|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:06:21   
kalbo
it čez cesto in pustiti, da se otrok drži le vozička.


Na tole pa mene nekaj zanima. Kaj pa kolona otrok ko gredo z vrtcem na sprehod. Tam se držijo samo špage, ko gredo čez cesto, kaj je razlika med tem in držanjem za voziček?

Prvi primer: Otrok se trdno drži za voziček, navajen je, da se v nobenem primeru ne sme spustit, voziček z mlajšim otrokom je varno v rokah in varno čez oba robnika. ( Ta se tebi zdi čuden)

Drugi primer: otroka držimo za roko z eno roko, z drugo pa se trudimo dvignit voziček čez visok robnik...kaj je varnejše?

Včasih je treba tud malo pomislit preden se zgražamo a nede?

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:17:58   
srki
Jaz gledam na to tako, da so v vrtcu veliko bolj disciplinirani in ubogljivi, vsaj kar se hoje po cesti tiče. Tam se nobenemu ne zazdi, da se spusti, saj pri nas še nisem slišala, da bi bilo kaj takega. Vedno, ko sem jih opazovala, ni bilo nobenega problema.

Škoda, ker se pri meni ne drži takega reda, ampak ga moram dobesedno orng tiščat za roko, pa moj tudi. Pa ga nikoli nisva pustila, da bi sam laufal, pa mu govoriva, kaj vse se lahko zgodi, ker vem, da dobro razume, ampak kar bezlja. Dobesedno ga morava orng pazit in držat. Ne vem, kje delam napako.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:35:53   
Pajaca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

it čez cesto in pustiti, da se otrok drži le vozička.


Na tole pa mene nekaj zanima. Kaj pa kolona otrok ko gredo z vrtcem na sprehod. Tam se držijo samo špage, ko gredo čez cesto, kaj je razlika med tem in držanjem za voziček?

Prvi primer: Otrok se trdno drži za voziček, navajen je, da se v nobenem primeru ne sme spustit, voziček z mlajšim otrokom je varno v rokah in varno čez oba robnika. ( Ta se tebi zdi čuden)

Drugi primer: otroka držimo za roko z eno roko, z drugo pa se trudimo dvignit voziček čez visok robnik...kaj je varnejše?

Včasih je treba tud malo pomislit preden se zgražamo a nede?


Ja no odvisno od tega nad čim se zgražamo!

Meni je vedno bilo logično, da se na sprehodu z obema otrokoma večja drži mene za roko, manjšega peljem v vozu z eno roko (mam tak voz, ki lepo premaguje ovire tud če ga vozim z eno roko. Tako da meni je logika da se gre tako čez cesto. Pa tudi običajno sem si zbrala take poti kjer ni visokih pločnikov, tako da smo se komot sprehajali. Tko da tu me nihče ne prepriča v kaj drugega.



Razlika med vrtcem in vozom.... ja no vsak prej ustavi koloni vozil kot pa mamici z 2 otrokoma. Spusti se pa isto lahko v obeh primerih.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:36:53   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

Sej vem da mal smetim, ampak me res zanima (ne za ego pumpat) kako greste na stranišče če ste same zunaj z otrokom v vozičku.




maš par variant: greš na taka mesta, kjer veš, da imajo wc za invalide in se z vozičkom not zbašeš, lulaš pri odprtih vratih ali prosiš kako prodajalko, da ti pomerka otroka - OK, tega še nisem prakticirala. meni je najhujše, ko se po mestu sprehajam in me lulat. nimam kam sama z vozičkom - ergo - se sprehajam v radiju dosega domačega sekreta.

na bencinski črpalki: zaklenem avto in grem plačat. pred trgovino ju še nisem sama pustila - sta še premajhna.

v trgovine itak raje hodim sama, ker sicer nimam ne jaz, ne tamali nič od tega. vem pa, da vse mamice nimajo te možnosti in v takem primeru se pač znajdeš kakor se veš in znaš.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:42:37   
nejcko
Joj, meni so tudi taka vprašanja totalka mimo in včasih imam občutek, da nekateri očitno nimajo drugega dela, kot da samo opazujejo, kaj kdo naredi (narobe) in česa ne naredi itd. Po moje gre samo za pumpanje lastnega ega in aplavdiranja samemu sebi. Brez veze.
Se ne spuščam v to, kaj do dela, niti ne komentiram takih postov, nisem prfekt mama, ne pričakujem, da bi se vsi morali strinjati z mano, še manj si želim, da bi mi ploskali ...

