|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 8:20:50   
Jančika_
Pri nas se zadeve menjajo kot vreme - namreč hotela sem zjutraj peljati Kajetana v vrtec, pa ga pobrati za posvetovalnico in ga potem imeti doma. Zdaj pa je zjutraj tako dolgo spal, da je ostal doma, pa ga bom po posvetovalnici peljala v vrtec, da se še malo zlaufa in naigra. Ko bom gotova, pokličem eno od vas da vidim, kje ste in če se mi še splača uletet na kofe.

M_A_J_A, hvala. Vasja je danes povedal v vrtcu, je nesel mini štunfke zraven, ki mi jih je za srečo dala Ropotuljicauser posted image .

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 9:06:12   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: darja33

Za kavo nas je že več...
Ropotuljica, Skuštrana, Mavo, Suzana pa js. Meni je vseen kje. Pokličem! Če ne bo kaj ponoči... Eh, sem že obupala.


Zdajle sem dobla SMS od Darje, da bo verjetno do 10:30 konc v porodnišnici, tako da se lahko zmenmo v Top fitu zunaj na sončku, ker je tako lepo vreme. Če sem jaz prav razumela, Skuštrana ne more priti v Tuša, ker nima avta? A bi ta lokacija bolj ustrezala za priti peš? Ko bi vsaj vedela, kje je doma. Skuštrana, a bo v redu v Top fitu?
Suzana, upam da prideš. Jaz bom šla tud peš, pa se mogoče že po poti srečava. Kakšne barve voziček pa imaš? Jaz bom tista, ki je širša kot daljša.
Barika, saj Top fit je pa še bliže kot Tuš, pa še zunaj bomo lahko sedele. Upam, da ti uspe priti.

Če ima katera boljšo idejo, je še dovolj časa, da se zorganiziramo tudi drugače. Jaz tako pojma nimam o Celju in dobrih lokacijah. Poznam samo tiste, kjer sem že bla, teh pa ni veliko. Če bo katera kdaj hodila po lokalih na Gorenjskem, ji pa lahko brez problema svetujem. user posted image

Torej, zaenkrat 10:30 Top fit

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 9:13:29   
barika
Barika, saj Top fit je pa še bliže kot Tuš, pa še zunaj bomo lahko sedele. Upam, da ti uspe priti.

sej bi, pa še blizu je, sam se dobimo z enimi ultra čvekami (no z vami se itak ne da kosatuser posted image )v tušu

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 10:38:06   
SuzanaKK
Punce živjo! Ja pismo, midva sva pa danes spala skoraj do 10-ih, tako da sem še v pižami, bom pa zdejle ultra pohitela, da se zrihtava in priletiva do Top fita, upam, da boste še tam. 

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 11:42:11   
HuAnita
No, jaz pa sem hotela nenapovedano uleteti, pa boljše, da nisem, da ne bomo kužili naokoli....user posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 14:31:49   
Ropotuljica
HuAnita, meni je zej ful brez veze, ker sem prej tk na hitro bleknila, da bi na slhako okužla. Če se ti zdi, da je Pina zdrava, bi lahko prišla tja. Upam, da mi ne zameriš . Jutri se bomo najbrž spet dobile, pa pridi zraven - če boš doma. Če bo prišla tudi Skuštranka, bomo najbrž na kakem igrišču.   

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 15:06:09   
žanek
Punce, kdaj se pa dobite jutri in kje?
Če bo takšno vreme kot danes, bomo mi 3je prišli po 15. uri v Celje na kakšno igrišče (Savinja, Adrenalinček...).

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 17:28:23   
mavo
Darja33, a mi lahko prilepiš prosim tisti link glede prehrane, o katerem smo dons debatirale na kavi. Se mi ne da brskat po internetu, ker potem najdem kaj drugega, začnem brati in pozabim, kaj sem sploh na začetku iskalauser posted image  Mam spomin zlate ribice. Upam, da bo po porodu boljše.


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 18:23:40   
darja33
Evo, Mavo

http://www.dojenje.net/

Potem pa pejdi na članke. Jih je vse polno.

Ampak nikjer pa nič o SEZAMU...! To pa je ustno izročilo Ropotuljice....

