|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:52:15   
pikecpokec
Ah, dejte no, Volga in ostale ''svetnice''. Kaj pa je bon drugega kot neke vrste popust? A če je na enem stojalu akcija in je prečrtana npr. cena 20€ in spodaj piše 15€, greste stran in rečete ne hvala! Ali pa ko je akcija vzameš 3, plačaš 2, vzamete samo dve stvari in rečete: ej, hvala, ni mi treba dati tretje user posted image . Nehajte že enkrat moralizirat in se delat bolj papeške od papeža! HB da vam ni treba kupovati v akcijah, pa razprodajah... če vam res ni treba user posted image
Itak je pa folk čisto nor in se sploh ne zavedajo da s tem kupijo še veliiiiko več kot sploh rabijo. Brez skrbi da trgovci to vedo in da maksimalno izkoristijo.

H&M pa tud ne bo stran pršu zaradi teh bonov!

Lep dan vsem


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:01:15   
Anonimen
Kaj pa je bon drugega kot neke vrste popust?


Isto je, samo drugace zapakirano....user posted image .

In v H&M ju se jim samo smeje, ce so gnece res taksne.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:05:17   
Naja31
Če bi imela printer doma, bi verjetno sprintala en bom, ampak če je res taka gužva, bi se hitro obrnila, bon gor ali dol.
Nimam pa živcev in časa, da bi za vsak bon čakala na drugi blagajni.

Verjetno bi drugače razmišljala, če bi si drugače težko privoščila nakup v H&M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:12:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.

----------------------------
Če se prav spomnim, si pred kratkim razlagala, da si kupovala oz. opremljala stanovanje več ali manj na akcijah user posted image .... Zdaj pa ne štekam, a te je takrat bilo sram, pa si pač potrpela ali se razne akcije drugače tretirajo user posted image ?! 

Recimo:
- H&M - sramota
- Rutar/Lesnina/XXXLUTZ..- vrednota

A klasične razprodaje cunj 2x/leto pa te ne uvrščajo v rang osramočenih?!

Ah, dajte no, včasih ga pihnete, tako da ni res user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa ne samo ti, Karin user posted image !




Hja no, nekak je razlika če je znižano pa kupiš in res ne vem zakaj bi me blo pol sram. Če bi si pa nabrala 10 majc po 10€, pa bila pet ur v trgovini, pa se z vsako majco do druge blagajne sprehajala da bi bla vsaka sam 5€ bi me blo pa sram ja.
In točno to dela folk v HMju zdej.

Pa mi je čist jasno da so razprodaje zato da se zaloge spucajo. Sam to mešetarjenje z boni men pade v isti rang kot mlatenje in prerivanje se pred hoferji, lidli in podobnim za 5 pralnih strojev. Ker jih socialno ogroženi nujno potrebujejouser posted image
Nekak mi ni primerljivo če kupiš domačico al pa sedežno v akciji z tem da greš vsak dan v supernovo po ene gate, al pa da maš spisek pr kterih blagajnah si že bil da ne boš šel še enkratuser posted image
Če vas ni sram pa naberte 20cunj, se postavte v vrsto in recte prodajalki nej vsako stvar posebi računa in upošteva bon. Ne vem zakaj folk tega ne nardi in se sprehaja pa vsak dan po eno stvar hodi če mu pa ni nerodno. Pač počiš stvari na pult in rečeš da hočeš 20 računov in naj pri vsaki stvari upošteva popust.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:40:17   
Anonimen
Aja, pa še to k očitno ne štekate kaj čem povedat.
Mene recmo ne bi blo nič sram it v trgovino in dat zraven en bon da bi mela popust. Sram bi me pa bilo da bi se po tej isti trgovini par ur sprehajala in pri vsaki blagajni plačala ene gate da bi unovčla vseh miljon bonov ki sem si jih sprintala. To bi me blo pa sram. Oz. bi se mi zdelo bebasto. Še bolj bebasto bi se mi zdelo pa vsak dan hodit v hm po drugo stvar. Mislm sej te bencin pride več k pa tist popustuser posted image
Da ne govorim o tem da bodo čez manj kot dva meseca razprodaje in se bo dalo dost več pršparat k pa zdej.
Ma sej je vseeno, men je pač bebasto se drenjat in sprehajat po blagajnah zato da bom pršparala na petih hlačah ki jih pred tem bonom sploh rabila nism. Za druge me pa ne gane, zarad mene če cel dan obhode po blagajnah delajo. Lahko si pa mislim svoje o tem in tud napišem. Demokracija, svoboda govora pa touser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:43:34   
Anonimen
Sram bi me pa bilo da bi se po tej isti trgovini par ur sprehajala in pri vsaki blagajni plačala ene gate da bi unovčla vseh miljon bonov ki sem si jih sprintala. To bi me blo pa sram. Oz. bi se mi zdelo bebasto.


