|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:07:30   
Anitka
Tako, sem te seznamčke malce prestavila naprej, saj so bili že zelooo daleč nazaj. Pa še svoje 3 cm sem popravila in pol kileuser posted image user posted image user posted image

Se opravičujem, ker sicer seznamov nisem ažurirala, ker bi potem morala natačno prebirati enih 15 strani. Napišite popravke pa bomo uredili.

MARTINA kje točno pa si bila, če ni skrivnost?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:09:16   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Anitka, jana, kodrana...js točno vem, kdaj se mojmu mulčku kolca. Ker se mu včasih tud trikrat na dan! Sm pa že enkrat pisala o tem. Čuti se tko kot utrip pa pri naju ponavadi traja od 15 do 45 minut. Danes je moj dal uho na trebuh, ko se mu je kolcalo in je reku, da je tko kot da bi bil ful močen utrip user posted image . Včasih se pa še obrača in brca zraven.




No potem je pa zgleda da pri meni tudi to to. Hvala še tebi za odgovor glede naših kolcamožičkovuser posted image user posted image


 user posted image

Hijenca, Pepita in Katina jutri dobro opravite GP.

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


< Sporočilo je popravil Anitka -- 10.3.2008 18:16:21 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:16:44   
aurora28
Anitka čestitke za 29. tednov! user posted image user posted image user posted image Jaz imam isto situacijo kot ti. Zadnjič sem prav poslušala, sem dala roke na trebuh in je v istih razmakih kakšnih 15 zatreslo trebuh, niso bile kot brce, mogoče kolcanje, mogoče pa gre za ta refleks med spanjem. Sicer pravijo, da proti koncu user posted image otrok veliko spi in verjetno gre za refleks.

Naty mene tudi špika danes cel dan, sam ne me strašiti, da se že odpiram. user posted image No ja saj grem v petek na pregled in bomo videli kakšno bo stanje. Me pa čedalje bolj bolijo medenične in sramna kost, očitno se vse že počasi razteza.

Kodrana svaka ti čast, da lahko še user posted image . Jaz že nekaj časa ne morem, ker nimam želje. user posted image

Da se malo pohvalim, da mi je danes moj dragi možek kupil turkizno plavo spalno srajčko, ki je na široke naramnice in pokriva 3/4 prsi, vmes je svilen trak, da si narediš mašno in pade dol do kolen. Je prav fu...iš. Aja pa pod prsmi ima okrog in okrog čipko. Madonca bom lepa mamica in seksi. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za Stunfek!


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 10.3.2008 18:20:31 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:22:51   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28



Da se malo pohvalim, da mi je danes moj dragi možek kupil turkizno plavo spalno srajčko, ki je na široke naramnice in pokriva 3/4 prsi, vmes je svilen trak, da si narediš mašno in pade dol do kolen. Je prav fu...iš. Aja pa pod prsmi ima okrog in okrog čipko. Madonca bom lepa mamica in seksi. user posted image user posted image user posted image




user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   za dragega in novo spalno srajčko.user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:27:43   
Naty*
Hijenca, Pepita in Katina user posted image user posted image user posted image user posted image   za jutrišnje preglede user posted image !
 
aurora tud js upam, da ni to odpiranje...glede na to, da pa špikanje čutimo večinoma tiste, ki smo nad 30. tednom, bi rekla, da je to priprava na dan D user posted image .

Tko js sm si tickerje in nosečniški koledarček prilagodila uradnemu roku. Tko da sem uradno v 32. tednuuser posted image . Zdej se bom pač orientirala samo po tem datumu, potem bomo pa vidl. Teden dni časa ima baje še po roku, da prileze ven, moj pa pravi, da ma občutek, da bom rodila že konec aprila user posted image . Ne me vprašat zakaj...

aurora a ta srajčka je za zdej, al za pol, ko bosta spet veselo user posted image user posted image ?

Anitka ja sej glede na to, da naši malčki popijejo veliko plodovnice, niti ni čudno, da so pravi kolcamožički ane? user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:29:06   
tally
MARTINA za pregled user posted image user posted image user posted image !

