|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:44:12   
Tanayya29
Nicolina..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:45:18   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Najprej da ne pozabim. Mamathea mi je poslala SMS da ni našla naše teme in da preko mene vse lepo pozdravlja in vam sporoča da vas pogreša in da vas ima rada. Tijan je bil prehlajen in je kašljal, drugače pa so ok.
Samo da so dobro, se res ni že dolgo oglasila.

Mi smo bli danes spet na sodišču. Zdej so vse priče zaslišane, tko da je dokazni postopek končan in moramo počakat na razsodbo, ki jo dobimo pisno v roku 30 dni. Mi smo kar zadovoljni s vsemi pričami, kako pa bo razsodila sodnica pa bomo videli. Upam, da v našo korist.
Držim pesti. user posted image user posted image


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:48:03   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Sonchek no pa midve itak cel dan prtiskava po tipkovnici....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:48:46   
Tanayya29
Kanarka ma res mate lepouser posted image user posted image user posted image ,super!!!!!
Barika fino za spanjeuser posted image user posted image user posted image

Oranža hmm glede dude,daj poskusi res kakšne kapljice gor dat,jaz sem ga tako navadla,ampak že dollgo nazaj....

Joj,kam beži čas!

Potepinka tudi Taj je v takem obdobju,ko pišem na comp kr zraven sedi.
Sicer mu je pa moj snel dol Fifi in Cvetličnike in mu kar strele švigajo,ko zagleda,ko robot postane,in se smeji .ne znam ga opisat....full je smešn...pa rad gleda Fifitauser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 21:54:36   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Sonchek no pa midve itak cel dan prtiskava po tipkovnici....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vsaj nekdo... user posted image user posted image user posted image

Se pa strinjam Tanayya s tabo res čas beži.
Sem včeraj vidla  fantka starega 1 mesec, pa se mi je zdel tolk majhen. Ne morem verjet, da kar pozabi, da so bli tolk majhni.

Tud Tin je kar zraven mene, če ga pa držim na rokah, pa tolče po tikovnici user posted image user posted image . Dgač je pa naš zdej v fazi kričanja in pljuvanja. user posted image user posted image  Ko začne, ne zna nehat, men je tolk smešen...user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:00:34   
sonchek
Martita, a si poklicala patronažno????

zdej grem pa spat...
nočkooooooooooo
se beremo jutri

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:13:14   
Tanayya29
Jaz tudi grem spat!
Vas pozdravlja Gruška!!!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:14:03   
zirafa76
Sonchek in ostale...Hvala,ne morem verjet, da bi se prilagodile meni,ce pridemuser posted image user posted image Ja,takole je..od 4-9 smo v Portorozu in potem ostanem doma nekaj casa,tako da kadarkoli se zmenite,pridem se jaz z mojo malo zirafo in verjetno se kolegico,ki je Januarka,ce lahko in je z LJ....

Tale tvoja Neli je pa prava frajerka v vozicku..se ji vidi,da uziva...
Je moj zadnjic rekel,da bi za en dan bil Izabela..cel dan bi jedel,se vozil okrog,spal,ter jaz bi ga cel dan pedenala..skratka uzivaluser posted image

Se morem navadit na pravila...user posted image rdeca

Kanarka..hvala se enkrat,lokal je pa mega,sem ti pozabla povedat..mal me spominja na prestizne celebrity lokale v ZDA in sigurno mu uspeh ne izostane....user posted image se pa vidi,da je ogromno truda vlozenegauser posted image

nic,grem se mal pred tv..


papa..nocko

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:18:10   
zirafa76

sem pozabla....

link od objekta,kjer bo poroka,ce katero zanima....

http://www.bonbon.sk/bonbonba/index.php?language=slovak


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:21:54   
DEBELUŠKA30
Jest tud Erno vedno kadar kaka obrišem z robčkom, potem pa še z vodo + toto krpica!!

Nicolina, ja pa smo te res pogrešal user posted image , a si bla odklopljena user posted image user posted image user posted image , veš Tinova tašča je pa zdaj odklopljena user posted image user posted image user posted image ! Matr sta za "skp" user posted image user posted image !

