|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:02:41   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Martita, jaz ti žal ne znam svetovat drugega, kot da svojega user posted image  priklopiš! Sam da bo nehal bolet!!



Je že sam predlagal, pa sem ga raje po termofor nagnala!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:05:00   
gruška
Dej, dej, Martita, a gre kaj ven?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:05:16   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Martita, jaz ti žal ne znam svetovat drugega, kot da svojega user posted image  priklopiš! Sam da bo nehal bolet!!

Je že sam predlagal, pa sem ga raje po termofor nagnala!! user posted image user posted image user posted image


Za hec si pa še vedno user posted image user posted image !
Kakšno pa je dejansko stanje, res nas skrbi zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:07:28   
DEBELUŠKA30
Gruška, hvala za domaćico user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:09:31   
martita
evo, tipkam, držim termofor in masirsm, hkrati pa nastavljam lonček.....teče venuser posted image user posted image ....juhuhu.....čakte še malo.....

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:09:48   
levčica
Dajica če bom js vedno potrobla k bom mim šla pol boš tko z mano hotla narest k "Britanka" s tistim psom. Grem pa vedno z avtom mim. Veš kaj, bom počakala da se vselte pa si pridem pol pogledat, razen če boste predolg čakal z vselitvijouser posted image

Martita a vidš kok nas drži pesti zate, to bo pa že pomagal!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:09:59   
DEBELUŠKA30
Ženske, a vi sploh vidite, koliko je ura user posted image user posted image user posted image , jest grem v mižule, Martita zate bom pa pesti držala:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:11:43   
Oranža
Jst mam pa torto pečenouser posted image user posted image ...zdej pa počakam da upade pol pa jo š+e prelijem in na hladno z njouser posted image user posted image
 
Martita kako pa je s tabo?
 
Kaj se mi je zgodilo: berem vas, se tipkam z bratom in eno prijateljico po msn-ju gledam tv in neki voham k da se žgeuser posted image  Kva za vragauser posted image  TORTA!!!!!!!! Sem jo na 220 pšekla namest na 180, ampak sem še taprav cajt odreagirala user posted image user posted image user posted image . Še ni škode(upam).


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:12:54   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

evo, tipkam, držim termofor in masirsm, hkrati pa nastavljam lonček.....teče venuser posted image user posted image ....juhuhu.....čakte še malo.....


1. tipkaš
2. držiš termofor
3. masiraš
4. nastavljaš lonček

čaki, kolk rok pa imaš user posted image user posted image

Važn, da teče in da bo boljš .... zdaj grem v miru spat user posted image  ... nočko ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:18:00   
DEBELUŠKA30
"Vidim", da imamo "gostjo" user posted image , k se skriva, le zakaj user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:18:29   
DEBELUŠKA30
... zdaj grem pa res spat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:21:27   
levčica
Pa še to glede parkov: ta drug ni primeren za vozičke (pozim je za smučke, polet pa za gojzarje al pa superge).

Zdej grem pa
user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:21:38   
Oranža
Martita user posted image user posted image user posted image

No jst imam torto finito, na hladnem. Zdej pa sam še pomivalca zalaufam, pa grem spat.
NOČKO


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:22:45   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

"Vidim", da imamo "gostjo" user posted image , k se skriva, le zakaj user posted image


Mi ne potegneuser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 1:33:49   
martita
Končno grem tud jaz spat. Zmatrana sem ko pes. Pet minut po tistem, ko sem odnehala s stiskanjem, ker me je že vse bolelo, se je Maja zbudila. Tako je bila pridna, da ni za povedat. Ponavadi nočno hranjenje traja max 5 min, zdej pa je vlekle in vlekla 35 min. Sploh ji nisem mogla joške ven vzet. Kot da bi vedela, kaj je narobe in kako se to pozdravi. Na koncu sem jo mogla na silo odklopit, ker sem dojila sede in nisem več mogla bit v istem položaju. Joška je mehka, čeprav bi lahko z nje še kaj stisnila, ma bom pustila, ker mam vse razbolelo. Bradevico sem namazala z bepantenom, zdej pa spat. Upam pa, da se Maja kmalu zbudi, ker jo že čaka  polna, tokrat leva, dojka.user posted image To pa je bil večer....user posted image

Punce, hvala vam za podporo in spodbudo. Upam, da je nucalo in da bo jutri vse ok.

