|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:31:09   
barika
ja jst mam domači kis, drugače pa lahko kupiš kis kr v trgovini (al pa mesnici.user posted image user posted image ..pač tam ko ga prodajajo...a nimate nič solatnega kisa doma??)

men cote nč ne smrdijo...sej probi magari samo brisače najprej oprat

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:33:49   
zirafa76
alkoholni kis se kupi v vsaki trgovini, se posebej ga radi uorabljajo za vlaganje..ce se spomnim,je v taki oker barve embalazi....
no,tud mene to zanima,verjetno pa se da poiskusit kar prvo na roke...operes eno cunjo v prasku in dodas kis ter izperes....bom probala,ceprav me pa zanima,kako se obnasa alkoholni kis oz.sestavine v stiku z visoko temperaturo,ker ce se upor.za vlaganje...ne vem no,ampak poizkusit ni greh..


Ajtak..a se meni zdi,al pa je Izabela najvecja na tej razpredelnici???user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:37:34   
jooly
Kokr jst vem, naj bi mehčalec nadomestil z alkoholnim kisom za vlaganje, ne z navadnim - takim za solato. Dobi se ga v vsaki trgovini, piše pač alkoholni kis za vlaganje. Sam Manco čakam, da mi pove, kok se ga dozira. Maaaancaaaaa???!!!!

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:39:23   
barika
Oranža a ti tud ribne ješ...čeprav eni pravijo, da ribe niso meso, jaz pravim, da so...ker za mene je meso tisto kar ima glavo in živi.

iz kje pa si, da greste takle v šoping v Avstrijo..a si blizu meje??  drugače pa vem kok je to, ko je otroku vse premalo...moj brat se vedno taaaak potegne, da mu od lani ni nič prav, zdej ma pa smrkovc pri skor 13. večjo št. noge kot jstuser posted image

jetrca in drobovina...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:40:36   
barika
Jaz dam kis kr v on prekat za mehčalec...pa ne čist polnega

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:41:02   
barika
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee   revolucijaaaaaaa (v BB, je bil že čas, ker so ful fajni)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:48:35   
tintin
Ja, res je, mehčalec se nadomesti z alkoholnim kisom. Če želite da cunjce kaj lepše dišijo pa dodate še kapljico ali dve eter. olja (npr. sivke).
Žirafa - ja, tvoja Izabelica je uradno največja, moj Vasja je doma zmerjen (včeraj) dosegel 73.5 cm. Stehtala ga bom pa v nedeljo pri mami (nimamo tehtnice). Pregled (in tehtanje, merjenje) imamo šele 13.5.
drobovina - tudi meni bljaaaaaaaak, bruham že samo če zavoham jetrca...Rd. meso - jem občasno, tudi ostalo meso občasno. Bila sem tudi vegetarijanka, ampak ni to zame...
GH - je imela še katera take težave? Danes sem skuhala ful dobro kremno juhico korenček - krompirček, malo olivnega oljčka in mičkeno soli (je patronažka rekla, da lahko!) in je vse ven spljuval. Na koncu sem se vdala, pojedla jaz in mu dala joško...user posted image
Sicer pa je bil ful priden, je pa tik pred tem, da se začne plazit!user posted image Par cm mu že rata....


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:48:52   
Tanayya29
No oranža jaz sem povedala konkreten primer pri mojem očetu;
Saj sem napisala,da v takem primeru ga telo potrebuje,mogoče sem se narobe izrazila.



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:50:43   
Laubica
Jaz imam za solato samo rdeč balzamični kis-zato ne poznam drugegauser posted image -bom pa nabavila-alkoholnega za vlaganje-MANCA PA PROSIM POVEJ KOLIKO GA NAJ VLIJEM

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:55:51   
Tanayya29
hehe,zdj smo pa vse not v kis padle.....
Tako ja,manca čakamo te.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:56:40   
Tanayya29
Hudiča,potem samo jaz rada jem jetrcauser posted image user posted image user posted image ,njami men so pa dobra...hehe

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:57:43   
Laubica
MAMUŠKA -vidim da si tukaj-si videla da te rabimuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 21:57:45   
Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: barika

ja jst mam domači kis, drugače pa lahko kupiš kis kr v trgovini (al pa mesnici.user posted image user posted image ..pač tam ko ga prodajajo...a nimate nič solatnega kisa doma??)

men cote
nč ne smrdijo...sej probi magari samo brisače najprej oprat


ma veš,da mamo kisuser posted image user posted image user posted image .
Men je tut fajn da je bla revolucijauser posted image user posted image user posted image .....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:12:04   
Tanayya29
oranža pozabla sem ti odgovort,da tok dobim plače brez prevoza,malce...pa uspešnosti,ki seveda ni vsak mesec.
No,sedaj na porodniški pa dobim toliko ven.No,neki je,ane?



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:12:36   
Tanayya29
madonca,spet imam monologe.user posted image
Ajde BB je konec.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:15:35   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Kokr jst vem, naj bi mehčalec nadomestil z alkoholnim kisom za vlaganje, ne z navadnim - takim za solato. Dobi se ga v vsaki trgovini, piše pač alkoholni kis za vlaganje. Sam Manco čakam, da mi pove, kok se ga dozira. Maaaancaaaaa???!!!!


