|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 15:13:18   
sliva10
Lep pozdrav na hitro.Mi je Gruška sporočila da bo 3 dni brez računalnika, pa jo zanima katera je včeraj v supernovi spraševala za mazat če te glava boli? naj se javi!!
 
Zelo sem vesela da sem spoznala mamo11, jooly, roziko, levčico... grem pridem zvečer

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 15:18:22   
barika
Dan!!
da vidim, če šumniki delajo...delajouser posted image

Jaz pa nimam nobenega "brezzobega" smajlijauser posted image

Punce, da vam povem, kaj je naredil Martin (se mi tak fajn zdi), včeraj je šel spat ob 19.30, zbudil se je danes ob 5.30, se najedel, pa zaspal nazaj...do 10.30 user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz sem se po dolgem času spet naspala, oz. nisem še nikol tak dovg spala v (skor) enem kosu... zdej se je moj navadil, da mu da zjutraj jest (pa men ga da v posteljo), preden gre v službo, ko se pa mali naje, ga dam pa nazaj v njegovo posteljo.

pa danes sem mu kahlco kupla (verjemte, ni še prezgodi), ker mi drugače ni hotel kakat, kot pa da sem mu dala noge gor (tak kot pri porodu ženskam ...sej vete, no user posted image ) al pa da sem ga dala na wc, danes sma pa s kahlco poskusla...pa je bila "umazana" (čeprav še ne ve, kaj se dogaja tam dol, se takle vseen majn matra, kot pa leže)

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 15:22:25   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

Tudi mi smo dobili oba paketa s testerčki. Poznavalke dudic, a je Hippova dudica za čaj? A če ji želim dati kaj bolj gostega, moram pa nov cucelj dokupit?

Srečanja v ZOOju bi se tud medve udeležie, dodajam pa še nov predlog: pohod na Rožnik. Tako lahko združimo prijetno s koristnim. Da ne bomo samo jamrale kolk so nam še prednosečniške hlače ozke...

Sonchek, hvala za PR. Ja, mi važiči mamo že dolgo dva zobka. Kakšen voziček si pa pol naročila? Sej lahk, da si napisala pa sem spregledala. Jaz Majo doma umivam samo z vodo (tako sem se navadila), robčke pa uporabljam za izlete, ko voda ni dostopna.


Mi smo tudi danes dobili Hipp-ov paket, pa ni bilo nobene dudice zraven, al flaške, al kar koli že imate, mi smo dobil en krožniček, pa dve žlički..pa še kr nekaj stvari...

Moj voziček je baje že prišel je pri kolegici v lj, ki mi ga je naročila...ker jaz pa nemščina sta dva velika tujca..
Aja naročili smo pa tega (se mi zdi da v petek oz. soboto pa je že tle)...Hvala Tinaajauser posted image user posted image user posted image

user posted image

Kredit..ja mi smo ga tudi najbolj ugodno dobili pri hippotu...

no grem

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 16:46:49   
sonchek
še malo pa bi nas najdla na drugi strani...
a se vse potepate?...

Naša pa spi...jaz pa...user posted image user posted image user posted image ... vedrim...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 17:53:36   
rozika12
Hojla.
 
Na Rožnik ZAuser posted image user posted image user posted image . Gor so dobri flancatiuser posted image user posted image user posted image
 
Umivanje: pod pipo, po kakanju.
 
Danes je bla patronažna na obisku - uvajanje GH. Ja, ja, ja. Novo tisočletje, nova dognanjauser posted image . Se bom potrudla.
 
Barika, tole s kahlico, jojojojojoj, pa ve ste neuničljive. Kaj se boste še spomnile, ho ho ho ho ho.
 
