|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 7:44:29   
mavo
Darja33, Pa saj ne znam prejemnika najti, tako da ne bo šlo. Prosim te, če mi ti pustiš cifro na ZS, ali pa mi kar napiš, če maš cajt, pa se dobiva kje. Se vrnem čez pol ure, pa pogledam.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 7:53:02   
noe
Dobro jutro,
Kak sonček je pa danes, me kar nauser posted image vleče.
Mi imamo danes prvo posvetovalnico, da vidimo kolk je naša pupa zrastla.
Sem pa tako vesela, ker ima tako lepo kožo ter da nimava takšnih problemom kot sva jih mela z Vidom.
LP vsemuser posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 8:00:34   
darja33
Mavo, sem ti poslala ZS. Ti kr na mene klikn, pod tem kar zdaj pišem, ti piše album, kontakt, z.s. in še neki... Klikn na z.s. in boš direkt meni pisala z.s.. Sem ti poslala cifro, lahk pridem dans po tebe na Dečkovo. Kdaj? Js še moram mal pospravt. Se v glavnem kr slišma ne? Pa se zapelema nekam.
Dijo.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 8:25:31   
Jančika_
Darja, tele bolezni so se mi nagnetle zadnje čase, začelo se je pa takoj po drugem porodu, ko so se mi začeli pacati sinusi. Potem sem šla na preiskave in se je izkazalo, da imam polipe v maksilarnih sinusih in alergijo na cvetni prah (ki me letos začuda ne matra, lani sem bila pa cel sezono na Zyrtecu; sicer pa ni čudno, ko je skoz tak poscano vremeuser posted image ). Jeseni se je potem izkazalo, da bo najboljša rešitev operacija in tako sem potem čakala na to in vmes vsak mesec in pol imela eno vnetje. Dva meseca nazaj končno operacija, zdaj pa že tretje vnetje od takrat. Nimam več ideje, kaj naj. Dala sem se pa operirati, da ne bi s tem imela problemov med naslednjo nosečnostjo, pa ne vem, če je kaj zaleglouser posted image .

Mavo, vreme je lepše kot napovedano, tako da bomo lahko kar na igrišču ostali, kaj praviš. Darja, če se ti da, pridi še ti, malo pred tretjo bomo na igrišču; če parkiraš pri cvetličarni Novak, greš gor po Nušičevi par metrov. Cifro sem ti poslala. Če se vreme skisa, gremo pa v naš brlog (grem zdaj na hitro pospravit, čeprav ne vem, če se splača, ker potem dobim nečaka v varstvo in bo spet razturuser posted image ).

Smrček, upam, da se že jutri vidimo, če ne, pa v petek.



(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 8:28:49   
darja33
Jančika, hvala cifro sm dobla. Ob 10h greva z Mavo na kofe v Tuša, pol bom šla mal domov, bi pa lahk prišla okol 3 tja. Sporočim (prek Mavo).

Al pa če si ti tud za kofe? Lahk pridem po tebe....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 8:41:05   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: ALFI2

Pol sem pa še vidla, da nekoga OZ "kliče" - a je še morda kaka sotrpinka, ki ma kmalu pravosodnega, pa še dva malčka palčka doma (pupa 10.12.2004, lumpi - 8.8.2006).



Ja, js sm ta "nesrečnica"user posted image z OZ-om, pa nimam pravosodnega, ampak "samo" majskega trojčka (obligacije-splošni in posebni del + cpp) v 3. letniku Pf-ja.user posted image Ja, js sm šele tle,user posted image   ampak nisem predolgo bluzila s faksom, samo zgodaj z user posted image začela...user posted image  

Drugače pa, dobrodošla!user posted image


Ste pa toliko naklofale, da sem se komaj prebila skozi...user posted image

HuAnita... Zanimiva zgodbica, ja...user posted image Bomo videli, če bo imela kakšne posledice...user posted image user posted image user posted image

Shooo... Lušna tamala, pa tud lep trebušček!user posted image

Naty-Taja... Tud tvoja dva muzikanta sta prav fajn!user posted image

Jančika... Ti pa res nimaš sreče!user posted image Pa ti ješ tisto homeopatsko stvar? Pa ti ne pomaga? Mogoče bi pa še ti s tistim začela, če še nisi?user posted image






_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 10:51:32   
žanek
Jančika in ostale, a na igrišču boste? Mi peljemo Niko na UZ kolkov v Celje ob 14 in ko končamo, bomo prišli mal tja (če bo vreme zdržalo). Napišite, če se boste dobile, ok.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 11:22:31   
Jančika_
Žanek, to bomo pri našem vrtcu, dokler nas ven ne vržejo (zadnjič so nas ob pol štirihuser posted image ). Potem gremo pa k nam domov. Pokliči me, ko boste gotovi (vrtec je par metrov stran od bloka).

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 11:50:22   
žanek
Ok, se slišimo. Če boste zunaj se vidimo, drugače vas pa ne bom motla in gužvo delala user posted image .

< Sporočilo je popravil žanek -- 16.4.2008 11:52:05 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 12:00:23   
Jančika_
Nič ne boš motila, zelo bomo veseli obiska! Itak sem te dni mal da ne samohranilkauser posted image .