Punce, danes je bil še en lep dan. Ctg, kot ponavadi, potem pa 3 urni čvek z babnicami.
Pa kaj se jaz sploh pritožujem???!

Ropotuljica, moram rečit da si me ful motivirala in sem se odločla, da tud js opravim svoje podipl. zadeve v času porodniške (pol, mal kasneje...). Pa še taka fajn mamica si zraven... Taka "normalna".

Za jutri pa mal sporočte (kakorkoli že) KAM in KDAJ. Baje pa ne bo glih tak lepo vreme kot danes...


(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 18:25:30   
darja33
MAvo, pejdi na članke in vprašanja. Sem glih brala. So ful zanimive teme...
Uživaj. Pa ne mi še rodit...

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 18:44:35   
skuštrana
Jutri, lahko se dobimo na igrišču za Savinjo..pride tudi Amy s frajlamauser posted image  Jaz lahko šele okoli 12 ure - najhitreje....

No, jaz upam da bom dobila avto, drgač bom pa z vlakom šlauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 18:49:59   
SuzanaKK
Jaz sem tudi vesela, da sem vas spoznala.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 18:53:30   
mavo
Darja33, sem našla in prebrala tisti članek o prehranjevanju doječih mamic, pa se mi je tisti stavek dopadel, ko piše, da lahko kakšen kozarček vinčka spiješuser posted image . Drugače je pa res napisano, da vse lahko ješ in piješ, ampak v zmernih količinah. Pa tako kot mamice pravijo, če ugotoviš, da otroku kaj ne paše, to pač izločiš.

Joj, Darja, midve bova najpametnejše mamiceuser posted image user posted image user posted image , pol bova pa lahko odprle svoj forum in dajale nasvete drugim. A misliš, da bo le katera dovolj nora, da naju bo poslušalauser posted image  

Aja, pa še eno tako mal bolj "zdravstveno" vprašanje mam zate, tak da prosim poglej na ZS (čez kako minutko).

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 19:46:33   
darja33
Mavo, sem ti odgovorila na zdravstveno vprašanje. Je imela Ropotuljica podobnega..... He, he.

Js sem pa šla peš v mesto na sladoled k Nejcu. Sem si prišla na svoj račun, saj jim je v nedeljo skor vsega zmanjkalo (kolona ljudi, pa še sam mandarino in limono so imeli).

Grem gledat Big Brotherja, pa mal počivat.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 20:00:02   
darja33
Če js nisem požrešna pr....
Šla sem pojest čokoladne rezerve, ki sem si jih spakirala v nahrbtnik za v P! (1 Milko in 2 Frutabeli). Tak da če bo dans kaj ponoči, bom imela s sabo sam vodo....

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 20:10:20   
snorlax
Hoj, sem vam kar fauš, da se lahko zjutraj dobivate in vozičkate. Kje so tisti cajti......user posted image

Če bo še katera drug teden v enem kosu in če se boste kaj zmenile, bi tudi jaz uletela. Imam dopust in oba doma. Tavečji itak spi do kosila, tamali bi bil pa vesel, če bi imel kakšnega vrstnika. Bi se zmenile kje pri kakih igralih?

Skuštrana si še drug teden tu?

Skabiko bogo so danes sčistili in dobila je mastitis.user posted image

Se beremo.

Srečno, če se katera odloči danes it v Rim.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 20:43:16   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: darja33

Če js nisem požrešna pr....
Šla sem pojest čokoladne rezerve, ki sem si jih spakirala v nahrbtnik za v P! (1 Milko in 2 Frutabeli). Tak da če bo dans kaj ponoči, bom imela s sabo sam vodo....


Meni je dons moj prinesel iz trgovine Mannerjeve čokoladne srčke (tiste politanke z rumom). Pol sem jih pa kar jedla in jedla... pa jih je dal na vrh omare v kuhinji user posted image , "kao" da jih ne bom dosegla in še kaj pustila za jutri. Jaz pa, ne bodi ga len, sem vzela z mize obešalnik za srajco in jih z enim zamahom dol zbilauser posted image user posted image . Ne morem verjet, kako hitro sem se znajdla - kot da bi šlo za življenje ali smrtuser posted image .

