|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 15:29:07   
MARTINA25
DANNN!!!

Evo naslednje kandidatke:

II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) Se pelje s Tamaro
10. Martina, (Kranj) lasten prevoz (pelje tudi Valentino)
2223. Who´s next candidate???????

Danes ponoči pa sem jaz dežurala...do treh ponoči nisem mogla spat...naša beba je takooo brcala, da mi je bilo prav slabo...ne vem kaj ji je dogajalo.
Že ceu dan sem čist konc....zdele sem pojedla porcijo jagod, tale post napišem in grem počivat. Drugače pa imam danes prvič MŠ!!!!Mojga dragega vsi kolegi strašijo, da je to ful dolgočasnouser posted image ...je rekel,da je najboljš da greva pred šolo mau počit, da bo bolj spočit in pri stvari na predavanjih,hehehe. Nč, grem počivat....se beremo!!!

< Sporočilo je popravil MARTINA25 -- 5.3.2008 15:31:27 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 15:35:01   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

ko je govora o tangicah v nosecnosti, vse skrivnostno potihne ...

a se ti zdi? jaz jih tud že od enga konca tretjega mesca več ne nosim...mi pa ni jasno, kako zdržite stemi visokimi -babičinimi mpdeli, mene to vse nervira...zato zdaj nosim, prvič in verjetno zadnjič v življenju nizek model spodnjih hlačk, ki mi pridejo lepo pod bušija in me nič ne tišči n nervirauser posted image
pa še lubi pravi daso tud te sexi......user posted image

jaz isto, sem si nabavila že v drugi nosečnosti spodnjice s nizkim pasom v eni levi trgovini v PO, ene so sicer bile cca 3 eur, ampak so super za nosit..nič ne žuli in tišči... lani jeseni sem si nabavila še ene par mal lepše oz. pisane, pa so mi super, ker nič ne lezejo v rit user posted image , tudi tangic ne trpim zdaj, sploh ker vem, da hitreje fašeš vnetje...le parkrat sem si oblekla ene brazilke, ki so edine, ki jih imam in ne motijo oz. niti ne veš, da jih nosiš (mislim, da so od lisce cheeck al neki tazga), seveda pa pridejo v poštev še stare zgulene ampak le sloggi, take že raztegnjene stare že ne vem kolko let,  user posted image  
Da bi pa nosila, čez trebuh do pod pazduhe,,, mislim, da bi se mi zmešalo  user posted image

katina, zakaj rabiš napotnico za rešilca? kar se tiče obrazca za plače tvojega, itak da on vlogo za koriščenje očetovskega dopusta par dni preden ga bo koristil. V vlogi pa mora navest tudi datum rojstva otroka, tako da prej itak ne moreš te vloge oddat. V postojni ni treba napisat celega EMŠA, ampak le rojstni datum..ostale cifre pa CSD sam dobi naknadno....

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 15:43:40   
Estrella*
MARTINA: packa, jaz bi tudi jedla jagodeeeee!!! Uživaj v MŠ ju. Jaz sem bla v ZD Kranj pred dovbrimi 5 leti in je bilo res dolgočasno. Še posebno predavanje o zobih in ustni higijeni po 1 letu starosti. Vse kar sem slišala sem pozabila še predno mu je zrasel prvi zobuser posted image
 
kasso: Meni je rekel G, da se da napotnico za rešilaca zato, da ti ni treba s popadki na bususer posted image Hecam se..če nimaš nikogar tisti moment, da bi te peljal oz. v primeru , če ti odteče voda je bolj priporočljivo, da kličeš rešilca kot, da te pelje kdo drug. Ni pa nujno, da napotnico koristiš.
 
Taula: držim pesti za uspešen pregled!
 