Meni pa je sinoči tud cel program dol vrgl, tko da sem pol sam dol zaprla, pa šla spat......

Kje pravite, da je najugodneje vzeti kredit HYIPO user posted image , sam mislim, da sta dva Hypota, kateri je pol ta pravi???

No pa lahko noč:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:36:06   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Nicolina, ja pa smo te res pogrešal user posted image , a si bla odklopljena user posted image user posted image user posted image , veš Tinova tašča je pa zdaj odklopljena user posted image user posted image user posted image ! Matr sta za "skp" user posted image user posted image !



Sem vedla, da boš že kaj našla, da boš naju mal zafrkavala...   user posted image user posted image user posted image  Pa ti čist nič ne zamerim user posted image user posted image  , ne moreš verjet, kakšna slučjnost, najprej jaz odklopljena, zdej pa še gruška..

Glede, kredita ti pa jaz ne znam svteovat....user posted image

Grem tud jaz v mižule, ker je bla že budnica in vprašanje, kakšna bo spet noč user posted image  NOČKO!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:40:11   
mamuška
Hoj!

Komaj obljubim, da bom boljgor, spet me kaj dol sname. Zdajle me je bolnica, saj nam je DOminik sredi noči nehal dihat, apneja je žvižgala, štrukelj je nato sicer prišel k sebi, vseeno pa sva bila do danes na opazovanju v bolnici. Po zadnji bolezni se mu je pojavil refluks, hrana se mu je vrnila nazaj gor iz želodca, revež je to vdihnil in zastalo mu je dihanje. Si ne predstavljam, kaj bi bilo, če ne bi imeli apnejeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Naredili so en kup enih testov, med drugim so ugotovili neke čudne zadeve na eni ledvički ter povečano vranicouser posted image user posted image , skrbi me ko hudič, ponoviti morava UZ čez en mesec, drugače pa zdaj spimo pač pokonci (na 30 stopinj9 in to je to. Doma je vse v razsulu, tko da zdaj šibam po delu.

nkol konca ...user posted image user posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:42:22   
barika
Sicer mu je pa moj snel dol Fifi in Cvetličnike in mu kar strele švigajo,ko zagleda,ko robot postane,in se smeji .ne znam ga opisat....full je smešn...pa rad gleda Fifita


tole mi je pa ful znano ja, ima taaaaaaaaaaaaaakeee učke, pa nič ga ne zmoti (čeprav, je to samo 1 risanka na par dni, sam je vseeno fajn za videt)

Dgač je pa naš zdej v fazi kričanja in pljuvanja. user posted image user posted image  Ko začne, ne zna nehat, men je tolk smešen...user posted image
tud tole mi je znano...sam naš da ful jezik ven (še dobr da nima zobovuser posted image ), potem pa slina kr teče od njega

KANARKA..tole je pa ssssuuuuuuuuppperrruser posted image user posted image user posted image

Debelušak, hypo ja...pa sam edn je hypo, možnosti kreditov je pa verjetn več..mal na internet poglej...user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:45:04   
martita
Čeeeeer!

Mi smo se naplavali, Majči že spi, jaz pa tudi komaj gledam. Sem malo plavala "proti toku" in me je prou uničlo.

Sonchek, super vozek, si ga že sprobala na terenu? Mate pa lep parket, podoben kot naš. Mi je takoj padu v oči. user posted image Patronažke nisem klicala....ma se mi ne da. Sem glede GH zvedela že vse na RRju.user posted image Pa ne ljubi se mi prosjačit in razlagat, naj pride po 12h, ker prej spimo.user posted image Bom delala bolj po občutku, tako kot vse do sedaj.

Kanarka, super lokalček. Če nas pot zanese kaj na vaš otoček, pridem ziher na kavico.Bi bla kar fajn zimska destinacija.

Zdej malo raziskujem kaj je to čudo od facebooka. Ugotavljam, da me je tehnika in kar sodi zraven že čist povozlo....user posted image Ben ja, vsak dan se naučimo kaj novega.

Pozdravček!



