|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:44:39   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Sem prebrala na RTV-u,da so delali raziskavo,kjer so ugotovili,ce zenska poje veliko kalorij med nosecnostjo,-hamburgerji in podobno-,da bo rodila fantka in nasprotno,ce je zenska na kakrsnikoli dieti ali uziva samo lahko hrano,da bo puncka ..


Toliko, kolikor sem ja sladkega pojedla med nosecnostjo, bi morala biti Tina Tincekuser posted image user posted image , pa se vec sem se zredila kot pri Maksu

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:51:46   
zirafa76
ajtak,ves te cene so visje v SLO...ta moja kolegica se poroci na Dobrni..blizu Celja,pa je cena med 50-90 eur...user posted image kr neki...obleke pa ..hma sem nasla se eno sanjsko,grem probat jutri,ce ze dobijo....
KLIK

ali pa..
KLIK mi je itak svetovna,edini problem..se ne vejo,ce bo na izposojo,ker ima Svarovski kamencke...user posted image


ta maggie mi je itak naj naj...

Sva vceraj razmisljala z mojim, da bi odprla salon,ker je men ful mega in se v svetovanje bi se bolj dala,ker to pogresam,da poves punci..ta je vredu,tole mogoce ne,ti imas tako postavo itd...mene taksne stilske stvari ful veselijo res....bova vidla....pa se market je za to in da se dobro denar obrnat.....

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 24.4.2008 19:16:08 >


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:53:47   
zirafa76
aha..pri prvem linku je ime obleke Mary,pri drugem pa Monalisauser posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:55:24   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. Prisla sem samo na brzino mal pokukat kaj je novega. Cez eno uro gremo h kardiologu in sem zivcna ko hudic. Upam seveda na najboljse . Tamala ga je ponoci spet nekaj srackala , sedaj pa spi kot polh user posted image user posted image .

Mamuska : Joj zelo mi je zal za vse te vase tezavice . Upam ,da se cim prej porihtate . user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:56:51   
barika
žirafa, men je pa tale všeč -->user posted image

men se tud zdi 50€ velik, sam glede na to, da je to Bratislava...pa ni več tolk, ne?
mi je pa všeč, da boste imeli potem "grillanje"

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:58:09   
barika
Velika britanija srečno, upam, da bo vse dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:59:43   
BrinaS
VB vso sreco Tianni za danasnji pregleduser posted image user posted image  

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:02:20   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Ajtak, prejsnji zajtrk je bil boljsi, al sem imela samo privideuser posted image user posted image user posted image

Darilo za 4.RD - s kaksno knjigo nikoli ne falis. Kaj pa 3d puzzli?- lesene zivali. Sem jih vidla v BC. Kaksne igre za ven?


user posted image , ja sam se pol moderatorji kregajo k so prevelke fotke user posted image

puzzli, fajn ideja.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:02:55   
BrinaS
Zirafa - meni so vse obleke super. Izberi pa tisto, v kateri se bos pocutila najlepso in najboljso!

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:09:20   
rozika12
Jutrooooouser posted image user posted image user posted image

No danes smo pa pripravili Srebrno penino s sveže stisnjenim pomarančnim sokom, polnovreden kruh namazan z medom in ananasove rezine ....JUPIIIIIIII Neža je danes dopolnila 5 mescev. Dobro se najejte in napijte. Častim.
 
Evo me nazaj. Sem vmes ven zalaufala. Skozi okno zagledala gospo, podobno moji razredničarki, stečem, da se prepričam, pa vidim, da ni. Je bla pa zgubljena. Ji dam navodila, kako se do **** pride, se mi smehlja, ji povem kako sem jo zagledala ..... . Kako lep začetek jutra :)
 
Barika, spuhaj jezo ven. user posted image Puf pif paf puh. Pa še kakšno krepko izjavo, pa eno dobro brco v .... . Pa bo!
 
Žirafa, ji sama pripravljaš kaše? Katere?
Jaz sem tudi samo domač čaj, brez sladkorja la pa vodo ponujala. In je blo prima. A pri babicah je blo pa vse drgač. Pa smo morali parkrat ponovit naše želje, da sta si le zapomniliuser posted image .
 
