|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 8:12:44   
kekec in mojca
Valda, da se lahko dobimo ob pol enajstih. Jaz sem itak do štirih sama. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 8:19:37   
*bubi*
Še kar se vleče ta viroza al kaj user posted image  user posted image  Katastrofa. Če se vleče tako dolgo, to bolj ali manj pomeni, da niso ustrezno poskrbeli za higieno pri prvih obolelih in se postopoma širi naprej. user posted image


Jaz kar trkam, letos v našem vrtcu ni bilo nobene "epidemije", ne trebušnih virusov ne klasičnih otroških bolezni. Pa mi je čisto jasno, da to slej kot prej pride. Upam samo, da ne takoj v jeseni.

Za četrtek pa nič ne obljubim, ker bi morala it še v lekarno. Ampak priznam, da enostavno ne zmorem več user posted image  Bom videla, kaj bo iz tega.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 14:44:18   
arabela*
K&M,torej jutri ob pol enajstih pri dvorani tabor(v Bazi)user posted image ?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 15:12:26   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

K&M,torej jutri ob pol enajstih pri dvorani tabor(v Bazi)user posted image ?


Jaz tudiii.
Saj me sprejmete, ne? user posted image user posted image user posted image

Verjetno res pridem, če bom pridno naredila domačo nalogo do 11h.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 15:44:46   
arabela*
Willma,zmenjenouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 16:38:46   
kekec in mojca
Ok, jutri... jaz bom tam že ob desetih ali pa malo čez... Mehurčica tudi pride, pa Janey se nam mogoče pridruži... bi blo res fajn, če nas je malo več.

Bubi, moje načelo je, da vrtca ne kritiziram na internetu, ampak tukaj se pa kar strinjam s tabo. Vem, da je ena mamica javila v vrtec, da njena punčka bruha, pa ji je ravnateljica odgovorila, da je kar nekaj staršev klicalo, da imajo njihovi otroci enake simptome. Torej so bili seznanjeni, da imajo neko virozo. Ne vem, ali so kaj razkuževali, vendar mislim, da niso. Virusi se širijo tudi po zraku... pa z rokami... pa z lupčkanjem itd... O tem, kako si otroci umivajo roke, pa raje ne bi - jih vidim v šoli (in doma - če ne stojim za njim, bi prisegla, da je samo odprl vodo in je to to!). Jaz samo upam, da v vrtcu izvajajo večji nadzor nad tem.

Tudi v naši službi je baje katastrofalno... so dobili prav iz inšpektorata dopis, da morajo izvajati nadzor na WC-ju, če otroci skrbijo za osebno higieno. Ena sodelavka je zaradi te viroze pristala v bolnici. Zdaj verjetno razumeš, zakaj ta strah pri meni in zakaj je Kekec ostal doma. Ne upam riskirat, kaj če Tine dobi potem kaj vstran...

Sem se pa odločla, da ga bom dala cepit proti rota virusu. Saj vem, da je to samo za določene tipe, ampak vsaj nekaj je!!!

Ok, zabluzila, prišla iz teme, hotela sem vam samo rečt, da se dobimo nasproti ledne dvorane v kafiču na stadionu Poljane pri dvorani Tabor.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 28.5.2008 16:40:07 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 16:51:42   
arabela*
K&M,jaz bom s tamalo tud ob desetih že tam.Je moj jutri fraj,pa še imamo neke poti kasneje.Pridem pa sigurno.Zdaj vas verjetno ne bom zgrešila,bodo vozički prisotniuser posted image
Lep sonček še naprejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 17:42:32   
Janey
Jaz sem opravičujem, ampak imam jutri slikanje zob zjutraj potem pa sem brez avtauser posted image user posted image ma sem žalostna. Spet bom cel dan prilimana na to bresternico in to glavno cestio polno tovornjakov. Prav ne maram se več tu sprehajat, ker kamorkoli želim it pojem tono izpušnih plinov, da o jakcu sploh ne govorim, kak ga vrže ko se kaki kojn pelje 100 mimo. Benti! Sej počasi bom mela avto non stop, ker bo lubek mel motor.AMpak raje bi bla bez v tem primeru, pa kaj čem ko se nekaj odloči je tak in nič drugače.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 18:33:15   
*bubi*
O tem, kako si otroci umivajo roke, pa raje ne bi - jih vidim v šoli (in doma - če ne stojim za njim, bi prisegla, da je samo odprl vodo in je to to!).


user posted image  Pri nas zagotovo nobena bakterija ne preživi. Bubi si stisne na roke tono mila, potem pa ga 2x pošljem nazaj spirat, na koncu pa moram itak sama celega fajn splahnit + cel umivalnik + štekare + pipo user posted image  Vse kar primem je spolzko user posted image

No, fajn se imejte jutri, upam, da se vam vsaj malo pridružim. Moram po poti iz službe še v Lidla skočit, imajo končno spet otroški bištek v akciji. Pri nas je žlica problem, mala je premala, velika prevelika. Samo tukaj mi neke čudne oblike zgleda user posted image

user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 18:35:46   
*bubi*
Pa ta komplet za milne mehurčke tudi ne zgleda slabo user posted image

user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 19:09:44   
frutka_
Lepo se imejte ju3. KM pokličem te, če ne bom predolgaaaa...!

