat samo, da preizkusim, ali me občutki ne varajo. In me niso. Nekaj jih pa še hočem. In jih tudi bom. Sčasoma.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 17:33:50   
Anonimen
Ali po domače povedano, ste si to osebo predstavljale čisto drugačno?


Fizicno ja, vedno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 17:36:36   
Anonimen
Kaj pa vem. Tiste, ki mi prek foruma niso bile najbolj fajn, mi ponavadi tudi v zivo niso bile. Sicer pa v zivo se marsikaj izves, pa vidis, kako clovek zgleda, se obnasa itd. in ko se ne "skriva" za virtualnostjo.

Nekih ful presenecenj pa mislim, da v vseh teh 4-ih letih, ni bilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 17:37:05   
Anonimen
Sem si pa Mic cisto drugace predstavljala oz. niti si je nisem, samo v zivo ne bi nikoli rekla, da je to ona user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:12:14   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sama sem se 3x srečala z RR-jevkami in samo ena mi je bila čisto nekaj drugega kot je na forumu, oziroma si ne želim več srečanja z njo.


Midve sva se srečali sicer samo 1x, ampak ... a zadnjič????????????????????????user posted image

Drugače pa ne poznam ravno dosti rr-jevk, pa še tiste sem večinoma videla samo enkrat, samo z eno pa sva stkali zelo pristen odnos in se dosti družimo.

Osebno me presenetile ravno niso - no, nekatere so me vizualno dobesedno šokiraleuser posted image , osebnostno pa ne - me občutki nekako ne varajouser posted image

Je pa pri meni tako, da so mi kakšne punce tukaj ful ok, bi si jih res želela tudi osebno spoznati, ampak po drugi strani pa se mi zdi mnogo bolje, da je tako, kot je ... da si morebiti ne pokvari(mo) okusauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: virtualnost in realnost
9.6.2008 18:13:47   
Anonimen
Sem si pa Mic cisto drugace predstavljala oz. niti si je nisem, samo v zivo ne bi nikoli rekla, da je to ona user posted image


A res user posted image ? Da čujem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




mizar
anjasa

ali so mizarji res deklice za vse

da (24%)

ne (37%)

ne vem (39%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!