Se bojim, da spet preveč mečkam in mi ne bo potrdil odgovora. Torej II del še sledi ...user posted image
 
 
 
 
 
 
 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:15:08   
Nana Liza

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
Sem prebrala na RTV-u,da so delali raziskavo,kjer so ugotovili,ce zenska poje veliko kalorij med nosecnostjo,-hamburgerji in podobno-,da bo rodila fantka in nasprotno,ce je zenska na kakrsnikoli dieti ali uziva samo lahko hrano,da bo puncka ..


Pri meni to ne velja! Ker sem obakrat pri hčeri in sinu jedla za vola ubit. Zredila sem pa se tudi obakrat za 23 kg.user posted image Na srečo so me ti odvečni kg že (uglavnem) zapustili.user posted image

Zeleo lepe poročne obleke in Mary je tudi meni všeč. Je pa ustreznost obleke res odvisno tudi ne samo od postave, ampak tudi od karakterja in kako znaš obleko tudi nosit. Meni vedno najbolj pašejo najbolj preproste obleke in mi razni našitki in lepi dodatki sploh ne pašejo. Preverjeno.

Martita, kdaj se boš oglasila danes?

Mamuška - čimprej se pozdravite in zaužijte ta lepši del poroniške!!!user posted image user posted image user posted image

Kanarka - lokal je pa fenomenalen!!!!!!!!!!

Brisanje rite - jest ga vedno brišem z robčki pampers sensitive. Zvečer in zjutraj pa ga umijem z vodo in vato. Sem pa zvečer tudi jaz začela prakticirat tako kot Rozika, da ga umijem kar pod pipo rokice in nogice, pa rito tut! user posted image Pod pazduho in vrat pa z vatko. 2-krat tedensko pa itak sledi kopanje.

GH - naš ne kaže nobenihposebnih želja. Sem mu pa včeraj dala hrano že ob 5ih popoldne in je zvečer ob 8ih spet jedel. Semi pa zdi da gre z žlico več ven kot not v usta.user posted image S flašo pa tudi ne vem, če nam bo ratalo... kako boste pa ve uvedle večerno kašico, ki dojite???????? S flaško ali na žlico???????''user posted image Pri ta veliki sem na žlico in sploh ni nikoli imela nobene flaške, razen za zjutraj nukk flaško tisto s cucljem, ki sem jo zadnjič kazala. Počas pa bodo že vsina GH!user posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:17:58   
Nana Liza
Vse najboljše Neža!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:19:26   
potepinka
Jutro

kanarka-user posted image user posted image user posted image  super za lokal res je špica
mamuška-joj,to je pa groza,upam da se pri vaši hiši že enkrat poštima,se mi smiliš ko je kar naprej neko sra..e
oranža-glede dudike ti ne znam svetovat,Mark jo ima samo ko spi,zdaj ko smo mu kapljice odvzeli,je bil z njimi zasvojen zdaj pa tudi dude noče tolk.Prstka na srečo še ni našel.Ti pa povem nekaj od našga znanca tašča je stara 6o let pa še danes zaspi z prstom v ustah user posted image user posted image user posted image
sonchek -super voziček in Neli je prava frajerka
kahlica-tudi jaz sem svojo hči dala na kahlico pri cca 7 mesecih,v bistvo z igro sva začeli je sedela gor pa sem jo umivala itd....pri 1,5 leta je bila brez plenic.Otroku potem ni kahlica bav bav
dajica-tudi mark se steguje in zvija nazaj in čist trd je.Ji moram danes P omenit plus tega se Marku nogice občasno tresejo to je imel že pri rojstvu in je rekla P da bomo počakal in videli kako bo .Ko mu z dlanjo stisneš ob podplat se mu nogica zatrese.
ajtak-jaz glede rojstnih dni prakticiram darilni bon
VB-držim pesti da bo vse vredu
neža-čestitke za mini RD
user posted image pomoč ena je pisala kaj naredit za noht vraščen( neka čebula)al kaj,me tako boli kot user posted image  se mi še gnoji zraven.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:21:43   
rozika12
Ajtak, RD: pravljica, v lepi vezavi, še bolje pesmi. Moja je navdušena nad Nikom Grafenauerjem. Zakon. Pa seveda Neža Maurer, pa seveda Enci benci na kamenci. Točno, to je pa tako predelala, da je znala vse na pamet. Res so zelo lušne kratke ponarodele pesmice:So opice skakale, si ritike kazale, je šušterček pršou, jim ritke je zašou.... To pa res obožujejo. Ilustracije so pa fantastične - Zvonko Čoh. Špica. Evo to ti predlagam. Ne boš zgrešila.user posted image
 
