|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:03:40   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Nicolina, a veš kaj je ena na srečanju rekla .... kaj imava ti in jaz skupnega .....user posted image ....... obe sva suhi in obe imava dolg jezik user posted image ..... 3x ugibaj katera je to rekla.... najbolj gobčna .... DEBELUŠKA user posted image ............



Ja valjda, kdo pa drug. user posted image user posted image  Sm razlika je pa ta, da si ti moja draga gruška res suha, jaz pa ne. user posted image user posted image   A ti sploh kaj ješ???

Ja vidim, da moram čimprej pridet na srečanje. Ve se že tolk med sabo poznate, da bom jaz kot en padalc. user posted image user posted image

Tin je tud že skopan in spi, jaz bom pa tud šla pod tuš, pa mal BB gledat. Se še pol kaj oglasim...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:07:40   
DEBELUŠKA30
Z Erno se zahvaljujeva za lepe želje in vas častiva ra 4 mesece s torto!

Gruška:
user posted image



< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 26.3.2008 20:09:41 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:09:53   
scubadiver
Jaz sem pa zdele kot cunja. Čist crknjena..
Mi je pripeljal brat mojega 2-letnega nečaka v varstvo. Ker pa je blo to prvič je seveda ubogi malček jokal kot dež ko je brat odšel in ga med jokom klical. Bogi se je kar tresel. In ker je tako zelo jokal, je še bruhal. Komaj sem ga obrnila stran od mojega notebooka.. No potem ga nesem v kopalnico da ga bom slekla in umila in je bruhal še enkrat. In še vedno jokal kot dež. V tistem je začela jokat še Lana in to totalno neutolažljivo. KO nisem več vedela kaj naj se lotim najprej me kliče moj dragi, da gre po službi še na pivo. Tko da sem imela dva tuleča otroka, pobruhano stanovanje in sebe, pa še desca ki hoče na pivo.
Prvič odkar sva skupaj sem mu rekla NE in mu razložila situacijo. No, pa saj je slišal da se mi zadaj oba otročička dereta tko da je groza. Je bil tko zlat da je prišel domov pomagat. No počasi sva le potolažila oba otročička, da sem se jaz lahko lotila pucanja. Na srečo je bil potem Maks priden in ni več jokal tko da je kar šlo. Ampak eno uro je blo pa res obupno. Mali se mi je prav smilil. Sej mora bit res hudo da ga tkole nekje pustijo in grejo glede na to, da ni navajen.

Manca najlepša hvala za gostoljubje in res odlično pecivo. Ti bom poslala na ZS moj mail in te res prosim za recept.
Ninocka kako lepo si napisala tole o moških. Bravo user posted image .
Je blo pa pri nas ravno obratno. Pol leta po tem ko sva bila z mojim skupaj, me je začel prepričevati da bi rad imel otroka z mano in sem bila jaz tista ki sem hotela najprej stanovanje, pa hotela sem it še v Egipt tauhat pa še en kup stvari poštimat. Nisem pa nikoli dvomila ali želim otroka z njim ali ne. No, ko sem se pa le tud jaz odločila se pa dve leti ni prijel.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:12:36   
Tanayya29
Ninočkauser posted image user posted image ,eh mojmu je en cegu na glavo paduuser posted image user posted image ,al kva...da ne bo pomote...moj najnga sinčka fulll obožuje,danes je še ponoč za jest mu nareduuser posted image no sj upam,da tut mene šeuser posted image .
zelo fejst babnce vse povrst,pa tamalčki tutuser posted image .

šibam na BB,pol še kj gor napišem


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:14:52   
sonchek
Evo mi smo se tudi že skopali in sedaj pridno spimo..joj kok je zlata tale naša punca...res...

..jz grem pa tudi malo pred tv..pol pa spat...