Katina: škoda za današnji polovični GP.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 15:51:43   
sesil
tele hlačke pa moram komentirat.user posted image  tiste čez trebuh jaz nebi nosila niti ...brrrr, sam da pomislim me strese. imam pa tudi jaz še tangice in tiste malo nižje hlačke. seveda vse bolj stareuser posted image , ker tanove z dobro lastiko me tiščijo. jih bom porabla do konca nosečnosti, pol pa z njimi v smeti.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:04:39   
špelin@
No, moja migrena se očitno poslavlja user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Danes pa gresta tamaldva za dva dni na počitnice k noni, do petka in bom brez razgrajačev, ampak se mora tamala navadit, da bo kak dan brez mame (ko bom v porodnišnici), za sina pa itak ni problema....

user posted image user posted image  Ti pa uživaj user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Jana mene tudi kar nekaj zateguje tam spodaj in potem sem vsa slabe volje, ker se sekiram, da se ne bi tole začelo že malo prezgodaj user posted image . Naj moj sinek počaka še 4 tedne in potem lahko pride na svet. user posted image

Tudi meni danes trebušček fajn otrdeva, se sploh ne morem namestiti user posted image  Pa še mali tako divje brca in se preklada notri user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
mi pa ni jasno, kako zdržite stemi visokimi -babičinimi mpdeli, mene to vse nervira...zato zdaj nosim, prvič in verjetno zadnjič v življenju nizek model spodnjih hlačk, ki mi pridejo lepo pod bušija in me nič ne tišči n nervirauser posted image


Jaz nosim zelo nizko in me rob nizkih spodnjic že začenja motiti, zato sem "prešaltala" na ta visoke user posted image
 
Katina, vsaj delno si opravila user posted image  No, vidim, da ti je že aurora28 odgovorila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Kje bo srečanje? Kraj? 29.3 je sobota. Mi imamo delovno. user posted image šolstvo.user posted image


Porkafiks user posted image  No, do popoldneva boš menda že fertik user posted image  Itak planiramo nekje okrog LJ, če se ne motim? Še ena user posted image za danes.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Da se malo pohvalim. Mi je upelo papirje dostavit na CSD in so mi upoštevali plačo do januarja. user posted image  Sploh ne komplicirajo, če prineseš prej kot pa tistih 60 dni pred PDP. Je bila super socialna delavka. Pa še opozorila me je, da mi poteče pogodba konec avgusta. Res je bila user posted image .

user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
MARTINA: packa, jaz bi tudi jedla jagodeeeee!!!


Jaz tudiiiiiiii!!! Pa ne samo jagode: tudi lubenico, borovnice, breskve, mmmmmmmmmmm user posted image  Nč, grem po eno jabolko user posted image
 
kasso, napotnico za rešilca eni G dajo, drugi pa ne. Itak lahko s popadki ali odteklo vodo v vsakem primeru pokličeš rešilca, samo če napotnice prej nimaš, jo moraš priskrbeti naknadno.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:23:18   
aurora28
Estrella* imaš prav v vlogo za očetovski dopust ni potrebno vpisati celega emša, ker to traja in traja preden ga dobiš. Dovolj je datum rojstva otroka in papirji so urejeni.

Katina
preden bom sama rodila bom mojemu vso papirovje pripravila od očetovskega dopusta, do vloge za varstvo in nego otroka, do prejetja denarne pomoči od občine in denarne pomoči od zavarovalnice Maribor...skratka vse papirovje si bom prej priskrbela, ga dopisalo brez datuma rojstva otroka (to bo dopisal moj mož) in vse skupaj pripravila, da ko bom rodila bo moj dragi to odnesel na CSD, na občino in na zavarovalnico. user posted image

Barbaw sva z mojim user posted image razmišljala, da na mesec porabiva po 24 litrov mleka, kar naju stane 0,75 € na liter, kar ne znaša ravno malo. Zato sva se odločila, da bova začela domače mleko jemati od tašče, ki ga prodaja po 0,50 € na liter. Verjetno ne bo hotela da ji kaj plačujeva, ampak ji bova vseeno stisnala dinarčke...saj veš čisti računi, dobri prijatelji. user posted image

Kako pa potem ko dobiš mleko, ga prekuhaš ali ga še precediš in ohladiš? In v kolkem času ga moraš porabiti?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:30:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


kasso, napotnico za rešilca eni G dajo, drugi pa ne. Itak lahko s popadki ali odteklo vodo v vsakem primeru pokličeš rešilca, samo če napotnice prej nimaš, jo moraš priskrbeti naknadno.

