|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:51:15   
MARTINA25
OJLA MAJČKE!!!

Hvala ker ste tako zelo mislile na naju z Tjaškouser posted image user posted image  Hvala vsem!!!
V glavnem, danes sem se mogla oglasit pri zdravnici...sej sploh ne vem če vam naj to pišem....ko sem prišla v ZD sem oddala kartico, me je sestra iz prve napizdila zakaj nisem prišla prej!!!A včeri sem jo po telefonu petkrat vprašala kdaj naj pridem pa je rekla samo: Zjutraj...!!Ok to prebolim, se vsedem v čakalnici, kjer čakam dve uri....potem me končno pokliče notr, me zdravnica na hitro pregleda in reče-virus....a boste šla dat kri? (to ona mene sprašuje...) in še v isti sapi reče, da je itak brezveze ker je to samo viroza.Počivajte!!!
To je vse....potem sem jo še vprašala, če lahko kaj vzamem za vneto grlo, recimo angal s ali neoangin bombone...pa mi je rekla, da NAJBRŽ da lahko!!
V lekarni pa mi je farmacevtka rekla, da ne smem jemati ne neoangina, niti angla s.Tile dohtarji so res podn....bi več naredila, če bi doma počivala!!!

Vidm, da ste se pogovarjale o tretjem otroku....hehehe tud midva sva se že odločila za tretjega...še prej pa morava roditi Tjaško in narediti drugega!!user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:52:47   
darmar
A katera ve kje je najblijžje Kranju 3D ultrazvok. A se fino vidi tudi ko si že po 30 tednu, ne vem a je to bolj fino prej videt. Pa še tko bi šla na en pregled, da bi bla bolj zihr glede vlikosti otroka. sej veste še eno mnenje, da se ne obremenjujem

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:52:52   
Estrella*
NARAVA: SEVEDA JIH LAHKO KORISTI OSAMEZNO, VENDAR JIH MORA PREJ NAPOVEDAT TE DNI V NAPREJ IN PRIPADA MU 11 DELOVNIH DNI.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:54:39   
darmar
Za grlo lahko vzameš Granobil, pa hitro se pocajtaj Martina. user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:56:27   
Taula
katera ve kje je najblijžje Kranju 3D ultrazvok. A se fino vidi tudi ko si že po 30 tednu, ne vem a je to bolj fino prej videt. Pa še tko bi šla na en pregled, da bi bla bolj zihr glede vlikosti otroka. sej veste še eno mnenje, da se ne obremenjujem


3D je v Kranjski porodnišnici. Po novem je 80 evrov. Prej je bilo še 50.

Za grlo se lahko vzame Panthol. Meni je ful pomagaj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:58:41   
Estrella*
darmar: a nimajo v KR porodnišnice neko hudo novo napravo z 3D???Drugače pa vem samo za Domžale in LJ Dravlje.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:00:32   
barbaw
Se opravičujem za napačne info Narava. Sem jaz narobe zastopila potem pa sledi bab čula bab rekla. Sori.

martina verjetno bi res imela več od počivanja dojma kot sedenja v čakalnici za brezveze. user posted image  da se nam čimprej pozdraviš.

Aurora user posted image  za nakup. Se je pa vseeno splačal, kajne? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:01:02   
Estrella*
narava: moj je pred 5 leti koristil dopust po dnevih, vendar je dobil plačano 100% in ne 70%. Saj ti dajo možnost koriščenja v kosu ali po dnevih (15 dni z soboto in nedeljo ali 11 delovnih dni), ki so 100% plačane.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:02:17   
Taula
Za presredek je nam rekla zadnjič na MŠ, da kljub  temu, da rečeš da naj pazijo, da je v večini primerov pri prvorodkah prerezen.user posted image

Sončnica Sandra 50 g test ni tako grozen. Jaz sem kar zeksala in ni bilo panike.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:02:58   
MARTINA25
ja DARMAR, sej to sem si tudi kupila, Granobil.Drgač pa mi je zdravnice rekla, da naj pridem 31.03 na kontrolo...heheheh, meni je pravuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:06:23   
kodrana
Estrella kaj če vzame oče dopust skupaj? potem je to 15 dni, kajne? so to delovni dnevi?