Anitka če se ti da prosim da popraviš moje kg, dodaj +3, torej skupi +11 user posted image .
Aja pa naslednj pregled mam 11.4. Pa čestitke za
user posted image user posted image tednov.
Aurora user posted image za  spalno srajčko.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:30:46   
Anitka




user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +9kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:116cm, +12Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +9Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:97cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; +9kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +8,5kg)  
user posted image  
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +1kg?)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +8kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +5,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:106cm, +10kg) 

user posted image   mixi,user posted image :user posted image , KP 

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:100 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:101cm, +6kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:94cm /+24cm/; +8,5kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image  
sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008  
             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image   
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:97 cm /+30 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +8kg)
  
user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +10kg)
user posted image   Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +8kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 77 SREČK user posted image        

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfekuser posted image , aradejuser posted image , murva, KAHLOuser posted image , maskauser posted image , mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 17Xuser posted image ,user posted image : 17Xuser posted image  in user posted image : 43X user posted image






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:31:45   
Anitka



user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
 
11.03.2008: Hijenca (GP), Pepita (GP), Katina (GP)
 
12.03.2008: Suzy85 (GP)
 
13.03.2008: Kodrana (GP)
 
14.03.2008: **** (GP), Aurora28 (GP)
 
17.03.2008: Špelin@ (GP)
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP), Tiana (GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP), TamaraJ (GP)
 
28.03.2008: edinaos (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
02.04.2008: narava (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP)

11.04.2008: Tally (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:32:02   
aurora28
Naty spalna srajčka je bolj poletna in bo prišla prav po porodu, je pa tako kot si uganila, ko bova spet veselo user posted image user posted imageuser posted image user posted image

Tiste, ki jih jutri čakajo GP držim pesti in pošiljam user posted image user posted image user posted image za srečo.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:52:37   
Katina
Sončica Sandra in Jana čestitke za 32. teden! Anitka čestitke za 29t!
****, user posted image da si se pogovorila z možem. Vidiš, efekt je bil takojšen. Ko pride pa še sonček boš pa čist user posted image .
Meni tudi ne izteka mleko user posted image , tud jaz sem obremenjena s tem, a bo tokrat ratalo al ne. Me je pa dobro potolačžila ena user posted image , ki je rekla, da bok kljub temu dobra mama. Sama vem kakšne muke lahko prestajaš če mleka ni, tebi pa ni jasno zakaj - pa še na vsakem pregledu ko greš z otrokom te vprašajo: A dojite? Koliko časa ste dojili ipd. Za user posted image . Imela sem obdobje, ko bi najraje vsem povedala mojo zgodbo o trudu, ampak me je k sreči minilo. Upam, da mi bo zdaj narava naklonjena. Če ne, bomo naega user posted image spravili gor na drugačen način, ki k sreči obstaja.

Taula iz prve roke kako koruzniki uredijo očetovstvo: Greš na CSD, tam referentka napiše zapisnik, da tainta izjavlja, da je oče  otroka, ki ga bo predvidoma DD.MM.LL rodila tainta. Hkrati piše, da se mati z izjavo strinja. Oba podpišeta zapisnik od katerega dobiš 2 kopiji. Eno očka priloži papirjem za uveljavljanje očetovskega dopusta, drugega imaš ti, da ga v porodnišnici daš matičarju. S tem bo v rojstnem listu od vsega začetka vpisan tudi oče. Simpl ko pasulj user posted image .

Naty* tole ti pa moram povedat. Danes sem triumfirala na CSDju. Referentka je user posted image povedala, da mu morajo v službi izpolnit obrazce, saj je v skladu z zakonom treba papirje oddati 30 dni prej - no, meni kljub navedbi člena zakona ni verjel, je pa verjel referentki. In zdaj že ves dan hodim okrog kot pav, ker sem imela prav user posted image user posted image user posted image .
Men je mal čudno, da bi imela hormone na tekem toboganu. Če so ti jih preverjali pred 14 dnevi pol najbrž ni nič narobe. Jaz jih preverjam na 1 mesec (so mi moral popravit dozo pred cca 1 mesecem).
Hvala za info o TamariJ, komaj čakamo, da bo našla čas za nas.
Aurora28, mi tudi poznamo teh 40. mučenikov in enega imam celo doma (ta praznuje 2x - zraven še rojstnidan) Standardno darilo za mučenike je trnova veja na katero natakneš suhe slive. No, tokrat je moj dobil sveže fige, ki jih ima neznansko rad.
Obvezno objavi tvojo novo spalno srajčko. Si jo tako mamljivo opisala, da sem ful radovedna.

martina25, user posted image za vašo user posted image . Zdaj lahko mirno uživaš v izbiranju imena in roza oblačilc. Kolk bolj luštnih oblačil je za user posted image kot za user posted image user posted image . No, bomo pa mal prišparali, nič zato. jaz sem svoje papirje za porodniški dopust in nadomestilo že oddala user posted image , tud fotra sem zrihtala našemu user posted image user posted image user posted image . če bi me moj zdejle slišal..........