BrinaS, čau čau.
Ja, tudi puzzli so mega. Moja prva je tako lepo delala s knjigami, NIna jih je pa tako listala, da bo za Nežo bolj malo ostalo. Bo treba novo Enci benci na kamenci kupituser posted image .
 
NanaL krema je super. Ni mastna, se lepo vpije in zgladi kožo na komolcih in kolenih. Super je. Še za tisto olje se bom morda odločila. Drug teden, če ne bomo nikamor odšli, pa morda le v Graz, Ikea in lekarna, po tisto kremo od Mance - proti bradavicam.
 
Zadnje čase me vsake toliko zašraufa. Se pripravlja menstruacija. Škoda. Je tako fino brez.
 
 

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:24:15   
barika
pomoč ena je pisala kaj naredit za noht vraščen( neka čebula)al kaj,me tako boli kot se mi še gnoji zraven.

jst si eno plast čebule olupim, pa jo "popeče" na vsaki strani ...najboljš na plošči, al pa v posodi...glih tolk da je alo rumena, pa dam na prst, pa s "frbantom" povežem..dan, dva, pa ni več bolečin

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:27:13   
rozika12
NanaLiza, jaz ne bom s flaško. Kar z žlico. Bom pa verjetno kupila aptamil, za delat kašice. Čeprav mislim, da sem jaz pri Zali kravje mleko redčila že pri 10 mescih. Zanimivo, da na nemških straneh, ne omejujejo kravjega mleka tako kot pri nas. Samo zredčit ga morš 1:1. Tisto mleko, navadno, ne pasterizirano (al homogenizirano al kaj že)user posted image ?
 
 
 
 

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:33:54   
Tanayya29
Jutro!

Naša noč je bla slaba,saj me je spet roka bolela,tako,da sem ob dveh zjutraj mogla pojest dva nalgesina,na prazn želodcuser posted image ,da sm pol lohka zaspala...ob štirih se je pa že Taj zbudiluser posted image user posted image ,pol je pa zaspal ob petih,moj tut kr poje pa govori aaaaaaaa,pa pol je full smešen,ko ga dam k nama spat,in zagleda mojga,ko spi,in se full reži...kao,kva pa ti atko a spiš?Jaz pa jemuser posted image user posted image user posted image .Madonca se jim pa da zjutraj jest oz. ponoči....
GH naš full je,kar krili z rokami,ko vidi žličko...
Neža vse najboljše!!!!
BrinaS
sm potem pozabla odpisat,ker je blo brezveze...dobila sem nov modem od amisa,ker je doma v Idriji internet pisan na moje ime...jaz pa tako v pričakovanjuuser posted image user posted image user posted image
Barika Super sta z Martinom,ti kar daj na kahlcouser posted image user posted image user posted image .
Ajtak to z darili je težkouser posted image user posted image .

Jau morm it,pol še napišem kar sem pozabla.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 9:35:11   
Tanayya29
Mamuška srečno vsej tvoji družinici....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 10:10:48   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak


IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Barika pomoje mal prehitevaš(kahlica)....ne kr fejst prehitevaš. Daj času čas....po mojem nič dobrega ne delaš s tem. Pa brez zamere. To je pač samo moje mnenjeuser posted image



Kaj pa se mu (martinu) lahko zgodi, ce mu bo parkrat pomagala kakat tko da ga bo dala na kahlico?



