|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:28:51   
Anitka
Ja Estrella hvalabogu imamo res še dober mesec časa za urejanje birokracije katero naravnost sovražimuser posted image user posted image Pa najhuje je to, ko greš nekaj urejat prvič pa naletiš na kakšno babnco, ki se mi zdi, da ti nalašč ne pove vsega naenkrat, ampak prav uživa, ko te lahko spet pošlje kam, pa spet nazaj itd..., namesto, da bi ti prvič podala vse informacije. Upam, da bomo imele srečo.

Bom videla za srečanje - nič ne obljubim, če mi znese pa bom potem res prosila Barbaw, če se lahko peljem z njo naprej. Jaz imam samo do MB eno uro vožnje. Če mi ne bo treba ležati na ležalniku  in opazovati mojstrov pri delu okrog hiše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se vam pridružim, velja?user posted image

Sem zdaj likala in sem se malce vsedla k računalniku in že čutim take brcike in boksike, da je joj. "Čuj ti user posted image , a veš, da ne morem skoz delati?? Sedaj bomo malce posedeli."

Barbaw user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za škrateka, ki razume, da mami mora včasih malce počivati.user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:40:48   
aurora28
Zdaj pa že opažam, da kadar sedim moram biti rahlo nagnjena nazaj, ker me trebuh že oring moti in me kar boli v prsnici če se naslonim preveč naprej. Trebuh imam žepod prsmi, me res zanima koliko je naš pob velik?   Edino ko se sklonim navzdol moram nogi dati kar narazen, ker drugače me vse boli. In joj kako dolgo se oblačim, da kar mokra ratam ko si oblečim hlačne nogavice. Sem se odločila, da si jih več ne dam gor in pika. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:41:43   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
No Valentina pri tebi je bil pa sneg vsekakor dobrodošel, kaj?user posted image user posted image Do nas pa si ni upal priti. Se me je verjetno kar malce zbal.

Anitka: Dobrodošel user posted image ...no vsaj 1 dan sem mela dan brez službe user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
valentina2006 jst bi tud mal snegeca mela! sj je lepo in prijetno, ko je zunaj toplo in rožce cveto, sam ko pa pogledaš skoz okno, pa vidiš vse belo... men je ful všeč!

suzy85: Zimska idila odlična...za pogledat user posted image ... Sneg sem že oddala po Hitri pošti...glej, da boš doma, da prevzameš paket user posted image  user posted image  user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Punce, nič niste povedala, je katera danes naredila snežaka? 

Soncnica Sandra ***: Jest in moja user posted image  sva nardili veeeeeeelikegaaaaa user posted image ... To je blo navdušenja.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:46:29   
barbaw
Anitka jaz sem si vse papirje sprintala in še dobro, da se toliko pogovarjamo o vseh papirjih in ostalo, ker nisem rabila hodit 2-krat. Vse sem sprintala, nesla na firmo in šla lepo na CSD in je prijazna teta pogledala in mi dala papirje še za nego in varstvo otroka, sem podpisala, povedala mi je kdaj je rok za oddajo drugega dela in to je to. Res je bila prijazna. Tako, da če boš pokukala v tiste linke in si sprintala ne rabiš hodit na CSD 2-krat.
Za prevoz pa res ni problema. Več nas bo bolj veselo bo. user posted image  Več bodo imele kelnarce dela z nami. user posted image  Kako bodo švicale. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:50:56   
kodrana
Estrellauser posted image . ja, to bi mogoče pa šlo. se bomo zmeniliuser posted image .

zdaj sem tolko sita,da grem malo počivat, pa gledat bušija, če bom dobila kako brco.. potem se mi pa itak moj pridruži..

tko,da je blo za dost čvekanja z moje strani za danes.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:51:56   
jana81
barbaw če boš slučajno sama iz Mb štartala, al pa še z eno..pol se lahk v Arji vasi dobimo z auroro in gremo skup do LJ (peljem jaz ali pa ti), se tud stroški porazdelijo in bolj veselo bo.user posted image ...če si za seveda?
 
aurora mene tud že moti trebuh, vezalke mam kr odvezane, se mi ne da matrat pa zavezovat.
 
valentina kak velkega snežaka si pa nredla? jst bi ga tudi, če bi še meli kaj snega.
 

