|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
10.3.2008 22:39:30   
skuštrana
Drobižek, če hočeš poučno revijo potem ne naročuj Supermami. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Desetke007
10.3.2008 22:59:20   
Pandica
No, punce potem pa se itak verjetno vidimo v četrtek. Upam samo, da bo sonček in toplo, da bomo lahko zunaj.
Pa, da Zala po cepljenju nebo imela kakšne reakcije in mi ki dobila vročino, ker pol boma pač morali ostati doma.
A mi lahko katera pošlje prosim na ZS svojo tel. št. ? Če še slučajno nebo Mehurčice tam, da lahko eno pokličem in, da vidim katera bo dvignila telefon vem, da ste ve user posted image

Posedanje
  mi2 imava že športni del vozička. Da ji lahko naklon dvignem za eno ali dve stopnji navzgor dokler ne zaspi in , da lahko gleda ven. In je ponavadi tiho. Ker v košari je že bila tako stisnjena in se je drla kot jesihar user posted image   No, ko (če )  pa zaspi pa ji naklon spustim čisto nazaj dol, da lahko lepo aja user posted image





(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Desetke007
10.3.2008 23:06:18   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: majoli


Jaz imam tudi že manj kil kot pred zanositvijo, ampak trebuh se mi zdi, da je pa vedno večji in mlahav. Pa celo kdaj naredim kak trebušnjakuser posted image







Mene tut zanima kdaj bomo izgubile ta hudičev "šlauh" user posted image
Mamice, ki že imate doma zdaj drugega user posted image   dajte nam povedat čez koliko časa gre to dol. Pa, če sploh gre ali ne.

Tako drage moje zdaj pa grem počasi družbo delat Zali, ker zjutraj pa bom vsa povožena, ko bo treba vstat.

Nočko


(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Desetke007
10.3.2008 23:28:20   
janja
Metkica1 - kot da mi bereš misli. Meni tudi koža visi, pa me je kar strah, a bo šlo to kdaj na bolje? user posted image Poskusila sem že z lažjo obliko trebušnjakov, a kaj ko me potem 2 dni boli trebuh - prav v globino. Kaj več pa si ne upam zaradi rane. Sem pa tudi jaz vremenarka. 

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:04:49   
Klaudia
Jutro!

Zobar - joj, ne o tem. Plomba mi je padla ven že kak teden nazaj in boli kot hudič. Ampak mene spravit k zobarju. Pol mi pa še noče dat inekcijeuser posted image . Pravi, da že ni tako hudo. Jst se pa skor user posted image  zraven. skuštrana se strinjam s tabo. Rajši grem rodit!

zobki - danes smo imel žurko cel večer in noč skupaj. Zvečer je imela vročine malo čez 38°C. Lička je dobila rdeča, pa skos si je s palcem drgnila po dlesni. Potem sem mogla ponoči ene 2x namazat dlesen z dentinoxom, da je božica zaspala nazaj. Moram potem pogledat, če je slučajno že kaj zunaj, da ne bu danes spet ista noč.

zajtrk - jst nimam več idej, kaj bi vam ponudila. Dajte mi pomagat. user posted image

kavica, čaj, bela kava -
user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:10:52   
sanosan
Dobro jutro!

Ker je Klaudia ponudila jutranje napitke, sem jaz poskrbela za zajtrk. Klaudia, kot da bi se zmenle user posted image .
user posted image

To je sicer za tiste bolj sladkosnede, za one mesnate pa bom drugič poskrbela user posted image .

Danes imam oba doma, tako da ne vem, kako mi bo kaj uspelo gor prit.