Če greva dons ponoči rodit, bom delila s tabo Milky Way Minute, pa ne bova lačne. Mam itak 2 komada, boš lahko izbirala med jagodo in čokolado.

Ja, pa hvala za diagnozo, ki si jo postavla za mojo zdravstveno težavo. Sem vesela, da si potrdila moje razmišljanje.

Snorlax, jaz bi z veseljem tudi drug teden še mal kofetkala okoli, ampak še rajši bi šla pa čimprej rodit. Mam občutek, da bom ravno takrat, ko bodo vsi pohajkovali na sončku, ležala v porodnišnici in predihavala popadkeuser posted image . Sicer bomo pa glede na prihajajoče vreme kaj kmalu vse nadoknadle.

Zdaj grem pa še en napad na kuhinjo izvestuser posted image user posted image user posted image  (joj, če ne bom hitro rodila, me bodo morali z viličarjem peljat v porodni blokuser posted image ...)

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 20:54:27   
darja33
Mavo, zdej pa že nehajma! Pejdma že rodit!

Sem študirala, če bi zdejle morala v P, bi mi sigurno blo slabo, pa ne od Dolantina.... Ampak od čokolade, sladoleda, puranjih zrezkov, mogoče bom pa zdejle na vrh še eno pomarančo. Vsaj nekaj zdravega...

To čakanje je res malce ubijajoče. Ni čudno da posegama po hrani... Sam bi blo boljše da bi enmal sexali. Mi je dans babica spet to svetovala. Čeprav bi zdejle js zelo težko... Tako nažrta in napihjena.

Mavo, jutri še opravi fajn, gremo na en drink, pol pa se zmenma naprej...

Aja, to foro z skrivanjem ima moj tudi. Da zalima odprtino ali pa shrani v predal. Sam ko je "lakota" in boj za preživetje, mi samičke dobimo nadnaravne moči, a ne??

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 21:06:05   
teta beta
Čer!

Madona, človek za dva dni spusti forum, pa ima za eno uro dela samo z branjem! Dobrodošle nove in čestitke Jančiki in chezani za nosečnost user posted image user posted image user posted image !

V torek sem zvečer peljala Dašo direkt izpod tuša v ZD. Ko sem jo slekla, sem pod desno pazduho našla že velikanskega klopa, ki je bil tam že prav gotovo od nedelje. V ponedeljek je bila zvečer že tako zmahana, da je nisem šla tuširat, v nedeljo zvečer pa jo je umil Bernard. Zelo na hitro seveda. Sploh pa nisem niti vedela, da je s taščo in svakinjo in njenimi otroci bila v gozdu. No, sama ga nisem mogla ven dobit, pa sem jo raje odpeljala v ZD, tudi če bi jim tam notri ostala glava, bi ga lahko spravili ven z iglo in razkužili. Pa je šel lepo ven. Proti klopnemu meningitisu je cepljena, tako da vsaj pol skrbi odpade. Moram pa biti pozorna.

Včeraj sem šla pa svakinji za model, ker dela zdaj izredno frizersko šolo. Pa mi je pobarvala narastek, naredila pramene in me ostrigla. Najprej je sicer hotela nekaj čarati in me posušiti s krtačo, pa sem sem ji hitro rekla, da to ni zame, naj raje vzame žele in me samo skuštra. Sem zadovoljna s končnim izdelkom.

Mi smo se pa doma zdaj nekaj menili za pomoč na domu, problem je predvsem kuhanje. In nekaj smo se že dogovorili z eno punco, ampak problem je, ker je ona vegetarijanka in sploh ne zna ničesar z mesom kuhat in načeloma tudi ne bi (Janeja, "vaša" Brazilka user posted image ). Pri nas pa... hja, no, je meso vsak dan na jedilniku. No, bomo videli, poskusili bomo še kaj poiskat, drugače bo pa moj oče na stara leta ratal vegetarijanec  (ob polni skrinji bodjol in klobas user posted image ).

Alfi, ja, jaz sem hodila na kajuha, med latince, če misliš pravo, pa ne vem user posted image . Jaz zate ne vem, kdo si, za tvojega pa najbrž ja (glede na to, da je dvojček user posted image ). Se pa morda vidimo na katerem od naseldnjih srečanj.