(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 22:58:20   
rozika12
Žirafa: nič posebnega. Najprej je vprašala, kakšne so noči. Ker je pri nas še vse OK, ni potrebno nič dodajati, sicer pa, naj zvečer dodam rižolino. S svojim mlekom ali pa z aptamilom.
Najprej se dodaja zelenjava, kasneje sadje - sprva kuhano, potem pa surovo naribano.
 
Zaenkrat Neža še ni pokazala želje po GH. Še malo ...
 
Kanarka. Čestitke za biznis. Želim vama vse najboljše. Jaz pa še vedno upam, da pridem na tvoj konc preden se konča porodniška. Če izveš za ugoden najem, mi sporoči, prosim.user posted image
 
Scuba, pogrešanaaaaaaaaaa.
Držim pesti in zagotovo se bo vse dobro izteklouser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mamuška, to je pa bilo pa hudo. Da se je le dobro končalo.
 
Zdaj pa spat.
 
 

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.4.2008 23:09:46   
Oranža
Čer

Mamuška user posted image user posted image user posted image  sam da je vse ok.
Kanarka veliko sreče pri biznisu.user posted image user posted image user posted image
Sonchekuser posted image . Mi smo tud ga dons prestvali v športni deluser posted image user posted image
Glede dude hvala vsem za nasvete ampak sem se odločla da ga ne bom več matrala z dudico(hvala Brina za link), ker tko kritično pa spet ni. Če je ne želi je pač ne želi.
Žirafa ful lep objekt......se bosta pa kr olajšala(kar se evrčkov tiče)user posted image user posted image user posted image user posted image . Noi glavno da bosta zadovoljna, kajne. Ja za srečanje pa se bomo ti prilagodile, ker iz Slovaške do Lj zoo pa res ni ''enfirkeljc'' kilometrov user posted image user posted image user posted image user posted image

Barika pomoje mal prehitevaš(kahlica)....ne kr fejst prehitevaš. Daj času čas....po mojem nič dobrega ne delaš s tem. Pa brez zamere. To je pač samo moje mnenjeuser posted image

Nicolina welcome back user posted image user posted image user posted image A si bla s tanovim v Lj? Važičkauser posted image user posted image user posted image
Scuba sam da zrihtateuser posted image user posted image user posted image


Ful sem pa pozabla......
Grem spat....
NOčko............


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 0:33:40   
Dajica
Hello, da se se jaz malo pofockam, ceprav me nobena ne pogresa.user posted image  user posted image

Pri nas pa ze kar nekaj dni Kaja zvecer noce zaspati. Sej sem ze nekaj pisala o tem... Ali sploh ne zaspi dolgo casa ali pa zaspi in ko jo dam v posteljico, se po parih minutah zbudi in plane v jokuser posted image user posted image user posted image in jo komaj uspem (ali pa moj) potolazit in da zaspi nazaj. Vceraj je zaspala sele okoli 23.ure. Sploh ne vem, kaj je to, karkolli pa ze je, upam, da jo hitro mine. Pa vcasih ko se doji, se non stop priklaplja in odklaplja, se steguje in rine z glavo nazaj, tolk da mi bradavico cist raztegne, jo spusti in potem se spet priklopi, stoka vmes in se jezi, potem pa se odklopi in zacne jokat, pa noce vec jest. Sem mislila, da mogoce ni mleka, pa si stisnem in spricne ven, tko da to ni razlog. Pa se je ze veckrat tko zgodilo. Ne vem, kaj jo muci.user posted image Prvic ko smo imeli pregled, je njen pediater rekel, da ima rahlo povisan misicni tonus in da ne bo posiljal na fiziot., da bo videl, kako bo naslednjic. Smo bili potem ze 2x na pregledu, pa ni nikoli vec omenjal povisanega tonusa. Ampak meni se zdi, da se veckrat steguje (ekstenzija), cist trda je, roke in noge stegnjene, tud glavico...ali pa je to samo takrat, ko ji kaj ni vsec in se jezi, stoka in joka in se od jeze tko steguje... A se vasi otrocki tud tko stegujejouser posted image   Pregled imamo 13.maja, pa bom P vprasala glede tega.

mamuška-pri vas pa res ni in ni konca s tezavami. Drzim pesti za vas, da se uredijo tezave.user posted image
kanarka-super lokalcek user posted image

žirafa-lepa lokacija!user posted image Si si ze izbrala obleko?

