|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stanje v HM
16.5.2008 21:43:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ma kaj kar z več boni kupujete? Pa vas ni nč sramuser posted image
Jst raj naga hodim k pa da se z boni sprehajam od blagajne do blagajne. Teh 5€ nej bi bil popust, ne pa printanje bonov na veliko in kupovanje tone cunj k se jih pred boni sploh rabil ni. No ja......vsak po svoje pač. Mene moj ponos itak jebe na vsakem koraku.

Morem pa kolegico poklicat k tam dela, da vas mal pošinfaveuser posted image



Tole o sramu jaz že dva dni tupim tu gor, pa ni nobeno nič sram, smejejo se mi v fris. Sram je crknu, punce moje normalne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stanje v HM
16.5.2008 21:47:01   
Anonimen
Se ne pomnim, kdaj sem šla mimo h&m, kamoli not user posted image     Ja, že zgledam tak da bom tam notri letala s temi lističi ko da me srat tiši in da si bom z njimi ravno rit pobrisala.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stanje v HM
16.5.2008 21:48:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Se ne pomnim, kdaj sem šla mimo h&m, kamoli not user posted image     Ja, že zgledam tak da bom tam notri letala s temi lističi ko da me srat tiši in da si bom z njimi ravno rit pobrisala.


Mah, curc, še enkrat: kako te lubm!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stanje v HM
16.5.2008 21:58:59   
Anonimen
A sem jaz edina, ki ne vidi odgovora od bleki maus? user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:00:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

A sem jaz edina, ki ne vidi odgovora od bleki maus? user posted image


Kako to misliš? Na tej temi je ni, drugače imaš pa morda blokirano. AMpak ne, saj nimaš, najzanimivejše uporbnice RR pa zagotovo nimaš blokirane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:01:12   
Strawberrie Cherrie
Ne, jaz sem ga tudi 3x šla iskat, pa sem še vedno prijetno presenečena, ker ne piše nobene kozlarijeuser posted image user posted image user posted image user posted image bravo bleki mavs!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

A sem jaz edina, ki ne vidi odgovora od bleki maus? user posted image


Kako to misliš? Na tej temi je ni, drugače imaš pa morda blokirano. AMpak ne, saj nimaš, najzanimivejše uporbnice RR pa zagotovo nimaš blokirane.



Ne, ne..je bil njen nick objavljen, kot da je kaj odgovorila, pa sem šla iskat in ni bilo nič...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:15:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

A sem jaz edina, ki ne vidi odgovora od bleki maus? user posted image


Kako to misliš? Na tej temi je ni, drugače imaš pa morda blokirano. AMpak ne, saj nimaš, najzanimivejše uporbnice RR pa zagotovo nimaš blokirane.



Ne, ne..je bil njen nick objavljen, kot da je kaj odgovorila, pa sem šla iskat in ni bilo nič...user posted image


Ne zastopm, pa nič zato.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:18:04   
mikina
V MS se  še ni odprl HM, ampak samo Party Max oz. kinodvorane, bowling center igralnica za otroke za italijansko restavracijo pa nisem sigurna. HM se bo pa predvidoma odprl avgusta ( in še ostale trgovine)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:21:41   
Naja31
A to je taka gužva zaradi bonov?

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:30:16   
HuAnita
No, jaz pa priznam, da sem 'na bone' kupila več stvari, toliko o sramu. Sram je mene, v kaki državi živimo, koliko socialno ogroženih je, ne pa, iti v trgovino še enkrat v vrsto. Sicer znam anketna vprašanja na pamet, pa celo barvno kartušo sem porabila, ker sem bone naprintala vsem, ki so me prosili, ampak sram me pa zato ni. Nisem nič ukradla, H &M bo pa fino popucal zaloge, saj ni pomembno, ali zdaj maja, ali pa ob poletnih razpsodajah  itak da se jim spalča!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:30:42   
HuAnita
Ampak jaz nisem med normalnimi uporabnicami RR, to je pa tudi res, ne Folga?user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:41:24   
Anonimen
pa celo barvno kartušo sem porabila,


Pol pa nisi glih neki pršparalauser posted image

No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.
Drgač pa resno dvomim da ma socialna ogroženost kaj s tem. Dvomim da si socialno ogroženi kupujejo kupe cunj v hmjuuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:53:38   
BlackyMouse
U peesda, kolk se sekirate za moj odgovor user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: stanje v HM
16.5.2008 22:56:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Party, mogoče v H&Mu na Čopovi v centru LJ ni takšne gneče, kot v Cityparku ali v Supernovi. Samo ugibam - ne vem -jaz nisem nič hodila v to gnečo.


U wish! Grozno je in najbolj nemogoce - ker je vroce, klime pa ni. In ker je premalo prodajalcev. Sicer je pa na Copovi samo zenski oddelek in moski, otroskega ni, v Supernovi pa ni moskega oddelka. Samo v Supernovi, ko sem jaz iskala eno majico, so imeli tocno enih 5 majic, vse L, na Copovi ne vem ce jih je bilo 10, XS le ena, pa se ta crna, v CPju sem jo pa potem le dobila, pa tudi ni bilo lih izbire za dol past. Drugega pa nisem gledala, ker je noro. Najvec izbire otroskih oblacil oz. predvsem velikosti je v Supernovi. Vsaj po izkusnjah pred boni user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 23:57:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: stanje v HM
17.5.2008 0:04:02   
Polynesia
Jaz sem bila skoraj vsak dan v Supernovi na Rudniku in sprejemajo naprintane bone, barvne ali črnobele, v taki velikosti kot ti jo odpre na internetu.  Sigurno pa jemljejo bone. Izbira je pa tudi še velika, jaz sem bila vedno bolj opoldne in ni bilo gužve, se mi pa zdi, da je tale Supernova super, ker nikoli ni takšne gužve kot v City parku, ki ga zaradi tega ne maram.
Imela sem vsakič dve stvari in sem vsakič rekla naj mi napišejo dva računa in tako izkoristim dva bona.

