|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 8:35:18   
sonchek
Jutro čveke..
..se vidi da ni še nikjer nobene k pozno v noč čvekate...user posted image user posted image user posted image

Sliva10..hvala za kufe....

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

sonchek

titleAndStar(2102,0,0,false,"","")
user posted image


user posted image
Objave: 2102
Član od: 15.12.2005

Ampak Sonchek pa vodi s petimi zvezdicami in 2102mi objavami user posted image  . ČVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
KKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jajaaa sej greste kr lepo za mano..hihiiiii

nič grem mal pospravt....
samo še lep dan vam zaželim...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 9:49:46   
Dajica
Dobro jutro!
Spali smo dobro, z enim podojem (ure se ne spomnim, okoli..hmm..res ne vemuser posted image ) zbudila se je ob 8.15, je pojedla, se previla in zdej spet spi.
Mene pa malo grlo boli, verjetno zaradi tega prepiha po hisi. Upam, da ne bo slo na hujse, ampak da bo izginilo.
Kako pa ste ve kej, cveke, ponocnjaki?user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 9:51:08   
Oranža
Dobrojutro,

Sliva hvala za kofi in čaj
Babe pa ve niste normalne....................ČVEKE!!!, sem mela zdela 10 sztani za prebratuser posted image user posted image user posted image
Pa nč ne bom komentirala, ker ste povedale že vse!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Lep dan.
Se še kej oglasim....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 10:12:55   
nicolina
Dobro jutro,
sliva hvala za kavico. user posted image
mi smo spali kar dobro, se je zbudu ene 2x. Ga ni nič več pol šraufalo, bomo vidli kako bo danes s kakanjem.
Ja, včeraj smo ble pa res čveke. user posted image user posted image
Želim vam lep dan, jaz imam sestrco in nečaka na obisku čez vikend, tako da se bomo šli danes mal potepat.... pa pa

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 10:24:52   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Sliva hvala za kavico.
Mi smo spali fajn kr ok. Zbudila se je ob 3h, pojedla, zaspala nazaj. Potem pa se je ob 7h odločila da ima dovolj spanja, pa sva  z očitom mal ignorirala njeno čvekanje in je celo zaspala nazaj, tko da smo potegnili do 9h. Sem bla prav vesela.
Zdej gremo pa mal na Gorenjsko. Po regrat in na izlet user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:01:24   
gruška
Jutro še od mene ....

smo super spali, pozajtrkovali, zdele še moja dedca do konca premalata hodnik, potem gremo pa v Lj. za Tevža iskat paličnjake (smo včeraj uredili terarij), pol pa Tevža peljemo v Domžale na en rojstni dan, mi gremo pa Jooly poiskat user posted image user posted image ...Aja, pa Levčica je tud od tam ... user posted image

Uživajte!!!!!!!!!!!!

Oranža, kako se obnese ta nov?user posted image



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:05:45   
potepinka
dan

no tudi mi smo spali super ob 23.30 je še pil potem pa spal do 5.45 in potem do 9  zdaj pa spet spi.
No Mark je malo boljše sam še zmeri mu teče iz noska.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:13:33   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Oranža, kako se obnese ta nov?user posted image




Ti rečem, se dopolnjujevauser posted image user posted image user posted image user posted image . Super je.

NA POMOČ!!!!!!!!!!!!!!!! Rabim kopalke, kje jih naj kupim?????Katera ve kje jih že imajo????
 
 
Vsem , ki se greste potepat lep dan, mi bomo tud popoldan šli....po štacunahuser posted image
Gruška pa Jooly pozdravuser posted image



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:18:34   
barika
Oranža, če si med suhimi jih lahko kupiš kjerkoli, če pa ne...ti pa ne znam pomgat..poskusi pri Beti

aja, dobro jutro vsem...

naš mali tud ful dela kroge po postli..sem ga zjutraj našla čist kontra, ga popravim, mu grem za jest nardit (3 minute maximalno) pa je bil spet čist kontrauser posted image user posted image user posted image
nič lepo se imejte, danes me cel dan ni doma

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:27:26   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Oranža, če si med suhimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jih lahko kupiš kjerkoli, če pa neuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ti pa ne znam pomgat..poskusi pri Beti.....bi pa ne vem kje imajo štacuneuser posted image



Barika al se hecaš al kaj, sej si ja kako sliko vidla iz srečanjauser posted image user posted image  sm bla itak sam jst na sliki.....user posted image (ker me je tolk)

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:34:22   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
NA POMOČ!!!!!!!!!!!!!!!! Rabim kopalke, kje jih naj kupim?????Katera ve kje jih že imajo????
 