Ok, včasih se človek res kaj novega nauči, ampak od takih HALO postov bolj redko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 14:57:15   
kalbo
Meni je vedno bilo logično, da se na sprehodu z obema otrokoma večja drži mene za roko, manjšega peljem v vozu z eno roko (mam tak voz, ki lepo premaguje ovire tud če ga vozim z eno roko. Tako da meni je logika da se gre tako čez cesto. Pa tudi običajno sem si zbrala take poti kjer ni visokih pločnikov, tako da smo se komot sprehajali. Tko da tu me nihče ne prepriča v kaj drugega.


Kaj pa če maš tri otroke?user posted image


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 15:12:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej?"



user posted image user posted image user posted image  Saj debata je že zašla, ampak imam glede naslovnega vprašanja eno teorijo.

Volga, po moje v Sloveiniji obstaja ena ilegalna skupina, ki se vsako jutro sreča na kavici, staknejo glave in šepetajo, da jih ne bi kdo slišal: kaj naj danes napišemo na RR, da se bo Volga zgražala, da se ne bo mogla zadržat, kako jo bomo vzpodbudili, sprovocirali... user posted image user posted image user posted image .  Glavan pobudnica pa je LAmama (pa brez zamere) user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 15:23:47   
higuys
torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej



če se mene vpraša je smisel in namen enak kot pri lepljenju linkov ala "grozno, nesreča,  štiri mrtvi en polomljen". Pač nekomu manjka v real lifu emocij pa jih rabi na tak način sproščat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 15:42:46   
Rubin.
torej v cem je fora takih vprasanj?


Vprašaj tiste, ki ga postavijo, ker tudi v tvojem vprašanju ne vidim smisla. Kako pa naj jaz vem v čem je fora vprašanja, ki ga je postavila npr. Lianna?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 23.4.2008 15:43:44 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 16:32:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

torej v cem je fora takih vprasanj?


Vprašaj tiste, ki ga postavijo, ker tudi v tvojem vprašanju ne vidim smisla. Kako pa naj jaz vem v čem je fora vprašanja, ki ga je postavila npr. Lianna?


user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 18:05:08   
Anonimen
Meni pa ta vprašanja še niso tako čudna, bolj čudna so mi tista kovačeva o češnjah in tuširanjuuser posted image user posted image  Pa brez zamere kovačuser posted image

Drugače pa jaz tudi pod nobenim pogojem ne bi pustila otroka samega pred trgovino, pa nisem zaradi tega popolna.
Za črpalki za tistih par sekund da greš račun plačat mi je čist normalno, ampak v trgovinouser posted image
Si ne znam predstavljat no, žal.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 18:10:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

lp, čistunka ZARA


user posted image user posted image

Mas nov podpis :))?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 18:49:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

torej v cem je fora takih vprasanj?


Vprašaj tiste, ki ga postavijo, ker tudi v tvojem vprašanju ne vidim smisla. Kako pa naj jaz vem v čem je fora vprašanja, ki ga je postavila npr. Lianna?


No ja, saj ni ona edina, vsak teden se pojavi najmanj eno podobno vprašanje, za katero ne vem, zakaj se ga postavlja. AMpak nekatere so pa razmišljale in napisale njihovo gledanje na point vprašanja, čeprav nisem ditično njih spraševala. Torej se da malo ugibati.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 18:50:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

torej v cem je fora takih vprasanj?


Da se zabavamo....user posted image .

Vsaj to user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 18:52:03   
Anonimen
Ali pa čudimo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 19:49:52   
Peteršilj
Tudi jaz bom priznala nekaj napak. Ko bi še potrebovala sedež oz. jahača, ga nismo uporabljali, privezana pa sta vedno bla, še zdaj sta. V avtu sem ju kje na bencinski tudi pustila, v zaklenjenem.  Vsi delamo napake, a se jih vedno ne zavedmo.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 19:51:51   
Anonimen
Jaz pa ne vem v čem je point spraševati o pointu vprašanj?user posted image user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 21:29:14   
Pia73
Jaz redko odgovarjam, sicer bi vedele za kakšen moj greh,.... user posted image

Sicer se pa meni zdi še veliko bolj neprimernih vprašanj kot so navedena,.... user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 22:33:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Point je v tem,da pol dokazejo kako so same popolne mame,ker tega pa res nikol!!!!nobena ne naredi...Fino se je zgrazat,pa s prstom kazat na druge.
Mene tut zjezi,ker pol vse pisejo;groza,jaz pa ne bi nikol,kako more,kaksna mama pa je...pa bla bla bla.user posted image

Zdaj grem pa se mal prebrat kaj ve mislite.Pa pa.



