|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:12:29   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image  Moja Taja je skoz kakala na 3-4 dni, odkar sem ji pa predvčerajšnjim dala prvič GH (jabolko) pa kaka 3x na dan user posted image ....


Ne se sekirat. Mogoče jo je malo pognalo. Roko na srce, tudi tebe bi, če bi jedla sajde na prazen zelodec.user posted image Naša je 5m kakala 3-4x na dan, zdej ga pa neki sračka oz. nesračka tud po par dni. Prehrane pa nisva spremenili. Eh, bo že.



Saj najbrž imaš prav... samo nisem bila navajena, pa mi je mal čudno ... tnx

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:12:33   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak


FULL SI PRIDNA- res hvala!!! In na kateri strani so bli?


Te podatke je napisala prvic, je pa bilo na 54 strani. Jih je potem se enkrat napisala, sam za tiste pa ne vem na kateri strani, sem tele prej nasla.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:16:32   
DEBELUŠKA30
Manca imaš ZS!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:19:24   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Res user posted image ? Sem mislila, da se boš danes oglasila po mini torbico, ti pozabljivka user posted image user posted image user posted image !


Sem pa tko prijetno kofetkala z Manco in Oranžo (pa Pika in Enej sta bla z nami), pa še Jooly je pribremzala mimo (itakuser posted image ), da tud slučajno ni blo časa... in ne boš verjela, ampak na vsakem vogalu imam take mini torbice (eno pod vozičkom, eno v avtu, eno v torbi, ...)user posted image ... se bova že enkrat zmenili....user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:21:07   
manca
A je imela Pika potem drugo torbico pri Debeluški na obisku? Ima celo kolekcijo Hello Kitty?user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:23:46   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

A je imela Pika potem drugo torbico pri Debeluški na obisku? Ima celo kolekcijo Hello Kitty?user posted image


Ne Manca, Pike nisem imela s sabo pri Debeluški. Jaz sem pozabila eno torbico s "previjalnim priborom"... a ti je zdaj jasno po kom ima Pika manijo na torbice user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:31:42   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Ali voskate tudi pod pazduho? To mora biti šele mazo scena user posted image


Tud, pa ne boli. Zdej pa ne vem al sem jst cudna al kaj?

Nocko, grem ajat k mojmu velikemu pikotu...user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:35:56   
gruška
Na TVS 1 je Polnočni klub: "Živeti z alergijo", če katero zanima ....

Nočko ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:36:17   
tintin
Hoj na hitro še od mene,
Gruška - še enkrat many thanks, ker si mi danes dostavila Tupperw.user posted image Ful mi je žal, ker nisem prišla na čvek v Qlandio, sej se bomo še kaj zmenile, ne? Moj pikec ima poplavo iz nosu, sicer je pa kr v redu. Danes je bil že naspidiran kot običajno. Spal dvakrat po 15 min, se režal, obračal, se kobacal (skoraj no) in se noro pokakal. Ja, sem ga mogla v banjo namočit, tako je bil pokakan.
Naš mladič kaka na cca 3 dni in ko kaka je poplava all over. Prejšnji vikend je bil pokakan tudi avtosedež pa še jaz zraven...

Magični lonček
- je danes takoj pogruntal, ga prijel z obema rokama in celo malo spil.
Gruška - kaj že daješ GH? Jaz sem mu zadnjič dala samo za probat malo banane na žlički, pa ni znal dol polizat/pojestuser posted image
Danes sem kupila (oz. mož) Hoferjeve plenice. Nismo še probal, ampak mi dost sličijo na Activ Fitke (elastik trakovi, dost tanke). Bomo vidl, moram najprej še en pakl št. 3 porabit. Potem bomo menda že dovolj težki za 4-ko.
Danes imam night off (ne pišem naloge), sva gledala film Darjeeling Limited (na rač.). Odbit film.
Zdej se pa bašem s krekerji. Oh ja, bi bilo dobro, da se odvadim late night snackov, no zdej dokler dojim si to še lahko privoščim.user posted image
Just - poznam Tea tree, fajn zadeva. POzdravi skoraj vse. Tudi tale mat. dušica zveni fajn, no jaz imam zdaj Narhinel balsam (za mazat prsi) iz Italije. Se mi zditudi kar okej.
Zdej pa grem. Spat najverjetneje.

LP vsem!




(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:38:37   
kanarka
Sem na hitro preletela, vse pozabla, zdej pa grem spat.
Sam, da vam povem, da sem zdejle probala tudi to sranje od riževe moke, koruzne moke, tapioke pa še en kup zadev (to kar Sara je, kot dodatek) in sem ful jezna, ker dodajajo zraven sladkor. Ne vem no, men to ni ok, farmacevti in P pa to na veliko priporočajo. Sladkor tako ali tako dobi v sadju in zelenjavi, zakaj ga pa dodajajo otroški hrani, pa se ve. Tako sladkor kot ostale balastne sestavine v hrani, nas delajo samo odvisnike. Sama sem na makrobiotiki in se ravnokar ponovno odvajam sladkorja, oglijkovih hidratov in imam totalno abstinenčno krizo. Med nosečnostjo sem začela grešit, pa mi je res žal, da nisem bila bolj pametna.