 

mislim da jih je glih gruška kupovala pred kratkim...morš njo vprašat...
..pa mislim da sem jih že videla v H&M-ju...

potepinka..superca da se Mark popravlja..tudi naši miški sam še mal iz nosa teče...in zdej že tudi ona mal joka ko pridem s sesalcem zraven, ampak takoj ko jo olajšam vseh teh šmrlov se pa smeje...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 11:35:14   
sonchek
Beti štacuna je pa v Hali A spodaj (mislim da)user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 14:22:09   
pavlyna
zdravo čveke-KAKO?

mi smo meli pa te teden teden D ---- LARISA se je začela prevračat iz hrbta na trebuh, včeraj pa je še začela nogice tlačit v usta in dobila 1. zobek:JUHUHUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja balika tud naša dela kroge po postelji, zdaja se pa v trenutku obrne na trebuh in ker ji v tem položaju ne paše se začne takoj pritoževati...in mami ima na enkrat polno dela,....user posted image user posted image




(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 14:48:55   
Tanayya29
Pozdravček!

Jaz sem pa danes končnoooooooo pospravila stanovanje kako bi rekl...v nulo,pomoje prvič po petih mescihuser posted image ,mojadva pa sta šla v ZOO.Sedaj se vračata,pa gremo še na kosilouser posted image user posted image .
Dopoldne sm bla pa v Kr s taščo,sm šla po kopalke oranža,jst sm jih kupla v hm-U...Drugje pa niti nisem gledala....

Nč,v bistvu sem vas sam pozdravit hotla,zdj pa šibam naprej,sm tok zadovoljna ker se vse šajnauser posted image user posted image user posted image .

Ajd Čaw baw


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 14:49:42   
Tanayya29
Pavlyna čestitam za zobek!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 14:58:03   
Tanayya29
Oranža majo hm tut za kombinirat kopalke,sam košarce so bol majhne,poskus triumfove kopalke se tudi dajo kombinirati,skiny tut sam skiny majo full smotane modrce,drugač pa ne znam pomagat,triumf ma fulll fajn modrce,aveš en je tak k pomanjša prsi,sicer je full drag,ampak je res super,jst sm si ga med nosečnostjo kupla in sm fulll zadovoljna še zdj ga mam...

ajd čaw,zdj pa grem...sam jst visim doma,itak....
sj grem na kosilo,no....

eh ja Scuba,jst sm danes kupla v pikapolonici un obesek za dudo,ko ga ma lana,in sori jst dude ne znam gor zmontiratuser posted image user posted image ,sm mal po svoje zvezala...sm pa kupla tut nove dude,jst mam fetiš na aventove dudeuser posted image user posted image user posted image ,to je moj novi fetiš,trenutno jih mam doma 7 vrst od 3-6 mescev,kdo kupi???user posted image user posted image user posted image

ajd čav zdj pa grem zares!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 17:01:36   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

DRAGA SCUBA IN AJTAK, GLOBOKO IN PONIŽNO SE VAMA OPRAVIČUJEM ČVEKICI..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


opravičilo sprejeto user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Še dobr, da nobena ni pomislila, da ima Atena tud fotra ... kaj pa če je on okol nas hodil user posted image  user posted image user posted image  Vidim da me imate vse za bolj pošteno od mojga moža ... user posted image  


user posted image , vemo da tebe ni nikol doma... da nisi ti okol njega hodila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Ko pa hodita s kuram spat user posted image user posted image user posted image


sej ne, sam zvecer ma pr nas ati rac. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
I am not fat I am just too short for my weight user posted image


dobra fora, to si bom dala pa na majico napisat !!

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Gušti je od slive brat..en frizer...pa je rekla včer,da je v Lady,pa jst full gledam včer zvečer v lady,če sta si s slivo kj podobna,pa ga še nism našla not...


Js sm pa misnla da Gustija od BFM oz od Polone iscete...

