|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
15.4.2008 21:27:23   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Kaj je bilo 30 EUR? Korzetuser posted image


ja...user posted image user posted image user posted image  al pa kak € čez...... me je ceneje prišel kot pa modrček....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: poroka 2008
15.4.2008 21:32:43   
FLASK_A
Itak, saj zato pravim.
Jaz sem za modrček dala ok. 60 EUR.user posted image Sam je pa fuuuul leeeepuser posted image user posted image user posted image
Sploh ne morem slik gledat, neki šteka ta server na mojalbumuser posted image Bom jutri naprej. Bubamaraa, kaj si to dala za konfet- tako spominsko ploščico? Je pa lepouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: poroka 2008
15.4.2008 21:35:01   
Bubamaraa
konfet; lesena ploščica, ki je pobarvana z rumeno barvo...prijateljica mi je iz bipsa ulila marjetice, ki sem jiih pobarvala...potem sem nalimala marjetice in spodaj mi je prijateljica napisala najini imeni in datum... kakor si rekla, je spominska ploščica...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: poroka 2008
15.4.2008 22:34:26   
baguSka
mam vsaj izgovor za zapravljanje...


a ti to sama sebe tolazis al koga drucga?user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: poroka 2008
15.4.2008 22:36:14   
baguSka
konfet; lesena ploščica


jst sm pa ves ta cas (beri odkar pomnim) bla prepricana, da so konfeti u bistvu tisti bonboni, ki se dajo na koncu.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: poroka 2008
15.4.2008 22:37:19   
baguSka
Jaz sem za modrček dala ok. 60 EUR. Sam je pa fuuuul leeeep


Uffaa.. nej bo kukr hoce lep, jaz zihr nebi tok dala za njega... user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: poroka 2008
15.4.2008 22:39:40   
maya2
čeeeeeeeruser posted image

Tako jaz sem danes uspela naredit še nekaj korakov bliže 'mojemu dnevu'.... sem se najavila za solarij, nego obraza in se dogovorila za ličenje.... pa še sfehtala prevleke za stole v cerkviuser posted image user posted image
Moj je sprintal vabila, zdaj pa na delo.....
nič grem še malo spatuser posted image
lahko noč

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: poroka 2008
15.4.2008 22:43:20   
baguSka
bravo maya... user posted image user posted image user posted image  pridna!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: poroka 2008
16.4.2008 7:29:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

konfet; lesena ploščica


jst sm pa ves ta cas (beri odkar pomnim) bla prepricana, da so konfeti u bistvu tisti bonboni, ki se dajo na koncu.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


konfeti kokr jaz razumem so darila za svate in je vseen kaj je.... da bonboni so pa ena klasika teh daril...user posted image   upam, da sem to prov zdej napisala in da je res tko, drgač me naj ena popravi...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: poroka 2008
16.4.2008 7:31:29   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

čeeeeeeeruser posted image

Tako jaz sem danes uspela naredit še nekaj korakov bliže 'mojemu dnevu'.... sem se najavila za solarij, nego obraza in se dogovorila za ličenje.... pa še sfehtala prevleke za stole v cerkviuser posted image user posted image
Moj je sprintal vabila, zdaj pa na delo.....
nič grem še malo spatuser posted image
lahko noč



a si se pri Andreji najavila.....???? solarij začni z malo minutami, ker je prejšnji teden zamenjala žarnice, nego obraza naj ti obvezno dela Andreja.....


meni bo Teja (hčerka od Andreje ) delala nohte...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: poroka 2008
16.4.2008 8:12:08   
NATAŠI
dobro jutro

da se vam hitro še malo javim potem pa via austrija user posted image  user posted image  user posted image

hvala za pohvale user posted image

baguska čestitke za odobreno s strani občine user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: poroka 2008
16.4.2008 8:18:58   
NATAŠI
bubica full dobro spodnje perilo (posebej hlačke) in lepi konfeti oz. darila user posted image user posted image user posted image  bravo ti

pikovit ... hm... user posted image  full seksi spodnje hlače user posted image  lepe so ... konfetki so zanimivo, lepi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: poroka 2008
16.4.2008 8:31:34   
fragola
Dober dan, kolk ste včeri naklepetale, sej bomo kmalu na drugem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nevestice!
No zdaj pa lepo po vrsti!

