|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 21:51:49   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak
mi mamo doma enga tecneza, zob namrec se vedno ni... Tjas pa je full bogi saj je dobil drisko, full ga dlesni bolijo in nobeno grizalo ali gel ne pomagata, se apetita nima vec tok, pa full tezko zaspi in cel dan je nemiren user posted image  res upam, da kmalu pokukajo vn!


Pri nas je danes popolnoma isto in sicer od popoldneva, da sem že mislila, da bomo šli v dežurno (vedno pomislim, kaj pa če so ušeska user posted image ), pa sem ji dala svečko, zdaj pa je zaspala, upam, da bo mirna noč!!

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Nicolina - nisem hotla včeraj preveč dražit Debeluške, ker je že imela komentarje  - hvala za kompliment user posted image ... ( bo pa dons še 1x komentirala user posted image )... jaz se sicer nisem čist navadila na barvo, ampak če ni hujšega ... bomo tud to preživeli...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No ja vsaj blond nisi user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Debeluška - prinesla vse naročeno!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image  Ti si CARICA user posted image user posted image user posted image
Lahko pridem v ponedeljek iskat, ko grem na Jesenice (imam alergologa, še diplomiral bojo s to mojo alergijo user posted image , na koncu pa ugotovil, da je to od žlehtnobe user posted image , ane Gruška user posted image ), al pa če se v torek dopoldne dobimo v Qlandiji na kavici, ti povej!
Pa še če mi poveš, koliko sem ti dolžna, sem ti pa res hvaležna za uslugo!

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
user posted image user posted image Ej a ma katera kakšen recept za torto brez jajc..men se tok je kakšna tortica pa ne smemuser posted image user posted image user posted image

grem gledat naprej...


A ni to isto, kot če bi vprašala, če katera pozna moškega brez jajc user posted image user posted image user posted image  (šala)! Mislim, da je Manca rekla, da ima recept za torto brez jajc!

Sem tko jezna user posted image user posted image user posted image  moj spet nekaj vleče dol z neta, pa mi tko počas dela računalnik user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:01:36   
rozika12
Oooooo Gruška, to so moje sanje, avtodom, oooo pa malo bi ga še pošprejala flower power varijanta ... weee, js tut user posted image
 
Nicolina, tudi moja starejša je imela take izpuščaje, če ji je bilo prevroče. Čisto možno. Sploh če so izginile.
 
KAJA VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Neža je tudi danes za večerjo dobila 3 žličke kaše. Hipp gresova probiotična kaša - se zmeša s prekuhano vodo. Ji je kar uspevalouser posted image
 
Zdaj grem pa še jaz spat.
 
Lepe sanje drage mame user posted image
 
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:07:19   
DEBELUŠKA30
Punce, a mogoče katera pozna tole zadevo, men je fulll všeč, bi kar kupila!
Prosim, za mnenje in vaše izkušnje, pa kakšna se vam zdi cena?

user posted image


Mini hladilna/grelna omara
za kos 84,99 *

  • delovanje na 230 V ali 12 V - uporabna tudi v avtomobilu
  • brezstopenjska nastavitev temperature od 6 do 60 °C
  • LED zaslon


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 4.5.2008 21:03:33 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:13:01   
jooly
Če bi kera mela sinhronizirano risanko Ratatouille (to je tista miška al podgana user posted image ), nej mi pove, sem jo danes snela iz e-mule. Je pa bl za "ta večje" - Enej, Tevž, Pika, Emma, Tinej, Taša, Kristjan, Sliva - tvoje punce, Rozika - tvoje punce, ... sigurn sem še kerga pozabla user posted image
 
Pikice... mi smo jih tut mel  par dni nazaj po trebuščku, en dan full, drug dan že manj, potem so pa čist zginle. Verjetno res od vročine, čeprov se res trudim, da je ne pregrejem že tko je "pravi mali radiator" user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Jooly, takole malo po kosih nam daš, daj malo več povej. Lokal? Kje? Je težko? Trenira? Poleti? Kaj? Pa ti?? Saj veš, firbecuser posted image  ...



