|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:40:02   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka


Pls, sam za Rota mi še povejte...a ste tiste, ki ne boste dale malčke takoj v vrtec tut ceple? Do jutri se morem odločiti, ker bo potem prepozno. Se pa nagibam k NE.


Naša ne gre v vrtec in je ne bom dala cepit, če se ne motim je rota virus najbolj "nevaren" za otroke tam do 15 mesecev, pol je pa že lažje, ko so večji. To je moje mišljenje.... 

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:41:56   
anit28
čer!

Da se vam še jaz malo oglasim in pozdravim novo čveko Pavlyno in Žirafi zaželim vsaj tako čaroben poročni dan kot sem ga imela jaz. Slikce moje poroke si lohk na blogu pogledate pod fotkami.
Ste pa res super na fotkah,
Učeraj sem pa tut jaz mela eno prigodo. sem se popoldan odpravla teč po Rakah(tam kjer sva se s Tannayo zadnič sprehajali) in sem po kakšnih 2 kilometrih v vodi zagledala kozo, katero je tok ful hitro nosu naprej. Najprej sem mislna de se mi blede od utrujenostiuser posted image  no sam pol ko sem šla nazaj so  jo pa že gasilci vlekl iz vode in kukr sem vidla mislim da je bla boga revica mrtvauser posted image . To pa seveda še ni bilo se, saj sem doživela pravi krst za prvi letošnji tek, me je oprlo do kosti.
Sploh nevem kaj e z Urbanom ka se kr dere ponoč in ga sploh ni za potolažt.
Šibam ka je jok
lp

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:44:39   
sonchek
jaz grem tud spat...
nočkoooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:45:08   
kanarka
 
Rota je isto razširjen kot na celini. Nič bolj in nič manj. Je pa res, da naša ne bo šla v vrtec in da smo tukaj skozi na svežem zraku, nikoli v zaprtih prostorih. Proti pa zato, ker bi rada vnašala čimmanj kemije v njo. Cepiva pa vsebujejo tudi antifriz, aluminij (ne govorim konkretno za Rotarix, ker še nisem preverila sestave). Glede na to, da pa imamo celo leto domačo zelenjavo in sadje, bo tudi jedla res zdravo, kontakt z drugimi otroci, pa bi imela samo na prostem, kar zmanjša možnost okužbe. Določeni pediatri tukaj ga priporočajo, določeni pa sploh ne omenijo te opcije. Ravno danes sem gledala oddajo o cepivih in starših, ki so otroke cepili (ne konkretno z Rotarixom)...posledično je cepivo izzvalo avtizem in so družine proti farmaciji tožbe tudi dobile, čeprav vso zdravstvo to zanika.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:46:50   
scubadiver
Kanarka če Sara ne gre v vrtec in glede na to, da ste skos zunaj, je jaz osebno ne bi dala cepit...

zdej pa grem res spat... user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:51:39   
DEBELUŠKA30
Naša spi že od 17.30 ure user posted image , jo je potepanje čisto utrudilo user posted image , jaz grem tud v mižule, tko me čudno glava boli user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 22:54:53   
tintin
Jaz Vasje nisem dala cepit, čeprav gre z 11.meseci v vrtec. Sem kolebala med DA in NE, potem sem se posvetovala malo s sodelavko (zdravnico) in se odločila za NE. Predvsem zaradi tega, ker kljub cepivu otrok lahko prav tako zboli in prav tako pristane na infuziji (preverjeno, obstajajo taki primeri). 

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 23:04:02   
kanarka
Tintin, Scuba, Sonchek, Debeluška, Manca...hvala. Zlate ste. Torej pri meni definitivno NE. Mi je tudi kamen padel iz srca, ker priznam, da bi jo s težkim srcem cepila.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 8:04:23   
barika
Jutro!!
ej Gruška, a nisi nič file dala v torto...mater si pa res škrta no (hecam se)---vsaj kakšen višnjev nadev al pa skuto..mmmmmm to bi še anglčki jedl (sam če praviš, da so ti celo torto pojedle v šusu, potem je bila ziher ful dobra - packa nam pa tule lušte delaš)user posted image user posted image user posted image

Kanarka, midva nisma dala Martina cepit, ker tale virus ful mutira in ni nujno da bo zbolel za tem RV, ki je namenjeno cepi
vo zanj ampak za kerim drugim (tak ko pri gripi, ko je vsako leto kej novga...verjetno modna muha al kajuser posted image ), je imela pa koleica hčero v bolnivi na infuziji ker se je okužla, stara je bila pa dobrih 6 mesecev.