Aha, nisem vedla, da se rabi napotnico....ker jaz, če bom sama doma in mi bo slučajno voda odtekla, ne bom čakala, da pride moj iz službe in me pelje v p, ker lahko tačas že rodim..... sem nameravala kar rešilca poklicat user posted image
Morda boste rekle, da paničarim, ampak sem imela dva kar hitra poroda in po drugem porodu se je moj G pohecal, če bom tretjega rodila kar doma... pa še Pušenjakov odgovor je bil tak, da me res malo skrbi...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:34:27   
jana81
jst sem danes čist fuč...še kosila se mi ne da skuhat...dobr da lubi dela pr kolegu in bojo tm jedl.
 
aurora midva tud porabva ful mleka na mesec...sm jst domačga nimam rada, tak da ne preostane drugega.
 
uuu ...vidim da nas je že 10 za srečanje...no kaj pa ostale?... no dejmo punce mal interesa pokazat user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:36:58   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Barbaw sva z mojim user posted image razmišljala, da na mesec porabiva po 24 litrov mleka, kar naju stane 0,75 € na liter, kar ne znaša ravno malo. Zato sva se odločila, da bova začela domače mleko jemati od tašče, ki ga prodaja po 0,50 € na liter. Verjetno ne bo hotela da ji kaj plačujeva, ampak ji bova vseeno stisnala dinarčke...saj veš čisti računi, dobri prijatelji. user posted image

Kako pa potem ko dobiš mleko, ga prekuhaš ali ga še precediš in ohladiš? In v kolkem času ga moraš porabiti?


uuu ,mi ga spijemo cca 50 litrov na mesec, če ne več, kupujemo pa 3,5% Mercatorjevega..... niti ne vem koliko stane, ampak imamo radi le tega in Alpsko, ki pa je malo dražje , a isto mleko....

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:43:54   
kodrana
oj.

evo smo že nazaj.

kar se tiče spodnjic, jaz nosim spodnjice in boksarke. pa bombažne, ker drugo me vse moti.. tangice so pa za občasno romantikouser posted image .

aurora mi imamo domače mleko. naše. imamo eno kravico in dva bikcauser posted image . tko da, imamo vsak dan sveže mleko. mene sicer malo moti okus. sicer pa vedno pijem kakav.. nikoli samega mleka.. razen, če je alpskouser posted image . se ti splača, če ga tašča prodaja. bosta kar prišparala.

kasso
potem je pa dobro,da imaš napotnico za rešilca, če si emd temi srečnicami, ki hitro rodijo.

jana po moje smo vse bolj fuč. k je tud vreme obupno. sam za spat.

jaz pa danes ne čutim tolko user posted image in že včeri je nisem tako zelo.. sicer vsake toliko se malo obrne in to je to. me že malo skrbi. ampak, saj je že skos med ta mirnimi. razen občasno ima športni dan in se non-stop premika.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:49:58   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo punce!
 
Jana81: ko sem bila jaz na zadnjem pregledu, tudi ni bilo moje osebne G., ampak jo je ena nadomeščala, pa sem ravno tako dobila potrdilo o PDP. Sem pa bila noseča dobrih 30tednov, na naslednji pregled pa me je naročila čez 3.tedne. No pododniško pa tako ali tako nastopiva na isti dan, kajne? Če ti pa sama ne bo nič omenila, ji/mu pa kar reci, če bi lahko dobila tisto potrdilo in mislim, da ne bojo nič komplicirali.
 
Katina: ja tudi jaz vem, kako je kje čakati, ko vsi lepo sedijo, tebi kot nosečnici pa da se malce grdo izrazim teče od riti in gat, pa ti noben ne odstopi stola.
user posted image user posted image user posted image  za izvide.
 
Špelin: upam, da je tvojaAC migrena že minila!!!!
 
Muki in Jana81: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za jutrišnji pregled!!!
 
Punce, nič niste povedala, je katera danes naredila snežaka?
 