No, ker sem bol nova, se bom mal predstavla user posted image  Hec, ja nč, moj je u glavnem fuzbaler (prej igralec, zdej trener) in ma samo pozimi frej december in 14 dni takoj po koncu prvenstva, to je začetek junija. Ni praznikov, ni vikendov... user posted image  Ma pa tut v Radomljah v najemu lokal, ki pač zahteva svoje. Jaz?? Stojim mu ob strani user posted image  Včasih sicer mal penim (tko kot recimo včeri, ko sem zvedla, da grejo dons spet v karanteno, ker majo jutr tekmo v Gorici). Naslednja tekma je v sredo, kar pomeni, da grejo v torek spet v karanteno, potem pa spet naslednja v soboto, kar pomeni, da grejo v petek spet v karanteno user posted image user posted image user posted image  Zdele proti koncu je res živa štala... Gruška, zdej veš, zakaj se ni izšlo ne Bohinj, ne morje, ne nič... user posted image

Laubica... morm rečt, da sem res kr mal negativno presenečena nad Čatežkim, ker smo mi redni gostje tam decembra in smo bli zmeri do zdej zadovoljni. Sicer se jaz res nikol ne kopam v bazenih, ker mi nekak ne potegne, ampak z otroci pa včasih le morš v vodo... Upam, da se boste hitr pocajtal user posted image

Ajtak... mi mamo iste kolobocije z zobki oziroma, tistimi škrati tam spodaj. V usta bi stlačla VSEEE, zraven pa tko hlipa in piska, da bi jo na momente najrajš k zobarju pelala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Jooly, bogi tvoj "ta v'l'k" in konec koncev tud vidva z mozem, kok sta se pa ustrasla a?



Glede na to, da je Staš res en mali "bikec Ferdinand" in cmerav za vsako prasko, sem najprej pač sam en flajšter prpravla user posted image , pol me je pa kr mal zvil, ampak se je dobr iztekl. Ponoč mu je namreč obveza sama dol padla in sem ga zjutri, ko je gledal risanke vprašala: "A si si kr sam dol dal povoj?" On pa spet skor u jok: "Neeee, auuuu, kje je moj povoj?!" user posted image  

Še naši kitajci... ata bivol, mama in sine konjička, princeska pujsek. Sem pa vidla, da je res ponekod mačka, ponekod pa zajec user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Punce, a mogoče katera pozna tole zadevo, men je fulll všeč, bi kar kupila!
Prosim, za mnenje in vaše izkušnje, pa kakšna se vam zdi cena?



Debeluška, za kam bi pa to mela??!!



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:16:24   
sliva10
JOOLY JAZ ŽE SIGURNOuser posted image user posted image user posted image  KAJ MORAM NAREDIT

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:18:28   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

JOOLY JAZ ŽE SIGURNOuser posted image user posted image user posted image  KAJ MORAM NAREDIT


Pošl mi naslov na ZS.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:20:25   
sliva10
No zdaj pa normalno naprej.
 
KAJA ČESTITKE IN VSEM OSTALIM TUDI KIM JE BILA user posted image user posted image 1. MAJA user posted image user posted image
 
Gruška jaz bi bila kr tvoj otrokuser posted image
 
Pa LAHKO NOČ
 
 

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:21:56   
gruška
Debeluška, ni 2x za rečt, da ni res žlehtnoba user posted image user posted image user posted image

Ej, tega hladilnika pa ne poznam, prvič vidim ... mi imamo enga za v avto (kot hladilna torba, pa se priklopi na 12 ali 220 V), prostornina približno ista, samo regulatorja pa nima ... ampak tale cena sploh ni slaba ... mi smo za našo hladilno dal okol 130€ (že par let nazaj)... Jo pa ful uporabljamo, sploh za na dopust... drugače pa poleti tudi za v trgovino ... ker potem se zgodi, da bi radi še kam šli al pa srečamo koga za na kavico, pa če nimamo torbe ne mormo, da se ne bi npr. jogurti pokvarli v vročem avtu ...

Bom probala poiskat slikco ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:22:24   
sliva10
JOOLY IMAŠ ZS

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:23:38   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Če bi kera mela sinhronizirano risanko Ratatouille (to je tista miška al podgana user posted image ), nej mi pove, sem jo danes snela iz e-mule. Je pa bl za "ta večje" - Enej, Tevž, Pika, Emma, Tinej, Taša, Kristjan, Sliva - tvoje punce, Rozika - tvoje punce, ... sigurn sem še kerga pozabla user posted image  
 


Mi jo že imamo, hvala ....