 
 
 

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 18:57:00   
zirafa76
pozdrav se od nas na hitro...user posted image

Izabela je danes bila spet pri zdravniku,upam,da bo tokrat rezultat krvi boljsi,ker se mi res smili z temi tabletami,so povedali,da ce ne bo boljse lahko ima kaksen virus..upam,da ne....user posted image
Je imela pa Izabela prvo ljubezen na prvi pogled!!!!user posted image Je bil tam en ocka z fantkom in Izabela zacne stegovat roke k njemu,pa je mali stegnil rokico in jo zagrabil za roko in sta se drzala in grabila..Sta bila ful hecna,pa vsi ti glasovi,kot da se pogovarjata..Cela ambulanta se je smejala..user posted image hja, hiter je zacela,to sigurno nima po mamiciuser posted image

No,pa se mal o vasih debatah...ampak sem sledila zadnjih 10 straniuser posted image

Soncek...jaz uporabljam samo robcke,razen ob bombi..beri sranje,ko jo odnesem pod tus...Imam pa odlicno kremo za ritko,od Bubchen z tisto rumeno rozo,ki se ji rece Calundola,ampak se zdajle ne spomnim po slovenskouser posted image aha...ognjic....Zakon krema....

Velika Britanija....jaz sem imela enake tezave,ker sem bila vecinoma sama okrog in je Izabela bila navajena samo mene in atija in je tako kricala,ko je prisla kam na obisk....Odkar sem zacela hodit ven na igrisce in vidi se druge otroke in posledicno mamice, teh problemov nimam vec,tako da pogumno ven in bo dobro...user posted image

Oranza...pridem v Lj in sicer po prvomajskih,ker imam tam ful dobro prihjateljico in grem k njej na obisk,tako da ce se boste dobile v ZOO po praznikih,bi se mogoce mi prisli....user posted image

Laubica..kateri vozicek si narocila???

Barika...ves,imam prijateljico,ki ima tako hude migrene,da ko jih ima,mora v klinicni v LJ.Se je zacelo pocasi,pa je vedno imela tako hude,da niti delat ni mogla.Pa so jo poslal na cel kup raziskav,pa nic.In po enem letu ,ko je vztrajala,tudi odsla do nekih specializiranih zdravnikov in ne vem kaj se vse,so ji odkrili vzrok.Sicer ti sedajle ne znam povedat,ampak bi ji lahko ogrozilo zivljenje.Bila je se pravi cas.Sedaj jemlje tablete in je boljse,tudi migrene so se zmanjsale in naceloma ne jemlje tako tablet,kot nekoc.In bo lahko popolnoma prenehala.Zato ti svetujem,ce je res tako hudo,vztrajaj in pojdi na dodatne preglede.....Pa srecnouser posted image

Ajtak..vidim,da sem pozabla vpisat se nekaj....rojena..07.09.76, pa Izabela...6m...8,1kg......72cm

Pa hvala za info o hipp-u...tud jaz bom poslalauser posted image

nic,zaenkrat vse,grem tecko dat spat..

papa





_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 19:06:51   
zirafa76
se nekaj...user posted image

Rozika12..kaj ti je rekla..me zanima,ker so tako razlicniuser posted image

Stanovanje...hvalabogu imava svojega,enega starejsega,ki je renoviran in enega manjsega,novega za investicijo..Na zalost bova mogla oba prodat,da kupiva vecjega,ker so cene nore tukaj,ter da ostane se nekaj malega za investicijo v kak sklad..Sem pa srecna,ker ni nobene tasce ali sorodnika,tako mojih okol,ker vedno ko se srecamo ima kdo kak nasvet.....user posted image o vzgoji,tako da se imamo najrajse,ko se vidimo obcasno...ampak ne me narobe razumet,se imamo radi in Izabela je zvezda druzin,ampak vseeno...