Glede kreditiv, jaz sem ga zdej, ko rihtava stanovanje, prvic vzela in komaj cakam, da ga izplacam..sploh nimam dobrega obcutka, ampak drugace pac ni slo. Ce pa zeliva kej ustarit, je pa potreben. Ga bo pa tudi moj vzel.

Z GH midve se nisva zacele, bom pa poklicala patronazno v maju, da mi bo malce razlozila zadevo...sicer tudi tukaj veliko izvem, pa vec ves, vec informacij-->nikoli ni odvec.
Danes sem dobila paket od postarja, manca, tnx!user posted image

Cakam na susilca, da potem zlozim cunje, ker do jutra bodo prevec zmeckane. Bom pa cez dan podremala pa nadoknadila zamujene minutke in urice spanja.

Lahk nocko!!!user posted image






(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 7:40:50   
barika
Jutro!!! user posted image user posted image

joj Mamuška, sam da je vse ok!!!user posted image user posted image user posted image

Oranža, se ti zdi...user posted image , boljš da tak kaka, kot pa da se joče (pa ne joče, joooočeeeuser posted image user posted image user posted image ) ko ne gre nič ven (bil je pa predlog patronažne nej ga dam na wc, sam tam ga držat ni glih fajn)

danes sem pa tak slabo spala... sma se zmojim neki spičla, pa me še zdej pika..najrajš bi ga na šiht poklicala, pa se zdrla nad njimuser posted image user posted image user posted image

se je že slabo začel dan..upam, da ne bo kej hujšgauser posted image  (se bom v vato zavila pa nikamor ven šla)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 7:43:58   
tintin
JUTRO!
Najprej eno dišečo kavico od mene!
Jaz sem včeraj začela z GH (Vasja bo 8.5. star 6 mesecev), no ni nekega hudega navdušenja, saj on dojema žličko kot igračo...pol, ma kaj pol, tričetrt korenja (pojedel je pa mogoče 2 žlički) je bilo na slinčku, ostalo je bolj kot ne ven spluval...Precej še jezik ven tišči, ampak bo že. Še vsak se je navadil.

Tudi pri nas je bila danes bolj tko-tko noč. Se je dvakrat zbudil, ponavadi se samo enkrat. Mislim, da je razlog tudi to, da se ful premika in obrača v posteljici in se zarine tja med rešetke (kljub oblogi), potem je pa problem. Pa v spalki se mi je začel na trebuh obračatuser posted image

Mamuška - user posted image za vas.
Kanarka - super lokal!
Gorenjke in co.:bi se morda dobile v pon. ali torek? Preden uidemo na potep za praznike? Če bo lepo bomo valda zunaj.

Včeraj sva bila z malim zunaj vsega skup 4.5 ure in sem danes čisto kaput.user posted image Valda je vsaj on poln energije!

Toliko na hitro, si grem en kafe naredit (čeprav decaf).

papa!



(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:30:28   
zirafa76
dobro jutro se od nas iz soooncne Bratislave....user posted image user posted image user posted image

Samo na hitro,ker letimo pocasi ven..

Danes se dobim s puncami iz porodnisnice,ki smo skupaj rodile ter dvema,ki smo bile skupaj v sobi ...se veselim....malo babjega cveka,ena je anglezinja..meni lazje

Izabela me drzi za roko,ko pisem,se ji ful dopade,ko roka miga sem in tja....user posted image

Dajica....pri nas je bilo isto in mi je p.povedala,da je cas za gosto hrano,ker ji mleko ne zadostuje vec..ni vazno,ce ga se imas dosti,ampak kaloricno-vsebinsko ni vec tako mocno za njo,ker potrebuje vec,pri 6.m pa itak rabijo dodatek,zaradi zeleza,ker ga ne dobijo vec dovolj,telo potrebuje vec..tako da sem jaz zacela z vecerno kaso in tudi zjutraj jo dobi in ti povem,da na zacetku sicer se se zbudijo,ker je za telo novo,ampak spi pa veliko bolje in tudi jazuser posted image
Ce se pa v trdo drzo postavlja..mogoce ji kaj v tvojem mleku ne pase...user posted image

