|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:33:57   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
Sem ji rekla,da ce bi bilo to v moji drzavi ,da bi jo obesla user posted image user posted image .


Ziher je rekla; ta je pa z Balkana user posted image user posted image user posted image


verjetno si je mislila ****in Polish user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:35:09   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita
Jaz pa joške kot kamen, pa prav bunkice že čutim.....jao!!!!user posted image


Martita pejd pod topel tuš, pa si masiraj in malo pod tušem z roko izčrpaj (malo, ne preveč, da ne bo še bolj začelo nastajat...)... te bunkice moraš razbit, da ne fašeš mastitisa...


user posted image user posted image user posted image BOOOOLIIIIII!!!!!!!!
Do zdej sm se neki matrala, ma se bojim, da nism nič rešla. S pumpico ni šlo (beri ne znam), sem si samo bradevice zdražla. S stiskanjem na roke tudi nič. In pol??? Pol sem šla Majo zbudit, da mi je malo pomagala, ma ni blo sile, k zgleda, da tud ona težko vleče, pa še napol spi zraven. Se bojim, da sem že preveč razdražla vse skupi. Sem pa opazila na bradevici tako belo pikico???? Zamašen vod? user posted image Help!!!!!! Naj grem kljub vsemu še pod vroč tuš?



TAKOJ PO TUŠ !!! STISKAJ!!! Če do zjutraj ne bo uredu pojdi k dr, drugač pa edino Maja je rešitev tud če boli pa gre na težko, poskusi, kolikor bo vročina bo še huje. DAJ POSKUSI ŠE MALO

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:35:32   
GB
VB poklič policijo (a je tam isto kot tu, da more bit po 22. uri mir??)
IZVIRNO SPOROČILO: barika


mir mora bit ob 21 , tko da ga tale pesek posteno serje


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:35:41   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Debeluska a mas kaksen dobr recept. Drgac pa si zelo welcome na gostijo. Sej bo  bolj mejhna je bil tud scene mejhn user posted image user posted image user posted image (zdej sem pa ze mal kruta a ne )


oooooooooojoj....user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Še dobro,da moja Aja tega ne bere,pa moj Miki,pa moj Škrabi,.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:36:20   
Tanayya29
Grem spat.....

Lahko noč!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:37:13   
levčica
Martita masirej si od telesa proti bradavici tko srednje močno, pa kr dolg časa, po moje bi to moral tut pomagat, pa tuš tut! Ne it še spat k zjutrej bo še hujš, probi čim več že dons porihtat!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:37:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Debeluska a mas kaksen dobr recept. Drgac pa si zelo welcome na gostijo. Sej bo  bolj mejhna je bil tud scene mejhn user posted image user posted image user posted image (zdej sem pa ze mal kruta a ne )


oooooooooojoj....user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Še dobro,da moja Aja tega ne bere,pa moj Miki,pa moj Škrabi,.....user posted image user posted image user posted image



Kaj maš pa ti to za ene pravljične junake user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:37:51   
sliva10
LAHKO NOČ ZDAJ PA ZARESuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:38:48   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Naj grem kljub vsemu še pod vroč tuš?

JA, pa stisn si ven


Pa a ni tako, da vroč tuš (vročina) še bolj spodbuja nastajanje mleka? Se bojim, da bom samo še bolj stimulirala laktacijo, ven pa ne bo nič šlo.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:39:57   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Debeluska a mas kaksen dobr recept. Drgac pa si zelo welcome na gostijo. Sej bo  bolj mejhna je bil tud scene mejhn user posted image user posted image user posted image (zdej sem pa ze mal kruta a ne )


oooooooooojoj....user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Še dobro,da moja Aja tega ne bere,pa moj Miki,pa moj Škrabi,.....user posted image user posted image user posted image



Kaj maš pa ti to za ene pravljične junake user posted image user posted image user posted image user posted image


moje živali,aja-kuža,miki-mačk,škrabi-hrček,pa še ribe v akvariju,aja pa miki sta v idriji,aja pa Bimbo..OMG spomin.......
a bilobil kj pomaga?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:40:44   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

Martita masirej si od telesa proti bradavici tko srednje močno, pa kr dolg časa, po moje bi to moral tut pomagat, pa tuš tut! Ne it še spat k zjutrej bo še hujš, probi čim več že dons porihtat!


Res je.... z eno roko si podpri dojko z drugo pa od telesa proti bradavici potiskaj ... verjetno se ti je res zamašil vod... tuš, tuš, tuš... drugače pa zjutraj res k dr. ... pa spremljaj, da ne bi vročine dobila....  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:41:08   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Naj grem kljub vsemu še pod vroč tuš?