Sem pa na moji kozi izkusila najemnisko zivljenje ,kar 8 let pred tem in vem,kako hudo je,ko ti ne dajo kredita,vcasih tudi, ce placujes visoko najemnino in ce tvoj dohodek komaj pokrije se ostalo....Jaz sem sebe komaj zivela takrat solidno,kako bi bilo sedaj,nimam pojma..Midva imava samo normalnih stroskov 1000 eur,tako da....tu zajema visoke stroske,zavarovanja,kredit za avto,hrana,vedno nekaj za Izabelo-pravkar kupujeva prenosno posteljico itd...se nabere,pa se nikoli ni dovolj....samo za primerjavo...za stanovanje 3 sobno,okrog 80-90 kvadratov bova morala odsteti okrog 350 000 eur...user posted image user posted image ampak,pravim..VSA CAST VSEM V NAJEMNISKIH STANOVANJIH..je hudo....

papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 19:27:18   
Tanayya29
.VSA CAST VSEM V NAJEMNISKIH STANOVANJIH..je hudo....


hvala za sočustvovanje,je res kr hudo,sploh ker v bistvu mečeš denar skozi okno...
Mami mi je predlagala,naj rečem svoji lastnici stanovanja,če mi lahko proda stanovanje,jaz pa ji naprej plačujem po obrokihuser posted image user posted image user posted image user posted image .Sm rekla mami ti si facauser posted image user posted image user posted image ,ko bi le blo tako lahko...Ona je pa še res mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image ....
Enkrat bo že bolje,ane?

Scuba, nicolina....pogrešamo vas,kje ste...pa mamathea...?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 19:33:57   
zirafa76
Tannaya..a ves,da je to mozno..jaz sem enkrat to moznost dobila na obali takrat,ampak potem sem sla v ZDA...Odvisno od lastnice...zakaj pa ne probas vprasat..saj beseda ni konj,a ne...
Jaz bi ti dala....user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 19:42:25   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Tannaya..a ves,da je to mozno..jaz sem enkrat to moznost dobila na obali takrat,ampak potem sem sla v ZDA...Odvisno od lastnice...zakaj pa ne probas vprasat..saj beseda ni konj,a ne...
Jaz bi ti dala....user posted image


to bi blo fino ja,ampak ne verjamem....
UUU lepo od tebe žirafauser posted image user posted image user posted image user posted image ,hvala!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 19:58:44   
kanarka
Ku ku še od mene. Vam morem povedat, da sem vam po dolgem času že včeraj vse žive litanije napisala, pa je bilo potem na koncu ERROR user posted image  in sem od silne žalosti zaprla računalnik in šla spat.

Skratka da se ponovim...včeraj sem vam zaupala, kje sem se "potepala" vse te dni. Moje neuradne porodniške je konecuser posted image . Ampak vedno obstaja dobra plat vsega tega. Z mojim dragim sva lani vzela v najem (ne bi o cenah tukaj) lokal na fenomenalni lokaciji (pogled na morje, sončni zahod, peščeno plažo, marino...) in se odločila, da odpreva majhno kavarnico, ki bo tako lepa, da bodo vsi dol posedeli. No in sedaj sva jo nekako odprla (še vedno čakava robo in se pogajava s podjetji) in vas vabim na kavico (a ne, Sonchek). V bistvu bomo tukaj imeli jadralni klub za otroke, organizirali regate in se imeli luštno.
Midva sicer nisva iz tega foha, ampak ker je bila lokacija tako mamljiva, sva rekla...zakaj pa ne bi poiskusila. Naj vam povem, da ima lokalček na vsakem WCju televizor, kjer se bo na ženskem predvajal fuzbal, na moškem pa fashion TVuser posted image .
Slikce sem vam pripela v album z geslom La Proa (pazite velike in male črke -VB sem mislila tudi na tebe s šumniki user posted image ), kar pomeni Premc - torej sprednji del barke.
Morem pa mojga pohvalit, ker so prišli arhitekti in izjavili, da je to eden najlepših lokalov na otoku in da ne morejo verjet, da ga je sam izrisal in izdelal. Res pa je, da ga 4 mesece praktični ni bilo, ker je dal svojo dušo in telo sem noter. Je tak, da ima rad izzive in si je zadal, da bo naredil najlepši lokal na otoku. Pa še uspelo mu je...samo kaj, ko se folk skor ne upa usest, ker je tako lepo in samo tipajouser posted image  stole pa sedežne. No, sej namen je bil, da je to narejeno bolj za biznis people in ne tolk za tipajoče turiste.
Poklicala sem tudi svojo mamo na pomoč, da počuva Sarico samo toliko, da vzpostavimo sistem. Sam ubibože, ko noben od naju ni gostinc. Ah bo že. Sva se pa odločila, da bova kot delovno silo verjetno najela absolvente študente španščine v Slo. Morem na filo faks nekako pisat in prit do osebe, ki mi bo to lahko izvedla. Tukaj bodo lahko 1 leto delali in uživali. Po mojem se jih veliko ne bo vrnilo.