Se beremo.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 11.3.2008 7:11:59 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:26:48   
lane31
Dobro jutro....Klavdija bo kar vredu vsaj zame user posted image ....Boga Lia, da jo tak mantrauser posted image ...jaz pa nikak nisem mogla več spati od 5-ih dalje....prvo sem jo slišala da user posted image ....pa ni- sanje....pol mi je soseda pozvonila na vratih ,ker je smotani mačak ostal zunaj in se spomnil ob 5 in 30 priti domov user posted image ....malecki sem med 6 in 7h 3 krat dudo dala.....ko pa obupam nad spanjem in vstanem pa ona sladko zaspi naprej...
Pandica.....jaz brezveze da ti jo dam ker vedno prideva čisto zadnji....si pa lahko brez skrbi....ti kar zavij k mizi kjer je največ vozov in boš na pravem mestu user posted image ....pa še v primeru dežja nikakor ne moreva priti ker potem dragi ne more z skuterjem v službo user posted image

JANJA.....moja se tudi oprime rokic in se dvigne....se ne jezim preveč ker pravijo da če user posted image  nekaj sam nardi je ok.....narobe je recimo da bi forsiral sedenje z kupom blazin okrog ,to pa je pomoje čisto vredu user posted image

JASNA,....sem pozabila včeraj povedat da mi nikakor noče odpret titega linka....ne vem, a drugim odpre ?

Sanosan.....to je pa že mučenje....meni se zdi da se redim že ob gledanju dobrot user posted image

No in zdaj bo najbrž vlekla do 8h ....malecka navihana....samo da ve da je mami blizu user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:30:14   
lane31
NOA1....zdaj pa me je prav sram user posted image user posted image user posted image .....oprosti.....jaz sploh ne gledam ZS razen da me kdo opozori in zdaj sem šla v kontolo ,če je mama06 že kaj poslala in najdem tvoje.....oprosti prosim.....mi je zelo žal da nisem videlauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:31:00   
metkica1
Jutro  in hvala za zajtrkuser posted image . Tudi moja kava je skuhana in jo grem ravno pit, sem namreč velika kofetarca, zjutraj spijem dve veliki šalici z četrt mleka.
zobozdravnik bojim se ga, kot  user posted image , pa ravno včeraj sem bila. Imam pa porazno stanje, odprt zob od septembra in kar nekaj plomb za pošlihtat. A inekcija se plača?

drobižek  jaz sem naročena na mamo, je sicer fajna, ampak je tudi za nosečnice tako da je veliko okrog tega tudi pisanega. Mogoče bi ti predlagala Moj malček.

Tavečja še ima malo vročine tako da smo še doma. Ima pa grozno željo it v vrtec in smo že imeli sedajle borbe.
Hvala bogu, da sem doma in je lahko doma ob bolezni in ne rabiš študirat na službo.

Sem ravno včeraj razmišljala, da je v marcu polovica porodniške že mimo. Ojoj....Tak da uživajmo....user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:38:17   
metkica1
Klaudia so res zobki na pohodu, bogica Lia. user posted image
Moja tavečja, ko je dobivala zobke je imela en dan vročino, nič ni jedla in cel dan mi je bila na rokah.
Prej so bili krči na pohodu, sedaj pa prihajajo zobki.

janja ne vem kdaj bom imela trebuh v prvotni obliki, vem da povsem ne. Samo po prvem CR se mi zdi, da je prej šlo tole nazaj, sedaj pa ta koža. Ko si oblečem kavbojke si obvezno oblečem spodaj te poporodne hlačke, da me malo stisnejo, ker drugače je grozno za videt, vse visi user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:43:14   
drobižek
Dobro jutro!


iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaki zajtrki! Jaz pa sadjeuser posted image

SEm se včeraj spomnila, ko sem šla spat, da sem napisala "kakšno revijo mi priporočate za MLADO mamico"user posted image hotla sem napisati za mamico, ki ima prvič otroka (ker glih mlada pa nisem več)user posted image

Mi smo spet fajn spali - od 21.30 do 7.oo - prav paše. Zdaj sva pojedle in pasemo kravce.