Bravo za stunfek user posted image user posted image user posted image . Naj ji bo pot do user posted image lahka in user posted image en sam praznik.

Jaz moram jutrijšnji GP prestavit (verjetno ga bom imela v petek. Vseeno hvala za pestke.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 18:56:13   
aurora28
Katina če te prav razumem potem mora moj že počasi urejati papirje za očetovski dopust in očetovsko nadomestilo? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 19:09:34   
tally
Hm jst tut opažam da moje prsi puščajo, predvsem ko user posted image , včasih pa tudi samo od sebe ko nič ne delam.

Pa CSD dobr da ste me spmnle jst tut morm it en dan po papirje, sm čist pozabila, ale SNP pa pr men zadnje čase deluje na veliko.user posted image

Aj pa linea negra se mi je pojavila, oz. sm jo danes opazila, a je možno da se pojavi kr čez noč?


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 19:12:21   
Naty*
Katina bravo za triumf user posted image na CSD, veš sej je zmeri tko, da komu drugmu prej verjamejo kot nam, ampak je vseeno luštn, ko mu dokažeš, da si mela prav user posted image . Lepo, da sta že vse uredila. Midva greva tud ta teden s plačnimi podatki in ostalo solato na CSD, da še zapisnik napišejo. Moj je danes v službo nesel še pisno obvestilo o predvidenem nastopu očetovskega dopusta, ker tisto, da samo poveš, da boš nastopil ni čist zihr. Bolš črno na belem.

Sm se pa zdele, ko si rekla, da si zrihtala fotra user posted image  ful smejala user posted image .... zadnjič se peljeva z mojim iz enih hribov kjer sva bla z user posted image  in je bla na radiu pesmica z naslednjim besedilom:
...očka zdaj iščemo, naj se javi sam, mamica je vse zmešala, ne ve ne kako ne kdaj, niti kdo in kaj, mamica je res zmešana....
tak je bil refren, js sm misla, da bova umrla od smeha!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 20:19:54   
aurora28
Naty midva z mojim lubijem sva tudi enkrat slišala to pesem in sva skoraj počila od smeha user posted image user posted image , pa kdo napiše takšno pesem, nevem če bi se temu lahko sploh rekla pesem user posted image .

Naty sem brala dr. Pušenjaka in pravi, da skoraj polovica user posted image čuti špikanje v nožnici in komaj pri 10 % to špikanje nekaj pomeni in da se krajšanje in odpiranje MV ne čuti in pri tem ni prisotno nobeno špikanje. Očitno gre samo za raztezanje notranjosti.

Kje se pa Jana skriva?

Za Naravo in Estrello* predvidevam, da imata polno dela s selitvijo.  Jima čist nič ne privoščim, ko se sam spomnem koliko je pucanja.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 20:33:10   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Anitka, jana, kodrana...js točno vem, kdaj se mojmu mulčku kolca. Ker se mu včasih tud trikrat na dan! Sm pa že enkrat pisala o tem. Čuti se tko kot utrip pa pri naju ponavadi traja od 15 do 45 minut.



Naty, pri meni je tudi tako, lahko večkrat na dan in več minut skupaj (ampak 45 min je pa res huuudo user posted image )
tudi jaz sem mislila, da gre za kolcanje, sedaj pa Kodrana (oz. Pušenjak) govori o trzanju user posted image  No, glavno, da je vse O.K.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 20:40:20   
Aurea
Anitka, vem, da si kupila Muro 3, kakšno barvo pa si vzela in pri katerem prodajalcu?
In kako si zadovoljna? A delata kroge po stanovanju user posted image  user posted image  


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 20:45:21   
kodrana
sva se z mojim neki spičla in zdaj se mu maščujem, tako da sem tu goruser posted image .  in ga ignoriram.
včeri sva se imela, kot v user posted image , sedaj pa tkole. ah..

ja, meni je Pušenjak tako odgovoril. jaz tudi čutim, kot neko enakomerno utripanje. bom poiskala.. evo.. odgovor dr. Pušenjaka na moje vprašanje..

http://med.over.net/forum5/read.php?19,4602677


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:02:28   
jana81


user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
 
11.03.2008: Hijenca (GP), Pepita (GP), Katina (GP)
 