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
ninaval@gmail.com


Scuba, a na ta mail ti pošljemo? user posted image user posted image user posted image




Kaj pa je narobe z njim? user posted image  Ja na tega ja prosim user posted image


user posted image  nič ni narobe, samo jaz sem ga še enkrat ponovila, da ga bo čimveč nadlegovalcev videlo user posted image


kera fora user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Aja pa to k pravijo, da jim spicneš svoje mleko v noska..WTF..kako?user posted image moja je bila po celem obrazu bela od mleka, sam v noska ni nič šlo...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si prov predstavljam kako ji zizo v nos tiscis user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: barika
jst bi mela pa tak avto ko ga ma Gruška..

Ti bi mela moj avto, Tannaya bi mela mojo hišo, a bi mela mogoče katera mojga moža user posted image user posted image user posted image user posted image


hm, moza glih ne, se pa priporocam za postavo ala Saska user posted image user posted image

nc tok na "hitr", ker sem zdele eno uro brala za nazaj user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 17:02:27   
sonchek
Tanayya ..a si bla spet sama tle gor..se nobena ni hotla s tabo pogovarjat user posted image

pavlyna..bravo za teden D...to je pa res napredek....user posted image user posted image user posted image

Naša pa k se na bok da, glavico ful nazaj zvije tko čudn nekak nazaj gleda, da mi sploh ni jasn kaj bi rada...a vaši tud al kva je to?



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 17:09:33   
pavlyna
oj sonchek!
ja tudi naša je in še to dela,čeprov zdej ko se je začela rotirati mal manj.
ampak to ne zgleda tko kot da bi bla zategnjena (ekstenzija),sploh ne.

lp

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 17:34:57   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

oj sonchek!
ja tudi naša je in še to dela,čeprov zdej ko se je začela rotirati mal manj.
ampak to ne zgleda tko kot da bi bla zategnjena (ekstenzija),sploh ne.

lp

no fajn si me mal potolažila..mah naša je res firbec..se okol in okol bi najraj obrnila če bi le šlo...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 19:19:06   
Tanayya29
Sonchek ma ja,sama se pogovarjam s seboj,jauser posted image .
Scuba,sem namontirala dudo ja!Taj navdušeno ogleduje unga klovnčka gor.Smo šli na kosilo(ni blo dobr),in je Taj postal full zaspan,in sm mogla hodit gor pa dol po gostilni,da je zaspal,pa skoz me je za majco vleku dol..zmeri prime vmes,da mi skor joški vn skočjo,se mi zdi,da me je un k pice peče že full gledu ke notuser posted image user posted image user posted image .
Uglavnem zanič kosilo.

Postava ala gruška oz. saška,tut jst sanjam,sem se zredila nazaj za 2 kg,in mam spet špeh okrog in tko...mah,brezveze...
Sicer je pa moj jedilnik te dni...majoneza,torte,mcdonalds,pizza,sendvič,coca cola,čokolada itd...ni čudn!

Bom mogla mal na dieto....bom kr novalac pila,pa nč druzgauser posted image user posted image user posted image

Jst sm tok zmatrana dans,se mi zdi,da je tut mene ulovila spomladanska utrujenost,pa še nezdrava prehrana povrh,pol sm pa k bi me en mahnu......

Grem ...pa še pridem!

Ajd čaw


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 19:30:32   
pavlyna
ka pa kje ste vse?PA TAKE ČVEKEuser posted image user posted image user posted image

zmeri k se prjavim sm sama gor,kaj je zdaj to, pa tanayya se pa zmeri glih mal predm mano odjavi,??????

no le gremo čvekat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 19:35:01   
Tanayya29
pavlyna jst sm andrkavruser posted image user posted image user posted image ,v profilo tko nastavš,da tudi,če si prisoten se ne vidi,da si gor.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 19:35:51   
Tanayya29
pavlyna te razsvetlim,da naše čvekice se prebudijo tam ob 21h.....prej vse gledajo BB...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 19:37:37   
Tanayya29
jaz sem pa spet lačna...pomoč prosm...spet gledam v sendviče....sm tok lačna,da se mi kr trese pred očmi...

no,kako naj človk pol hujša????al pa jabolke je????če pa salama diši???


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?