|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 20:53:07   
Blacky30
Samo na hitro se oglasim pred tušem, da zaželim

TRNULJČICI  lep in hiter porod, s čim manj poporodnih težav in naj bo vaše prvo srečanje v troje nekaj najlepšega, da ti bo za vedno ostalo v spominu.

Pa čimprej se javi (piši kateri na sms), da vidimo, kako potekajo stvari in priprave, seveda pa nas ne pozabi obvestit tudi z veselo novičko, ko bo user posted image  privekal na svet.

Komaj čakam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 20:57:16   
*bubi*
Trnuljčica, tudi jaz ti držim pesti, da boš kmalu stisnila štručko v objem. user posted image

In da bo okrevanje po CR čim hitrejše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:33:37   
Janey
Čer
k in m na seznamu imaš pri malih user posted image en datum narobe napisan...katerega pa kar sama ugotoviuser posted image user posted image

barbaw hvala sma že zrihtala...se čaka sto let, pa smo malo veze izkoristili pa smo že dobili nazaj kdo bo kril.

mi smo pa danes bli na pikniku...mmmm je dober žaruser posted image user posted image

včeraj sem pa vsekala pešaka od bresternice do pobrežja...mater sem pridnauser posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:34:26   
Janey
trnjulčica želim ti čim lažje okrevanje in veliko lepih trenutkov z user posted image . Rodila se ti bo sreča...naj te spremlja celo življenje

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:36:01   
trnuljčica
Hvala punce za lepe želje.
Se javim

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:44:05   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Naši mariborski Romi imajo več denarja kot me vse tukaj skupaj. So pa tako user posted image , da bi težko kaj iztisnila iz njih. Škrtobe. Zato pa je tako. Vse jim je pisano na kožo. Še na socialni to govorijo.



Psssssssst, a veš, da tega ne smeš javno govorit, ker je to širjenje rasnega nestrpja? user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, še pretirano dobro vem, o čem govoriš, ker vidim - imam pred nosom enih par familij in ti povem - prav boli me, kaj vse delajo (npr. nimajo žoge, pa se obmetavajo z jabolki, kolesa od njihovih otrok ležijo na dvorišču, dokler jih hišnik ne vrže v smeti, prodajajo svoje otroke za žene - ko je bil Kekec star še ne eno leto, mi je ponujal en user posted image od njih njegovo vnukinjo za ženo - češ, lahko se kaj zmeniva za plačilo, itd.). Pa da ne rečem, en se vozi z jaguarjem (ja, prav vidiš), drugi pa meganom, ki ni registriran... pa take finte. Ja, imajo veliko več pravic, kot mi. Je ravno danes moj omenil, da se mu zdi, da so že v vsakem zakonu omenjeni s svojimi pravicami kot neko posebnost. Pa samo 3000 jih je.

Vendar, roko na srce, pri romih še nisem videla mamice, ki ne bi dojila.

Bubi,  saj bo, jutri še zdrži, pa torek je še tu, pol pa boš prosta. Stisni zadnje moči, ki jih imaš, potem pa knjige na stran, pa prenehaj z učenjem.

Trnuljčica,  tebi pa še tu vso srečo in res se kaj javi s kakšnim SMS-om. Te bom čakala v torek oz. sredo.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:49:49   
*bubi*
Vendar, roko na srce, pri romih še nisem videla mamice, ki ne bi dojila.


O, jaz pa sem videla, da so v lekarno prihajali z recepti user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:50:07   
kekec in mojca
k in m na seznamu imaš pri malih en datum narobe napisan...katerega pa kar sama ugotovi


A veš, da sem danes tako slabe volje, da se mi sploh ne da nič ukvarjat s tem seznamom. Povej, kje je napaka al pa - še boljše - jo kar sama popravi, saj si seznama res ne lastim in ne bom zamerila, če ga bo katera druga prevzela oz.  vsaka zase popravljala napake.user posted image

Popravla sem edino pri Trnuljčici, ker vem, da bo rodila pred mano. Odkrito, ko sem jo spoznala, si nisem niti približno mislila, da se lahko kaj takega zgodi. user posted image

user posted image A je katera za kakšen prepir? user posted image user posted image user posted image user posted image Sem tako sovražno nastrojena, da se je še moj mož prostovoljno javil, da bo dal Kekca spat in me pustil na miru. user posted image

Če ne bi bila noseča, bi še izjavila, da me PMS muči. user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 21:50:35   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*
O, jaz pa sem videla, da so v lekarno prihajali z recepti user posted image


Verjamem, ti boš to bolje vedela, kot jaz.