Ah, bluzim...zmatrana sem in  kr neki pišem.

Nočko

Aja, a mi prosim katera pove, kako lahko direkt sem prilepim kakšno slikco iz svojga računalnika. S copy paste mi ne gre.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:42:22   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Gruška - kaj že daješ GH?


Je bla prejšnji teden patronažna pri meni, pa je rekla, naj kar probava po eno, dve žlički na dan ... počasi ... da bi pri 6m (čez slabe 3 tedne) že kakšen obrok pojedla ... nič ne hitiva, mi je brez veze ... dokler se dojiva, se nikamor ne mudi ...

Pa ni problema za dostavo ... ja sigurno se bomo še kaj dobile ... moram še Debeluško nahecat, da pride, pa da mi prinese torbico user posted image

Zdaj pa že tretjič pravim, da grem spat .... tokrat zares user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:43:48   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka
Sem na hitro preletela, vse pozabla, zdej pa grem spat.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:46:57   
tintin
NO super za GH, tudi midva bova kmaaaaaaal začela (nimam pojma kdaj bo ta kmal, ker mi je tako super dojit, nič se mi ne lušta dajat GHuser posted image ), najkasneje pa čez 3 tedne oz. ko bo star 6.m. Bomo pa začel z redko korenčkovo juhico (po nasvetu patronažke).user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:53:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

NO super za GH, tudi midva bova kmaaaaaaal začela (nimam pojma kdaj bo ta kmal, ker mi je tako super dojit, nič se mi ne lušta dajat GHuser posted image ), najkasneje pa čez 3 tedne oz. ko bo star 6.m. Bomo pa začel z redko korenčkovo juhico (po nasvetu patronažke).user posted image


... hvala enako user posted image ... midve sva probale eno žličko jabolčka, naslednjič (še ta vikend) bova tud korenček ...


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 23:57:53   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... hvala enako user posted image ... midve sva probale eno žličko jabolčka, naslednjič (še ta vikend) bova tud korenček ...



... eno čajno žličko ... v treh delih ... prvič ji ni bilo nič jasno kaj ima v ustih ... drugič se ji je dvignilo, kot da sem ji dala strup (dokumentirano), tretjič se je že smejala in pljuvala ("prdela") iz ust user posted image  ... ah ti štruklčki naši ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 9:25:20   
scubadiver
Pa ne boste rekle da še vse spite? Al se nobena noče javit dokler jaz ne pristavim kave? user posted image
Mah dons se pa tud men ne ljubi, tko da kave ne bo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 9:27:48   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

NO super za GH, tudi midva bova kmaaaaaaal začela (nimam pojma kdaj bo ta kmal, ker mi je tako super dojit, nič se mi ne lušta dajat GHuser posted image ), najkasneje pa čez 3 tedne oz. ko bo star 6.m. Bomo pa začel z redko korenčkovo juhico (po nasvetu patronažke).user posted image


Se podpišem, sicer pa tintin nč bat dojiš lahko še dolgo, ker preden ti bo GH nadomestila en cel tvoj obrok bo tiktak mesec al pa dva mimo(vsaj pri nas je blo tko pri taprvem). Verjemi, vem kaj govorim, ker sem taprvega dojila 2 leti.
 
Sicer pa dobro jutro,
 
Evo en kofi in sendvičuser posted image
user posted image

 user posted image
 
Pa še za vegije:
user posted image
 
No spali smo ok(itak)user posted image user posted image . Vreme je pa za pop*****. Nč se mi ne da, pa en kup dela imamuser posted image
V glavnem lep se mejte pa se beremouser posted image
Čao

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 12.4.2008 11:31:36 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 9:30:43   
Oranža
Tintin ima pa ta 1000 objavouser posted image user posted image user posted image
ČVEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 12.4.2008 11:31:53 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 9:33:35   
Tanayya29
Dobro jutro!

Hvala za kavico Oranža in zajtrk,jaz moram šibnt zdj v trgovino,mi je vsega zmanjkal.
Mama 11 sm pozabla pokomnetirat,jaz se v nosečnosti,nisem zredila za 6kg ampak za 20user posted image user posted image user posted image .sm bla kar fajn,tazadnj mesec sm se za 6 kg,sm same krofe jedlauser posted image Poročila sem se pa ko sem bla noseča 2m...zato nism bla še tok pr sebuser posted image user posted image .
Živeti z alergijo,sem že spala,bom pa danes pogledala ponovitev.
Roka je še kr,ni še čist ok.