Hvala za predloge za revijo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:45:15   
lane31
Metkica1....a res že polovica mimo....joj zakaj tako hitro beži čas user posted image
Injekcija se ne plača.....jaz mu kar povem, da v tem stoletju mi res ni treba trpet na stolu kot da smo v srednjem veku.....pravica vsakega državljana z zavarovanjem je tudi neboleče zdravljenje.....to je splošna pravica pacienta.....in jaz se več ne pustim user posted image ....sedaj že ve in kakor hitro me zaboli reče :sestra anestetik prosim user posted image ......upam da me ni pozabil v tem času-1 leto user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Desetke007
11.3.2008 7:50:31   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

pravica vsakega državljana z zavarovanjem je tudi neboleče zdravljenje.....to je splošna pravica pacienta.....in jaz se več ne pustim user posted image  


Fajn, da si povedala. Grem potem po vsej verjetnosti k zobarju, ker sem že celo škatlo lekadolov pojedla in bi blo boljš zob zrihtat user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:07:37   
lane31
Klavdija ti kar pojdi.....da ne boš škrbi mama user posted image .....samo povej da se bojiš da imaš nizki prag bolečin in da HOČEŠ anesteik

Ej to morte videt.....sem kar solze spustla
http://www.youtube.com/watch?v=dN-HPmBAwGs&feature=related

Mala še spi user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:16:27   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

JANJA.....moja se tudi oprime rokic in se dvigne....se ne jezim preveč ker pravijo da če  nekaj sam nardi je ok.....narobe je recimo da bi forsiral sedenje z kupom blazin okrog ,to pa je pomoje čisto vredu



Jaz tudi takole razmišljam. Ko zmore pač zmore. Saj verjetno imajo strokovnjaki prav.... včasih so jih zavijali kot bube , se pa strinjam, da tekmovanje s sosedami, kateri je prej shodil, ni na mestu.

Zajtrk: Mnjamiiiii. Jaz ponavadi začnem s kavico, vem, da ni zdravo, ampak navade . Že nekaj časa mi ne dajo mir muffini, tako, da sem si včeraj modelčke kupila

Zobki: Prva jih je dobila pri 7 mesecih, pa takrat ni bilo nobene hude krize. Mali se slini že nekaj časa, ampak dlesen še ni nič napeta in tudi nič ne kaže, da bi jih dobil.
Za  vse nove zobke!


Šlauh po porodu : Hmmm v prvo se sploh ne spomnil, kdaj je izginil. Je pa res, da sem intenzivno štartala s trebušnjaki....in da me je čakala še poroka . No pohvaliti se pa moram; že dva dni delam trebušnjake  

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:17:17   
*kinnie*
Lane 31: Vidim, da sva mi2 vedno ob isti uri na compu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:21:27   
metkica1

Ej to morte videt.....sem kar solze spustla
http://www.youtube.com/watch?v=dN-HPmBAwGs&feature=related

Mala še spi user posted image
[/quote]

Kako lepo. user posted image
Moja tabljižnja soseda ima trojčke, stare 8. mesecev. Dva fantka in punčko. Še danes, ko jih vidim, da gredo na sprehod strmim skozi okno in jih očudujem, kako lepo jih je videti. Takšni cukerčki so, pa tako pridni.
Dela  imajo ogromno, to je samo previjsanje in hranjenje,  težko gredo dlje od doma, voziček je ogromen, komaj gre v avto tako da po drugi stari je pestro.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:39:47   
noa1
Dobro jutro!

Mi smo tudi že nekaj časa budni. Moja pupa je še v moji postelji in ne bo več dolgo zdržala sama...me že kliče.
Lane31:ne se sekirat.....jaz sem mislila,da si ga prebrala, saj ni bilo mišljeno, da mi moraš kaj odpisat ali kaj podobnega
Nič...ne bom mogla več pisat...moram it princesko pogledat