Oranža, sem prebrala ZS, sam še nisem uspela odpisati.
Migrene,...glih včeraj sem imela eno tistih hujših...z bruhanjem in tresenjem. Pojavi se mi 1x letno. Ampak je pa takoooo hudo.

Najemnine joj tukaj plačujemo sedaj 600 EUR za enosobno in se moremo nujno preseliti, ker je premajhno. Bodo pa cene v naslednjih 5 letih malo padle (zaradi krize) in čakamo na priliko, da kaj tudi kupimo, ko bo seveda TRR to dopuščal.

Morem še mal za nazaj prebrat, da bom mal na tekočem. Res pa je, da bom teh 14 dni bolj ne-prisotna.
Šibam dalje. Pa pa

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 20:14:39   
zirafa76
joj,Kanarka..midva z mojim celo zivljenje delava v turizmu in gostinstvu.....user posted image user posted image Lahko prideva pomagat...

A mi lahko zaupas,koliko je najemnina trenutno...lahko tudi ZS..midva iscema neko poslovno moznost,tudi ce to pomeni selitev kam drugam

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 20:37:39   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka
in vas vabim na kavico (a ne, Sonchek). 

Kaj pa veš..mogoče te pa presenetimo user posted image  

La Proa- hudoooooooooooooooo..sem čist brez besed ostala...če maš še kakšno slikco od zunaj pripni, da ga ne zgrešimo user posted image
Res sta si to fajn zrihtala...svaka čast..
Sej če je volja, bo tudi posel hitro zlaufal...itak...držite se in srečno vam želim...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 20:39:22   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
,tako da ce se boste dobile v ZOO po praznikih,bi se mogoce mi prisli....user posted image

Ti kr povej kdaj bi lahko..se bomo probale seveda tebi prilagodit..sej si le od daleč..hihiiiiiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 20:48:25   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
A ve svojim malčkom e vedno perete ritko s vodo, al e z unimi čistilnimi robčki?


Robčki zdoma, doma pa voda in TOTO krpice. Če jih še katera uporablja, so najcenejše v Leclercu, malenkost pod 1,40 evra.

Ajtak user posted image , ful so mi všeč ikonice z zobki v seznamu. Mimogrede, mislim, da imaš Levčico in Matica malo prepozno vnešena (datumsko gledano).

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Ej punce na pomoc!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj naj naredim.................Dude noce sprejeti pa jih imam en mali zaklad domauser posted image user posted image user posted image ................palcek je pa zakonuser posted image user posted image user posted image ...eni pravjo da bo nehal sam od sebe, sam kaj pa e ne user posted image user posted image


Hmm, ali si že probala na dudko dati kakšno kapljico vetrovnih ali drugih sladkih kapljic?

VB, kot so ti že druge povedale, polagoma jo privajaj na druge ljudi, ko se bo privadila bo gotovo nehala jokati. Morda jo lahko takrat zamotiš s kakšno igračo...

