|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 19:36:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Družina je ko dobiš otroka in ne ko si poročen Karin. Tudi če si neporočen in imaš otroka postaneš družina. Za družino ne rabiš papirja.


Hm....če nisi poročen še nisi samohranilka. Moreš it na sodišče pa lagat da ne živiš z očetom otroka da potem potegneš keš od folka k davke plačuje. To nima veze s poroko. Jst tud nism poročena. Pa mi na konc možgan ne kapne da bi zatajila očeta mojga otroka. Da bi šla lagat.

Gospodična plemenita.....večina otrok ni tko butastih in slej ko prej pogrunta za kaj se gre. Je pa drgač zelo lepo otrokom lagat da kradeš ker nočeš sam riti premaknt pa si zaslužit keš. user posted image

Mah, te debate so ble itak že miljonkrat, se mi sploh ne da več tipkat. Pač vedno bodo "osli" s čisto vestjo in pošteni, pa folk k krade. Jst še zmeri trdim da smo tisti prvi na boljšemuser posted image .

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 19:38:23   
Anonimen
Saj otroku ne kapne, če pa starša na črno delata. In poleg tega vlečeta še denar od države. Razen, seveda, če ima otrok vpogled na TRR od staršev, da vidi, koliko in od kod je nakazano. Kar pa dvomim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 19:45:03   
Shorty_
za moje pojme sta družina tudi neporočen ali poročen par ki skupaj živita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 19:45:59   
TONČI.
Saj otroku ne kapne, če pa starša na črno delata. In poleg tega vlečeta še denar od države. Razen, seveda, če ima otrok vpogled na TRR od staršev, da vidi, koliko in od kod je nakazano. Kar pa dvomim.



Kje pa, to se takoj razve. Poznam veliko ljudi, ki sedaj veselo vračajo denar. Otroka pa v šoli zbadajo, da starši goljufajo. Drugače pa, a misliš da otroka nihče ne vparša kdo živi z njim v stanovanju. Že pred vstopom v šolo mora otrok na list papirja narisat družino,............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 19:47:11   
kovač
Joj koliko ne nepoštenih ljudi vsepovsod po Sloveniji in čez, ki so veliko ribe in so bogovi, če pa pa poskušal kot mala ribica prinesti v svoje gnezdo kak dodatni fičnik je pa najbolje da te dajo kar pret zid in šus v glavo ali kaj? Seveda, ne boš otrokom razlagal o svojih prilivih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 20:40:44   
Anonimen
Mah, te debate so ble itak že miljonkrat


Vsaj tolikokrat...user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 21:38:39   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mah, te debate so ble itak že miljonkrat


Vsaj tolikokrat...user posted image .

user posted image user posted image user posted image

Men je pa tok fajn bit poročena... Res! Čist drug filing mi je k pred poroko. Pa čist drugač se mi sliš, k me predstavi kot moja žena. Ne vem, mi je smešn, da bi uletela na eno poslovno večerjo kot "girlfriend".

Pa tut, za 300€ ne grem v statistiko kot ločena družina. Mi smo happy!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 21:40:15   
viv_
Pa še neki mi je fajn... spremljat, kako samo neporočeni iščejo slabe strani porok. Tko, v stilu "grozdje je kislo". Ne vem v čem je fora, če se te ne tiče.

Je pa verjetno fajn filing. Bom poskusla pr avtu. Vozim sicer VW, ampak grem gledat, kaj vse je zanič pri Porscheju, da bom lahk rekla:"Še dobr da ga nimam, pa nikol ga nočem met!"

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
22.3.2008 21:45:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 21:45:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Saj otroku ne kapne, če pa starša na črno delata. In poleg tega vlečeta še denar od države. Razen, seveda, če ima otrok vpogled na TRR od staršev, da vidi, koliko in od kod je nakazano. Kar pa dvomim.



Kje pa, to se takoj razve. Poznam veliko ljudi, ki sedaj veselo vračajo denar. Otroka pa v šoli zbadajo, da starši goljufajo. Drugače pa, a misliš da otroka nihče ne vparša kdo živi z njim v stanovanju. Že pred vstopom v šolo mora otrok na list papirja narisat družino,............