Bubamara full lepa spominska ploščica, pa lepe gateuser posted image user posted image user posted image
Pikovit full lepi konfeti, pa tudi tvoje gate joj kako bojo veseli   možeki!user posted image user posted image user posted image
baguska bravo za potrditev placa za poroko!user posted image user posted image user posted image
NATASI ti pa danes pazi, da ne vse zapravišuser posted image

PUnce sepetalka pa se še ni nič oglasila, upam, da je z njo vse  ok user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil fragola -- 16.4.2008 8:32:41 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: poroka 2008
16.4.2008 8:38:56   
pikovit
Ena zanimivost

http://www.cukrcek.si/si/priloznostnaponudba/poroka.html

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: poroka 2008
16.4.2008 8:59:56   
pikovit
Nekaj o konfetih

ta običaj,da se dajejo konfeti po poroki imajo primorci.Meni je bilo zanimivo,ko sem brala,da v drugih predelih Slo sploh niso vedeli(nekateri) kaj to je in da se to daje po poroki.
Skratka sestavljeni so iz 2 polovičk,predstavljajo združitev vajinih življenj v celoto.Simboliziral naj bi plodnost,zdravje,blagostanje in dolgo srečno skupno pot.Daje se jih v lihem številu.Običajno jih je 3 ali 5.

Kombinacija grenkega mandelja in sladkorja je nekako prispodoba življenja in zakona.

No to je nekaj malega o konfetih.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: poroka 2008
16.4.2008 11:19:20   
fragola
Res je to o konfetih, samo se daja zmeraj 5konfetov!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: poroka 2008
16.4.2008 12:09:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Res je to o konfetih, samo se daja zmeraj 5konfetov!


no evo to sem mislila... ker jaz sem vedno kot konfete do sedaj dobila po 5 pakiranih bonbonov... pa vedno se bli enaki - take ovalne oblike pa bele barve... pa se full dobri so user posted image  jaz sem enkrat enga pojedla se spomnem... pa drugac sploh ne vem, ce je to za pojest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: poroka 2008
16.4.2008 12:46:14   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Res je to o konfetih, samo se daja zmeraj 5konfetov!


no evo to sem mislila... ker jaz sem vedno kot konfete do sedaj dobila po 5 pakiranih bonbonov... pa vedno se bli enaki - take ovalne oblike pa bele barve... pa se full dobri so user posted image  jaz sem enkrat enga pojedla se spomnem... pa drugac sploh ne vem, ce je to za pojest user posted image user posted image user posted image


seveda se jih lahko poje, in se jim reče prav konfeti ne bonboni, v teh konfetih je lahko mandelj ali pa čokolada! Pri nas se jih tudi meče otrokom, ko gremo z avti mimo hiš!user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 16.4.2008 12:47:07 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: poroka 2008
16.4.2008 12:50:57   
baguSka
in se jim reče prav konfeti ne bonboni


no sej, tko sem jaz skoz do zdej misnla... da so konfeti - tej porocni bonboni... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: poroka 2008
16.4.2008 12:56:38   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in se jim reče prav konfeti ne bonboni


no sej, tko sem jaz skoz do zdej misnla... da so konfeti - tej porocni bonboni... user posted image


in tako jeuser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:08:44   
baguSka
Aha ok... sej potem se pa nisem zmotila.... pa neki se vem.user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:46:41   
bt08
Buba lep spodnje perilo,seksi,to bo tvoj možiček srečen za poročno noč!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:54:59   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Mah... jst bom probala kr sama kej narest... tole ni pa nc vse skupi... user posted image  Se cvetlicni aranzma hoce met lady na mizi... ker je tko kao po zakonu! Jao... Ze tko bi rada imela NIC, pa tud brez tega ne gre... najprej me je z zastavami zamorila, zdej pa se tole... vsaj za namizno sem se zdilala... :)


Baguska jaz sem dala 15€ za balzinico,po moji poroki lahko posodim kera želi,je pa bela,jo bom slikala pa dala v album.Kupla sem jo pa v poročnem salonu v Naklem,ki majo res pocen vse,nisme mogla vrjet,najdražja izposoja za obleko je 250€,zravne dobiš,tiaro,blazinco,rokavičke,podvezico....Ful a ne.
Sam jaz sem pozno zvedla da sploh obstaja poročni salon v sosednji vasi.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:56:44   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Jaz sem za modrček dala ok. 60 EUR.user posted image Sam je pa fuuuul leeeepuser posted image user posted image user posted image



To je pa kr cena za moderček,jaz sem dala 30€,pa se mi je dost zdel,ker itak bele barve jaz ne maram lih kej preveč.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: poroka 2008
16.4.2008 13:57:40   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Tako jaz sem danes uspela naredit še nekaj korakov bliže 'mojemu dnevu'.... sem se najavila za solarij, nego obraza in se dogovorila za ličenje.... pa še sfehtala prevleke za stole v cerkviuser posted image user posted image
Moj je sprintal vabila, zdaj pa na delo.....



user posted image user posted image user posted image za solarij,jaz tusd še morem,nimam cajta sploh!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Risanke
Michonne RR

Ali otroku vsak dan dovolite, da gleda risanko/e?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!