Poznate tiste rome na Partizanski, ki imajo prekratke bergle in ful fehtajo denar? V glavnem, bila sem priča čudežni ozdravitvi v roku ene ure, ko so nakupovali v Mercatorju, bergle niso rabli in so kar lepo normalno hodili. Saj ne bi bila pozorna na njih, če ne bi slučajno iste bergle nosil kar v roki kot nekakšen dežnik.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 6.4.2008 21:53:37 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 22:16:25   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

včeraj sem pa vsekala pešaka od bresternice do pobrežja...mater sem pridnauser posted image user posted image



Pa ti ga sekaš, mater, sem ti kar fouš te kondicije. user posted image user posted image user posted image  In mali pikec je ves čas spal? Kak dolgo si hodila?
Jaz sem se zdaj poskušala spodaj obrit, pa sem skoraj dušo izpustila zraven.user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 22:20:00   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

[user posted image A je katera za kakšen prepir? user posted image user posted image user posted image user posted image Sem tako sovražno nastrojena, da se je še moj mož prostovoljno javil, da bo dal Kekca spat in me pustil na miru. user posted image



Ok, jaz pa grem zdaj počasi kar spat, veššššššššš. Da ne bi kaj zropotalo.user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti tudi, da se ohladiš.user posted image  Pa da nam ne boš spet kave ponujala ob 1h ponoči.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 22:51:24   
arabela*
Punce,tud jaz odhajam pančat.Jutri zgodaj zjutraj imam zobarja.
Nočka vsem,Trnjulčica,za tebe pa držim pesti,da čimprej pocartaš štručkouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 22:52:49   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

včeraj sem pa vsekala pešaka od bresternice do pobrežja...mater sem pridnauser posted image user posted image



Pa ti ga sekaš, mater, sem ti kar fouš te kondicije. user posted image user posted image user posted image  In mali pikec je ves čas spal? Kak dolgo si hodila?
Jaz sem se zdaj poskušala spodaj obrit, pa sem skoraj dušo izpustila zraven.user posted image


Hja sej ni panike, lepo počasi pa gre...jakec ni kaj dost spančkal, sma pila čaj in dudo popravljala na 100 metrov, zato sma pa tut do mesta namesto uro in pol hodla 2, potem pa tam na kavo in počasi proti pobrežju (to je pa kake pol urce do moje mame).

hehe se spomnim kak sem se jaz namučila da sem se obrila...zadnje tedne kar na slepo in pol srček z veseljem nardil kontrolouser posted image user posted image hehe

nočko

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 22:56:25   
Janey
Pandica , Zala, 14.10.2008


KM najbrž je 2007user posted image user posted image

user posted image upam da to razpoloženje hitro mine in pridejo spet dobri dnevi. Se spominjam sebe zadnje dni...sem bila včasih napeta kot struna. Če ni kdo zabrenkal bi mu prerezala roko tak bi počla. Ampak to spada zraven in potem se zjutraj zbudiš in si spet poln energije. Ful mislim na tebe in čakam in hodim gledat če je že kaj. Vrjamem da ni lahko...s temi popadki...to je kot da bi ti nekdo na stekleno steno pritisnil sladoleduser posted image user posted image drži se

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 0:48:20   
kekec in mojca
sem bila včasih napeta kot struna. Če ni kdo zabrenkal bi mu prerezala roko tak bi počla.
 

Kaj to mene opisuješ?user posted image Malo prej sem bila v joku, pa potem v smehu in pol spet v joku... Noben se noče kregat z mano. user posted image Vsi ste šli spat. user posted image

Tole s sladoledom si dobro povedala!
No, pa naj vam spet voščim dobro jutro s takšno fajno jutranjo kavico. user posted image

Jutri pa ob pol osmih gor... al pa še prej. Sem vse cote zlikalala, pospravila... Kekec gre v vrtec, jaz pa bom potem sama doma in počivala. Mogoče bom celo otročka uspela prepričat, da bi prišel velikega bratca spoznat.

Mimogrede, včeraj je bil mlaj ali pa prazna luna, sem upala, da bo kaj iz tega, pa nič. user posted image Mogoče naše dete res hoče, da sva s Trnuljčico skupaj v sobi. Bi bilo kar super.