Jaz jih tud poznam par k vračajouser posted image

Mi je pa žal otrok ja. Pa žal mi je k se majo tako neizmerno radi, da so zmožni it pred ljudi pa čist hladnokrvno se zlagat da niso s svojo življenjsko ljubeznijo .... za par fičnikov.

Pa opravičevat eno krajo z krajami k jih drugi delajo je svetovna bedarija. Sej če bodo šli vsi z nebotičnika v lj. skakat verjetno ne boš sledil auser posted image
No men itak to ovčkanje in sledenje množici nikol ni šlo preveč od rokuser posted image ......mi bomo na slikci otroka k jo bo narisal v šoli kar vsi, z mački vreduser posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:08:13   
kovač
Karin a pol bo z otročkom vred dvoja družina štela 5 članov?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:14:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Karin a pol bo z otročkom vred dvoja družina štela 5 članov?


Če bo vse po sreči bo enkrat moja družina štela 9 članov(rib nism štelauser posted image ).....midva, trije pobalinčki, dva mačkona, dva kužata,(za zajca še lobiram)user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:20:20   
kovač
Ja jaz bi pa imela če malo sanjam dva ali malo težje 3 otročke, pa ribico v akvariju, pa eno ljubko mucko.  Čist tako navadno kmečko, nič pasemskega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:21:47   
kovač
Dve muce nevem če bi imela, ker bi se skoz neki preganjali in bi bil živuser posted image pol.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:22:51   
kovač
Karin kako to da imaš tako rada živali?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:27:48   
Anonimen
Eni mucki je dolgcajt in pol sam ****rije dela. Smo mel v študentskem stanvanju prej enga....matr ni nič celo ostalouser posted image Dva se pa med sabo zamotita, pa ful jih je lepo gledat k se mata rada, spita skupej, se umivata....

Zakaj imam rada živali?
Zato k so iskrene, če si jim všeč pokažejo, če jim nisi isto, k se znajo tko lepo stisnt k teb, lubčka dat, k niso namerno žleht, k ti ne bodo nič žalga nardile iz čiste zlobe, k ti popestrijo dan, k so hvaležne če lepo skrbiš za njih.....user posted image
Ne vem, rada jih mam pač. Vse živali. Že od malegauser posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
22.3.2008 22:29:52   
kovač
To si pa ful lepo napisala, svaka ti čast res. Da bi bilo še več takih kot si ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 0:59:32   
cmrucek
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Pa še neki mi je fajn... spremljat, kako samo neporočeni iščejo slabe strani porok. Tko, v stilu "grozdje je kislo". Ne vem v čem je fora, če se te ne tiče.

Je pa verjetno fajn filing. Bom poskusla pr avtu. Vozim sicer VW, ampak grem gledat, kaj vse je zanič pri Porscheju, da bom lahk rekla:"Še dobr da ga nimam, pa nikol ga nočem met!"


Dobro povedano - se strinjam user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 1:48:14   
arabela*
v tej naši pošteni,enakopravni državi se je treba samo "pošteno" znajt.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 7:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.
Saj otroku ne kapne, če pa starša na črno delata. In poleg tega vlečeta še denar od države. Razen, seveda, če ima otrok vpogled na TRR od staršev, da vidi, koliko in od kod je nakazano. Kar pa dvomim.

Kje pa, to se takoj razve. Poznam veliko ljudi, ki sedaj veselo vračajo denar. Otroka pa v šoli zbadajo, da starši goljufajo. Drugače pa, a misliš da otroka nihče ne vparša kdo živi z njim v stanovanju. Že pred vstopom v šolo mora otrok na list papirja narisat družino,............