Dobro jutro,
 
Ajtak, ne vem, lahko da nič, vendar se mi zdi da, če težko kaka, bi blo vzrok lahko kje drugje poiskat in ga odpravit. Naprimer pri hraniuser posted image  Če je pa problem s kakanjem v leže, ga pa lohk tud v naročje posede pa mu bo morda boljš. Pa nogice dviguje in krči. Pa verjamem da je Barika vse skup tud že sprobala da bi mu pomagala!!Mogoče pa fant ne kaka težko zarad položaja ampak res zarad hrane, ker če ima ful trdo blato....ne vem no.user posted image Sicer pa vsak zase najboljš ve. Men je pač to prehitro sploh pri 5 mesecih. Sem povedala samo mnenje, ok?
 
 
Dajica itaq da smo te pogrešaleuser posted image user posted image user posted image
 
Neža vse naj naj naj za mini rduser posted image user posted image
 
Žirafa kar se cen tiče pa teh porok, 50€ se sliš men kr velik, ampak če ti praviš da je za Bratislavo to kul, pol je kuluser posted image . V glavnem da bo fajn in da se bosta vidva dobro počutilauser posted image .
 
Barika ne se pustit da te izživcira, ker potem to žalost in jezo prenašaš na Martinauser posted image . Najboljš da gresta mal ven na svež zrak in se poskusiš ''skulirat''. Sej vem da je težkouser posted image user posted image user posted image
 
No lepo se imejte danes, mi2 bova šibala na sončka, popoldan imamo pa v vrtcu delovno akcijouser posted image user posted image .
Se beremo zvečer.....
Čau

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 10:29:34   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
link od objekta,kjer bo poroka


fensi, fensi

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Kje pravite, da je najugodneje vzeti kredit HYIPO user posted image , sam mislim, da sta dva Hypota, kateri je pol ta pravi???


Jaz vem samo za Hypo Alpe-Adria Bank, ki je na Dunajski. Debeluška, je pa v vsakem primeru dobro, da greš na več bank (tudi na spletnih straneh imajo že vse informativne izračune, da ti olajšajo delo) in si daš izračunat za isto vsoto denarja nekaj časovnih variant (10, 20 ali več let) - z zavarovanji, stroški odobritve,... in potem točno vidiš, kje se ti bolj izplača

IZVIRNO SPOROČILO: mamuška
nkol konca ...user posted image user posted image


Madonca, pri vas imate pa pestro. Držim pesti, da se pocajtate.

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Pri nas pa ze kar nekaj dni Kaja zvecer noce zaspati. Sej sem ze nekaj pisala o tem... Ali sploh ne zaspi dolgo casa ali pa zaspi in ko jo dam v posteljico, se po parih minutah zbudi in plane v jokuser posted image user posted image user posted image in jo komaj uspem (ali pa moj) potolazit in da zaspi nazaj. Vceraj je zaspala sele okoli 23.ure. Sploh ne vem, kaj je to, karkolli pa ze je, upam, da jo hitro mine. Pa vcasih ko se doji, se non stop priklaplja in odklaplja, se steguje in rine z glavo nazaj, tolk da mi bradavico cist raztegne, jo spusti in potem se spet priklopi, stoka vmes in se jezi, potem pa se odklopi in zacne jokat, pa noce vec jest. Sem mislila, da mogoce ni mleka, pa si stisnem in spricne ven, tko da to ni razlog. Pa se je ze veckrat tko zgodilo. Ne vem, kaj jo muci.user posted image Prvic ko smo imeli pregled, je njen pediater rekel, da ima rahlo povisan misicni tonus in da ne bo posiljal na fiziot., da bo videl, kako bo naslednjic. Smo bili potem ze 2x na pregledu, pa ni nikoli vec omenjal povisanega tonusa. Ampak meni se zdi, da se veckrat steguje (ekstenzija), cist trda je, roke in noge stegnjene, tud glavico...ali pa je to samo takrat, ko ji kaj ni vsec in se jezi, stoka in joka in se od jeze tko steguje... A se vasi otrocki tud tko stegujejouser posted image   Pregled imamo 13.maja, pa bom P vprasala glede tega.