 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:55:54   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
valentina kak velkega snežaka si pa nredla? jst bi ga tudi, če bi še meli kaj snega.

jana81: VELIKEGAAAAA, no manjšega kot sem jet...ampak se je moja mal razburjala, ker je bil višji kot ona. Snega, o je še za veliko večjega.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:01:07   
Anitka
Barbaw zmenjeno. Bomo kelnarce zaposlili user posted image user posted image In kaj vse si si sprintala za CSD?

Aurora ta problem pa poznam. Samo jaz imam težave tudi pri nogavičkah in še dobro, da nimam čevljev z vezalkami.user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:15:43   
Estrella*
user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
06.03. 2008: . muki. (GP), Jana81 (GP)
 
07.03.2008: Estrella* (GP), Sashy (GP), Tally (GP), Čmrlika (GP)
 
10.03.2008:  MARTINA25 (GP), edinaos (GP)
 
11.03.2008: Hijenca (GP), Pepita (GP), Katina (GP)
 
12.03.2008: Suzy85 (GP)
 
13.03.2008: Kodrana (GP)
 
14.03.2008: **** (GP), Aurora28 (GP)
 
17.03.2008: Špelin@ (GP)
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP), Tiana (GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP), TamaraJ (GP)
 
28.03.2008: edinaos (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
02.04.2008: narava (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:16:04   
Estrella*
user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +9kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:116cm, +12Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +9Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:97cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; +9kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +8,5kg)  
user posted image  
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +1kg?)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +8kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +8kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +5,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:106cm, +10kg) 

user posted image   mixi,user posted image :user posted image , KP 

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:100 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:101cm, +6kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:91cm /+21cm/; +8kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image  
sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008  
             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image   
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:97 cm /+30 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +8kg)
  
user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +10kg)
user posted image   Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +8kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 77 SREČK user posted image        

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfekuser posted image , aradejuser posted image , murva, KAHLOuser posted image , maskauser posted image , mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 17Xuser posted image ,user posted image : 17Xuser posted image  in user posted image : 43X user posted image



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:23:51   
Estrella*

II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) se pelje s Tamaro?
10. MARTINA25(Kranj) pelje tudi VALENTINO
11. Who´s next candidate???????
 
POGOJNE KANDIDATKE
 
1. Kodrana (NM)se pelje z Estrello oz. Špelin@
2. Anitka (Prekmurje) se pelje z Barbaw
3. sesil (Kras), lastni prevoz

 
Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:28:00   
Estrella*
aurora: jaz upam, da marca nobena ne rodi, za april sem pa sigurna, da jih bo več kot 5 majčic. Računam na 7-10. Verjetno bomo imeli še kakšno junijko.
 
Tako mi pridno sporočate podatke, da jih moram zaradi SNP-ja redno obnavljat in mislim, da bomo s takom tempom kamlu prišle do 5 dela majčicuser posted image
 
Kodrana, Anitka, sesil: ne bodite hude, da sem vas napisala pod pogojne kandidatke. Ko boste kaj več vedele se pa prestavite na zgornji del seznama ali pa se izbrišite.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:32:52   
aurora28
Estrella* jaz tudi upam, da ne bo nobena marčevka, za aprilčice pa mislim, da jih bo kar nekaj. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:33:59   
Naty*
Oj bejbe, midva se mal javljava user posted image ! Js sicer ne vem, kolk bom kej dolg post mogla napisat, ker vidm, da se zelo trudite, da bi bil do maja 4. del user posted image , tko da ne mi zamerit, če ne bom uspela vsega komentirat.
Se morm pa pohvalit, da mi od stvari za dojenčka manjkajo samo še kozmetične zadevšne, ostalo je pa doma, al pa naročeno user posted image . Tko, da se ne bom pustila mulčku presenetit user posted image .

Najprej špelin@ user posted image  za migreno... Se mi ful smiliš, ker vem kako je. Mene je pa glavobol lovil že dva dni, ampak se HVALABOGU ni spremenil v migreno. Upam, da si že vredu user posted image .

barbaw pomanjkanje apetita user posted image ? No sej če hočeš ti ga lahko js brez problema kej odstopim. Js ga mam, pa ga ne uporabljam, ker se je otrok odločil, da bom od zdaj lahko uporabljala samo še četrt želodca (no sej ma to tud svoje dobre straniuser posted image ). Sm pa kr mal fouš, ko vidim, kaj vse ene jejo...js lahko pa samo eno malo žemljico pojem zjutri pa kej noter...al pa čokolino user posted image ...pa tolk bi še...