Saj v končni fazi so lahko tudi uradno družina in živijo skupaj, da se nič takega, kakor opisuješ, ne more zgoditi, vseeno pa sta oba starša uradno brezposelna in vlečeta denar od države, neuradno pa delata na črno. In otrok ne ve, kje sta starša, ko je on v vrtcu ali šoli, kajne? Vsaj na začetku kar nekaj časa zagotovo ne. Malo je namreč takih, kateri tako dejansko živijo dolga leta ali celo več kakor desetletje. Večini je tak način življenja samo prehodno obdobje (največ nekaj let, če jim uspe), da si finančno opomorejo. Moralno ali pa nemoralno.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 8:23:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Pa še neki mi je fajn... spremljat, kako samo neporočeni iščejo slabe strani porok. Tko, v stilu "grozdje je kislo". Ne vem v čem je fora, če se te ne tiče.
Jst nisem poročena, ampak nikoli niti nisem razmišljala, da bi se šla samohranilko. Pa me velikokrat vprašajo zakaj ne? Pač ne. Slabih strani poroke pa niti ne iščem več.

In prosim, če mene naslednjič posebej popredalčkaš, vivi. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 11:09:59   
piščanc
ta korist je samo v primeru, da je mama nezaposlena in samohranilka. če je mama zaposlena in ima cca. 700 € plače ni upravičena do ničesar več kot normalni pari. in neporočeno ni enako kot samohranilstvo. vsaka zaposlena samohranilka (ki ve, da mora otroke sama preživljati) pa nima skoraj nobene bonitte več. tako bi lahko csd samo preveril vse nezaposlene samohranilke in bi našel vse pijavke.

srčno upam, da so slovenske mame dovolj pametne, da vedo, da je bolje imeti službo za 700 € in možnost napredovanja vsaj v znanju, kot da visijo na teh 400 € pomoči. nihče, prav nihče pa od tega ne bo obogatel, če pa ena mlada družina na ta način lahko vsaj laže kupi stanovanje, pa naj. jaz upam, da mi nikoli ne bo treba.

naj namesto socialne pomoči csd raje uvede 30% večje doklade in ugodnosti v vrtcu v primeru srečno poročene družine, ki si je uredila lasten prostor za bivanje. pa bi potem videli, koliko jih bi kar naenkrat postalo srečno poročenih. jah, ljudje smo podkupljivi.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 11:14:35   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: viv
Pa še neki mi je fajn... spremljat, kako samo neporočeni iščejo slabe strani porok. Tko, v stilu "grozdje je kislo". Ne vem v čem je fora, če se te ne tiče.
Jst nisem poročena, ampak nikoli niti nisem razmišljala, da bi se šla samohranilko. Pa me velikokrat vprašajo zakaj ne? Pač ne. Slabih strani poroke pa niti ne iščem več.

In prosim, če mene naslednjič posebej popredalčkaš, vivi. user posted image




Jaz jih sploh nikoli nisem iskala, ampak sva enostavno ostala neporočena user posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 11:20:20   
Hans
Jaz sem pa srečna oslica!

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Poročeni so "OSLI" ?
23.3.2008 13:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Eni mucki je dolgcajt in pol sam ****rije dela. Smo mel v študentskem stanvanju prej enga....matr ni nič celo ostalouser posted image Dva se pa med sabo zamotita, pa ful jih je lepo gledat k se mata rada, spita skupej, se umivata....

Zakaj imam rada živali?
Zato k so iskrene, če si jim všeč pokažejo, če jim nisi isto, k se znajo tko lepo stisnt k teb, lubčka dat, k niso namerno žleht, k ti ne bodo nič žalga nardile iz čiste zlobe, k ti popestrijo dan, k so hvaležne če lepo skrbiš za njih.....user posted image
Ne vem, rada jih mam pač. Vse živali. Že od malegauser posted image



naš je pa tak hinavec...To ne morš vrjet...najbl sladek maček kadar bi rad nekaj dobrega pojedel, pa ne, da bi bil lačen...le posladkal bi se z nečim...Kadar pa ne dobi kar hoče te hudič mačji tolk časa čaka za vogalom in napade ko greš mimo...Prav žleht je, maščevalen, tale naš kocinar...
Božat in crkljat se pa pride samo takrat kadar njemu paše...Bog ne daj, da ga pobožaš če mu ravno ni do tega...hitr kakšno prasko stakneš...

....kljub vsemu ga pa imamo prav tako radi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?