|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:19:08   
fragola
Dobro jutro! Vidim, da zadnje čase mene nobena ne opaziuser posted image , razen Nataši!

Buba zelo lepe slikeuser posted image user posted image user posted image

Barbaraa bravo za vrtec!!!user posted image user posted image user posted image

Baguska sema lepa krilca, vendar ta prvo je meni najlepše!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:24:36   
bt08
Jutro zaspanke!

Jaz sem spet zaspala dans,ne vem kaj je to,kaj se dogaja z menoj.Smo mel pestre noči brez spanja,pa nisme zaspala,zj pa kr.

Baguska men itak najlepša prva bela,pol una bela s črnim pasom pa zadnja rumena.user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba jaz sem pa misnla da boš tud dans dobla avtoček,sej bo boš vidla,eurčki bojo pa še avto pride!

Mi smo pa včerej mal v mesto šli,ppa sem šla po nogavice za naju za poroko,mal še  rezerve,pa blazinco sva kupla,ker v Ljubljani,Domžale,Kamnik,kere so mi ble všeč jo pod 40€ ni blo,to mi je pa ful za to da dam,sva jo pa v Naklem,ko je en poročen salon,sploh vedla nisem da obstaja,sva pa dala za eno lepo 15€.Pa moj si je še mobi ubodu nov,je zdaj kr važen,men bo pa očala kupu je reku,sem rekal da mate vse nove očala tukej,posebej Buba da ma novga,bo pa še emn kupu ena lepe,k mava lih obletnco konc mesca.user posted image user posted image user posted image user posted image

Se je pa zadeva zboljšala z nama ful.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:25:22   
SRCCEK
user posted image

BAGUSKA tale je men fuuuuul všeč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ali pa tale

user posted image

huuuuudo dobra VUF user posted image user posted image user posted image user posted image

sam ne bi ble zame, k nimam postavce za njih user posted image user posted image user posted image

drugač, če ti oblekca ne bo prav, jim jo pošlješ nazaj in ti vrnejo denar ali pa novo pošlejo...kakor se boš odločila!!!!


BUBA ...tut mene je pri srčku stisnilo, ko sem vidla vse te fotografije user posted image user posted image user posted image jao jao jaz sem že žična user posted image user posted image user posted image user posted image

danes je en zlo čuden dan, moj mali je bil že takoj ko je vstal siten ko driska IN MI JE POKVARIL DAN user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:34:36   
bt08
Fragola sej t opazimo saj jaz,sam če ne vem kaj naj ti napišem sem raje tiho.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:44:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Fragola sej t opazimo saj jaz,sam če ne vem kaj naj ti napišem sem raje tiho.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






ma jaz mislim na včeraj k sem povedla da sva se odločla za potovanje, pa ni nobena nič reklauser posted image , joj pa tako sem bla vesela, da vam povem, da grreva v Mehiko pa nobena nič! Pa nič kaj čem!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:51:37   
baguSka
joj pa tako sem bla vesela, da vam povem, da grreva v Mehiko pa nobena nič! Pa nič kaj čem!


Bi mogla to mal bolj na veselo in na poskok in bi takoj opazle pomoje!user posted image  Al pa se kaksno slikco zravn in bi komentarji kar padali.. user posted image  No, cist zares - jaz iskreno sploh opazla nisem tega.. user posted image user posted image user posted image

Zdej ko vemo, pa lahko mal vec napises, ne samo to, da gresta v Mehiko.user posted image  A mata ze rezervirano? Za kolko casa? Kdaj? Kok bosta dala? Itd itd.. user posted image  Midva sva tud gledala ze Mehiko, pa nama nic kej tacga ne pade v oci... Sam midva sva zahtevne stranke.. user posted image

Jst pa tud dons zvem, ce grem z babami na Sejsele!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:52:56   
Bubamaraa
fragolaaaa ej oprosti sams em jaz res čist razštelana zadnje čase.... sej pomoje mam opravičljiv razlog, ko se poroko tko bliža....user posted image


drgač pa je 100%, da grem jutri po avto.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kolk sem veselaaaaa.....sploh ne morem povedat........user posted image user posted image user posted image user posted image

evo častim z martinijem

user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:55:56   
maya2
fragola: to je zato k smo ti foušuser posted image user posted image user posted image  sicer pa bravo za izbrano poročno potovanje, user posted image user posted image

Midva se letoš še za dopust nikakor ne morva odločituser posted image , ....