Pač meni teh 5€ velik pomeni gled ena to da sem prišparala veliko za vsako stvar, če pa enim to nič ne pomeni pa tud prov, kdo pa dons še kej tala zastonj.

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 17.5.2008 0:07:07 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: stanje v HM
17.5.2008 0:20:52   
Polynesia
No še tole o sramu, ne ni me sram...itak pa ENE IN ISTE vedno smetite vse teme...samo smejim se vam lahko, vi ponosa sploh nimate če še niste opazile user posted image user posted image user posted image .

Se ne čudim da ste ble nekatere za nekaj časa blokirane, tako bi moralo tudi ostati!!!

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 17.5.2008 0:26:56 >

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: stanje v HM
17.5.2008 0:39:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.

----------------------------
Če se prav spomnim, si pred kratkim razlagala, da si kupovala oz. opremljala stanovanje več ali manj na akcijah user posted image .... Zdaj pa ne štekam, a te je takrat bilo sram, pa si pač potrpela ali se razne akcije drugače tretirajo user posted image ?! 

Recimo:
- H&M - sramota
- Rutar/Lesnina/XXXLUTZ..- vrednota

A klasične razprodaje cunj 2x/leto pa te ne uvrščajo v rang osramočenih?!

Ah, dajte no, včasih ga pihnete, tako da ni res user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa ne samo ti, Karin user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: stanje v HM
17.5.2008 0:42:06   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.

----------------------------
Če se prav spomnim, si pred kratkim razlagala, da si kupovala oz. opremljala stanovanje več ali manj na akcijah user posted image .... Zdaj pa ne štekam, a te je takrat bilo sram, pa si pač potrpela ali se razne akcije drugače tretirajo user posted image ?! 

Recimo:
- H&M - sramota
- Rutar/Lesnina/XXXLUTZ..- vrednota

A klasične razprodaje cunj 2x/leto pa te ne uvrščajo v rang osramočenih?!

Ah, dajte no, včasih ga pihnete, tako da ni res user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa ne samo ti, Karin user posted image !





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no zdej smo pa vidl tvoj ponos, sej sem takoj rekla da se vam lahko samo smejim user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 17.5.2008 0:43:09 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:03:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No sej men je vseen, mene bi blo pač sram.

----------------------------
Če se prav spomnim, si pred kratkim razlagala, da si kupovala oz. opremljala stanovanje več ali manj na akcijah user posted image .... Zdaj pa ne štekam, a te je takrat bilo sram, pa si pač potrpela ali se razne akcije drugače tretirajo user posted image ?! 

Recimo:
- H&M - sramota
- Rutar/Lesnina/XXXLUTZ..- vrednota

A klasične razprodaje cunj 2x/leto pa te ne uvrščajo v rang osramočenih?!

Ah, dajte no, včasih ga pihnete, tako da ni res user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa ne samo ti, Karin user posted image !




Malo si pomešala pojme, rožica draga. Na razporodaji zadevo še vedno plačaš, s svojim denarjem, le ceneje je kot bi bilo, na bonih v HM pa grabiš in grabiš in grabiš in stojiš v vrstah in printaš bone, zato da zastonj prideš do cunj. Razumeš razliko  ceneje : zastonj? Pridelano : prigrabljeno? Saj če ne razumeš, tudi nič hudega, se zaradi tega ne bom sekirala.

A danes ni več akcije? Še niste v vrstah?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:37:01   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
in kupovanje tone cunj k se jih pred boni sploh rabil ni.


Jp, bi rekla, da je ravno to bil osnovni namen te akcije. Kupce spodbuditi k nakupu, čeprav tega sprva niso nameravali in s tem poskrbeti, da počistijo stare zaloge. Trgovci v ta namen vršijo različne akcije (popusti ipd.) Bodi pa brez skrbi, da tega ne počnejo v svojo škodo oz. izključno v korist potrošnika. In ne štekam, zakaj bi moralo kogarkoli biti sram, če blago kupi v katerikoli od teh akcij. Morda je sram tiste bolj fine gospe, ki se vendar ne morejo spustiti tako nizko, da bi se drenjale med ubogo rajo, ki izkoristi priložnost, da kupuje ceneje. user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:37:44   
Rubin.
A danes ni več akcije? Še niste v vrstah?



Je, je, do nedelje. Še bodo vrste user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:39:10   
Volga
In ne štekam, zakaj bi moralo kogarkoli biti sram, če blago kupi v katerikoli od teh akcij.


Mogoče nisi zasledila, da se z boni blaga ne kupuje ampak samo vzame. In to po 10 krat na različnih blagajnah. To pa dvomim, da je bil namen HM. Zdaj pa z moje strani čisto dovolj o tem, svoje sem povedala, grem laufat. Lepo se imejte, pa veliko nagrabite user posted image  Še namesto mene.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: stanje v HM
17.5.2008 8:43:34   
Anonimen
Mogoče nisi zasledila, da se z boni blaga ne kupuje ampak samo vzame. In to po 10 krat na različnih blagajnah.


Tudi z boni se kupuje, samo po znizani ceni...user posted image .

Je pa dobra marketinska fora, za 5€, hitro ljudje prodajo cas v tem lepem vremenu za stanje pred blagajno.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?