IZVIRNO SPOROČILO: barika
pa danes sem mu kahlco kupla (verjemte, ni še prezgodi)


Barika, pa saj ti bo Martin še shodil čez mesec ali dva, če bosta tako hitela user posted image

Kanarka, kakšen super lokal. Če bi bila ledig in frej, bi razmislila o tem, da bi še 1x šla na faks, tokrat španščino.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 20:59:31   
sonchek
Evo tako naša uživa v svojem novem vozičku user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:14:49   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
,tako da ce se boste dobile v ZOO po praznikih,bi se mogoce mi prisli....user posted image

Ti kr povej kdaj bi lahko..se bomo probale seveda tebi prilagodit..sej si le od daleč..hihiiiiiuser posted image user posted image user posted image


Super se bomo prilagodile, da te srečamo, seveda sonchek tudi midve se morava enkrat srečat da te povabim na kavo. Kadar bo katera v supernovi na rudniku naj se kar javi na rr-ju pridrvim. user posted image user posted image user posted image

Hvala Nana Liza za kavo in seveda Tevžu čestitke. user posted image
 
Ninočka sam tolk se mi javi če si dobila zs.
 
 

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:21:15   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz pa nimam nobenega "brezzobega" smajlijauser posted image


pa sej to so smajliji z zobom, a mate ze kak zob?

Kanarka lokal je pa full fensi-šmensi user posted image

Zdej grem pa seznam uredit user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:24:11   
potepinka
Čer
No po dolgem času da se javim ampak ni časa za RR
Mark je v obdobju ko se mamica ne sme premaknat nikamor stran od njega,se ful joka.Pa saj bo minilo,zvečer sem pa tako crkjena da padem v posteljo.Jutri imava posvetovalnico in 2 cepljenje.
Za nazaj nisem nič brala,vidim da me čaka veliko dela user posted image
gruška-dobila katalog,hvala za kuli in ti javim ko ga pregledam še ni bilo časa
vsi ki ste praznovali čestitke
no zdaj pa grem brat

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:29:13   
ajtak




NAŠI SONČKI

01.10.2007
MURENČEK rd. 28.11.81
Staš
01.10.07- 2040 g 44 cm
1m 1t.- 3350 g 51 cm
3.m 1t.- 5200 g 59 cm
5.m.- 6300 g 65 cm

7.10.2007
MAMUŠKA rd. 18.08.71
Dominik
07.10.07 2670 g 50 cm
6.t.- 4100 g 57 cm
3.m- 5715 g 62 cm
5.m.- 6700 g 65 cm

16.10.2007
ZIRAFA76     rd:07.09.76
Izabela
16.10.07- 2450 g 47 cm
1.m.- 3800 g 50 cm
2.m.- 4470 g 55 cm
3.m.- 5080 g 59 cm
4.m.- 6080 g 64 cm
5.m.- 6990 g 67 cm
6.m.- 8100 g 72 cm

24.10.2007
LAUBICA rd. 20.01.72
Timon
Rojstvo- 3640 g 52.5 cm
1.m.- 4725 g 55 cm
2.m.- 5770 g 57 cm
3.m.- 7040 g 63.5 cm
4.m.- 7700 g 64.5 cm
5.M.- 8170 g 66 cm

27.10.2007
SLIVA10 rd. 25.11.75
Anže
27.10.07- 2910 g 50 cm
1m.- 4820 g 52 cm
3m.- 7250 g 60 cm
4.5m.- 8540 g 63 cm
5m.- 8890 g 65 cm

28.10.2007
MARTITA rd. 20.9.78
Maja         user posted image user posted image
Rojstvo- 3530 g 53 cm
1.m.- 3920 g 54,5 cm
2.m.- 4810 g 58 cm
3.m.- 5430 g 60,5 cm
4.m.- 6100 g 64 cm

30.10.2007
GRUŠKA rd. 06.09.75
Taja
30.10.07- 3570 g 50 cm
1.m.- 4510 g 53,5cm
2.m.- 5510 g 56,5cm
3.m.- 5820 g 59,5cm
4,5.m.- 6130 g 62 cm

SONI rd. 25.8.1976
Lan            user posted image user posted image
30.10.07- 2650 g 47 cm
1.m.- 3800 g
2.m.- 5270 g
3.m.- 6500 g 61,5 cm
4.m(26.2.)- 7130 g 62 cm
4,5.m.- 7400 g 64 cm
6.m.- 6700g 65 cm