Nisem popolna. Ampak en občutek za odgovornost in varnost pa imam. In pustit 1l in 3l starega otroka pred Müllerjem, sredi Ljubljanje je zame nedopustno. Sej nismo na vasi. In nikjer nisem napisala da je slaba mama. Sem še zraven postavila vprašanje koliko so stari vaši otroci, katere puščate pred trgovino, ker me je zanimalo kdaj se vam zdi otrok dovolj samostojen za to.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 23.4.2008 22:38:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 22:41:53   
HuAnita
Jaz priznam, prvakinja v 'slabih mamah', ta malega redno pustim v avtu, ko peljem ta veliko v vrtec, za točno 2 minuti, ker se mi enostavno ne da ubadat z njegovot trmo, pa 'šam' (vse hoče sam, halo avtosedež zapeti?!), če grem tankat, lepo počakata v avtu.
Če mi misli katera pameotvat, ji posodim moja otroka, pol trgovine prevrneta, mali si nagrebe avtoombile, predemn plačam tisti kesl bencina, sem vsa prešvicana. Prvezana pa lepo v miru počakata, da v vmiru opravim. Ju imam pa vedno na očeh, to je pa res.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
24.4.2008 8:07:55   
caillou
No, v čem je pa fora pisanja takih postov ? Odgovor bi bil precej podoben odgovoru na  tvoje vprašanje.
Da dogaja in da ni dolgčas.

< Sporočilo je popravil caillou -- 24.4.2008 8:11:14 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
24.4.2008 11:03:07   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Vprasanj tipa: ali pustite otroke same pred trgovino? Ko pa se itak ve, da nobena na RR tega ne pocne, ce pa ze, pa itak tega ne bo priznala.

Ali tipa: ali privezete svoje otroke v avtu? Ko pa se itak ve, da na RR vse mame privezujemo svoje otroke v avtosedezih. Ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.

ALi tipa: ali drzite svojega otroka za roko, ko greste po cesti oz. plocniku? Ko pa se itak ve, da na RR to vse pocnemo, ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.
torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej?"




da ugotovimo, da nismo mi  najslabši in da so še hujši primerki - verjetno obstaja kakšen fancy psihološki izraz za to. Meni se to ne zdi nič tako čudnega, čisto človeško. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
24.4.2008 14:47:32   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Vprasanj tipa: ali pustite otroke same pred trgovino? Ko pa se itak ve, da nobena na RR tega ne pocne, ce pa ze, pa itak tega ne bo priznala.

Ali tipa: ali privezete svoje otroke v avtu? Ko pa se itak ve, da na RR vse mame privezujemo svoje otroke v avtosedezih. Ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.

ALi tipa: ali drzite svojega otroka za roko, ko greste po cesti oz. plocniku? Ko pa se itak ve, da na RR to vse pocnemo, ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.

torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej?"




Mar ne veš? Zato da se lahko predstavimo kot svetnice in potem družno z drugimi svetnicami udrihamo po tistih ki to počnejo. In potešimo svoj čredni nagon.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
24.4.2008 14:50:30   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz priznam, prvakinja v 'slabih mamah', ta malega redno pustim v avtu, ko peljem ta veliko v vrtec, za točno 2 minuti, ker se mi enostavno ne da ubadat z njegovot trmo, pa 'šam' (vse hoče sam, halo avtosedež zapeti?!), če grem tankat, lepo počakata v avtu.
Če mi misli katera pameotvat, ji posodim moja otroka, pol trgovine prevrneta, mali si nagrebe avtoombile, predemn plačam tisti kesl bencina, sem vsa prešvicana. Prvezana pa lepo v miru počakata,
da v vmiru opravim. Ju imam pa vedno na očeh, to je pa res.


za tankat pa greš lahko na Petrol kjer lahko zunaj plačaš s katico na Petromatu in je problem rešen user posted image

So v skoraj vseh slovenskih krajih. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
24.4.2008 15:36:11   
smrka
Tle je treba itak sam ploskat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prsna črpalka
tina202

Ali ste potrebovale prsno črpalko? ( pa še kakšen komentar zraven prosim)

Da, ker dojenje ni steklo (26%)

Da, čeprav sem tudi normalno dojila (39%)

Ne, ker sem dojila (29%)

Ne, ker sem dajala drug mlek (5%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!