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Hotela sem vas samo nekaj prosit user posted image : ČE IMA (OZ. BO IMELA) KATERA KAJ VIŠKA SPAROVIH TOČK ZVESTOBE, SE PRIPOROČAM user posted image ..... PROOOOSIIIIIIMMMM..... akcija je sicer do konca junija, pa vseeno...
 
NOČKO!!!
 
( Aja, kdaj smo pa zdaj kaj zmenjene in kje .... pa upam, da v čimvečjem številu .... )

..sicer bom tudi jaz zbirala nalepke..ampak če jih bo kej viška..ti jih z veseljem odstopim...

Jaaaa kje je nasljednje srečanje? a tm k se kave ne plača user posted image user posted image user posted image user posted image ???

Lep večer še naprej vsem..
nočko

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:31:34   
DEBELUŠKA30
No punce, naslednje srečanje je pa lahko pri meni, sem se danes ponudila (na srečanju), da vas povabim na domače klobase, pa bordžolico..
 
user posted image


... tko da ste vse vabljene...

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 26.3.2008 21:37:17 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:43:16   
sonchek
Debeluška..
..a ti sploh veš kok je novembrk...user posted image ? pa maš tok placa za vse..hihiiii

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:43:56   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Je blo pa pri nas ravno obratno. Pol leta po tem ko sva bila z mojim skupaj, me je začel prepričevati da bi rad imel otroka z mano in sem bila jaz tista ki sem hotela najprej stanovanje, pa hotela sem it še v Egipt tauhat pa še en kup stvari poštimat. Nisem pa nikoli dvomila ali želim otroka z njim ali ne. No, ko sem se pa le tud jaz odločila se pa dve leti ni prijel.
neki podobnga je blo pr nama. je tut user posted image  bol navijal za otroka, sam sem jaz hotla najprej službo, pa ... pol pa tut ni ratal dobro leto.

Punce, men pa tok šrafa in zvija, da za popuser posted image  in to se mi je že parkrat zgodl. sam upam, da ne bo user posted image . sam tega bi mi še mankal

Taja tut že spančka od mal čez 20 in me prov zanima kokrat bom mogla it še tja preden grem jaz spat user posted image

user posted image Aja sm že tokrat hotla vas vprašat neki glede plenic. Katere so po dizajnu podobne še papmer baby dry al pa aktiv fit (oži trakovi). Naša pupa ma kr lopo zalite bedrce in jo aktiv baby ful ožulijo. Bi pa sprobala še kake druge, če bi vedla, da so jim kaj podobne. Te Pampers AF so mi smotane zarad tiste mrežice notr, se kr prijema na rito. Hvala za vaše mnenje in izkušnje že v naprej

nč rem pod tuš

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:46:46   
manca
hvala vsem, ki ste danes prišle...ko si boste zaželele še, pa pridite spetuser posted image . Je bilo res prijetno. Gruška, Debeluška, Vanja...res nebi bilo treba nositi ničesar...ste me res prijetno presenetile. Hvala še enkratuser posted image
Slikce bodo še danes v mojem albumu, samo da jih moj dol potegne iz fotoaparata.

Tintin, a mi lahko prosim napišeš kateri strešni kufer sta si zrihtala in koliko l ima? Cena si pa rekla da je nekaj čez 300 eur, kajne

Debeluška, z veseljem se pridružim ostalim na obisku pri tebi, samo bi pa rabila takrat prevoz...sem brez avta, ker ga ima moj za v službo za v Lj.

Gruška, kako je ponavadi z oddajo naročil za Tupperware?