Patricija         user posted image user posted image
30.10.07- 2350 g 47 cm
1.m.- 3165 g
2,m.- 4120 g
3,m.- 5450 g 59,5 cm
4,m.- 5900 g 60 cm
4,5.m.- 6150 g 62 cm
6.m.- 8100 g 68 cm

ANIT28
Urban
30.10.07 3390 g 51 cm
2.m.- 5370 g 60 cm
3.m.- 6350 g 63 cm
4,5. m.- 7150 g 65,5 cm

1.11.2007
JOOLY rd. 20.04.1978
Kim
01.11.07 2690 g 48 cm
1.m.- 3700 g 52 cm
3.m.- 5450 g 62 cm
4,5.m.- 6250 g 63 cm

5.11.2007
MMAJAA rd. 17.10.78
Žan Luka
5.11.07- 3430 g 51 cm
1.m.- 4490 g 54 cm
2.m.- 5530 g 58 cm
3.m.- 6280 g 60 cm
4.m.- 6780 g 64,5 cm

6.11.2007
TANAYYA29 rd. 30.12.78
Taj Tristan
06.11.07- 3130 g 49 cm
1.m.- 4160 g 54,5 cm
2.m.- 5260 g 58 cm
3.m.- 5650 g 61,5 cm
4.m.- 6280 g 63,5 cm
4,5m.- 6550 g 65 cm

MOJVAL rd.30.06.75
Neža
06.11.07- 3580 g 53 cm
1.m.- 4630 g 57 cm
2.m.- 5100 g 60 cm
3.5 m.- 5620 g 62 cm
4.5 m.- 5920 g 64 cm

8.11.2007
TINTIN rd. 22.07.80
Vasja
8.11.07 4200 g 54 cm
6 t.- 5270 g 59 cm
3 m.- 6780 g 66 cm
4m.- 7700 g cca.69 cmD
4,5m.- 7300 g 69,5 cm

PAVLYNA
Larisa
8.11.07- 3280 g 52cm
1. m.- 3930 g 54cm
2.m.- 4910 g 58cm
3.m.- 6110 g 62cm
4.m.- 6630 g 64cm

9.11.2007
KESI
Tian
9.11.07- 2900 g 52 cm
1.m.- 4000 g 53 cm
2.m.- 5770 g 56 cm
3.m.- 7400 g 61 cm
4.m.- 8140 g 65 cm

10.11.2007
POTEPINKA rd. 29.9.74
Mark
10.11.07 -3140 g 50 cm
1.m.- 4510 g 57 cm
2.m.- 5600 g 58 cm
3.m.- 7150 g 66 cm

11.11.2007
KIMI6 rd. 19.08.78
Enej
11.11.07 3250 g 52 cm
1.m.- 5350 g 52 cm
3.m.- 5300 g 57 cm

14.11.2007
LEVČICA  rd.  24.7.72
Matic
14.11.07- 3440 g    52 cm
1.m.- 4370 g 54 cm
3.m.- 6630 g 61 cm
4.m.- 7320 g 64,5 cm

16.11.2007
MANCA rd. 05.02.1982
Maja
16.11.07- 3590 g 54 cm
5 t.- 5115 g 56 cm
2.m.8d.- 6270 g 60 cm
3.m.12d.- 7140 g 65 cm
4.m.3,5t.- 8140 g 67,5 cm

KANARKA
Sara
16.11.07- 2705 g 47 cm
1. m.- 3400 g 53 cm
2. m.- 4975 g 56 cm
4. m.- 6700 g 63 cm

MARINCI rd. 30.10.81
Jan
16.11.07- 3110 g 49 cm
1. m.- 4580 g 54,5 cm
2. m.- 6030 g 59 cm
3. m.- 6850 g 62,5 cm
4,5m.- 7800 g 65 cm

17.11.2007
AJTAK rd. 22.03.83
Tjaš
17.11.07- 4280 g 55 cm
1,5m.- 5900 g 59 cm
3.m.- 7650 g 65,5 cm
4.m.- 8300 g ?
5.m.- 9000 g ?

