|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 19:30:56   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Jst tudi ne. Ni ga bona, da bi stala pol ure v vrstiuser posted image , ker tudi jaz tako kot je napisala Karin, sovražim gužvo!


isto

bi mi sicer prišlo prav, ker bi malemu kaj kupila, ampak za 5 EUR se niti pod razne ne grem gužvat - nimam časa in sovražim gužvo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 19:40:48   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jazuser posted image

Pa da se ne bo spet kkšna vtaklna da mi je kao pod častjo z bonom kupit. Imam bolj preprost razlog da nism šla. Nič ne rabimuser posted image +sovražim, ampak res sovražim gužvo.


enakouser posted image . Pa še sanjalo se mi je, da ste ostale vse pobrale user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 19:57:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 20:46:44   
Urša
Jaz! Sem jih imela sicer naprintane, pa enostavno ni bilo časa, kot se poznam, se bi pa obrnila, če bi videla kakšne so vrste.user posted image  Podarim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 21:12:24   
dulcinea
Jaz trot sem bla pa včeraj tam, pa me je prov zanimalo, kaj so take kolone pred blagajnami. Pa še tri bone sem si sprintala. Trot. No, sam mi ni niti na pamet padlo, da bi stala tam v koloni eno uro.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 21:27:33   
Pi-kica 1
Tudi jaz nisem bila. Bone sem si sicer sprintala, samo potem ni bilo časa, pa tudi pravzaprav res nič ne rabim.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 21:48:12   
lelaval
Jaz tudi nisem nobenega izkoristila user posted image . Če pa sploh nisem vedela zanje - šele danes sem zvedela. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: še katera ni bila v h&mju
18.5.2008 23:14:44   
Anonimen
tudi jaz sem si dva bona sprintala in to barvna user posted image  in mi še sedaj na mizi ležita

Vsakič, ko sem jih pogledala, sem zagledala pred očmi trume ljudi, ki čakajo v dooolgi vrsti pred blagajnami, tako da sem vsakič odgnala misel iz glave, da bi se spokala v HM. Enostavno sem raje brez kakšne majčke ali česarkoli drugega, ampak res se mi ne da gužvati, ne morem dihati v trgovinah kjer se tare ljudi, vedno ven pobegnem user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 9:00:59   
TONČI.
Jaz nisem bila.... ne da se mi tam gužvat....



Sem šla v Lj. Bile odprte tri blagajne, folka pa nič. Prodajalke so se med seboj pogovarjale, kakšen dolgčas jim je. Res pa je, da sem šla med tednom.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 9:26:25   
dana
Jaz nisem šla, ker mi je sodelavka rekla da je v sredo popoldan (v centru) čakala v vrsti 20 minutuser posted image  da je plačala.
Jaz tudi nikoli ne grem na razprodaje ta prvi dan, ker je taka gužva. Čakam da se malce umiri, potem pa  v miru brskam. Saj vedno še kaj ostaneuser posted image .




(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 9:27:21   
Shorty_
nisem šla ker nisem imela časa dopoldan sem bila v službi popoldan pa s hčerko, nje pa čeni nujno ne vlečem v trgovineuser posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 10:34:30   
ninaK5
v soboto je bila guzva na vseh blagajnah neverjetna, tko da ocitno ni tako malo ljudi izkoristilo boneuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 14:12:31   
klarisima
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jazuser posted image

Pa da se ne bo spet kkšna vtaklna da mi je kao pod častjo z bonom kupit. Imam bolj preprost razlog da nism šla. Nič ne rabimuser posted image +sovražim, ampak res sovražim gužvo.


Enako user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 19:29:46   
janjja
Enostavno mi prejšnji teden ni zneslo da bi se odpeljala v Celjeuser posted image
Misla sem v soboto pa sem imela mačkauser posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 19:33:43   
Marogica
Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 19:35:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.


Jao, marogica, če je zastonj, če rit poči user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 19:36:57   
Marogica
Eh, VOlga...nič ni zastonj....MOji živci tudi stanejouser posted image ....pa se imam res rada, tako, da mi gužvanje ni potrebno.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 19:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.


Zihr kej rabišuser posted image .......a se ti ne zavedaš da ti 5€ podarijouser posted image Pa da če vsako uro na eni blagajni prideš na vrsto lahko celo ene 20€ prišparaš na stvareh k jih sploh ne rabišuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:00:22   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.


Zihr kej rabišuser posted image .......a se ti ne zavedaš da ti 5€ podarijouser posted image Pa da če vsako uro na eni blagajni prideš na vrsto lahko celo ene 20€ prišparaš na stvareh k jih sploh ne rabišuser posted image



Joj, Karin, pa ti si tudi ena smotka,. no. pa kaj ne veš, da boš punce užalila, ker tako govoriš. ker to je ena ponosna zadeva in ti  je ne razumeš. Ker, hehehee, če 5 bonov sprintaš, pa vsakič v drugi vrsti stojiš, jih res grozno okoli preneseš. in to je itak sploh čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:02:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.


Zihr kej rabišuser posted image .......a se ti ne zavedaš da ti 5€ podarijouser posted image Pa da če vsako uro na eni blagajni prideš na vrsto lahko celo ene 20€ prišparaš na stvareh k jih sploh ne rabišuser posted image



Joj, Karin, pa ti si tudi ena smotka,. no. pa kaj ne veš, da boš punce užalila, ker tako govoriš. ker to je ena ponosna zadeva in ti  je ne razumeš. Ker, hehehee, če 5 bonov sprintaš, pa vsakič v drugi vrsti stojiš, jih res grozno okoli preneseš. in to je itak sploh čudovito.


Predvsem to, ja user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:05:14   
Anonimen
Ponosna, ja user posted image .

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:06:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tudi jaz nisem bila....ker sovražim gužvanje in ker nič ne potrebujemo. Realno, ne potrebujemo.


Zihr kej rabišuser posted image .......a se ti ne zavedaš da ti 5€ podarijouser posted image Pa da če vsako uro na eni blagajni prideš na vrsto lahko celo ene 20€ prišparaš na stvareh k jih sploh ne rabišuser posted image



Joj, Karin, pa ti si tudi ena smotka,. no. pa kaj ne veš, da boš punce užalila, ker tako govoriš. ker to je ena ponosna zadeva in ti  je ne razumeš. Ker, hehehee, če 5 bonov sprintaš, pa vsakič v drugi vrsti stojiš, jih res grozno okoli preneseš. in to je itak sploh čudovito.


Ma sej so vajeneuser posted image

Zelo ponosna zadeva jauser posted image , še bolj ponosna k pa če ti 80 letna mati gate pegla da ti lahko razočarane gospodinje gledašuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:06:53   
ZARA
Jst pa še v življenju nisem bila v H&M... samo pred trgovino enkrat. In dvomim, da bom šla kdaj noter.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:07:47   
Anonimen
Jst pa še v življenju nisem bila v H&M...


In te ni cisto nic sram user posted image ?

Pa se bone si zamudila...user posted image

Ne vem ne vem

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: še katera ni bila v h&mju
19.5.2008 20:09:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst pa še v življenju nisem bila v H&M... samo pred trgovino enkrat. In dvomim, da bom šla kdaj noter.


Čudakinjauser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?