Drugače pa smo pri nas še vedno vi bolani, moj kašlja, Karin kašlja k star knap in smrka, mene je pa tokrat najbolj trefl.... že en teden jem antibiotike, ampak valda ni časa počivat, bolniška ni govora, ker sem jo imela 14 dni nazaj za Karin, ... zato me je pan včeraj zakuhal, sem se cel dan tresla k šiba na vodi, me je zeblo, pa še vročino sem dobila k jest res nikol ne dobim vročine!!!
Danes zjutraj vročine ni, sem šla še v službo, imam en nujen razgovor, potem bom pa videla, odvisno od tega ali se vročina vrne....
Ma ne vem.... kakšne user posted image  viroze to zdaj razsajajo???

A katera kaj ve kaj se dogaja z AnjoPH?

blazinica za prstane: meni jo bo najbrž mami naredila... bo definitivno unikatuser posted image user posted image

Je pa moj tudi končno dobil srajco in kravato, ampak......... user posted image  ja valda mora bit en ampak, men kravata ni optimalna, tko da bom še iskala.... moj se itak sam križauser posted image user posted image
Me je pa začudil, da v celem Emporiumu, btc-ju, City Parku,... ni bilo več izbire kot dve oranžni srajciuser posted image user posted image

Nič grem delat
lep dan vsem

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:57:47   
baguSka
Za oblekce pa vidm da niste nc kej zdruzne.. user posted image  Se bom res mogla kr sama odloct...

No, tud men je najboljs vsec taprava - kot vecini.user posted image

Najbl prakticna in najbolj nosljiva pa se mi zdi ravno rumena..user posted image  Pa se moj dragi navija zanjo. Pravi da je lepa, lahka, poletna, prosojna, moja barva, pasala bi mi in se vedno jo bom lohk nosila.. In mu dam kr prav. Ker tiste bele res ne bom nikoli vec oblekla, ker je res porocna.. Mi je pa kr malo bed, ker je res leeepa. Ampak sej se mi tud za na poroko ne splaca, glede na to, da bova sama s pricami, pa se to tiste dve urci, najvec tri, kar bom v njej oblecena, tko da.. Mogoce na drugi poroki.user posted image

A pol pravite da ni problema z njimi - z otto.si mislim?? kuuuulll.. ker jih ne poznam - nisem se nikol nic narocila, pa nisem vedla kaksen je postopek..

Kaksen pa majo stevilke? A so normalne? Pa kvaliteto? Da ni samo na sliki tko lepo, v resnici je pa cist mim..user posted image  Dejte mi samo se to povedat... ker na cene sodec, nebi glih smel bit nek srot user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: poroka 2008
8.4.2008 8:59:14   
baguSka
Jupi buba!user posted image

Martini bom pa raj mal kasnej, ker mam se za delat dons.. user posted image

Sicer moras pa jutr castit, ko bo ze uradno tvoj!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:00:47   
baguSka
A katera kaj ve kaj se dogaja z AnjoPH?


Mene tud to zanima..

Drugac pa, upam da premagas bolezen.user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:02:34   
SRCCEK
FRAGOLA ja res smo ti foušuser posted image user posted image user posted image ..... MEHIKA HUDOOOOOOOOOOOO DOBRuser posted image user posted image user posted image user posted image  

vsem vam sem fouš, ki greste na poročno potovanje user posted image user posted image user posted image  jaz o tem niti pomisliti ne smem, moj reče, v največji sezoni jaz ne grem nikamor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pa sploh nisem zahtevna ...en podaljšan vikend samo za nas tri nekje, pa še to se mi ne bo uresničilo user posted image user posted image user posted image user posted image
TAKO, DA BODITE VESELE, DA GRESTE NA POTOVANJE, PA ČE SMO OSTALE TO OPAZILE ALI NE!!!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:03:36   
fragola
Joj baguska ti držim pest, da ti uspe it na Sejšele!!!user posted image user posted image user posted image


danes bo moj dokončno rezerviral in greva sicer za 14dni in sicer grava v Hotel Cattalonia Riviera Maya in sicer v kraj Puerto Aventuras! Midva sva gledala bolj dominikansko ma potem so nam predlagali Mehiko in sva se kar navdušla!
Potem še sosed je bil lani in nam je pravu ku je blo lepo, tako, da sva se res kar navdušla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:04:45   
fragola


user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:05:27   
fragola
user posted image Restaurant