jana81 glede pogostih pregledov bom js šele zdej vidla, kako me bo naročal. Trenutno sem v 30. (oz. 31. če gledamo uradni PDP), tko da bom 18. vedla, kako me bo sedaj naročal.

aurora moja user posted image  ma čez 30 kil (dobermanka) in mava tud borbe vedno, ko vid kako user posted image . Ampak jo še vseen sprehajam, ker sm se navadla, da vidim vse pred njo in ji tko ne dovolim, da bi me preveč vlekla (no se pa trudi). Razen prvih nekaj dni, ko bo itak moj doma, jo bom verjetno tud sama sprehajala...pa voziček seveda user posted image .

Skye mislim, da sama nosečnost ne povzroča strij, jih pa pripadajoči večji apetituser posted image .

Tamara banane majo magnezij...tko da so celo zdrave. Ne sekiraj se zarad komentarjev pri G. Ene se zredijo 25 kil, pa so čez neki časa take kot pred nosečnostjo. Sva pa zdej očitno na istem pri pridobljenih kilah user posted image . Timi pa še zmer bogi...ja revček, upam, da bo kmal bolš user posted image .

kodrana glede dela po porodu...ma ne sekiraj se!!! Če boš hotla vsem ustrežt, ti ne bo nikol ratalo. Oni se čez leta ne bojo spomnili, kolk si bla pridna, ti boš mela pa celo življenje probleme! Počivat je treba, dokler ti telo ne pove, da je dovolj.
Aja pa lulanje ponoči....js grem ene petkrat user posted image  in spet ne spim cele noči...dons sm spala štiri ure. Za popuser posted image

Katina js sm bla že na MŠ čist razkurjena, ko je nosečnica z ogromnim trebuhom stala zraven tipa, ki je sedel na koncu vrste, pa se ji ni odmaknil! Pa ni bil edini. Mislim, pa kaj je s folkom? A na onkološkega hodiš zarad ščitnice? Oprosti, če si že povedala, pa sm spregledala kje... Obrazce o plači za mojga sva dala že v službo, pa je tud dobil nazaj izpolnjene.

valentina vem kako je s tako količino snega user posted image . Js sm mogla izmed vseh dni glih danes v Ljubljano na ORL na pregled ušesa (mam skoz ena vnetja). Hvalabogu, da je bil moj doma, da mi je skidal za avtom, drugač bi tud js kr doma ostala. Teb je pa tud verjetno pasalo, da nisi šla v službo ane user posted image .

**** sem si pogledala posnetke na youtube. Matr so dobre babe doluser posted image ! No pa tud un tadrug tip ni bil slabuser posted image .

Čmrlika men je tud občasno ful slabo. Celo ponoči...

narava ti čist verjamem, da se ti ne da več delat...js vas občudujem, da ste sploh do zdaj lahko user posted image .

Anitka naredila sem tisto mleto meso s papriko in slanino....mislim noro dobro!!!!!user posted image  Moj in njegov brat sta bla čist navdušena...no pa tud js user posted image . Tko da če boš kdaj hotela napišem recept...


Še mal komentarjev kr tko:
spodnjice: js čez dan še nosim tangice, ponoči pa bokserke. Mam pa seveda vse čist pod trebuhom...a sm čudna?user posted image  (barbaw, sesil sem zdej z veseljem ugotovila, da nisem edina user posted image )

prijateljice: glede na moje stalne selitve, nisem mogla z nobeno prijateljico obdržat takih stikov, da bi se vidle večkrat na teden. Sploh sedaj. Mi pa paše vsaj dolg telefonski pogovor z osebo, ki vem, da me pozna že dolgo in zelo dobro. Tko da ja...prave prijateljice so veliko vredne. Vedno sm pa pripravljena tud na nove in zato sem ful vesela, da sem vsaj prek RR-ja spoznala same fajne punce user posted image ....babji čvek ruls!

narava, ****, Estrella* hvala, da ste me pogrešale...ma sej kakih novih, hujših zdravstvenih težav ni. Sam ko pogledam računalnik mi kr slabo rata, ko si predstavljam tiste bolečine, ki se pojavijo po desetih minutah user posted image ...tišči me v želodcu, bolijo me ledvice, križ...pa še glavobol me je hotu neki zagrabit zadnje dva dni. Se bom potrudla, da bom bolj pridna z javljanjem user posted image .