Spanje, pri nas še vedno najbolj za uspavat deluje tapkanje po ritki. Tudi naša se je en čas dojila nemirno, pa sem ji menjala strani - ko je postala nemirna na eni, sem jo priklopila na drugo in tako naprej. Pa se je potem odvadila. Glede stegovanja, pa kot ti je že ena napisala, čim več na tleh. Jaz imam na tleh dve telovadni blazini (armaflex varianta, ki je pa še malo mehkejša, sem ju kupila v Hoferju, kot sem že 1x pisala), ji tja postavim par igrač in lok od igralnega centra, pa take dela, da je noro, se kotali, rotira,... Vsekakor se pa posvetuj še s pediatrom.

IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Jaz sem včeraj začela z GH

Pa v spalki se mi je začel na trebuh obračatuser posted image


user posted image  za začetek. Jaz bom kar počakala do dopolnjenega 6. meseca, ker gremo 7.-11. maja na dopust, pa ne bi prej rada začenjala nekaj novega.
Glede trebuha pa mislim, da ni nič hudega, saj otročki najbolj trdno spijo na trebuščku, okoli 6. meseca pa se tudi močno zmanjša nevarnost smrti v zibki. Naša sicer že ves čas spi na trebuščku.

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
Sem prebrala na RTV-u,da so delali raziskavo,kjer so ugotovili,ce zenska poje veliko kalorij med nosecnostjo,-hamburgerji in podobno-,da bo rodila fantka in nasprotno,ce je zenska na kakrsnikoli dieti ali uziva samo lahko hrano,da bo puncka ..Pa tudi kosmici zjutraj naj bi dali fantka....


Bla, bla, jaz za zajtrk skoraj vedno jem kosmiče, pa imamo punčko. V nosečnosti sem šla gor dobri 2 kg na mesec (22kg v celoti)...

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak
kaj kupiti 4leta stari puncki za roj. dan?? ima pa vse user posted image


Jaz najraje tako starim nabavim kaj ustvarjalnega. Mislim, da imajo neke komplete za izdelavo nakita, ki so ful luškani.

Žirafa, vse obleke so prekrasne - nisem zih, na kateri dve opozarjaš, ker meni odpre stran, kjer jih je več. Mogoče samo nasvet (od ene, ki ni in ne bo nosila poročne obleke) - če lahko, se odpovej konkretnim
vlečkam, ker so nočna mora (izkušnja najboljše kolegice).

VB user posted image  za današnji pregled.

Rozika, slastno. user posted image Neži!

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
GH - naš ne kaže nobenihposebnih želja.
kako boste pa ve uvedle večerno kašico, ki dojite???????? S flaško ali na žlico???????''user posted image


Naša tudi še ne kaže želje. Ko bom pričela uvajati, bom kar z žlico. Po flaški ne zna, žlico pa uporabljamo že za kapljice in nekajkrat čajček, pa ji kar gre.

Jaz imam našo v vozičku (športni del) še kar v zimski vreči... Kdaj mislite, da jo lahko opustim? Ne maram je namreč preveč oblačiti, da ji ne omejim gibanja, zato ima vsaj spodaj največ žabice in debelejše hlače...

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 11:05:59   
mama11
Ha, ravno prejela odgovor od vrtca. Nismo sprejeti. Sprejeli so 16 otrok, še dva bodo na osnovi obravnave pritožb. Pa se mi ne splača pritožit, ker smo 55. od 59-ih na čakalni listi user posted image

Če si pa ne moreš plačat privat varstva, je pa kaj?? Prav mi je, kaj sem se pa odločila za otroka, če si ga ne morem privoščit. user posted image

Sorry, me je čisto razburilo. Spet vidim, da sem blagoslovljena, ker imam zlato taščo, ki si želi čuvat vnukinjo...