MAMA11 rd. 24.6.75
Tamara              user posted image
17.11.07- 3870 g 55 cm
3.t.- 4200 g 55 cm
2.5m.- 5025 g 59 cm
4.m.- 6190 g 63 cm
5.m.-  7155 g 65 cm

20.11.2007
BARIKA 24.10.84
Martin
20.11.07- 3905 g 51 cm
1.m.- 5290 g 58,5 cm
2.m.- 6730 g 61,5 cm
3.m.- 8100 g 66 cm

22.11.2007
NANA LIZA rd. 26.5.76
Tevž
22.11.07- 2940 g 50 cm
1.m.- 4965 g 56 cm
2.m.- 6220 g 58,5 cm
3,5.m.- 7330 g 62 cm
4.m. - 7535 g 64 cm

23.11.2007
NARAŠČAJ rd. 26.5.80
Taja
23.11.07 3670 g 51cm
6.1.07 3830 g 57,5 cm
2.m.- 5500 g 60 cm D
3.m.- 6000 g 62 cm D
3.3.07 6250 g 62,5 cm
4.m.- 6700 g 65 cmD

24.11.2007
ROZIKA12
Neža
24.11.07- 3480 g 53 cm
1.m.- 4200 g 53'5 cm
2.m.- 4900 g 56 cm
3.m.- 5470 g 59 cm
4.m.- 5740 g 62 cm
4.m.1t.- 6060 g 62'5 cm


26.11.2007
DEBELUKA rd. 25.09.76
Erna
26.11.07- 3810 g 54 cm
1,5.m.- 5350 g 56 cm
2,5.m.- 7200 g 61,5 cm

SONCHEK rd. 01.10.77
Neli
26.11.07 3070 g 50 cm
1,5 m.- 3920 g 54,3 cm
2.m.- 4535 g 57 cm
3.m.- 5250 g 59,5 cm
4,5m.-6000g 63,5 cm

28.11.2007
NICOLINA rd. 14.01.76
Tin
Rojstvo- 3250g 53 cm
1.m.-     4650g 56 cm
2.m.-     5650g 61 cm
3.m.-     6300g 63 cm
4.m.-     7300g 68,5 cm

SCUBADIVER rd. 4.9.75
Lana
28.11.07- 3350 g 51 cm
1.m.- 4980 g 55 cm
2.m.- 6660 g 58 cm
3.m.- 7840 g 61 cm
4,5.m.- 8720 g 66 cm

VELIKA BRITANIJA
Tianna
28.11.07- 4280 g cca 55cm
1.m.- 5100 g 58 cm
2.m.- 5560 g 61 cm
3.m.- 5750 g 63 cm
4.m.- 5850 g 66 cm

1.12.2007
BRINAS rd. 21.02.71
Tina
01.12.07- 3950 g 54 cm
1.m.- 4800 g 57 cm
2.m.- 5180 g 59 cm
3.m.- 5700 g 61 cm

3.12.2007
DAJICA rd. 09.07.78
Kaja
03.12.07- 3210 g 51 cm
1.m.- 4125 g 56 cm
3.m.- 5290 g 61.5 cm
4.m.- 5780 g 63 cm

8.12.2007
ORANŽA rd. 11.03.76
Timon
08.12.07-3720 g 52 cm
1.m.- 4815 g 57 cm
3.m.- 6020 g 61,5 cm
4.5.m.- 6690g ?







< Sporočilo je popravil ajtak -- 23.4.2008 21:30:26 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:35:49   
scubadiver
Ojla,

Najprej da ne pozabim. Mamathea mi je poslala SMS da ni našla naše teme in da preko mene vse lepo pozdravlja in vam sporoča da vas pogreša in da vas ima rada. Tijan je bil prehlajen in je kašljal, drugače pa so ok.

Mi smo bli danes spet na sodišču. Zdej so vse priče zaslišane, tko da je dokazni postopek končan in moramo počakat na razsodbo, ki jo dobimo pisno v roku 30 dni. Mi smo kar zadovoljni s vsemi pričami, kako pa bo razsodila sodnica pa bomo videli. Upam, da v našo korist.