Nočko.user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 8:44:07   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Tajči, kok si že veliiiika punca!!! Vse najboljše!!!
 
Zmatrana sem user posted image
 
A mogoče kera ve (Štajerke!), kje okrog Mb je nek adrenalinski park??!!user posted image

JOOLY V BETNAVSKEM GOZDU-je super


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 8:49:21   
jooly
morgen.

Martita... prosim poročilo.

levčica... hvala, mogoče jo res odsviramo tja gor

Mojedva sta šla skupi na trening (pr nas na žalost ne poznmo ne praznikov, ne sobot in nedeljuser posted image ). Midve bova šle pa na kšno kavico, pol pa skuhat, popoldan gremo na piknik h kolegom.

Gruška, a greste kej u Bohinj za praznik??! Mogoče bi pršli mal do Mrcine user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 8:51:05   
jooly
Laubica 1000 x hvala, točno to sem iskala!!! Sem na netu že najdla njihovo stran. Super!!!

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 8:53:47   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Laubica 1000 x hvala, točno to sem iskala!!! Sem na netu že najdla njihovo stran. Super!!!
Jaz sem pa že mislila da sem prozornauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 8:54:22   
Laubica
Moj sin tam fuuuuulllll uživa tak da bo tvoj tudiuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 11:05:43   
GB
user posted image


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 16:41:34   
mama11
Uh, kje pa ste vse, na morju?

Martita, sem videla, da je bila včeraj štala... upam, da si poštimala. Meni se to ful manjkrat dogaja, odkar sem marca prešaltala nazaj na dojenje na obeh straneh pri vsakem podoju.

Midva sva pa včeraj šibala na kres v sosednji vasi. Pupa je pridno spala, babyfon je bil pri tašči eno nadstropje nižje. In je bila ful pridna. Vrnila sva se čez dve uri, malo pogledala poročila, se umila, šla spat, pa mi je celo še pustila dobri dve uri spat preden je bila lačna.

Danes zjutraj smo pa družinsko popokali na Rožnik in nas tam niti malo dežja ni zmotilo. Smo se dobili še z enimi kolegi, poklepetali. Potem smo šli še na kavico, zdaj pa lepo doma malo lenarimo in malo pospravljamo.

Lep praznik, uživajte!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 17:22:49   
DEBELUŠKA30
No, mi smo bili pa danes kar doma in sicer imamo tradicijo, da za 1. maja oče speče jagnčka na ražnju (to je že počel njegov oče, pa njegov ded...) se zbere cela družina na kosilu in se dopoldne družimo, popoldne gre pa vsak po svoje!
Sta bila starša na dopustu in sta zato včeraj prišla domov, da ja ne bo tradicija prekinjena user posted image , matr sta hecna! Še dež jih ni zmotil user posted image user posted image user posted image !

Drugače pa lenarimo, je tko trapasto vreme user posted image !

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 17:45:34   
nicolina
Ojla,
mi smo nazaj z morja, en dan prej kot je bilo načrtovano. user posted image  Je Tin dobil vročino in malce je prehlajen, zato smo raje spokali in šli domov. Itak je danes zelo pihalo.
Drugače smo se imeli lepo, vreme je bilo kar ok, sicer precej vetrovno. Tin je lepo pančkal celo noč, kar nisem mogla verjet. user posted image
Bom potem prebrala za nazaj, moram še vse raspakirat...
POGREŠALA SEM VAS.... user posted image       

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 19:47:44   
gruška
Oj,

mi smo se skoraj cel dan potepali, zdaj pa šibamo otroke skopat in spravt v posteljo ... Jutri ima moj lupček Tevž 7.rojstni dan in gremo v Zagreb v živalski vrt ...

Jooly, a veš, da je čist možno, da bomo šli v soboto v Bohinj ... kdaj pa ste vi planirali it tja?

Nicolina, hitr enga lupčka Tinu ... da se čimprej pozdravi ....

Sem zdejle prižgala RR in sem na prvi strani videla naslov tele grozne zgodbe:
KLIK
Sploh ne moreš verjet, da se kaj takega dogaja v tem stoletju....

Pridem zvečer še kaj nazaj pokukat, čeprav imam v planu bit zgodaj v postelji... bomo zjutraj namreč kar zgodaj štartali ...

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 1.5.2008 20:36:49 >


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.