Samo zate, ker si taka pridna organizatorka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.5.2008 23:34:51   
arabela*
Bubi,kaki lepi pribor,tisti prvi.
In koliko so kaj cene tega??Veš mogoče?
Mi bi tud morali nabavit nekaj,mala ko se igra vse raznosi,pol pa ni ne žlic,ne vilc,ne ničesaruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 7:20:43   
Blacky30
Babike, imejte se fajn še za mene. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 8:07:08   
arabela*
Dobro jutro.
Glede na to,da kaže k dežju,se vseeno dobimo??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 8:15:10   
Blacky30
Saraya, k dežju kaže? Če pa bo danes 32 stopinj, baje. user posted image  Pa nič niso dežja omenjali. Vsaj dihat se da, hvala bogu.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 9:10:15   
kekec in mojca
Saraya, jaaaaaaaaaa!!! Seveda se dobimo, ne bo dežja. Kekec se že veseli, da bo srečal tvojo punčko!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 9:14:54   
arabela*
oki,se zrihtava pa pridevauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 13:01:17   
*bubi*
Bubi,kaki lepi pribor,tisti prvi.
In koliko so kaj cene tega??Veš mogoče?


Sem šele zdaj videla tvoje vprašanje user posted image  Imajo 3 motive, Nemo, Princeska in Cars. Samo žlica se mi še vedno zdi malo čudne oblike. Bo treba probat, če gre v usta, drugače bomo nazaj nesli user posted image  Zapakiran komplet, da ne bo pomote.
Cena pa je 7€.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 16:55:12   
trnuljčica
Kako ste se imele?user posted image
Mi  smo sami doma. Ata v službi. Smo se (z user posted image ) med 10 in 11 ravno vozičkali po Pobrežju. user posted image rabi svoj jutranji sprehod (pa lulanje...), nisem pa upala priti z njim. Sem videla, da bodo zraven otročki, kakšen se pa lahko kužkov boji.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 17:08:04   
kekec in mojca
Trnuljčica, a veš, da je ravno en tak user posted image okoli tekal, kot je tvoj! Sem pomislila najprej, da si tudi ti prišla, ker sem najprej njega zagledala, potem pa Sarayo.

Meni je bilo zelo prijetno in je čas prehitro minil. Komaj čakam, da se spet dobimo in čvekamo. Zelo je fajn, ko je toliko trave okrog, pa otroci lahko tekajo, kakor se jim zazdi, a ne? (Seveda pod pogojem, da jim mamice to dovolijo!)

Mislim, da se je moj Kekec danes zaljubil... user posted image user posted image user posted image Že ves dan govori o Sarayini punčki. Tudi Eni od Mehurčice je šel pogledat, ampak je še bila premajhna za igranje.

Danes sem pa jaz imela poporodni pregled... in je vse ok. user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 18:13:18   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca


Danes sem pa jaz imela poporodni pregled... in je vse ok. user posted image



Res? Jaz imam šele 16.6. Točno 2 meseca po porodu. Se mi je zdelo zelo pozno.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 18:33:25   
arabela*
hoila pupeuser posted image
Ja je bilo prijetno na srečanju.Se mi zdi,da je čas tako hitro minil,kot bi bili samo pol ure tamuser posted image .
Pa tud otročki so se lepo ujeli,naši Aneji je bilo zelo všečuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 19:48:20   
*bubi*
Mislim, da se je moj Kekec danes zaljubil... Že ves dan govori o Sarayini punčki. Tudi Eni od Mehurčice je šel pogledat, ampak je še bila premajhna za igranje.


user posted image user posted image user posted image  Jaz mislim, da je Aneja ena taka mala zapeljivka user posted image  Ko sta se z bubijem skupaj igrala, sta se na koncu kar polubčkala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 19:49:32   
*bubi*
Mislim, da bi se bilo fajn takole dobit tudi kaj popoldan, da bi lahko prišel še bubi zraven. Al pa čez vikend. No, saj tudi julij ni daleč, poleti bo verjetno malo več doma.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.5.2008 19:50:30   
arabela*
HHa,to še bo pestro,ko malo zrastejouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?