Grem naprej brat ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:27:44   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Včasih sicer mal penim (tko kot recimo včeri, ko sem zvedla, da grejo dons spet v karanteno, ker majo jutr tekmo v Gorici). Naslednja tekma je v sredo, kar pomeni, da grejo v torek spet v karanteno, potem pa spet naslednja v soboto, kar pomeni, da grejo v petek spet v karanteno user posted image user posted image user posted image  Zdele proti koncu je res živa štala... Gruška, zdej veš, zakaj se ni izšlo ne Bohinj, ne morje, ne nič... user posted image


WTF je pa karantena user posted image  ... a to pomen, da takrat ne sme sexat al kako user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:29:54   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

1.   Če bi kera mela sinhronizirano risanko Ratatouille (to je tista miška al podgana user posted image ), nej mi pove, sem jo danes snela iz e-mule. Je pa bl za "ta večje" - Enej, Tevž, Pika, Emma, Tinej, Taša, Kristjan, Sliva - tvoje punce, Rozika - tvoje punce, ... sigurn sem še kerga pozabla user posted image


2.   da grejo v torek spet v karanteno, potem pa spet naslednja v soboto, kar pomeni, da grejo v petek spet v karanteno user posted image user posted image user posted image  Zdele proti koncu je res živa štala...

3.   Debeluška, za kam bi pa to mela??!!



1. Jaaaa, mi bi jo pa imeli, a ti lahko pošljem prazen CD user posted image

2. "karanteno" kaj pa to pomeni user posted image , sem naravno blond user posted image user posted image user posted image

3. Ja za dopust, pa ko kam greš za v avto (enodnevni izleti), pa sploh k gremo letos v hotel, da maš kaj mrzlega (sadje...)

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... mi smo za našo hladilno dal okol 130€ (že par let nazaj)...


A niso te torbe po 40 €, zato se mi zdi ta kar malo draga user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:30:39   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Včasih sicer mal penim (tko kot recimo včeri, ko sem zvedla, da grejo dons spet v karanteno, ker majo jutr tekmo v Gorici). Naslednja tekma je v sredo, kar pomeni, da grejo v torek spet v karanteno, potem pa spet naslednja v soboto, kar pomeni, da grejo v petek spet v karanteno user posted image user posted image user posted image  Zdele proti koncu je res živa štala... Gruška, zdej veš, zakaj se ni izšlo ne Bohinj, ne morje, ne nič... user posted image


WTF je pa karantena user posted image  ... a to pomen, da takrat ne sme sexat al kako user posted image user posted image


SI ME PREHITELA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:32:28   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

WTF je pa karantena user posted image  ... a to pomen, da takrat ne sme sexat al kako user posted image user posted image


user posted image  bliz resnice user posted image
Neee, pač gre cel klub prespat nekam v en hotel, ki je v bližini tistga kraja, kjer se naslednji dan igra tekma - da pač niso od vožnje preveč utrujeni in predvsem, da se osredotočjo samo na fuzbal. Maš pač cel kup enih mulcev, ki bi dons sigurn rajš po stari Ljubljani posedal, kot pa da bi se fajn spočil...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:33:24   
barika
čer!
jaz sem podgana, moj je sigurno tele (na trenutke)user posted image user posted image , tamali je pa ... a niso bili lani pujseki???

Debeluška, men se zdi tista zadeva ful mala...tak ne vem, no, ker imajo neki podobnega razstavlenega v tušu, pa je to taaakkk malo

ajtak, čakal te bo ZS, tebe Gruška pa že čaka

spet sem se kopala...tokrat samauser posted image user posted image  (tale olje 31 dela čudeže, me je prej ful glava bolela, zdej sem pa ko nova), je pa v naši hiši po novem tudi tečnoba prisotna (le kaj mu je, nič mu ne paše, ne levo, ne desno..tamali touser posted image )

gruška, jst bi tud ful avtodom, al pa vsaj prikolico (sam je AD boljš)

zdej grem pa na deci vina...se mi ga že par dni lušta... pa za vsako "pozabim" al pa se mi ne da it v kuhno (še pijanka ne bi mogla bit, ko se mi ne da do kuhneuser posted image user posted image )

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:34:40   
DEBELUŠKA30
Jooly, a to trenira "ta velike" al "ta srednje" al kako se že reče user posted image ?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:35:29   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

1. Jaaaa, mi bi jo pa imeli, a ti lahko pošljem prazen CD user posted image

Na CD bi težko tole spravla user posted image  Nč ne rabim, sam tvoj naslov.