Ja, to pa res...user posted image

A tista varianta pa ni spilala, ena blagajna, vec kuponov, vec nakupov?

Imam obcutek, da je H&M sklenil zavezo s prodajalci kartus user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: stanje v HM
17.5.2008 9:45:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Aja, pa še to k očitno ne štekate kaj čem povedat.
Mene recmo ne bi blo nič sram it v trgovino in dat zraven en bon da bi mela popust. Sram bi me pa bilo da bi se po tej isti trgovini par ur sprehajala in pri vsaki blagajni plačala ene gate da bi unovčla vseh miljon bonov ki sem si jih sprintala. To bi me blo pa sram. Oz. bi se mi zdelo bebasto. Še bolj bebasto bi se mi zdelo pa vsak dan hodit v hm po drugo stvar. Mislm sej te bencin pride več k pa tist popustuser posted image
Da ne govorim o tem da bodo čez manj kot dva meseca razprodaje in se bo dalo dost več pršparat k pa zdej.
Ma sej je vseeno, men je pač bebasto se drenjat in sprehajat po blagajnah zato da bom pršparala na petih hlačah ki jih pred tem bonom sploh rabila nism. Za druge me pa ne gane, zarad mene če cel dan obhode po blagajnah delajo. Lahko si pa mislim svoje o tem in tud napišem. Demokracija, svoboda govora pa touser posted image




No, končno si napisala točno tako, kot bi jaz oz. moje misli, da meni ni treba še enkrat. To je bistvo vsega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: stanje v HM
17.5.2008 10:13:42   
pikecpokec
Oz. bi se mi zdelo bebasto.


No, tole se pa 100% strinjam. Totalno bebasto. Tko kot tistostanje v vrsti pred Hoferjem, Lidlom itd. user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: stanje v HM
17.5.2008 10:40:03   
karamela
Mi smo bili tudi prejšni teden in in izkoristili kar 4 bone, pošteno. Izpolnila sem 4 ankete in si črno belo sprintala 4 bone. Kupili smo ravno to kar smo rabili in čisto nič drugega , samo na otroškem oddelku, ker sta oba vse prerasla in obvezno potrebujeta spomladansko oz. poletna oblačila. V trgovini izbire kar dosti, ja,  kar nekaj vrste pa je bilo priznam. Ni pa me sram, ker smo bili 4 in vsak je izkoristil po en bon, pa čeprav sem 6 letniku dala v roke bon, denar, kavbojke in 2 majčki, pa si je plačal sam in bil ves ponosen na to, pa še podpisat je hotel računuser posted image  (ker jaz večinoma kupujem  na kartico pa podpisujem slipe). Pa še tko je bil hecen, da  se ni hotel podpisati z imenom ampak je naredu čičke čačke, ker mamica ko se podpiše tudi naredi čičke čačke) Joj kok smo se režal...


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: stanje v HM
17.5.2008 10:51:31   
helloKitty
Meni se tud ne bi dalo letat od blagajne do blegajne. No sm pa šla še čist na začetku akcije z enim bonom v H&M na Čopovo. Nisem najdla čist nič, se obrnla in šla ven. To je moja zgodba o bonihuser posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: stanje v HM
17.5.2008 11:12:35   
Polynesia
Jaz pa recimo niti slučajno nisem hodila od blagajne do blagajne ampak sem imela dvoje nosečniških hlač, vsake po 29€ in sem na blagajni rekla, če mi lahko naredijo dva računa in s tem pokoristim dva bona, pa niso nič komplicirali. A zdej sem zato sgubila svoj ponos, ne ne punce, to naredimo tiste, ki imamo kaj ponosa.
In nič nisem dobila zastonj, ampak sem plačala namesto 58€ 48€, to se mi je zdela lepa gesta, kajti prišparala sem 10€, če že lahko.
Če pa imate tudi tu vi "ta pametne " kaj povedati" pol pa res ne vem kje se vas glava drži!!!!!