Ves preostali čas pa preživim s sestrično, ki je tukaj še do nedelje in zato malo manj časa posvečam RR-ju. Se boste vsaj mal spočile od mene, pa še klepetulje Gruške vidim da nekaj dni ne bo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:35:59   
sonchek
Kje pa ste danes vse...
Zgleda da bom šla tudi jaz spat...user posted image user posted image user posted image

Aja Gruške ni, pa je zatišje..user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:37:36   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Mi smo bli danes spet na sodišču. Zdej so vse priče zaslišane, tko da je dokazni postopek končan in moramo počakat na razsodbo, ki jo dobimo pisno v roku 30 dni. Mi smo kar zadovoljni s vsemi pričami, kako pa bo razsodila sodnica pa bomo videli. Upam, da v našo korist.

Ja držimo pesti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:41:21   
nicolina
Dober večer,
evo mene nazaj user posted image . Me je par dni internet zafrkaval in sem mogla bit brez vas, sem vas ful pogrešala user posted image user posted image user posted image . Vidim, da ste tud ve mene; gruška, Debeluška, Tanayya user posted image user posted image .
No, pol pa še vidim, da ste se včeraj dobile v Supernovi, jaz sem bla tud tam, samo okoli 13h, ve ste najbrž že šle takrat. Končno, ko bi lahko spoznala saj nekatere od vas, pa Tin in Taja bi se spoznala, me pa računalnik zafrkava. user posted image
Prav jezna sem. user posted image  Ma, sej bo še prilike, dejmo se res zment za po praznikih, ker gremo mi drug teden na morje, joj komaj čakam. user posted image

Mal sem prebrala za nazaj, sem bolj preletela, tako da mi ne zamerit, če ne bom kateri odgovorila user posted image
Sem pa ful vesela, da se tle gor zopet čveka o vsemu user posted image user posted image   in se popolnoma strinjam, kar je pomembno, se označi z rdečo user posted image .

Jaz sem od začetka uporabljala toto krpice in vodo, potem sem pa začela robčke.
VB, tako kot so ti že ostale napisale, naj bo čimveč med ljudmi in se bo sigurno navadla. user posted image  Jaz sem tud pri Tinu opazla, več je okrog njega ljudi, boljše volje je, še on zraven skos čeblja. user posted image user posted image  Smo bli včeraj pr enih prijatlih v LJ in imajo 2 meseca starejšo punčko od našega, sta bla tolk dobra, skos sta se neki pogovarjala, pa prijemala ( Taja, ne bit ljubosumna, to je samo prjatelca user posted image ), sem jih slikala, bom dala kako slikco gor.

Ajtak user posted image user posted image  za seznam, si ful pridna.
 
Oranža, glede dudice ti ne znam svetovat, naš jo je takoj zagrabil, morda bi res poskusla s kakšnimi sladkimi kapljicami, tako kot je rekla mama11.
 
Sonchek, voziček je zeloooo lep, pa Neli tud. Upam, da bosta rešli s tistim lišajčkom na ličku.user posted image

Barika, tale tvoj Martin je ekstra napreden otrok. user posted image user posted image  Po moje bo res hodil že čez dva meseca.

Kanarka, vauuuu kakšen lokal. želim vama vso srečo, da vama bo res dobro laufalo. user posted image user posted image user posted image

No za zdej tolk, pridem pol nazaj. Upam,da bo danes mirna noč, ker je bla dva dni katasrofa user posted image user posted image  

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:43:28   
Tanayya29
Gruška mi je pravkar poslala SMS....Prav,da bo nekaj dni odklopljena.

Scuba tebe pa jaz tudi pogrešam,ker se tko malo javljaš...držim pesti za sodišče,in lepo se mej s sestrično....
Sonchek no pa midve itak cel dan prtiskava po tipkovnici....
ajtak  pa tko lepo ureja seznam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.