Pomivalni stroj..bom še razmislala, sam potem bom še bolj lena ko sem zdejuser posted image , že tak včeri nisem posode pomila, sem pa napisala teoretični del diplome, pa malega sma kopala (to pri nas traaaajaaa), potem sem pa okoli devetih zvečer že spala pred TV-jem.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 8:24:08   
DEBELUŠKA30
Kava z rogljičkom, za Scubo pa še pepelnik user posted image :

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 8:29:06   
scubadiver
Dobro jutro,

Barika praviš da je Gruška škrta. Prva si tle, pa nam niti kave nisi ponudila. Da ne bi pol o škrtosti user posted image

Evo punce, kava za vse:

user posted image

pa še zajtrk:

user posted image

Drugač se je pa Lana po ful dolgem času zbudila ŽE ob treh. Sploh ne vem kaj ji je blo. Sem bla v totalni komi, sploh nisem  več navajena ob takih urah vstajat user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 8:31:33   
scubadiver
Haha Debeluška hvala za pepelnik, ampak sej bom šla itak ven na čik user posted image . Ampak zdej vsaj ne bom dobila od Gruške odgovora naj JI čik v rit vtaknem. Ker tko mi je včeraj pokazala ko sem spraševala kam naj z njim. Pa se mi je kot gostiteljica zasmilila da bi ji še čik v rit vtikala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:04:02   
barika
scuba, mogoče zato ker ne pijem kave, pa tud zajtrkujem neuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:05:57   
Oranža
Dobro jutro,
 
Debeluška hvala za kavico in rogljiček, Scuba tebi pa še za tako zdrav in obilen zajtrkuser posted image user posted image
Mi smo spali celo noč, s tem da je včerej šele ob 22.15 zaspaluser posted image  nimam pojma kaj mu je bilo.
V glavnem pri nas je sonček tko da bomo pol šli ven
Barika super za diplomsko, pridna siuser posted image user posted image .
Gruškina torta: punce sam poglejte kolk je čokolade notri......mislim da dodatna fila ni potrebnauser posted image
Tko zdej pa šibam, imam oba škrata domauser posted image


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:07:42   
Tanayya29
Jutro!

Gruška še kar ne pozabim tvoje hiške....user posted image user posted image

Jaz pa sem dala tamalga cepit za rotavirus,men so vsi priporočal,pediatrinja,kolegica od mami ki je zdravnice,pa še sama delam v vrtcu in bi tamalmu nosila domuuser posted image ,tako da niti nisem velik premišljevala.
Pri nas v vrtcu se kar pogosto pojavlja,in so otročki res bogeci...Tist o avtizmu pa nč ne verjamem,men se zdi da je to kr neki...user posted image

Ajej alarmček kliče....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:34:27   
ninocka
Dobro jutro!

Jst sem lihkar spila jutranjo belo kavico in zraven pozajtrkovala marmorni kolac. Sem se naraocila na kosilo v eni OS in je bil prvi dan zraven se tale kolac in to tolk, da ga ze 2 dni za zajtrk jem in se prvi dan za vecerjo.
V glavnem sem zacela z zdravo prehrano, kosilo mam skuhano v 2 min (moj se kr ne more nacudit, kaksna huda kuharca sem ratala user posted image ), pa se nobene packarije po stedilniku in miljon umazana posode. user posted image user posted image user posted image
Scuba, vidve sta pa meli prigodo zadnjic user posted image user posted image Lepo, da se najdejo se taksni ljudje, ki so tako pripravljeni pomagat user posted image user posted image user posted image
Sonchek, kako je kaj Neli? Ze kaj bolje? Drugace pa poleg vsega nastetega pomaga se dvignjeno vzglavje za 30 stopinj, pa vlazilec zraka, pa odprto okno. PA ne not bit, ce nima vrocine, ampak ven na svez zrak, sploh danes ko bo soncek (vsaj zaenkrat se kaze nanj).