12.03.2008: Suzy85 (GP)
 
13.03.2008: Kodrana (GP)
 
14.03.2008: **** (GP), Aurora28 (GP)
 
17.03.2008: Špelin@ (GP)
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP), Tiana (GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP), TamaraJ (GP), Jana81 (GP)
 
28.03.2008: edinaos (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
02.04.2008: narava (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška



_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:03:32   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Naty midva z mojim lubijem sva tudi enkrat slišala to pesem in sva skoraj počila od smeha user posted image user posted image , pa kdo napiše takšno pesem, nevem če bi se temu lahko sploh rekla pesem user posted image .

Naty sem brala dr. Pušenjaka in pravi, da skoraj polovica user posted image čuti špikanje v nožnici in komaj pri 10 % to špikanje nekaj pomeni in da se krajšanje in odpiranje MV ne čuti in pri tem ni prisotno nobeno špikanje. Očitno gre samo za raztezanje notranjosti.

Kje se pa Jana skriva?

Za Naravo in Estrello* predvidevam, da imata polno dela s selitvijo.  Jima čist nič ne privoščim, ko se sam spomnem koliko je pucanja.



Moj je isto reku...pa kdo napiše tako pesem???!!!user posted image  No glede špikanja še dobr...ker mene zdele tolk špika (pa mislim, da me celo mali brca al pa boksa tjadol nekam), da me kar prestavlja. Ful boli! Sm že razmišljala, če bom mogla že mojga poklicat, ker se je začelo user posted image . Joj ne...sej ni smešno...upam, da res nič ne pomeni.

Aurea ja je kr hudo, ko tolk cajt traja, men se mali kr smili včasih. Ampak sem brala, da to za njih ni tolk hudo, kot recimo za odrasle. Je pa res tak luštkan občutek ane user posted image .

kodrana sej verjamem, da je lahko tud trzanje med spanjem, ampak glede na to, da tolk časa traja, res dvomim, da bi trzal tko enakomerno pa tolk časa. Če bi se js vsaj spomnila, kje sem brala o kolcanju ...eh ta SNPuser posted image ... Sigurno je pa kdaj pa kdaj tud, da trza ko spančka. A si dala tvojga na ignore user posted image ...ja js tud to kdaj pa kdaj počnem... Jah kaj čmo. Včasih je ful lepo, včasih bi ga pa zadavila najrajš...pa ne rečem da so ČIST ZMERI oni krivi. Tud tile naši hormončki nas majo pod komando trenutnouser posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:07:06   
jana81
hello
 
 aurora evo mene... sem imela cel dan neke opravke...
 
sem se dodala na seznam pregledov.
 
vidim da mate ornk debate....mene tud že dva dni špika v nožnici, in je ful neprijetno, ne vem kaj hudiča je to zdaj.
 
katina... bravo, sej nekdo jim pa mora dat vetra.
 
naty tega komada še pa nisem slišala. je pa smešno že tole besedilo.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:14:28   
jana81
EVO PUNCE JST SEM DALA NOVE SLIKE BUŠIJA  V ALBUM.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:20:44   
MARTINA25
ANITKA-kolegico sem peljala v naselje ODRANCI oziroma natančnjeje v kraj Žižki!!!Tako da semv živo doživela ta kaos, ki ga delajo tovornjaki....katastrofa res!!!
Men tud nč ne izteka iz dojkuser posted image , upam da to ne pomeni da ne bo potem mlekca...
ANITKA če boš še kaj urejala seznam bi te prosila, da mi dopišeš dve kilci...skupno 12!!!
Naslednji pregled pa 07.04!!!Hvala
ZDej se pa grem posvetiti še malo mojmuuser posted image , k je danes njihov praznik!!!Mučeniki pa to....je reku danes moj oči mojmu user posted image , da je danes njun praznik-praznik copatarjev!!!hehheheuser posted image   

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:23:03   
MARTINA25
Jana geslo??user posted image  pozabla sem ga....

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:42:22   
jana81
nejc

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 21:54:59   
aurora28
Jana uavvvvvvv kak lep buši user posted image user posted image user posted image . Kje pa si kupila ta dober modrc?  Ej sam ti na srečanju ni zgledalo, da si bolj pri tatemnih user posted image , zdaj pa je buši kar oring temen. A si hodila pred user posted image kaj v solarij?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.