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Desetke007
11.3.2008 8:43:10   
Klaudia
Sem zdele klicala in se naročila k zobarju. Veste kdaj me je naročila? kljub temu da sem rekla da mi je plomba ven padla in me boli? 11.4. Mislm naše zdravstvo je čist v user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   [Brisano sporočilo]
11.3.2008 8:49:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Desetke007
11.3.2008 9:05:24   
lane31
Zivepo.......user posted image  sem se morala nasmejati....lahko telovadiš glih kolkor češ pa ne bo nič boljše.....oja mišice že bodo a pod salom se jih pač ne vidi ....veš 70% je v prehrani ostalo pa vadba.....45 min hitrega tempa + proč z belo moko in cukrom naredi čudeže v 2-3eh mesecih...teorijo že obvladam....tu sem ekspert user posted image user posted image ....no ampak ker me bo res sram julija na morju.....svečano obljubljam da bom to uredila in spremenila v prakso.....malo bo itak zobar pomagal user posted image

Klavdija....moj ima zdravilo not pa je čez 1 leto naročen....v tem primeru narediš kar tako....greš tja in vztrajaš da te boli.....paciente z bolečino pa morajo vzet user posted image

Kinnie....ja pa še res je.....mama06 je vedno vstajala z mano....pa ji je zgleda budilka crknila user posted image user posted image

Noa1.....drugič mi tu napiši da imam zs pa bom ziher prebrala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Desetke007
11.3.2008 9:34:26   
drobižek
Vidim, da ste se krepko lotile kg. Jaz se jih ne samo v teoriji, ampak tudi v praksi ločevalno dieto(zato sem pa zadnjič res spraševala kinnie, če ima res dieto, pa sem videla, da imata z lane 31 skupaj dietouser posted image user posted image user posted image )

Menda pravijo 9 mesecev gor, 9 mesecev dol - in jaz temu prav nič ne verjamem. Ko sem prišla domov sem se zredila še za 4 kg - obup! Zdaj se mi pa zdi, da počasi dol kaplja....sem prav živčna - nič mi ni prav, novih stvari pa ne bom kupovala! Itak moram shujšat - čimprej tem boljše...

Pa še to me zanima: pravijo, če dojiš, da grejo kg dol. A je to res? Ker sem že z večih strani slišala, da to sploh ne držiuser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Desetke007
11.3.2008 9:39:17   
noa1
drobižek: glede dojenja in kg.....kakor katera. Jaz še zmeraj samo dojim pa se mi kg nikamor ne premaknejo. Ena znanka se je med dojenjem zredila še zraven za par kg. Pri meni je tako, da ko se mala jane, jaz postanem takooooo lačna. Bi kar non stop nekaj jedla. Pri hrani pa zaenkrat tudi ne pazim, ker če manj jem imam tudi manj mleka...to pa ni fajn.

Pandica: imaš ZS

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Desetke007
11.3.2008 9:41:44   
suzanamai
Joj čveke, ste se razpisale, vas komaj še dohajam.

Elian čestitam za prve zobkeuser posted image

Pandica ravno včeraj smo bili v Mb in so mi kar lušte naredili, sem šla naredit izmere za kuhinjsko steklo v takooo noro stanovanje, novogradnja poleg stadiona, hudo dobro, cena pa 1600. Nisem mogla verjet, sem mojemu rekla, da se selimo kar na Štajersko, pa še Pohorje je blizu, bi mali lahko vsak dan treniral. Poleg vsega je pri nas deževalo, pri vas pa tako lep sonček...

Jasna a gresta danes tudi v nogavičkah na potep? Drugače pa user posted image , trmo je treba še v kali zatreti, drugače je joj.

Posedanje, moja hoče na vsak način sedeti, se pa v posteljici tudi že sama skobaca do napo sedečega položaja, je prav smešna, ko je tako poklopljena. Noge ima čisto narazen, glavo pa včasih skoraj med nogami, potem se pa dviguje in reži. Jo poskušam čimmanj posedati, vendar v naročju noče drugače, kot sedeti. Če je dam v položaj zibelke, dobi kar pikce. Zato jo čez dan ne dajem več v lupinico ali ležalnik, uporabljava samo še igralni center.

