|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:05:21   
scubadiver
Oranža točno nekaj takega kot ti je odgovorila že Gruška sem ti hotla jaz napisat. Tudi mene so tile posti takrat kar presenetili.. Glede na to, da nikjer ne piše da moramo samo suhoparno o otrocih čvekat, ampak zdej pa res nekako dvakrat premislim kaj pišem in sem nehala blebetat neumnosti...
Je pa res, da tudi jaz zelo zelo zelo pogrešam tiste čase čvekanja, ko sem se do solz nasmejala. Zdej pa nimam več takega veselja pridet na RR user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:13:34   
Laubica
Punce -res je tukaj taka žalost postalauser posted image user posted image user posted image user posted image pa sem vas vedno z takim veseljem brala-pa saj je tukaj forum-STARŠI ČVEKAMO-torej ne piše da moramo samo o plenicah in mleku čvekatuser posted image sem zelo razočaranauser posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:20:34   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Pa to ni res...moj tamal ima spet vročino. Kr naenkrat, brez drugih znakov (razen tečnobice) je popoldan zakuhal na 38.9. Sem mu dala Calpol. Čudno je, da je tudi men termometer pokazal 38.4 (vse to je v ušesu), pa se nič slabo ne počutim...Ampak je pa tudi vroč. Mogoče zobje? Ker tudi kaka pogosteje.user posted image user posted image


Joj Tintin ful držim pestke za tvojega srčka da bo hitro nehal kuhat. Pa tudi zate da ne zboliš. A na termometer se pa zaneseš? Ker jaz sem digitalnega ušesnega sprobavala in mi je skos narobe kazal. Mi je enkrat pokazal da ima lana 32.4 vročine. To bi bla itak že zdavnaj mrtva...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:39:00   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Pa to ni res...moj tamal ima spet vročino. Kr naenkrat, brez drugih znakov (razen tečnobice) je popoldan zakuhal na 38.9. Sem mu dala Calpol. Čudno je, da je tudi men termometer pokazal 38.4 (vse to je v ušesu), pa se nič slabo ne počutim...Ampak je pa tudi vroč. Mogoče zobje? Ker tudi kaka pogosteje.user posted image user posted image


Tintin, upam, da ne zbolita... drugače pa pri otročku najlažje probaš, če ima vročino, če se s svojim ličkom dotakneš njegovega čela ali pa s svojimi ustnicami njegovega čela ali pa z dlanjo potipaš njegov prsni koš ... če se ti zdi kaj od tega vroče, bi znala bit vročina ... Če imaš navaden toplomer, mu ga daj pod pazudho, primi Vasjo v naročje in hodita po sobi, da bo bolj miren (če slučajno ne pusti imeti toplomerja) ... bo še najbolj točno pokazalo... Držim pesti ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:40:22   
gruška
Aja, še to ... men so pediatri vedno rekli, da otrok nima nikoli vročine zaradi zobkov user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:40:26   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Ravno zaradi zadnjega stavka, ki je podčrtan je smisel citiranja ... da veš kaj kdo komu odgovarja ... drugače se kar izgubiš med odgovori, ker ne veš kaj je sploh vprašanje ... pa nima veze a je to pri resnih vprašanjih ali pri zafrkanciji ... punce, pejte si pogledat avgustovske čveke (imajo že 8. del!!!) ... one tud skoz citirajo, ker drugače, tko kot sem rekla, itak ne veš kaj kdo odgovarja ... saj citate itak prebereš samo zadnjo vrstico, če se pa katera vmes priključi, bo pa vsaj celo debato loh prebrala... ne vem no, me se zdi, da je forum itak javen in da vsaka loh napiše, kakor ji paše, prebere pa tud vsaka tisto, kar jo zanima, ostalo pa preskoči ... popravite me, če se motim user posted image  ...
Mislim, da nas je kar nekaj, ki smo z veseljem čvekale in so nas take izjave mal "presenetile"... sploh pa izjava, da bi mogle odpret novo temo user posted image  ... kot da smo nadležne ...