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 17.5.2008 11:14:29 >

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: stanje v HM
17.5.2008 11:21:36   
doroteja23
Zraevn tega da nič v h&m ne tsane toćno 5€, ampak kak cent več in to mmoreš doplačat. In oni s temi centi v teh dneh zaslužijo ogromno. Ker če nebi zaslužili nebi dali bonov na internet, ampak bi anketo mogli izpolnit v trgovini. In potem dobili tam bon. In tako potem nebi mogli hodit z 10 ali 20 boni v trgovino.

In meni to ni nič sramotno in priznam, da sem kr nekaj stvari kupla
za bone, ampak sem itak mogla vedno nekaj doplačat, tak da ni nič čisto zastonj.

Lp, D

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: stanje v HM
17.5.2008 11:22:22   
Anonimen
Da ne govorim o tem da bodo čez manj kot dva meseca razprodaje in se bo dalo dost več pršparat k pa zdej.


V H&Mu pa ne znizajo kaj dosti oz. znizajo robo, ki ne gre v prodajo. Te je pa ocitno kar nekaj, da imajo kar naprej neke stvari znizane, pa ni videt, da bi jih pretirano prodali.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: stanje v HM
17.5.2008 12:16:04   
Zamima
user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: stanje v HM
17.5.2008 12:26:11   
Zamima
če bi se dalo sprintat ven bankovce za 5€ pa jih pol menjat na blagajni za prave, se tud ne bi postavile v vrsto? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: stanje v HM
17.5.2008 14:29:13   
Nogavica
Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: stanje v HM
17.5.2008 14:33:41   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image


OMG user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: stanje v HM
17.5.2008 15:18:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image


Jah, marketing user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: stanje v HM
17.5.2008 15:23:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: stanje v HM
17.5.2008 15:41:31   
tananejka
user posted image  En folk res ni normalenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: stanje v HM
17.5.2008 18:49:44   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne moreš no.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: stanje v HM
17.5.2008 19:14:05   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Kaj pa pravite na to: klik ? user posted image


Eni se pač znajdejo, daš 1€ pa ti ni treba printat user posted image .

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: stanje v HM
17.5.2008 19:16:40   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.

----------------------------
Če se prav spomnim, si pred kratkim razlagala, da si kupovala oz. opremljala stanovanje več ali manj na akcijah user posted image .... Zdaj pa ne štekam, a te je takrat bilo sram, pa si pač potrpela ali se razne akcije drugače tretirajo user posted image ?! 

Recimo:
- H&M - sramota
- Rutar/Lesnina/XXXLUTZ..- vrednota

A klasične razprodaje cunj 2x/leto pa te ne uvrščajo v rang osramočenih?!

Ah, dajte no, včasih ga pihnete, tako da ni res user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa ne samo ti, Karin user posted image !




Malo si pomešala pojme, rožica draga. Na razporodaji zadevo še vedno plačaš, s svojim denarjem, le ceneje je kot bi bilo, na bonih v HM pa grabiš in grabiš in grabiš in stojiš v vrstah in printaš bone, zato da zastonj prideš do cunj. Razumeš razliko  ceneje : zastonj? Pridelano : prigrabljeno? Saj če ne razumeš, tudi nič hudega, se zaradi tega ne bom sekirala.

A danes ni več akcije? Še niste v vrstah?





Je akcija. Sm bila dopoldan. Po tem tvojem sporočilu.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: stanje v HM
17.5.2008 20:23:54   
Salja
V mb je baje včeraj dvakrat do pretepa prišlo, da je mogla policija posredovatuser posted image user posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: stanje v HM
17.5.2008 20:26:36   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Salja

V mb je baje včeraj dvakrat do pretepa prišlo, da je mogla policija posredovatuser posted image user posted image


res al kaj?? user posted image user posted image user posted image kje pa v centru al v europarku? user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?