Zirafa, cestitke k poroki. Sem zadnjic samo obleke komentirala, pozabila pa cestitat user posted image Ceprav jst sem mela v glavi, da sta se vidva v Las vegasu porocila user posted image user posted image

Debeluska, kako je mami? Super, da je ze doma user posted image user posted image user posted image Kaksno je pa geslo za tvoj porocni album? sej verjetno si objavla, pa sem spregledala

Mamuska, drzim pesti, da se cimprej vsi pozdravite user posted image user posted image user posted image

Martita in nicolina - super za nogice user posted image user posted image user posted image user posted image nas se ful smeji, ko mu jih med vajami porinem v usta, ampak sam jih pa ne da. Verjetno jih tudi ne bo (Evan jih tud ni), ker je trd v ledvenem delu.

Kanarka, vidve s Saro delata vaje za nogico, da ne bi mela zvite (ce sem si prav zapomnila?). A mi lahko opises mal te vaje, da vidim, ce bi prisle kaj v upostev pri Evanu, da ne bi tolk nogice not zvijal (da jih delamo, dokler ne gremo k fizioterapevtki). Hvala!!!

pavlyna, dobrodosla user posted image user posted image user posted image Larisa se mi zdi pa ful velika user posted image

Oranza, dobrodosla! Pa ce kaj vanjo vidis, jo pozdrav user posted image user posted image user posted image

Gruska, naslednjic pridem pa se jst k tebi na tvojo tortico, a prav?

Kako je pa mamatheo in Tijanom (tiste, ki ste bile na plavanju - sigurno je kaj povedala?)

MI smo pa v soboto dopolnili 5 mesecev  user posted image user posted image user posted image Mali je ful faca, ful je priden, pa skoz se smeji. Res je pravi dobrovoljcek, sploh ne morem verjet, da se je od zacetka tolk velik jokal. Ja, to pa nardijo krcki.
Vceraj se mu je ratalo iz hrbta na trebuh obrnt. Najprej se je jezil, ker ni slo, pol se pa obrne, je 1 minuto tiho, pol pa zacne rencat in se kregat, ker spet ni blo uredu user posted image user posted image user posted image Ga grem obrnt, pa se do mize nisem prisla nazaj, ko se je mali spet obrnu in se zacel jezit. Sem ga pol kr pustila in me lih neki mami  klice, ga je slisala,  tok se je razburjal user posted image user posted image Drugac se mu je pa zdej zacel ful dogajat pod tem gymom - se zamoti tudi po 1.5 ure. Samo nabija tiste igracke in se pol ves vesel smeji, ko se vrnejo nazaj k njemu, al se pa preobrnejo user posted image
Sem opazila, da je ratal zelo "navezan" name - skoz me isce s pogledom, samo da ga pogledam se mi ze smeji in mu moram nasmeh tudi vrnit, drugace je pa takoj uzaljen in nardi sobo in jok. Ful se stiska k meni, prav z noskom se vame drgne (zgleda tko kot kaksne pujsek, ki rije po tleh), pa nonstop me cuka za lase user posted image
V torek sem ga prestavla iz kosare v sportni del vozicka, je najprej ful cukasto gledal - kaj je pa zdej to? - pol se je pa kr navadu in lepo zaspal. Pa boljs me vidi in me pol skoz gleda direkt v oci, jst ga pa mal tezji, ker moram vseen vozicek vozit user posted image Je pa ful smesen, ko se drzi stange od strehice (zgleda kot da bi se na busu drzu une stange), matr, kot da vozim tist vozicek ko formulo - 300/h user posted image user posted image user posted image
Trenutno ena najljubsih igrac (poleg mrkvice in zdaj se hobotnice) je pa eno gumjasto grizalo - non stop ga zveci in drgne po ustih. Sej kr nej ga, ce ga slucajno dlesni srbijo, pa da mu vsaj malo pomaga.
Spanje je se zmeri loterija - enkrat zadanemo 7ko user posted image user posted image user posted image , dons se je pa npr. zbudil samo 1x. Kakor kdaj,, zadnjic se mi je od 8 -12 zvecer zbudil pa 4x user posted image . Ampak sem se ze navadla spat po 3h/noc (itak da ne v kosu) in kaksne 2 ure dremanja. Sej bo boljs, samo da je zdrav in da raste.
Nosek je pa se zmeraj zabasan, edino kaslja ne vec. NE vem pa kaj bo danes, ker je bil ponoci po hrbtu cist moker, moj pa ko je prisel je pa se okno odprl (ni vedel, jst pa tud ne - me je zjutraj skor kap, ko sem ga dvignla). Zdej pa ne vem - a se je tolk presvical (to pravi moj), al mu je pa zadi plenicka spustila, glede na to, da je bla plenicka pa skor cist suha? Upam, da se ne prehladi, ker smo se lih mal pocajtali.
Aja, datuma iz pediatricne pa se zmeri nisem dobila, bom pocakala se na postarja danes in ce ne bo, bom v ponedeljek klicala (zdej je pa ze 1 mesec odkar sem napotnico poslala).