Zdej pa dost tega...sem prav žalostna, ko je pa tako ratalouser posted image . Dejmo se spet nazaj v stare cajte spravit. Kaj pa če bi npr. za kakšna vprašanja glede otročkov raje spremenili barvo pisave in bi pač bolj padlo v oči in tako vprašanja nebi bila spregledana?
Jaz osebno sem vedno začela brat tam, kjer sem prejšnjič končala. Če pa že katero moti tudi čvekanje o drugih stvareh naj pa pač ne bere vsega

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:41:20   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Aja, še to ... men so pediatri vedno rekli, da otrok nima nikoli vročine zaradi zobkov user posted image


Meni tudi.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:42:18   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Aja, še to ... men so pediatri vedno rekli, da otrok nima nikoli vročine zaradi zobkov user posted image


Tudi jaz sem to slišala.

Drugače je bila pa Maja v nedeljo tudi zelo vroča...sem ji merila vročino in je pokazalo nekaj čez 37 stopinj. Pa sem ugotovila potem, da je krivo to, da je spala na kavču na deki in se je očitno preveč pregrela.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:45:41   
sliva10
Ninočka maš ZS

Sm blond pauser posted image user posted image user posted image  taa dobr zmeraj zamudimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:46:43   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: manca


Zdej pa dost tega...sem prav žalostna, ko je pa tako ratalouser posted image . Dejmo se spet nazaj v stare cajte spravit. Kaj pa če bi npr. za kakšna vprašanja glede otročkov raje spremenili barvo pisave in bi pač bolj padlo v oči in tako vprašanja nebi bila spregledana?
Jaz osebno sem vedno začela brat tam, kjer sem prejšnjič končala. Če pa že katero moti tudi čvekanje o drugih stvareh naj pa pač ne bere vsega



jst to prosim že cel teden user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:47:58   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: manca


Zdej pa dost tega...sem prav žalostna, ko je pa tako ratalouser posted image . Dejmo se spet nazaj v stare cajte spravit. Kaj pa če bi npr. za kakšna vprašanja glede otročkov raje spremenili barvo pisave in bi pač bolj padlo v oči in tako vprašanja nebi bila spregledana?
Jaz osebno sem vedno začela brat tam, kjer sem prejšnjič končala. Če pa že katero moti tudi čvekanje o drugih stvareh naj pa pač ne bere vsega



jst to prosim že cel teden user posted image user posted image user posted image user posted image


Veste kaj ne bomo zdaj jokaluser posted image user posted image  saj že vreme dost jokauser posted image user posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:49:52   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca
Zdej pa dost tega...sem prav žalostna, ko je pa tako ratalouser posted image . Dejmo se spet nazaj v stare cajte spravit. Kaj pa če bi npr. za kakšna vprašanja glede otročkov raje spremenili barvo pisave in bi pač bolj padlo v oči in tako vprašanja nebi bila spregledana?
Jaz osebno sem vedno začela brat tam, kjer sem prejšnjič končala. Če pa že katero moti tudi čvekanje o drugih stvareh naj pa pač ne bere vsega


Saj to smo se že zmenile enkrat, da se vprašanja odebeljijo, obarvajo rdeče, pa še vprašaj lahko zraven napišemo user posted image  Jaz to že prakticiram...
Tannaya tud to obvlada, je enkrat spraševala, zakaj na njenih ikoncah ni narisano, ampak piše odebelji, podčrtaj,... user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:50:05   
manca
Dej Oranža, pa midve začnivauser posted image ...bodo druge potegnile takoj za namauser posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:51:30   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Saj to smo se že zmenile enkrat, da se vprašanja odebeljijo, obarvajo rdeče, pa še vprašaj lahko zraven napišemo user posted image  Jaz to že prakticiram...
Tannaya tud to obvlada, je enkrat spraševala, zakaj na njenih ikoncah ni narisano, ampak piše odebelji, podčrtaj,... user posted image user posted image



Torej je potem jasno: vprašanja se odebelijo ter pobarvajo rdeče pa pikauser posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:53:13   
manca


IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Gorenjke in ostale OSREDNJESLOVENKE in valda tud ostale(sorry za velke črke, mam malega v rokah): bi se kej dobile v Kr na čveku v Qlandii? Mi smo spet zdravi, jaz pa željna čveka.