Nč, zdej grem pa pospravit posodo in pripravit malico za mojega za jutri, potem pa pridem nazaj in bom dala gor slikce.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 20:51:59   
tintin
Manca, imaš ZSuser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:05:45   
tintin
aja manca, ja cena je mislim da 310 evrov....user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:15:24   
manca
hvala za ZS Tintin.user posted image



slikce so v albumu, geslo: manca. Zraven je še nekaj drugih slikc od Maje. Če katera želi, ji lahko pošljem na mail kakšno slikco od danes.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:18:32   
manca
A mi lahko katera pove, kako izbrisati iz albuma stare slikce. Če dam briši mi napiše:

Microsoft VBScript runtime error '800a0046' Permission denied

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:45:24   
Nana Liza
Manca meni je slikco v mojem albumu čisto ok zbrisalo. A si bila prijavljena na RR ali pav album, ker piše, da nimaš pravic. user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:49:37   
manca
sej greš na moj album, potem pa spodaj kjer piše administracija pritisneš briši, kajne?

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 21:50:27   
potepinka
ninocka  user posted image user posted image user posted image  si pa res super opisala moške točno tako je.


ful luštne slikce na srečanju
otroci- mi nič več ne bomo imeli sem dala obrt nazaj   user posted image user posted image user posted image
kravice-Malo jih pase pa ne dolgo se še pa ne obrača v nobeno smer
mamathea-upam da se čimprej porihtata  user posted image user posted image
naraščaj-Mi imamo od DM Babylove in so super Mark ima tudi zalito rito,v glavnem ne premočijo in zdržijo celo noč

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:03:09   
Oranža
Čer,

Ninočka super si napisalauser posted image user posted image user posted image .
Sonchek Timon se ti zahvaljuje za pohvalouser posted image user posted image user posted image . Pr slikah pa ne vem kaj sem ga štrikala da mi je tko grdo jo prpopal.....
Manca ni za kaj...hvala tebi za prijetno preživet dopoldanuser posted image user posted image user posted image ...no pa ostalim bejbam tuduser posted image BTW ful lušne slikce tvoje pupe.
Tintin a si opazla da sta najina škrata bla edina moška danes na srečanjuuser posted image . Moj je bil tolk utrujen od vsega čvekanja da je pol kr celo popoldne prespaluser posted image user posted image user posted image

Debeluška tebe bom pa za ušesauser posted image , sm rekla da me ne sliki, sm taka ko 5 tonska mišuser posted image ...pa še vsa razvlečena sem bla k sva se glih podojilauser posted image ............drugač pa hvala za prevozuser posted image

Gruška škoda k že dons nisi rekla men se te navlake kar tare po denarnici, dobiš ob naslednjem snidenju...aja pa jst bi mela od tupperwera tisto posodico za sir....ta velko prosim, a boš lohk naročila ko boš naročala. Se ne mudi. Hvalauser posted image

Nicolina jst sicer švoh vidim ampak tolk švoh pa spet ne......si suhica jauser posted image user posted image
No zdej bom pa odpeketačla spat......
Nočko!!


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:17:27   
Nana Liza
Ja, mancauser posted image

A vam je všeč moj avatar?

Ninočka - tole bi pa mogla objavit še kje drugje! Super si napisala! user posted image Čakamo še drugi del! user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:23:02   
Nana Liza
Iiiiiiiiiiiii kolk ste fejst na slikcah! user posted image  user posted image za srečanje. Če bo katera za kofe v petek v supernovi okrog 11h, bom tam!user posted image (Če ga bomo dobil?)user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:32:59   
barika
dober večer
zdej vas pa prosim za obnovo CSI-ja, ker sem ga zaradi vašega čvekanja zamudlauser posted image user posted image user posted image (sem mogla prebrat za nazaj)
mi smo se danes spet šli kopat (tokrat v Zreče), mi je moj user posted image  privoščil še savno in masažo (zdej sem pa od razvajanja utrujenauser posted image )user posted image user posted image

Punce, fajne ste bile na srečanjuuser posted image  

zdej grem pa posodo umit, pa po tleh pometit (poglejte kolk je urauser posted image ) potem pa spat


lahko noč

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:39:31   
manca
Nana Liza, avatar je pa res superuser posted image ...sta tolk cortkana-koliko je pa razlike v letih med njima?