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:06:20   
fragola
user posted image Outdoor Pool

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:08:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

FRAGOLA ja res smo ti foušuser posted image user posted image user posted image ..... MEHIKA HUDOOOOOOOOOOOO DOBRuser posted image user posted image user posted image user posted image  

vsem vam sem fouš, ki greste na poročno potovanje user posted image user posted image user posted image  jaz o tem niti pomisliti ne smem, moj reče, v največji sezoni jaz ne grem nikamor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pa sploh nisem zahtevna ...en podaljšan vikend samo za nas tri nekje, pa še to se mi ne bo uresničilo user posted image user posted image user posted image user posted image
TAKO, DA BODITE VESELE, DA GRESTE NA POTOVANJE, PA ČE SMO OSTALE TO OPAZILE ALI NE!!!!!


ma zakaj ne greste, sej lahko gresta takoj po poroki stamalim, magari v toplice, samo da greste, da se tudi malo odpočijete!!! Provi ga prepričat!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:08:05   
NATAŠI
 fragola  user posted image , drugače sva pa midva tud razmišljala o mehiki pa kaj vem zakaj se nisva odločila  ... verjamem pa da se bosta imela super user posted image

barbara vidiš kako na eleganten način boš prišla do novih očal, bravo user posted image  user posted image  .. sem pa vesela za vaju da vama gre super ... naj traja to user posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:11:47   
Bubamaraa
fragola hudooooooo.......... kolk pam pride to potovanje pa za kolk časa si rekla????user posted image

drgač pa res hudoooo..... midva sva tud dominikantsko si izbrala pa ne veva če bo zneslo....gledava že druge variante...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:12:05   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


A pol pravite da ni problema z njimi - z otto.si mislim?? kuuuulll.. ker jih ne poznam - nisem se nikol nic narocila, pa nisem vedla kaksen je postopek..

Kaksen pa majo stevilke? A so normalne? Pa kvaliteto? Da ni samo na sliki tko lepo, v resnici je pa cist mim..user posted image  Dejte mi samo se to povedat... ker na cene sodec, nebi glih smel bit nek srot user posted image


jaz sem dvakrat naročila in sem bla zadovoljna!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:13:29   
NATAŠI
bubica na zdravje in na SREČNO VOŽNJO user posted image  user posted image  user posted image

maja zdaj bi se pa lahko že pozdravli a naše pikapoke ne pomagajo user posted image , no pošiljam ti ta veliko da bo kaj bolj nucal user posted image user posted image

baguška predlagam da naročiš prvo in zadnjo pa probaj in vidiš kako zgledaš in se počutiš .. tam se pa zmeni da eno vrneš user posted image

fragola slike so pa optimale, kook bo lepo user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:14:20   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

fragola hudooooooo.......... kolk pam pride to potovanje pa za kolk časa si rekla????user posted image

drgač pa res hudoooo..... midva sva tud dominikantsko si izbrala pa ne veva če bo zneslo....gledava že druge variante...user posted image

Greva 14 dni in sicer iz Munchna pride pa kar drago 2712€, je pa še riziko noter!
Samo sva rekla da dava, ker enkrat greš na poročno potovanje! In za darila bova rekla naj nama dajo denar, tako da bova pokrila to potovanje!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:17:52   
NATAŠI
fragola imata čist prav, privoščita si, sama sta in izkoristita .... in konec koncev je to poročno potovanje...

mi bomo šli verjetno v turčijo (če si še kaj ne premislimo) za en teden, potem bova šla pa še sama za vikend (tri dni) v toplice (če bova zdržala brez timoteja)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:23:28   
fragola
bravo bubauser posted image user posted image user posted image za avto, joj kako lepo to, jutre pa se boš anti cel dan vozilauser posted image



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: poroka 2008
8.4.2008 9:25:50   
baguSka
Aja buba, pa se ena kofica zate, pa ceprav si ze na alko presaltala.. user posted image

user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?