MARTINA . žal mi je za tak odnos v zdravstvu. jaz imam zudi vneto grlo. jemljem pantol, ki ga v nosečnosti lahko. ko pa je fajn hudo, si pa tudi malo pošpricam z angal S-om. ker mnenja so različna. Pušenjak pravi, da lahko vzameš kako apstilo za žrelo in angal S. zmerno.

bo katera kupovala plenice Racman?




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:13:12   
Taula
potem je to 15 dni, kajne? so to delovni dnevi?


Ne. Vikend so šteti vmes.

Midva sva kupila Racmanke. Fajn je ker so za široko povijanje tudi primerne.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:18:09   
Čmrlika
čmrlika kupila si zelo lepo posteljnino, vidim da sta ti rumena in oranžna barva zelo všeč. Gledala sem tudi ostale slike. Kje si kupila posteljnino in kdo je izdelovalec?


ja obožujem rumeno in oranžno....user posted image  kupla sva jo v BC ampak je zaloga še iz Ariela...Je Bc že pred dvema letoma kupil ariel, zdaj  z marcem pa so jim še ime v svoj Bc spremenili...Proizvajalec pa je...........sem šla gledat, pa sem deklaracije že vstran vrgla user posted image  na všitko pa nič ne piše...slovensko podjetje je...vem da je blo nekaj kot BEE pa še nekaj gor napisano...Žal...

Čmrlika, prekrasna posteljica, barva posteljnine mi je noro všeč


Hvala! Meni in mojemu je takoj padla v oči...

Čmrlika
Glede umiritve naših plavalcev po 32. tednu pa bi jaz po mojih izkušnjah rekla ravno obratno. Takrat šele začnejo orng štalo delat. Grem zdaj iskat tvoj album


Se strinjam, moje user posted image  je zaenkrat ful aktivno! Sej pravim, me je na čase kr strah, če je to vse vredu, pa da tak neznansko zaboli user posted image

Sončnica Sandra- poglej kaj ti piše na napotnici, jaz sem bla pred 1 mesecem, na 100guser posted image , sem spila 2deci glukoze pa štirikrat dala kri. Prvič preden sem spila potem pa še 3* vsako uro...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:18:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darmar


user posted image **** zadnja M je bila 16. Vem kaj misliš. Kje ti živiš???




Aha... sem vedela user posted image user posted image user posted image . tudi midve z Estrello sva imeli zadno M 16. avgusta in imava rok 22. maja. samo da njej so to že takoj prav izračunali meni pa šele tle v Sloveniji...Itak pa ta PDP je kar nekaj saj samo 4% žensk rodi točno na ta dan... user posted image

Jaz mislim da bom rodila 15. maja, he,he...no tako si mislim... Če bi pa lahko bi pa izbrala 5.6...bi potegnila za 13 dno pa bi mela oba z Samio na isti dan roj dan...he,he...
Kaj fantazirammmmmmuser posted image user posted image user posted image

Kje živim? Drugače v Egiptu v Kairu toda sem prišla v Slovenijo rodit, tako da trenutno sem na Vrhniki...user posted image

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:19:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Za grlo lahko vzameš Granobil, pa hitro se pocajtaj Martina. user posted image

Ja te lahko jemlješ brez problema, meni so ful pomagale..pa tudi tamaladva jih imata rada.... pa upam, da se čimprej pozdraviš. Me pa odziv tvoje zdravnice spominja na mojo - isti šmorn...

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:19:42   
tally
Ojla majčice

mene te dni daje sindrom gnezdenja pa se nisem nič oglasila tukaj gor. Vidim da imam vellliikkkkoooo za prebrat, mal sm samo preletela vse skupi, mam pa seveda spet vprašanja user posted image user posted image user posted image .

In sicer me zanima:

če boste imele kakšen porodni načrt, oz želje zapisane na listu, ki jih boste dale babici, namreč nam je v MŠ povedala da ga lahko imamo, seveda je pa od poteka poroda odvisno koliko od svojih želja dejansko dobiš?

Pa kakšen se vam zdi porod sede oz v sedečem položaju, je ful priporočala sploh pa prvorodkam?