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 11:08:02   
zirafa76
jaz sem se kar tukaj..smo prestavle odhod ven za eno urouser posted image user posted image

GH...jaz ji kupujem od Hippa kasice,rada ima tisto z breskvam..to govorim v prahu,to poje zjutraj in zvecer na zlico..je brez problema...vmes se moje mleko,za kosilo ponavadi pohlasta zelenjavno kaso z rizem..od Hippa..,drugace pa ji kuham in pasiram obcasno sama krompir z brokolijem,ali cvetaco ali korenckom...popoldan dobi se pol sadne kase,pa se mleko..tako da kar papca no....

Saj ne vem no..tako deljena so mnenja o tem ali doma kuhati ali ne..se strinjam za NE,pri dodatkih z mesom ampak za zelenjavo pa pravijo naj bi bila bio in da so te kase od Hipp-a najbolj zdrave,ker so brez vsega in bio ter najbolj kontrolirane...jaz ji kupim in sama delam,tako da...

Ali ste vedele,da ce sami delate kase doma,da je potrebno dodati kapljico olja,da telo lazje vsrka vitamine oz.olje razgradi snovi in jih telo vsrka.to sem prebrala zadnjic na nekem zdravniskem forumu..jaz sedaj dodajam...no,razen sadjuuser posted image

Zimska vreca..glede na vreme,ce je toplo,kot je to bilo zadnje dni-22 stopinj,jo ne dajem v vreco,se oblekla sem jo samo v jopic....ce pa mrzlo piha,pa jo dam v vreco ter oblecem temu primerno....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 11:12:11   
BrinaS
Ravnokar je Tina dobila priporoceno posto.
Sprejeta je v vrtec.
user posted image

Res sem vesela.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 11:19:33   
zirafa76
mama11....to pa mene takoooooo razjezi..ti vrtci v SLO so za znoret.....pol se pa vlada sprasuje,zakaj rodnost upada..saj ne mores vzdrzevat otroka od " PREVELIKIH OTROSKIH IN DRUGACNIH DODATKOV"user posted image user posted image ,premalo kapacitet v vrtcih,da ne govorim o visini placil za njih ter o "fantasticnih"user posted image placah zaposlenih,ki komaj zagotavljajo prezivetje....ko dobis pa se odmerek dohodnine,pa ugotovis,da se nisi drzavi dovolj placal,zato se moras doplacat....za bruhatuser posted image user posted image

sam da vam povem,sedaj so ns Slovaskem sprejel zakon,da hocejo vzpodbudit zenske,da bi imele vec otrok in ostajale doma cimdlje z njimi.Za to bo dodatno doplacilo mesecno,gre v visine do 300 eur in vec..tako da so zracunal,da bi lahko mati dobivala tudi vec kot 1000 eur mesecno,ce ostane doma z 2 otrokoma,seveda najvec soloobvezna...pa se nekaj je o posebnih dodatkih za matere,ki pa morajo delat,tudi dodatek in cel kup olajsav kot so odmori za dojenje,pa vec prostih dni ipd.



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 11:21:38   
zirafa76

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

mama11....to pa mene takoooooo razjezi..ti vrtci v SLO so za znoret.....pol se pa vlada sprasuje,zakaj rodnost upada..saj ne mores vzdrzevat otroka od " PREVELIKIH OTROSKIH IN DRUGACNIH DODATKOV"user posted image user posted image ,premalo kapacitet v vrtcih,da ne govorim o visini placil za njih ter o "fantasticnih"user posted image placah zaposlenih,ki komaj zagotavljajo prezivetje....ko dobis pa se odmerek dohodnine,pa ugotovis,da se nisi drzavi dovolj placal,zato se moras doplacat....za bruhatuser posted image user posted image

sam da vam povem,sedaj so ns Slovaskem sprejel zakon,da hocejo vzpodbudit zenske,da bi imele vec otrok in ostajale doma cimdlje z njimi.Za to bo dodatno doplacilo mesecno,gre v visine do 300 eur in vec..tako da so zracunal,da bi lahko mati dobivala tudi vec kot 1000 eur mesecno,ce ostane doma z 2 otrokoma,seveda najvec soloobvezna...pa se nekaj je o posebnih dodatkih za matere,ki pa morajo delat,tudi dodatek in cel kup olajsav kot so odmori za dojenje,pa vec prostih dni ipd.




_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.