Lep dan


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 9:44:23   
scubadiver
Oranža hvala za kavo in sendvič user posted image

tanayya samo da je roka boljš. Držim pestke da bo kmalu dobro!

Jaz sem se pa zdele tko nasmejala LAni. Sem ji naredila čajček v un lonček ki ne poliva od Tupperware. In sploh ne pogrunta da je noter čajček ampak misli da je grizalo in žveči un cucelj user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 10:06:23   
rozika12
KU KU MANCA  MANCA

SI ŠE TU???????
 
Bentiš, verjetno ne več. Če pa imaš kakšne nadnaravne sposobnosti:
 
KUPI TISTO PROTI BRADAVICAM.
 
HVALA
Zdaj pa naprej berem.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 10:21:11   
tintin
Huh, pa res...sem že na 1000 objavi.user posted image Ma, kira čveka je tale Tintinuser posted image
Oranža, sej vem, da preden bo mladič za en obrok GH pojedel bo še veliiiko časa preteteklo, sam sej veš kako je, najbolj simpl je dojit user posted image
Tupperware lonček - naš je včeraj takoj nagnil in mal pil, danes pa ne ve več kaj počet z njim!user posted image


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 10:22:43   
rozika12
DOBRO JUTRO
 
Prej ni bilo časa za to, sem Manco lovilauser posted image .
 
Debeluška, koliko stane krema?
 
COPATEK se je kar nenadoma pojavil. Pod kavčem je biluser posted image .
 
Tanaya, kar se tiče krem, ki tanjšajo povrhnjico, je dobro bit pazljiv.
 
Aha, včeraj mi je v košaro padla knjiga Mrha koščena. Pol sem šla pa v grajsko ptico nakupit dobrotuser posted image .
 
  • Zdaj grem pa v MASS vrnit hčerine balerinke, ker je od 5 rož le še ena gor. V enmu tednuuser posted image

Scuba hvala za kavo, je že tko, da si nas morda malo razvadila user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 11:08:10   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
Debeluška, koliko stane krema?
 


Rozika, mislim da je 15 € se bom pozanimala, pa ti točno sporočim! Jo imaš pa za fullll dolgoooo!!!!

Oranža, hvala za kavo, pa sendvič.

Pri nas je bil prejle vodovodar in je naročil, da je treba celo kopalnico "stoučt" pa cevi zamenjat user posted image user posted image user posted image , živo sranje, k neb mela kam drugam denarja dat user posted image user posted image user posted image !
Sva se pa odločila, če bo še toliko €€€€€€€ ostalo bova kupila masažno tuš banjo user posted image !

Popoldne (okoli 14-te ure) grem v Kranj in sicer  v Qlandijo in v Mullerja, če bo katera kaj hodila po Kranju, se lahko dobimo na kavi, naj sporoči, pa ji pošljem telefonsko številko user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 11:28:55   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

NO super za GH, tudi midva bova kmaaaaaaal začela (nimam pojma kdaj bo ta kmal, ker mi je tako super dojit, nič se mi ne lušta dajat GHuser posted image ), najkasneje pa čez 3 tedne oz. ko bo star 6.m. Bomo pa začel z redko korenčkovo juhico (po nasvetu patronažke).user posted image


Uh, podobno. Sem se že odločila, da do dopolnjenega 6. meseca ne bom čisto nič dodajala. Če bo vse ok, bomo pa tudi še kakšen teden potegnili. Zaenkrat kakšne želje po GH tako ali tako ne kaže, ko vidi joškota, je pa čisto preč od sebe. Je pa res, da so bili prvi trije meseci težki, ampak zadnja dva je pa postalo tako lepo. Rabi ful manj časa, da se nahrani. Obenem se mi smejčka in čeblja; so res posebni, samo najini trenutki. Ko se bo odstavila, bo najbrž kot bi spet kdo prerezal popkovino.

Pa moram jo pohvalit; zadnji mesec je počasi spet podaljševala spanje - z zbujanja na 2 uri smo šli na 3, pa potem še malo čez, danes je pa potegnila od 22:30 do 4h, se na brzino najedla in spala do 8:40. Sem čisto blažena. Me je pa najprej ful prestrašila. Okoli 23h sem se v kopalnici umivala, user posted image  je gledal TV, ko naenkrat zaslišiva ful krik iz spalnice. Oba čisto paf šibava gledat, kaj se dogaja, je pa spala. Ne vem, ali imajo taki majhni pikci že lahko nočne more ali kaj...user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




tašča in pospravljanje?
tailor

ali vam tašča pride kaj pomagat pri pospravljanju ,kuhanju?

da (11%)

ne (41%)

včasih (10%)

nikoli (18%)

nočem pomoči (19%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!