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 13:00:08   
Ropotuljica
ka pa če se dobimo na igrišču na Hudinji (med bloki) ali pa v Adrenalinčku? Js bi se tud družla ...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 13:11:49   
Jančika_
Ja, bi šlo. Sam če se ulijeuser posted image . Rajši v Adrenalinčku, ker lahko bližje parkiramo. Ker preden jaz sama moja dva kam spravim - jao meniuser posted image .

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 13:13:06   
Ropotuljica
Adrenalinček je fajn, No, zmenite se, pa če boste prišle, pridemo tudi mi. Če začne deževat, se pa lahko v Lumpija umaknemo. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 13:19:20   
Jančika_
Ja, evo, z Mavo sva dogovorjeni, pridemo okoli treh. Žanekova bo pa tak poklicala prej.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 14:08:20   
nemrak
user posted image user posted image ,
kjj pa je Adrenalinček?? A to je za Dvorano Zlatorog??

Da se še tu pohvalim. Diplomsko imam podpisano. Sedaj bom pa tudi jaz imela malo več časa za RR in čvek.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 14:21:26   
HuAnita
Punce, a ve to za danes - Adrenalinček? Kje točno je to?
Kaže, da bi tudi jaz z deco lahko uletela. Če me sprejmete, seveda. Pa da vas malo vidim. Pa še plačo sem danes dobila, bo za kako kavo.... menda.user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 14:23:00   
HuAnita
Nemrak - čestitke!
No, naj mi ena SMS-a, če (in kje!!!) se boste danes dobile, ok?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 14:33:46   
Ropotuljica
HuAnita, to je za športno dvorano Zlatorog, tam pri Mercatorju. Pridi.

držte pesti, da vreme zdrži!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 14:48:56   
Ropotuljica
Če je še katera mislila priti -. zadeva je propadla, ker že prši user posted image Pa drugič, a ne?

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 21:11:23   
WINX
čer user posted image ,
kje pa ste vse....a gledate film Bela masajka..je ful dober..sem glih zadnjič knjigo prebrala..knjiga je še boljša!!
upam, da ste bile zunaj z malčkiuser posted image ..je hvala bogu pol sonček posijaluser posted image , da sem lahka svoji punci ven peljala, ker je drgač za znoret v hišiuser posted image .. 
letos bo pa zelo veliko user posted image ..čestitke vsem  nosečkam..kaj pa je s tabo HuAnita?(kaj sem radovednauser posted image )
ja nč..grem še naprej film gledat, pa pridem kasneje spet pokukat, če se tu gor kej dogaja..

_____________________________

Ni pomembno, če ne znamo povedati.
Pomembno je, da znamo poslušati.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 21:41:55   
Jančika_
Neko zatišje je danes...jaz sem precej utrujena, uho me še boli in Kajetan je imel danes ekstra tečen dan, tako da se mi nič ne da, niti pisat.

(odgovor članu WINX)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 21:43:08   
pikecpokec
Čer!
Gal se je pa dans prvič peljal z vlakom user posted image . Čist nor je na vlake, vsak dan jih gleda, pa maha, pa vriska (živimo blizu železniške postaje pa ima pregled nad vsem user posted image ). No, dans si je pa to čudo od vlaka ogledal še od znotraj. Najprej mu je bilo malo čudno, je kr malo nabiral, pol je pa začel uživat user posted image . Po moje se bo še kdaj peljal user posted image .

Še par slikic:

user posted image


user posted image


user posted image



_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu WINX)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 22:24:22   
Jančika_
Piki, finouser posted image . Kam ste se pa peljali? Naša prva pot je bila Celje - Laško in nazajuser posted image . To je bilo lani, zdaj bo pa spet treba na pot, ker lani je bil Vasja tisti, ki se je kuril na vlake, zdaj se je pa Kajčiju snelo. Cele dneve gledamo posnetke parnih vlakov in poslušamo "ljaka-ti". To ni po albanskouser posted image , ampak se po Kajčijevo tako reče lokomotiviuser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 22:28:16   
pikecpokec
Jančika, šli smo v Rimske Toplice, na zaključek enega natečaja Poem Expres. Zaključek je bil na železniški postaji - ful fino so se spomnili. Pa moj možek je bil v komisiji za izbor najboljše pravljice, tko da smo šli po njegovi ''službeni dolžnosti''.

Aja, punce, ki montinjakate (jao, kaka beseda user posted image ): a lahko jeste jagode, namočene v temno čokolado? Ker pri tej dieti meni ni nič jasno user posted image . Katerega sadja ne smete jesti? V petek sem namreč jaz ''sadjenosec'', pa bi blo fino če prinesem kaj takega kar lahko jeste.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.4.2008 22:29:27   
pikecpokec
Cele dneve gledamo posnetke parnih vlakov in poslušamo "ljaka-ti".


Ej, mali je pa pravi poliglot. Ne, še več kot to - on kr malo po svoje user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kdaj in kako se z otrokom pogovarjati o se...
Poletna razkrita telesa v otrocih sprožajo tudi vprašanja o seksualnosti. Kdaj in kako se z otroki pogovarjati o seksu, ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.