Evo pa sem zaključila z mojim esejem...hvalabogu, da mam še zmer okrog 300 udarcev na minuto (tud kaka poklicna deformacija včasih prav prideuser posted image ), drugač bi tale post verjetno pisala kako uro user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:44:43   
Anonimen
Naty lepo da si se javila ... smo te res že iskaleuser posted image user posted image  Saj veš rodit ne smeš it brez odpustnice...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:54:06   
mixi
user posted image user posted image user posted image  ojla nekam malo nas je danes na forumu al jaz vedno vse zamudim ki se nič ne znajdem tu goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:56:48   
aurora28
Madonca, jaz sem se pa tolk potrudila z izjavo moje sestre, ve pa nič. user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:58:51   
barbaw
jana seveda se lahko potem skupaj dobimo in si stroške delimo. Bomo videli kaj bosta rekli še Skye in Čmrlika.
Čevlje pa imam jaz na mokasin varianto in že dolgo ne uporabljam vezalk. user posted image  Drugače pa si zavezujem superge tako, da dam nogo na klopco, ker samo še tako gre. Sicer še normalno počepnem, me pa pri dvigu boli.

Anitka sprintala sem 4 obrazce. 2 sta za firmo, dva pa zate.
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Naty user posted image . Veš da vedno kukamo ko kdo manjka in se sprašujemo če je vse ok. Bomo že strpno počakale na tvoje novičke. Pa tako kot je **** rekla moraš prvo k nam po odpustnico. user posted image

Mixi tudi če ni nobene gor v tistem trenutnku ko ti pišeš post, boš videla da čez nekaj minut se ponavadi najavi katera. user posted image  Jaz sem vsakih 5 min tu ko imam čas in klikam osveži. Ko pa je lepo vreme pa je malo drugačna zgodba, ampak nikoli dolgo ne traja.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 19:59:15   
mixi
kaj mi lahko sporočiš kje bo srečanje majčic?

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:00:04   
aurora28
Hej, zdajle se je začela na Kanalu A oddaja o treh parih, ki so se jim ponavljali spontani splavi in si zelo želijo otorčka. Zanimivo, jaz jo gledam.  Sem pa tako žalostna, ko vidim kaj se dogaja, še posebej ker sem bila ena teh. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:01:36   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Madonca, jaz sem se pa tolk potrudila z izjavo moje sestre, ve pa nič. user posted image user posted image


aurora jst sem se ful nasmejala...ampak kaj naj dopišem pa ne vem.user posted image
 
men je moj prepovedu gledat to oddajo,pa tud teb priporočam da je ne gledaš, ker ti zna bit hudo.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 5.3.2008 20:11:00 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:03:28   
barbaw
Aurora oprosti. user posted image  Je bilo smešno. user posted image user posted image user posted image  Le kaj si misli 6-letbni otrok. Vsaj dobro je jedla. user posted image  Če bi bilo vedno tako ko bi bila sama z atijem, bi bila lahko dostikrat.user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:06:27   
mixi
ja sej jaz sem tudi gor ko mam cas in ko se mi da če pa je sonce klatim po gozdovih in pobiram divje beluše ker si jih nardim z jajci ker pol ne bom smela tega jest in če jih le najdem se pol povrh vsega še nažiram

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:06:28   
Taula
Evo mene...pregled smo opravili. Uz je pokazal, da je dete preveliko za 1 do 2 tedna. Sledi pregled za diabetes čimprej in nato določitev za nadaljne korake.user posted image  Me je tolažila, da ni to nič groznega, samo ne vem zakaj mi je pol predlagala bolniško. Sem rekla da bi najprej opravila pregled...nato grem na bolniško če je nuja. Raje bi še delala ta mesec.
Šla bom kar na Polikliniko...baje se nič ne naročim? Ve katera kaj več o tem?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 20:10:45   
valentina2006
Naty*: Si bla že ornh pogrešana, user posted image . Upam, da si na ORL dobr opravla. Jest sem mela z mojo user posted image v ponedeljek pregled na ORL...ta nesrečna ušesa, non stop jo bolijo... Zdej pa pridno nucamo na litre NaCl za nosek.
Sneg pa itak naseuser posted image  gluh takrat, ko si ga najmanj želiš. Tud jest neb mogla zjutri kidat, me že tko vse dol prtiska pa boli. Mi je kr pasal mal poajčkat.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.