JA, pa stisn si ven


Pa a ni tako, da vroč tuš (vročina) še bolj spodbuja nastajanje mleka? Se bojim, da bom samo še bolj stimulirala laktacijo, ven pa ne bo nič šlo.user posted image



Ne ne samo lažje ven teče, pa malo se skloni bo šlo lažje, prav smiliš se mi ampak probaj čimveč zdajle naredituser posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:43:28   
sliva10
Martita, pa če imaš kakšen termofor si kar obkladek naredi, tolk da ti mleko kr ven teče

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:44:03   
Tanayya29
debeluška super fotka naju s tajčijem.sem si jo dala za ozadje na računalnik pa na msnuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:44:44   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Ne ne samo lažje ven teče, pa malo se skloni bo šlo lažje, prav smiliš se mi ampak probaj čimveč zdajle naredituser posted image


točno, to sem tud slišala, da se nagneš naprej in "treseš" dojke ... s tem spodbudiš mleko, da priteče ven....
ajde, ne grem še spat, te čakam, da boš bolš....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:47:28   
Tanayya29
martitauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:49:08   
Oranža
Torto pečemuser posted image user posted image user posted image
Martita tko kot so ti rekle....pa poročej...držim pesti da bo boljš....aaaauuuučččč

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:50:51   
Dajica
Martita, tud men je ze tko ratal, da sem mela cist trdo dojko, napeto, pa bulice, pa mi je vedno Kaja pomagala, da jo je izpraznila in je bilo potem ok. Se je pa matrala zagrabit bradavico, ker je bilo vse tako napeto in je parkrat v prazno zagrabila, sem pomagala mal bradavico "vn" potegnit s prsti, pa kr stisni z roko, gres od zunanjega dela proti bradavici in stisnes. Meni vedno spricne ven. Upam, da ti rata, ker vem, kako to boli! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: levčica

Dajica sm se dons spet mim tebe pelala, pa ti mahala sam tebe nikjer   Boste mel pa prou lušno, k je tok oke (men je ful pomembno, da je svetlo)


Ja, bomo mel kr dost svetlobe, pa full lep razgled, na tisti travnik nasproti nas, pa na konje...ze komi cakam, da bo za vselit...sam k pa ne vem, kdaj bo touser posted image Vceraj je mel moj en napad, pa je do dveh ponoci tlakovce polagal pod nadstreskom, jaz sem mu pa pomagala, pa na vsake par minut sla poslusat, ce se je kaja kej zbudila in 2x se je res. Full je priden moj!user posted image
Ja levcica, drugic se pa ustavi pri nas, pa pozvoni al pa potrobi, da te bom videla. Pa ti bom razkazala nase bodoce stanovanje. A to si se z avtom peljala mimo al z vozickom??

Tanayya-js sem tud 1x mail dobila od BB, zdej pa nc.
barika-sej to mas pa prav, da ce zanin ni do njenga tipa, bi ga mogla pred vhodom v hiso pustit, ne pa da zdej on trpi pa jo gleda v postelji z drugim....



(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:51:47   
DEBELUŠKA30
Martita, jaz ti žal ne znam svetovat drugega, kot da svojega user posted image  priklopiš! Sam da bo nehal bolet!!

VB, seveda bi prišla, sam če imaš gorenjske klobase user posted image !
 
Gruška, daj mi na zs pošlji kolk ti plačaš svojo "hišno pomočnico" pa kolkrat pride, pa kolk v tem času naredi, jest bi si jo tud omislila, se mi zdi škoda časa za pospravljanje, raje sem s svojimi cukrčki!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:53:50   
Tanayya29
debeluška poznam jst gorenjske klobase...na poluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a si vprašala moža če pozna ?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:54:26   
DEBELUŠKA30
Sliva, spodnji "listi" se sušijo user posted image user posted image user posted image , od kar jo imam pa sem jo 1X zalila!
Res pa da je v kotu in ima malo svetlobe user posted image !

Levčica, smo te pa že pogrešali, lepo da si se oglasila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:57:24   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
debeluška poznam jst gorenjske klobase...na poluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a si vprašala moža če pozna ?


Ti pomoje poznaš ENO GORENJSKO KLOBASO al je GORENJSKA HRENOVKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja možeka sem vprašala, pa je spraševal v katerem koncu je hiša, pa sem mu pozabla povedat, po sliki pa se mu ni zdel znan user posted image . Aja, kako pa je tastu ime?

Sem pozabla povedat, da sem zdajle našo previla, je bla pokakana in pa nahranla, upam da bo zdaj par ur mir user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 23:58:03   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Sliva, spodnji "listi" se sušijo user posted image user posted image user posted image , od kar jo imam pa sem jo 1X zalila!
Res pa da je v kotu in ima malo svetlobe user posted image !




To pa res ni nič- normalen pojav, spodnje liste obtrgaš pa bo kot nova . nič ne delaš narobe to je naravni proces na vrhu zrastejo novi listi spodaj umirajo. Obtrgaš in to je to.user posted image

Me je Martita čist zbudila. Pa kar čakam kaj bo.




_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:00:25   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
To pa res ni nič- normalen pojav, spodnje liste obtrgaš pa bo kot nova . nič ne delaš narobe to je naravni proces na vrhu zrastejo novi listi spodaj umirajo. Obtrgaš in to je to.user posted image


Upam, da ne bo prehitro listov za trgat zmanjkalo user posted image user posted image user posted image !
Takoj jutri jo sfriziram, hvala zelo si prijazna user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 0:02:07   
levčica
Evo tista dva parka:

Tierpark Herberstein: http://www.herberstein.co.at/ 

in

Tierpark Mautern: http://www.elfenberg.at/projekt01/index.php

Drugi park se nahaja na lokaciji smučišča, s sedežnico se pelješ gor, pol se pa sprehodiš dol pa si vse ogledaš, če greš pa peš gor pa še plačat ni treba, ker v bistvu palčaš le žičnicouser posted image . V ta drugem je tut majhno zabavišče za otroke! Pa tak mini vrt kjer se lahko otroci čist približajo živalim pa jih božajo! Pa tisto predstavo s pticami majo tut tle!

V prvem parku majo pa urnik hranjenja živali pa je tut zanimivo vidt!

Martita, a gre? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.