A je kera ze dobila dohodnino? Jst moram letos placat samo cca 40 EUR (sicer je se to prevec) user posted image Ampak baje majo pri nam eni v sluzbi tud po 400 EUR user posted image user posted image







_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:36:51   
ninocka
Aja se neki - midva oddajava spodnji del hise (stanovanje) In lih isceva nove najemnike. Ce kera pozna koga, ki je OK, pa da ravno isce... Isceva pa kaksen par ali pa 2 zaposlena/studenta. Je 2.5 sobno stanovanje (cca 80 kvadratov). 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:46:25   
barika
moj otrok pa spi že od 20,30 zvečeruser posted image  (no ob 7-ih zjutraj se je zbudilpa najdele, otem pa nazaj zaspal)

ninocka, lepo da si se spet malo oglaslauser posted image , pa vse najboljše za 5 mesecevuser posted image user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 9:54:27   
pavlyna
jutro!
ja naša larisa tud še zdej spi, sicer sva ob 6h jedli (tko kot vedno) in pol naprej.

ninocka pozdravljena (velika ti zgleda,verjetno zato ker sem jst bl majhna 160cm)user posted image user posted image  

anit28 zdravo (še ena iz našega konca?)--lepo lepo

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 10:58:03   
kanarka
Morgen

Ninočka...vaje so čisto preproste, samo škoda, da nisi takoj vprašala, ko je še Evan bil manjši. Sicer je pa odvisno kako močno zvito nogico ali nogici ima. Sara je imela zelo in zdaj je že praktično vredu. Zadnji mesec sva nosili samo na desni nogici neke vrste čeveljček, ki se tako zategne, da ji ravna nogico.

Bom poskušala nazorno opisati, če pa mi še danes uspe, pa poslikam in ti slikce pošljem. Vendar ti bom morala slikati samo z eno roko, ker bom v drugi držala aparat.

So pa čisto enostavne vaje.
Z eno roko primeš nogico od gležnja navzgor proti kolenu, z drugo roko pa primeš za stopalo in ga daš v pozicijo iztegnjenega stopala (kot to delajo balerine). V tej poziciji držiš pribl. 10 sec.  Nato pozicijo spremeniš in stopalo potisneš čisto gor, kolikor pač gre in zopet v tej poziciji držiš 10 sec. To vajo delaš nekje 10 minut na dan. ČE lahko večkrat na dan, bolje je. Potem vzameš eno staro zobno ščetko v tisto roko, s katero si prej premikala stopalo in po zunanji strani podplata požgečkaš. Evan bi takrat moral sam usmeriti nogico v pravo pozicijo, torej v linijo nogice. S tem ga stimuliraš, da sam čez čas začne nogico pravilno gibati. Midve to delava že 3 mesece vsak dan in bova morali nadaljevati, dokler ne shodi. Do takrat pa bo morala nositi ortopedski čeveljček, ki ji bo nogico skozi ravnal.
Meni sta na pogled obe nogici že čisto enaki, vendar pediatrinja mi je kazala, da prstke še vedno zvija dol, namesto, da bi jih imela naravnost zato bo potrebno dokler ne shodi z nogico pač delati. Je pa dobra stran ta, da Sara pri teh vajah prav uživa, zato jih ni problem delati. Medtem ko je pri vratu bil cel hudič. Vse sem morala delati v njenem spanju, ker je drugače preveč kričala in se mi je res smilila.
Torej priporočam ti, da začneš že danes. Ne boj se, nič ne moreš delati narobe. Vaje so v bistvu ena sama kmečka logika in kot vidiš nobena umetnost.
Če ti še kaj ni jasno, vprašaj

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 11:02:27   
naraščaj
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
grem pod tuš, taja se je vmes že ena 4 zbudla  - duda (matr sem jezna nanjo, kak sem jo mogla navadit nanjo user posted image user posted image )

..če ne bi bila duda bi bla pa ziza aktualna..kaj ti je bolj všeč??? user posted image
ja, saj vem saj zato sem ji pa začela tiščat dudo. priznam, sama sem kriva

hvala za kofi in zajtrk.