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 7.4.2008 0:49:31 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 0:51:37   
kekec in mojca
Popravljam napako (nič nisem kriva, ziher jo je Janey noter nalašč naredla user posted image user posted image user posted image )

Nosečnice:
user posted image Trnuljčica, PDP 08. ali 09.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, PDP 13.04.2008
user posted image Čmrlika, PDP 27.04.2008
user posted image Barbaw, PDP 09.05.2008 Maja
user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008

Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ?
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 7.4.2008 0:52:29 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 8:30:37   
barbaw
Jutro1
 
K in M če bi me imele tako nestresno življenje in nobene skrbi zaradi denarja, položnic in ... bi vse dojile. Pa še kaj drugega. Manjšine bla bla bla. Vsi smo Slovenci (naj bi bili) in ne vem zakaj ne bi za vse državljane veljala ista pravila, zakoni, ...
Hormončki in razpoloženje pa je pri tebi tako kot pri meni. Bi kar vsem po vrsti, ki mi nekaj pamet solijo odgriznila roko. Sem kot steklen pes. user posted image  čakam, da me mine. user posted image
kaj tebi nobene žavbe ne pomagajo. Čaji, user posted image , čiščenje oken,... ?

Blacky jaz sem nad britjem obupala prejšnji teden. Mi je kar dolgo šlo od rok in trebuha. user posted image

Trnuljčica user posted image user posted image user posted image . Da bo šlo vse kot po maslu in da  boš čimprej držala user posted image  v rokah in da bi se vse hitro zacelilo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 9:53:25   
Čmrlika
Trnuljčica- jaz spet mislim nate user posted image , tokrat ne ponoči...
držim pesti, da bo tvoj user posted image  čimprej v tvojih rokah, pa da mine vse tako kot mora...Čakamo vesele novičke! user posted image user posted image user posted image

K&M- a se tebi ne zdi, da je zadnji čas, da gresta proti P, če hočeš bit s trnuljčico v sobi?user posted image

Daj no, pol pa še jaz pohitim zadaj, včeraj me je že dajalo malo na lažno- menda je blo to to user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 10:24:52   
Čmrlika
Si lahko mislite, da mi je končno uspelo, da je primarij anesteziolog jutri v službi in ima predavanje in "dogovarjanje" o epiduralni.....
pa da ne poveruješ user posted image

K&m- to pomeni da grem jaz jutri rodit, al kaj, kot Janey?user posted image
ti pa še spiš, al si že pri trnuljčici? user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 7.4.2008 10:25:45 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 13:48:50   
Čmrlika
Kam ste se vse izgubile?
oo, to da se pa Mojca še ni javla, to pa je sumljivo...user posted image
No, mogoče pa je le kdo na poti...user posted image  na primer user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 14:25:27   
kekec in mojca
Ne, ne, Čmrlika, danes sem se odločla, da boš še ti rodila pred mano. user posted image user posted image Te bom kar dala na prvo mesto na seznamu. Mogoče bo potem to kaj pomagalo. user posted image

Prespala sem celo dopoldne, ker sem zjutraj uspela zaspat šele ob pol šestih, ko je moj mož šel v službo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 14:46:16   
trnuljčica
Ku, ku...user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 14:47:02   
kekec in mojca
Barbaw, sem popolnoma istega mnenja, kot ti. V glavnem, o tem se raje sploh ne pogovarjam, ker mi je to zelo pereča tema. Najbolj me pa na RR potem razkuri, ko se kdo spravlja na kvazi samohranilke - pa kaj, se pač znajdejo in dobijo kak tolar več. Odkrito, če se država pusti tako izkoriščat, jo naj izkoristijo.
Po čajčke grem danes, user posted image iz objektivnih razlogov ni na tapeti. Kopat se hodim v toplo vodo vsak večer, pa nič od tega. Razmišljat

Janey, moje razpoloženje je ubitačno.user posted image Razmišljam, da bom kasneje šla peš v mesto, mogoče bom tega malega podnajemnika uspela deložirat - kar sama, brez Bubi. user posted image Rada bi, da se rodi pred 24., takrat ima moj strokovnega.

Bubi, tebi pa jutri držim pesti.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 14:47:29   
kekec in mojca
Heeeeej, Trnuljčica, kaj pa ti doma???

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.4.2008 15:04:16   
*bubi*
Trnuljčica, si ti tudi zaspala in si CR zamudila? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!