Tudi midve z Majo sva za srečanje, samo naj ne bo med 1.5. in 4.5.




(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:53:14   
tintin
Se strinjam z Manco...kaj če bi "vprašanja in resne teme obarvale z npr. modrimi črkami...
Berem po netu, da je lahko simptom zob tudi mal vročince...

Bomo vidl


Na termometre se ne zanesem več. Bom šla kar živosrebrnega kupit.user posted image Klinc pa tehnika. Ker jaz zdele zihr nimam  čez 38 st.user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:54:14   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


jst to prosim že cel teden user posted image user posted image user posted image user posted image


Težko je do tega pridet na silo, bo treba spontano, do tega bomo pa upam hitro spet prišli user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:54:23   
manca
Jaz imam zase digitalni termometer, za Majo pa ušesni. Pa v primeru, da se mi zdi, da ima vročino kar oba sprobam.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:54:27   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Se strinjam z Manco...kaj če bi "vprašanja in resne teme obarvale z npr. modrimi črkami...
Berem po netu, da je lahko simptom zob tudi mal vročince...

Bomo vidl


Na termometre se ne zanesem več. Bom šla kar živosrebrnega kupit.user posted image Klinc pa tehnika. Ker jaz zdele zihr nimam  čez 38 st.user posted image



A zdej se boš pa zmišljevala, mi smo že določil, da bojo rdeče črke in pika user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:55:12   
manca
Scuba, a je tvoj dragi že kaj bolje?
Do kdaj imaš pa sestrično na obisku? Spi pri vama?

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:56:11   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Se strinjam z Manco...kaj če bi "vprašanja in resne teme obarvale z npr. modrimi črkami...
Berem po netu, da je lahko simptom zob tudi mal vročince...

Bomo vidl


Na termometre se ne zanesem več. Bom šla kar živosrebrnega kupit.user posted image Klinc pa tehnika. Ker jaz zdele zihr nimam  čez 38 st.user posted image



A zdej se boš pa zmišljevala, mi smo že določil, da bojo rdeče črke in pika user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se kar na ustnice zanašamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:57:34   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


jst to prosim že cel teden user posted image user posted image user posted image user posted image


Težko je do tega pridet na silo, bo treba spontano, do tega bomo pa upam hitro spet prišli user posted image


Tud to se strinjam....

( a vidte, da je lažje, da sem obe citirala, kot pa da bi pisala: ja, Scuba, res je težko pridit do tega, da bomo spet čvekale kot prej, bomo pa res upam hitro spet prišle do tega user posted image )

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:57:53   
tintin
Tud rdeče so ql, Gruška user posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:59:07   
tintin
jaz imam tudi digit. ter. in unega kombiniranega, ko lahko meriš v ušesu in na čelu. Vsak drugač kažeuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:59:58   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Scuba, a je tvoj dragi že kaj bolje?
Do kdaj imaš pa sestrično na obisku? Spi pri vama?



Moj dragi je bil danes pri zdravnici. Angina je še vedno, čeprav sploh ne opazi, rama ga pa od sobote naprej ko je dobil inekcijo boljš ga pa še boli. Je pa zdej zaradi angine na bolniški, tko da je prav fajn.
Sestrična bo pa tle vse skupaj 14 dni. Spi v očetovem stanovanju, ker tle pri nas doma bi se vsem zmešalo. Ona je navajena drugačnega življenja in bi jo lana spravila v obup, ona pa naju ker je en tak velik otrok za katerega bi bilo treba skrbeti.

Tintin a maš neki Lana?? ne vem kaj termometer? s katerim se lahko meri na čelu ali pa v ušesku? Jaz mam tega in je čist zanič. Sem kupila navadnega.

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 21.4.2008 21:02:05 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.