Drugace pa Izabela vse poje,ni vazno kaj je,zelenjavo ima kar rada,sadje tudi,borovnice ji sploh pasejo,obcasno ji dam vodo,ker caja ne marauser posted image ,sploh sem ugotovila,da ji sladke stvari ne pasejo,ker ta Hipp-ov caj je malo sladek,pa tudi sadje,kot je banana in hruska..ni nekam nora najuser posted image

Oranza...objekt sploh ni drag,ceprav je v centru Bratislave,na drugi strani mesta...za meni bova dala 50 eur po osebi,z 2l vina vkljucenim po osebi,trdi alkohol si lahko prinesemo sami ter pecivo itd.{ moja kolegica se poroci junija in imajo na voljo menu od 50 -90 eur...}mislim,da to nase ni drago glede na to,da je Bratislavauser posted image
Je pa se relativno nov in tam se niso imeli toliko porok,kar je prednost,smo pa ze tam jedli veckrat in je kul,pa tu prireditve imajo razne tam..tako da ne dvomim..

Je pa prostor super,ker sva si midva predstavljaja poroko tako,da bo prvo vecerja,potem pa gril na terasi in zabava..in imajo vse tam,pa se ob jezeru je...na poroki bo namrec samo 10 oseb starejsih,vse ostalo so mladi...poleg tega pa bodo tam spali se vsi gostje,ki pridejo iz SLO in sva res dobila vse v enem,sicer komaj,ampak sva...user posted image

Mamuska user posted image user posted image da bo le na koncu vse vredu


Sem prebrala na RTV-u,da so delali raziskavo,kjer so ugotovili,ce zenska poje veliko kalorij med nosecnostjo,-hamburgerji in podobno-,da bo rodila fantka in nasprotno,ce je zenska na kakrsnikoli dieti ali uziva samo lahko hrano,da bo puncka ..Pa tudi kosmici zjutraj naj bi dali fantka....user posted image potem pomeni,gleda na to,da sem rodila dve puncki,da moram biti prekleto suhcena....user posted image user posted image ko bi le bilo tako......user posted image


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:31:48   
BrinaS
Jutro,

spanje nase pupe se je vrnilo v normalne tire. Vstaja spet pred sedmo.

Sonchek - lep vozek. Koliko evrckov?

Zirafa 76 - user posted image  za dobre rezultate pri Izabeli in lepa lokacija poroke. Kasna pa bo obleka? Pa oglasita se v LJ

Kanarka - izvrsten lokal - da vam cimhitreje zalaufa - za sreco user posted image

Scuba - tudi tebi enga user posted image  za razsodbo in uzivaj s sestricno

Oranza - ni zakaj. Sem prebirala o palckih, ko ga je Tina najdla, vendar ga na sreco vtika v usta enako kot druge prste.

Mamuska - user posted image  res nikoli konca pri vas. A je Dominik potrjen apneas?

Dajica - kdo te ni pogresal? Za spanje nimam pojma. Izgleda pa, da veliko nasih otrok v tej starosti ''strajka'' na razlicne nacine. Pa bo tudi to minilo.
Ekstenzijski vzorec  - Maks je bil poslan v razvojno zaradi zategovanja nazaj in plazenja pri 6m, pa je vse kar sem odnesala od tam, da moramo uporabljati pravilen handling in da je otrok cimvec na tleh, na trdi podlagi in tam razvija svoje misice in spretnosti. RA sva obiskala tocno 2x. Mislim da je potrebno mnogo vec vaje, ce ima premajhen misicni tonus. Tudi Tina mu je v razvoju precej podobna. Pa se ne sekiram vec. Vsekakor pa svoja opazanja povej P na pregledu.

Ninocka - po praznikih kaksen sprehod, ko bodo vse rozice na vrtu zasajene?