zobozdravnik, raje ne bi o tem, imam datume za odstranitev modrostnega, pa me je že sedaj groza, saj je na pol v sluznici in ga bodo verjetno razbijali.
Sedaj pa še ena kavica, boste že izbrale svojo

user posted image

Danes namreč še nisem uspela spiti svoje jutranje doze, saj smo imeli cel halo v ulici. Je moja starejša soseda, ki živi sama skupaj z možem, ki je po kapi nepokreten, padla zjutraj ob 7h v kopalnici. Nekako ji je z metlo uspelo odpreti okno in na srečo jo je slišala soseda ob pol 8h. Rešilca smo čakali skoraj do devetih, revica pa na tleh na ploščicah dve uri. Bolj podrobno raje nebi, groza v glavnem. Izgleda si je zlomila kolk. Še dobro, da sva prišli, saj je ob Zoji pozabila na vse hudo. Prav hudo mi je, ženska je res zlata.

Sedaj je Zoja zaspala, jaz bom pa eno turško z mlekom.

Uživajte


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Desetke007
11.3.2008 9:41:51   
skuštrana
Dobro jutro še od najuuser posted image

Šlauf po porodu - prvič mi je čisto izginil kakih 10m po porodu, zdej gre pa hitreje..ali pa se sami meni zdiuser posted image So mi pa kolki ostali malo razmaknjeni, to se je tudi prvič šlihtalo kako leto... Je pa res, da niti prvič niti zdaj nisem po porodu nič kaj telovadila..lenoba, pač..Prvič sem začela telovadit leto in pol po porodu, ko sem vidla celulituser posted image zdej pa tega tudi nimam tolk velik..kaj pa vem kaj se dogaja, mali tolk je da bo vse posesal user posted image user posted image No, saj se ne pritožujem.

Klaudia, ko je meni plomba ven padla sem samo šla tja in so me takoj vzeli,,jamraj, da te full boli.

Mei tai, mama06 in ostale - to je tako ali tako recimo za otroke od 6m naprej oz. morajo sami obvladat mišice vratu in hrbta (to kar počne Neli od Jasneuser posted image , se dvignit na roke ko ležijo na trebuhu in potem tam tudi ostat nekaj časa)..Jasna, Neli je kandidatuser posted image
Evo, ravno raziskujem to pa ti prilepim Mei tai   Kdaj in zakaj mei tai? - od starosti 5-6 mesecev naprej - uporaba sprdaj, zadaj ali na boku - omogoča diskretno dojenje v javnosti - zelo udobna nosiljka -moderen izgled   Mei tai je tradicionalna azijska nosiljka prilagojena današnjim modernim staršem in otrokom. S svojim lepim dizajnom je prelep in koristen modni dodatek. Mei tai je zelo udoben za nošnjo, tako za nositelja kot za otroka. Je kombinacija kompaktne
nosiljke in traku za nošnjo.. Teža se širi vertikalno na celotno telo kar zelo zmanjša težo otroka. Čeprav na prvi pogled izgleda kot kengeru nima z njim razen izgleda nič skupnega. Mei tai je ergonomsko in anatomsko prilagojen otrokom, nogice v mei tai-u ne visijo ampak so v položaju žabice (položaj za široko povijanje), kar omogoča pri vašem otroku nemoten in pravilen razvoj kolkov. Če otrok med nošnjo zaspi ga lahko pred vetrom, soncem ali samo radovednimi pogledi neznancev zaščitite tako, da odvihnete podaljšek.
  Kdaj v mei tai?   Čeprav nekateri priporočajo uporabo mei tai-a že pri novorojenčkih je z njegovo uporabo dobro začeti šele, ko ima otrok dobro kontrolo nad mišicami vratu in hrbta. Če otrok kontrolira te mišice lahko preverite tako, da ga položite na trebuh in če se dvigne na roke ter tako ostane nekaj časa potem je dovolj močen za mei tai. Večina otrok to osvoji nekje med 5 in 6 mesecem življenja. Mei tai je uporaben do približno 4 leta.   Mei tai se lahko uporablja spredaj, zadaj ali pa na boku.

Še malo reklameuser posted image   http://altermama.moj-album.com/album/11309866/ 


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.3.2008 9:48:17 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nakupovanje
Ela123

Ali radi nakupujete?

Da (73%)

Ne (27%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!