Pa zanima me (če kdo ve), kako je s tem paketom oz. tistih 260 eur od csd-ja če mamica ni državljan RS ima pa stalno bivanje V RS?

Hvala za odgovore


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:21:12   
Taula
Pa zanima me (če kdo ve), kako je s tem paketom oz. tistih 260 eur od csd-ja če mamica ni državljan RS ima pa stalno bivanje V RS?


Po moje se da. Drugače naj da pa vlogo očka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:21:35   
Katina
narava, saj te pride večinoma isto v kosu ali po dnevih. Če jemlješ v kosu, potem imaš vmes dva vikenda po dva dni, torej jih ostane 11. Ravno tako jih je toliko, če šteješ po dnevih (70% od 15 dni = 10,5 dni).

Pravica do starševskega nadomestila (porodniško n., očetovsko n., nadomestilo na nego in varstvo otroka in posvojiteljsko n. ) je vezana na pravico do starševskega dopusta.
V kolikor sta v delovnem razmerju v RS, potem se od vajinih plač plačujejo prispevki z starševsko varstvo in to je pogoj za uveljavljanje teh pravic (glej 6.čl ZSDP, Ur. l. 110/2006)
Ne vem od kje ti povezava z državljanstvoom in stalnim bivališčem, ter 175€.

Aurora28
, bravo za šoping z jano81.
martina25, user posted image za zdravnico in sestro. Včasih moramo bit res sami svoji zdravniki. Ti kar lepo počivaj, jej vitaminčke in bo kmalu vse dobro.

Kodrana,
ne to niso delovni, temveč kledarski dnevi.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:21:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Aha... sem vedela user posted image user posted image user posted image . tudi midve z Estrello sva imeli zadno M 16. avgusta in imava rok 22. maja. samo da njej so to že takoj prav izračunali meni pa šele tle v Sloveniji...Itak pa ta PDP je kar nekaj saj samo 4% žensk rodi točno na ta dan... user posted image


user posted image user posted image user posted image zadnjo M sem imela 6. avgust in izračunan PDP je 14. maj???? zdaj mi ni nič jasno.... po vseh pravilih bi potem jaz mogla imet rok 12. maja a kako??? 10 dni manj kot vidve???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:24:53   
kodrana
Taula mi lahko poveš koliko sta jih kupila in koliko sta plačala!?

namreč mi2 jih imava tudi namen kupit. sem videla eno ugodno ponudbo, sicer jih prodaja ena mamica, ki pa jih ni uporabljala.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:24:58   
Anonimen
Martina:  eh, res poden in sestra in zdravnica...pa si šla pol kri dat? Upam da si...boš vsaj ziher aje virus ali pa je bakterijsko...

No upam da se čim prej pozdraviš...user posted image user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:26:53   
kodrana
kako pa bodo vaši koristila očetovski dopust? skupaj ali po posameznih dnevih?
jaz sem mojemu rekla, da naj koristi kar skupaj. da bomo prvih 14dni skupaj in da mi pomaga.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:28:21   
Katina
čmrlika, sončnica Sandra - navadno se najprej dela 50g test glukoze, šele če je ta povišan delajo 100g.

Tally, pravico do pomoči ob rojstvu otroka (zavitek ali denar) ima vsak otrok, katerega mati ali oče imata stalno prebivališče v RS.(64. čl. ZDSP)

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:28:35   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Katina



Špelin@, kasso, kakšen napihljiv obroč bosta vzeli s sabo? A kar tistega s katerin gredo otroci v vodo ali kakšnega drugačnega?


Ja takega. .... se smešno sliši še bolj pa vidi (sploh če so kake ribice narisane), ampak meni je bil v porodnišnici nepogrešljiv pripomoček za sedenje user posted image kaj so si drugi mislili, ko so to napravico videli v sobi, pa me ne zanima. Še prepirčala sem ciimre, da so jima dragi naslednji dan prinesli inso bile max. zadovoljne user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 14:29:11   
Taula
Kodrana midva sva dala okoli 110 evrov. Rabljeni so malo bili, sem jih prej pregledala. (osebni prevzemuser posted image )
Imava pa mešano...zelene in rumene racmanke, hlačke + vložke. Še pšenične podloge morava naročiti.
Koliko ti jih pa ponuja...količino in za kaki denar?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.