Tanayya - matr sem firbcna - a sem spregledala, kaj je s paketom?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:32:28   
ajtak
dobro jutro, hitro en zajtrk od nas ker vidim, da ste kavo ze pile....

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Barika pomoje mal prehitevaš(kahlica)....ne kr fejst prehitevaš. Daj času čas....po mojem nič dobrega ne delaš s tem. Pa brez zamere. To je pač samo moje mnenjeuser posted image



Kaj pa se mu (martinu) lahko zgodi, ce mu bo parkrat pomagala kakat tko da ga bo dala na kahlico?


Mamuška, sej ne morem verjet, da je spet nekaj... prav smilis se mi user posted image , tvoje bebice pa se bolj. Seveda drzimo pesti za vas!!

 Martita se cist strinjam glede patronazne, se mi zdi da smo tule vse zvedle kar se da vedet in se vec user posted image  pa da skor ne more kaj nouga povedat.

Danes je eno leto kar je kolegica rodila user posted image  in so bli vceraj na obisku pa je puncka toook pametna! Res, ze vse pokaze kje ma nos, usta, usesa, noge... pa kje je luc, ura in oponasa uro pa reces keš, keš ona pa s prsti sumi user posted image . Pa nazdravi s flasko pol pije in na koncu nardi tist haaaaa kukr k si bil fulll zejen user posted image . Skratka full je posrecena!

kaj kupiti 4leta stari puncki za roj. dan?? ima pa vse user posted image

< Sporočilo je popravil ajtak -- 24.4.2008 8:33:08 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:38:23   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Oranza...objekt sploh ni drag,ceprav je v centru Bratislave,na drugi strani mesta...za meni bova dala 50 eur po osebi,z 2l vina vkljucenim po osebi,trdi alkohol si lahko prinesemo sami ter pecivo itd.{ moja kolegica se poroci junija in imajo na voljo menu od 50 -90 eur...}mislim,da to nase ni drago glede na to,da je Bratislavauser posted image
Je pa se relativno nov in tam se niso imeli toliko porok,kar je prednost,smo pa ze tam jedli veckrat in je kul,pa tu prireditve imajo razne tam..tako da ne dvomim..

Je pa prostor super,ker sva si midva predstavljaja poroko tako,da bo prvo vecerja,potem pa gril na terasi in zabava..in imajo vse tam,pa se ob jezeru je...na poroki bo namrec samo 10 oseb starejsih,vse ostalo so mladi...poleg tega pa bodo tam spali se vsi gostje,ki pridejo iz SLO in sva res dobila vse v enem,sicer komaj,ampak sva...user posted image

papa


sej mogoce je za Bratislavo to poceni ampak za slo je pa meni 50€ full drag. Midva sva dala 1200€ za vso hrano in pijaco (pecivo in torto smo sabo prinesli)pa sva imela 50 ljudi.

Je pa res sanjska lokacija! Verjetno je kr tezko termin dobit...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:39:48   
BrinaS
Ajtak, prejsnji zajtrk je bil boljsi, al sem imela samo privideuser posted image user posted image user posted image

Darilo za 4.RD - s kaksno knjigo nikoli ne falis. Kaj pa 3d puzzli?- lesene zivali. Sem jih vidla v BC. Kaksne igre za ven?

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 8:40:23   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
Sem prebrala na RTV-u,da so delali raziskavo,kjer so ugotovili,ce zenska poje veliko kalorij med nosecnostjo,-hamburgerji in podobno-,da bo rodila fantka in nasprotno,ce je zenska na kakrsnikoli dieti ali uziva samo lahko hrano,da bo puncka ..Pa tudi kosmici zjutraj naj bi dali fantka....user posted image potem pomeni,gleda na to,da sem rodila dve puncki,da moram biti prekleto suhcena....user posted image user posted image ko bi le bilo tako......user posted image



pismo, zdej pa vse veste s cim sem se basala da smo fantka naredl user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poskok v rasti: Dojenček neprestano joče
S t.i. poskoki v rasti se pri dojenčku pojavijo spremembe v ritmu hranjenja, pogosta prebujanja, spremembe v vedenju - o...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.