Upam, da bo s Skabi vse v redu!!

Kdaj in kje se dobite jutri? Mogoče bi lahko jaz za kakšne pol ure uletela s tamalo okrog pol enih, ko jo poberem iz vrtca.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 21:22:00   
Janeja
No toliko o dolgem zdravju. user posted image Lea je bila danes prvič preventivno doma, da ja ta zadnja dva dni ne bi zbolela. Cel dan je bila super, dobre volje, veliko jedla,... Potem pa ob 18h začne kar na enkrat na hudo jokat, kako zelo jo boli ušesek. Sva takoj letele do zdravnika in ima res desen ušesek čist rdeč. user posted image Pa to ni res no. Po mesecu in pol je spet na antibiotiku. user posted image  
V nedeljo gremo pa na morje. Upam, da bo vse OK. Saj jo bomo pazli. A mislite, da je lahko kaj narobe?

Tetabeta, samo predlog glede kosila: jaz kosilo jemljem v OŠ, sestra pri Času in sva obe super zadovoljni. Pa ne, da mislim, da "naša" vegetarjanka ne bi znala kuhat. Samo imajo pa res svoj stil...

Boga Skabi user posted image . Naj bo čim prej tole hudo za tabo.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 21:45:51   
HuAnita
Ropotuljica, vlada nisem jezna nate, če že na koga, nase, da mi ni sami potegnilo. Smo bili pa potem ves dan zunaj, ko se je Capinka naspala...

Kaže, da bom še jutri bolj na izi, če bi se katera javila, da mi dopodlne za par ur popazi ta veliko dete, bi bila zelo hvaležna, ker imam v službi delo.... user posted image  Ne? No, bom pa morala spet manevrirati....user posted image

Koliok vas je bilo na srečanju? Jutri sem za popoldne absolutno, skuštrana bo itak bojl pozna, torej?
KaKŠNE novi od skabi?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 21:47:22   
HuAnita
Janeja, ampak s emi zdi, da je ta mesc in pol kljub vsemu veliko, napram prej? Ušesa so pa zdajle najbolj na udaru, saj vidiš, eno uro 25 st.C, potem pa pooblačitev, pa dež, pa spet 13 st. Cuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 21:56:15   
teta beta
Ja, Janeja, vem, da imajo svoj stil user posted image . No, saj, kot rečeno, še iščemo in se dogovarjamo. Čas je tudi dobra ideja in v igri.

No, a katera ve, kako je za jutri? Ne vem, če mi bo dopoldne zneslo pogledat na net, akko ste se zmenile, ker imam cel kup letanja in urejanja papirjev. Imam samo številko od Jančike, a te lahko pokličem, če nocoj še ne bo nič dorečenega?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.4.2008 22:00:39   
Jančika_
Janeja, po moje sploh ni problema za it na dopust. Saj AB hitro primejo pri ušesih, en dan, pa bo dobra.

Teta beta, pokliči me jutri, ja. Sem ful utrujena in se mi ne da zdajle čisto nič več pisat...lahko noč vsem.



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.4.2008 4:53:54   
snorlax
Jutro!user posted image

Ste še vse tu? Je že katera rodila?

Nosečke
, kar uživajte v sladkarijah, jaz sem tudi. Pri meni je šlo vse na tamalega, zredila sem se samo 6 kg, iz bolnice pa prišla 12 kg lažja. Tako, da se na nosečnost ne morem zgovarjat, da se zdaj mučim s kilami.

Ojoj, klopi. Tega se tudi jaz najbolj bojim. Sva se včeraj vozila s tamalčkom s kolesom po cesti, ki pelje skozi gozd in sem ga zvečer celega pregledala, če bi imel kakega klopa.

Janeja
, lep vikend na morju! user posted image

Jutri še grem v službo, potem pa sem do 5. maja doma. Jupi!user posted image Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Zakaj so triletniki zahtevnejši od dvoletn...
Ameriški portal »Scary mommy« je objavil seznam resničnih in hkrati zabavnih razlik med otrokom, ki ima dve leti in tril...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.