noč- katastrofa, preden sem šla spat se je 4x bunila-(jok) ob 23 sva jedli, ker se ni dala drugač potolažit, jo je neki matral, saj je ful prdala in pol spet ob 1ih  nato sva ob 2h jedli in je do 5ih bla pr nama, jaz pa nisem mogla spat pol se je spet drla in sva spet jefli in je nato komi zaspala nazaj za dobro urcvo, ko se je spet jokala. nakar moj zjutri ugotovi, da naša taja pa vneto učko user posted image user posted image user posted image , ji ful tečče ven. sem ji umila s kamilcami in pol mal z mojim mlekom namazala. kaj še lahk narediim?? A mislte, da žih greva vseen ven, ker če ne se bo men obnrnal, ker not nikakor noče zaspat.

Rota. jaz sem jo dala cepit, kljub temu, da ne bo šla takoj v vrtec, sam senm jaz v taki službi, ko lah prnesem vseživo domov (dom upokojencev)

zaj mi je pa zaspala noroki, jo grem prestavt. dršte pesti, da se ne zbudi

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 11:16:46   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

A je kera ze dobila dohodnino? Jst moram letos placat samo cca 40 EUR (sicer je se to prevec) user posted image Ampak baje majo pri nam eni v sluzbi tud po 400 EUR user posted image user posted image
Jst sem dobla in tut morm plačat mislam, da cca 20eur. Ma sem jo tut lani.

Punce - spi, ko klada. Počakte, sam da mine pol urce pa bo akcija.user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 11:40:46   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

A je kera ze dobila dohodnino? Jst moram letos placat samo cca 40 EUR (sicer je se to prevec) user posted image Ampak baje majo pri nam eni v sluzbi tud po 400 EUR user posted image user posted image
Jst sem dobla in tut morm plačat mislam, da cca 20eur. Ma sem jo tut lani.

Punce - spi, ko klada. Počakte, sam da mine pol urce pa bo akcija.user posted image


Tud jaz moram placat dohodnino, Malo vec kot 50 EUR. user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 12:46:44   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

A je kera ze dobila dohodnino? Jst moram letos placat samo cca 40 EUR (sicer je se to prevec) Ampak baje majo pri nam eni v sluzbi tud po 400 EUR


jst je še nisem dobla, bo pa verjetno nula

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:02:38   
sonchek
Ojla...
Najprej odgovorim kanarki, čeprav je mogoče že mal pozno...
..tudi jaz je na tvojem mestu ne bi dala cepit, ker mislim da je zelo malo možnosti da so okuži...narest morš pa po svoji presoji... in mislim da si se kr prov odločila..
..mi smo jo dali rpedvsem ato ker gre v vrtec in ker sem slišala kakšni revčki so ko zbolijo...

ninočka..hvala na vprašanju..Neli je dons veliko bolljše kot včeraj...sicer sva šle k zdravnici, ampak je nisva čakali, ker je bila zelo velika gneča in bi mogle tam čakat vsaj kako urco in je prišla sestra ven in sva se vse pogovorili..v bistvu je ponovila vse to kar ste mi že tukaj svetovali..in tudi to da moreva ven na zrak...sicer se pri nas nekaj oblači, ampak ko se naspi bove šle malo ven..HVALA vsem za pomoč...
Aja pa še to..tudi celo noč je lepo prespala, čeprav se je zvečer dvakrat zbudila s polnim noskom-sva spucale in je spala do pol šestih..mah je priden tale moj sonček...

Ninočka...user posted image user posted image user posted image  bravo za obrat..madonca je pa spreten...user posted image ..tudi naša mene že full išče s pogledom...in tak lep nasmeh mi pokloni ko me zagleda da se kr topim...user posted image

naraščaj..boga mickena in njena učka..joj jaz res ne vem kako bi ji lahko pomagala, bom pa držala pesti,da se čim prej pozdravi...user posted image user posted image

Dohodnina..jaz je sicer še nisem dobila, ampak moj ima za plačat..mah sej kokr sem si jaz zračunala bom tudi plačala..
Ej pa katera kej ve a so kej spreminjal od lani...lan sem dobila nazaj (pa vsa leta), zdej morm pa kr plačat..a se je kej spremenilo...???user posted image user posted image


Jaz grem pa prov eno kavico spit, če ne bom stoje zaspala..sploh ne vem kaj mi je..
Lep dan še naprej..
papa

Aja..pa gruška se dons ni še nič javla, upam da ni kej užaljena user posted image user posted image  user posted image user posted image




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?