Jaz sem ga šele ta teden prvič preizkusila. Sva ga šle z Majo kupit tukaj blizu v trgovino, pa niso imeli manjšega kot 5l. Potem sem pa komaj voziček z kisom do doma porivalauser posted image . Jaz sem dala pri zadnjem pranju 2 pokrovčka.
Jaz ga dam v prekat kjer se da ponavadi mehčalec, malo ga dam pa celo med pralni prašek. Izvedela pa sem, da je baje boljši izkoristek praška, če ga daš direkt v boben....to je rekel serviser sestri od moža.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:17:46   
Tanayya29
manca tnx.A v merkatorju ga tut majo?
A vam povem,da sem jaz zadnjič v Šparu kupovala krajceruser posted image user posted image user posted image ,mojmu je blo kar nerodn.
Ma,aveste,nisem vedla da je to merkatorjev kruh....men je full dober...No,tko če gre kmet v velemesto(šala).


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:18:38   
jooly
Tanaya, prid okrog 2h gor. Moja ma spet nočne zabave - sinoči sva se od pol dveh do pol štirih kregali, ker ona trdi, da ni noč, jaz pa da je user posted image !!!

Kožo po obrazu mam pa hujš k v puberteti - mozol pr mozolu user posted image  Mi je zmanjkal Hauschka, pa par dni eksperimentiram s čist navadno soleo soft, na, zdej pa mam. Čak mal, da niso vodene koze user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:19:50   
zirafa76
tannaya..jaz jih ima tud rada,le nekam sem jih izpustila zadnje case....
pred tem pa jetrce,zelodcke,srcke.....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:21:59   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
.
GH - je imela še katera take težave? Danes sem skuhala ful dobro kremno juhico korenček - krompirček, malo olivnega oljčka in mičkeno soli (je patronažka rekla, da lahko!) in je vse ven spljuval. Na koncu sem se vdala, pojedla jaz in mu dala joško...user posted image
Sicer pa je bil ful priden, je pa tik pred tem, da se začne plazit!user posted image Par cm mu že rata....



Uh, kaj še mene čakauser posted image ..oziroma najuuser posted image . Jaz sem ji dala danes prvič rižkota zvečer...bolj malo, saj se mi je že mudilo it tamalo kopat, ko je bila pa tako zaspana. Ga je šel mož iskat v Dm, pa je potem privlekel še od Alnature riževo sluz in še eno riževo mešanico z dodatki (jaz sem mu pa samo rižkota naročilauser posted image ). Pa sem na hitro Maji najprej dala gosto mešanico z mojim mlekom...me gleda ter ji ni bilo nič jasno, kaj zavraga ji dajem gostega v usta. Pa sem malo razredčila pa še vedno ni šlo tko na izzi. Potem pa še bolj razrečim, vzamem flaško od Tommie Tippie in ji dam po flaški. Najprej ji je blo spet čudno, kaj zavraga ji dajem flaško..no, pa je gospodičnica tole do konca zmazala. A so se pri vas tudi prvič tako obnašali pri rižkotu?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:22:29   
Tanayya29
Tanaya, prid okrog 2h gor. Moja ma spet nočne zabave - sinoči sva se od pol dveh do pol štirih kregali, ker ona trdi, da ni noč, jaz pa da je


a nič ne pomaga,kaj pa če bi jo dala h vama v posteljo?No,sej najbrž sta vse poiskusla,ane...

mozolji,jaz sem stari znanec,men nč ne pomaga,jst si še vedno umivam obraz z unim prot aknam za mladostnikeuser posted image user posted image user posted image ,pa že dolgo nisem več mladostnikuser posted image

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 25.4.2008 22:23:15 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:23:52   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

manca tnx.A v merkatorju ga tut majo?
A vam povem,da sem jaz zadnjič v Šparu kupovala krajceruser posted image user posted image user posted image ,mojmu je blo kar nerodn.
Ma,aveste,nisem vedla da je to merkatorjev kruh....men je full dober...No,tko če gre kmet v velemesto(šala).



Ja, v Mercatorju. Čaki...tuki imaš povezavo kerga imam jaz: http://www.pejo.si/default.asp?mID=renskihram&pID=renski-alkoholni
Tale je pravi..no, tega uporablja avtorica tistega članka (sem bla firbec, pa sem ji mail poslalauser posted image )

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:24:13   
Tanayya29
Žirafauser posted image user posted image user posted image ,jetrca so super...moj bi reku,če verjamešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:25:48   
jooly
Žirafca, pri nas tud približno tkole zgleda "igranje v igralnem centru" - igračke vsepovsod, ampak ni je čez dobro risanko!! user posted image

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:25:56   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

manca tnx.A v merkatorju ga tut majo?
A vam povem,da sem jaz zadnjič v Šparu kupovala krajceruser posted image user posted image user posted image ,mojmu je blo kar nerodn.
Ma,aveste,nisem vedla da je to merkatorjev kruh....men je full dober...No,tko če gre kmet v velemesto(šala).



Ja, v Mercatorju. Čaki...tuki imaš povezavo kerga imam jaz: http://www.pejo.si/default.asp?mID=renskihram&pID=renski-alkoholni
Tale je pravi..no, tega uporablja avtorica tistega članka (sem bla firbec, pa sem ji mail poslalauser posted image )



a hvala,takoj zjutraj grem iskat.

a se Maja še kaj praska?A niso bogi?Moj se zvečer,ampak manca nam poleg advantana,ki je kortikosteroid pomaga sam še just...dj poskusi.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.