Ja, potem pa očitno nimam pravic za brisanje albuma, kljub temu, da sem prijavljenauser posted image


Tintin, a je tvoj Vasja tudi celo popoldne prespal? Če sta oba prespala celo popoldne, potem je pa treba večkrat narest srečanjeuser posted image


Še eno pametno rabim...včeraj, ko sem delala pecivo za danesuser posted image sem bila taka nerodauser posted image , da sem s stopljeno čokolado + maslom popackala svoje usnjene copate + tepih v kuhinji (tiste, ki ste bile pri meni pa na srečo niste videle kakšno imamo v kuhinji
na tlehuser posted image )...s čim gre to najlažje in najboljše dol? Ker v kuhinji imam parket in nebi rada kaj preveč močila.


Zdej grem pa pod tuš pa spat. Moja dva otročka že spita...ja, kar dva imam, a niste vedeleuser posted image user posted image user posted image ...eden je naša princeska Maja, ta drugi pa moj mož...ne vem zakaj ga televizija tako uspava, sej ne berejo pravljice za lahko noč, čas risank je pa že zdavnaj mimo.user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:43:21   
Nana Liza
Glede plenic - mi imamo sedaj ponoči 4 -ico nočne pamperske. Podnevi pa Mulerjeve (5-9kg).

Pasenje kravic - bolj noče kot hoče. Obrača se še ne. user posted image Do sedaj 2-krat.

Točke zvestobe Špar - če bom slučajno kdaj nakupovala v Šparu, se spomnim nate Gruška! user posted image Ponavadi grem v Špar po kakšne otroške stvari od Sparkija.

Za kopalke moram pa tudi jaz pogledati. HM? Drugače jih pa po mojem definitivno dobiš v Emporiumu. So mi bile pa zelo všeč kopalke v trgovini v Atlantisu.

Naš Tevž je še vedno nekoliko lisast po koži po trebuhu in rokicah kljub olivnim oljem. Pri prehrani se pazim, samo verjetno ni učinek takoj.user posted image Koža pa ni več tako suha. Nimam pa še kupljene kreme od Mustele za občutljivo kožo, ki je baje prav za AD. Upam, da bodo imeli v petek.




(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:45:55   
Nana Liza
Manca - razlika pri naših otročkih je 23 mesecev.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:52:45   
Dajica
Nana Liza-super avatar, res lepa slikica! user posted image
Pa pohvala tud vsem mamicam in hcerkicam in sinckom na srecanju pri Manci!user posted image

Jaz grem jutri na predavanja na DIF. Ob 16ih, a ne? Se katera pride? Kje pa bo to sploh? Sej mi casovno sploh ne pase, sam bom prisla, da izvem kaj novega.

vanja-kolk je luskan tvoj (nas) Timon! user posted image Poljubcek zanj od Kaje!

Mi smo brez strehe nad glavo in se kr upam, da bo lepo vreme vsaj teh par dni.user posted image

Lahko nocko vsem skupaj!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.3.2008 22:59:54   
DEBELUŠKA30
Jest sem ravno iz dežurne user posted image ! Ne, tokrat nisem peljala moža, ampak mami, ki je imela pritiska 223/136 user posted image , da te kap user posted image , pa fulll jo je nekaj pri srcu stiskalo, tko da sem jo peljala v dežurno, je bla fulll prijazna zdravnica, jo je "začasno zrihtala", jutri pa nujno k svoji zdravnici user posted image user posted image !

NanaLiza, prava sončka sta, kot iz razglednice user posted image !

Nicolina, tole izjavo ... user posted image  ... je pa Gruška iz konteksta vzela user posted image user posted image user posted image ! Bila je dobro namerna user posted image !

Sonchek, vse novemberke ste vabljene user posted image , tebe oz. tvojo Neli bi pa res rada spoznala, ker je rojena na isti dan kot moj sonček!



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?