2. "karanteno" kaj pa to pomeni user posted image , sem naravno blond user posted image user posted image user posted image

Glej obrazložitev zgorajuser posted image

3. Ja za dopust, pa ko kam greš za v avto (enodnevni izleti), pa sploh k gremo letos v hotel, da maš kaj mrzlega (sadje...)

Ajaaaaaa. Ma ne vem no. Men bi blo pomoje sam za gužvo.



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:38:07   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jooly, a to trenira "ta velike" al "ta srednje" al kako se že reče user posted image ?


user posted image user posted image user posted image

Ta velike valda, kaj čmo z majhnimi počet user posted image user posted image user posted image . No, pa bom razbobnala - trenira golmane na Interblocku, jutr igrajo z Gorico, pa dejmo mal skupi navijat user posted image user posted image user posted image  Da vas mal v šport vpeljem user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:39:49   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

1. Jaaaa, mi bi jo pa imeli, a ti lahko pošljem prazen CD user posted image

Na CD bi težko tole spravla user posted image  Nč ne rabim, sam tvoj naslov.
 
Hvala, dobiš naslov na ZS, če pa ti kakšno rabiš, pa sam povej, mislim, da jih mi imamo okoli 200 komadov in to risank user posted image


2. "karanteno" kaj pa to pomeni user posted image , sem naravno blond user posted image user posted image user posted image

Glej obrazložitev zgorajuser posted image
 
Pomeni nič seksa user posted image


3. Ja za dopust, pa ko kam greš za v avto (enodnevni izleti), pa sploh k gremo letos v hotel, da maš kaj mrzlega (sadje...)

Ajaaaaaa. Ma ne vem no. Men bi blo pomoje sam za gužvo.
 
To bo rekel tudi moj dragi, ko mu jutri pokažem user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:41:34   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Ta velike valda, kaj čmo z majhnimi počet user posted image user posted image user posted image . No, pa bom razbobnala - trenira golmane na Interblocku, jutr igrajo z Gorico, pa dejmo mal skupi navijat user posted image user posted image user posted image  Da vas mal v šport vpeljem user posted image


A to pol jutri navijamo za Gorico user posted image user posted image user posted image , al za Interblock user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:43:39   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Ta velike valda, kaj čmo z majhnimi počet user posted image user posted image user posted image . No, pa bom razbobnala - trenira golmane na Interblocku, jutr igrajo z Gorico, pa dejmo mal skupi navijat user posted image user posted image user posted image  Da vas mal v šport vpeljem user posted image


A to pol jutri navijamo za Gorico user posted image user posted image user posted image , al za Interblock user posted image user posted image user posted image


Te bo Jooly tok user posted image , da boš pol ti v karanteni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:45:03   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Ta velike valda, kaj čmo z majhnimi počet user posted image user posted image user posted image . No, pa bom razbobnala - trenira golmane na Interblocku, jutr igrajo z Gorico, pa dejmo mal skupi navijat user posted image user posted image user posted image  Da vas mal v šport vpeljem user posted image


A to pol jutri navijamo za Gorico user posted image user posted image user posted image , al za Interblock user posted image user posted image user posted image


Te bo Jooly tok user posted image , da boš pol ti v karanteni user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam vprašam user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:45:53   
DEBELUŠKA30
A ni tole Scuba iskala:

user posted image

Polšotor






    Za na plažo
    Iz vodoodpornega materiala
    Ne prepušča UV žarkov
    Vključno s 6 kovinskimi klini in 2 najlonskima vrvema za varno pritrditev
    S praktično torbo za shranjevanje
    Mere: pribl. 240 x 115 x 120 cm
    Cena za kos





7,99*

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:49:13   
gruška
Barika, sem ti odgovorila (ZS)

Jooly, drugič te bom (pa tvoja otroka) kar jaz naložila, pa bomo šli skupaj do Bohinja mal k Mrcini, a prav... da ne boš skoz svojga čakala user posted image user posted image  ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.5.2008 22:50:16   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Pomeni nič seksa user posted image



Sem mu zadnjič rekla, da bi si počas lahko lubimca omisl'la, pa me je vprašu, če mi kšnga zrihta user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.