 
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:51:46   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

kasso
potem je pa dobro,da imaš napotnico za rešilca, če si emd temi srečnicami, ki hitro rodijo.


ja, upam, da bo tudi tokrat šlo hitro, čeprav ni nujno...

oj, ne bi tudi ti šla na srečanje user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:53:23   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Punce, nič niste povedala, je katera danes naredila snežaka?
 

 

Pri nas preveč piha, tako da bi ga odneslo user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:55:28   
Anitka
Oj!

Ja Aurora res je, izbrala sva res bolje svetle in živahne barve vozička, lupinice in košarice. Me veseli, da je izbor še nekomu všeč.user posted image Jaz se tudi ponoči napravljam in iščem položaj v katerem bi mi bilo najbolj udobno. Pa si želim biti na levem boku, ampak tam user posted image še najbolj boksa in pravi "daj mami, premakni se no"user posted image user posted image   Uf Aurora, ti si že dobila odločbo, jaz pa še nič vložila nisem. Saj ne bom prepozna, a ne, če bom še malce počakala.user posted image

Estrella kdaj bomo začele še me letati za papirji? Mene je že tudi kar groza.

In kaj mislite, da počne sedaj user posted image ko sedim za računalnikom? Seveda spet brca in boksa.

Skoraj vse ste že začele s Šolo za starše, meni se pa začne 20.3. Je pa bilo pri nas že predavanje o zgodnji nosečnosti, katerega sem imela pa že v oktobru.

narava
sva že dve, ki vse težje vstajave, vse težje hodive v službo, vse težje... Le kako bomo šele v aprilu in maju?user posted image user posted image

Špelin@ držim pestke, da bo gospa migrena za dolgo časa odšla z obiska. Zdaj je pa že prav nadležna. Ja glede naprezanja pa bom rekla, da sem se včeraj res malce preveč in obljubim, da se bom od sedaj naprej skušala malce manj. Toda, ko pomislim na vsa dela okrog hiše v marcu in apriluuser posted image user posted image Saj veste: streha, nova okna, fasada, otroška sobica... No tega zadnjega se seveda zelo veselim, ostalega dela pa - no ja.

Pa o sladoledu ste se pogovarjale - njami jaz bi ga tudi pa ga nimam pri rokiuser posted image user posted image Bom ob prvi priliki še jaz kakšnega pojedla.

No Valentina pri tebi je bil pa sneg vsekakor dobrodošel, kaj?user posted image user posted image Do nas pa si ni upal priti. Se me je verjetno kar malce zbal.

Kodrana
ti pa že pridno vadiš za vstajanje s tem nočnim lulanjem. Jaz zaenkrat (že trkam na les) še ne hodim oz. tu pa tam morda enkrat na noč. Po porodu pa le počivaj, saj ti pripada počitek in naj delajo drugi namesto tebe. Tvoja pozoronost naj je usmerjena le nate in user posted image

**** kako lepi običaji in tudi meni je bolj všeč šepetanje človeškega glasu. In res user posted image user posted image user posted image user posted image za takšno spoštovanje intimnosti. Saj pri nas imamo tista krilca, ki si jih lahko nadeneš, ampak še vseeno ni to to. Smo se pa že navadili.


Glede srečanja pa ne morem nič povedati. Ko bom vedela za lokacijo in če mi ne bo predaleč se ga bom udeležila. Nobene namreč ni iz mojega koncauser posted image user posted image user posted image in si ne bom upala kar sama 2-3 ure v eno smer voziti. Pa tako rada bi vas spoznala.

















_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:56:10   
suzy85
lep pozdravček!
moje počutje je danes povsem v stilu z vremenom - skisano! user posted image me že cel dan neki glava boli, pa ušesa se mi skoz mašijo, za konc sm pa še komi do školjke prišla, da sm želodec spraznala! katastrofa! pa ravno zdaj, ko se prehlad že poslavlja! bom šla počivat!

glede sp. hlač. zaenkrat še nisem kupovala prav nosečniških, ampak nosim navadne - pač sem poiskala takšne, da so bolj raztegljive in nizke. pa zaenkrat še nimam težav s tem.

barbaw
na nosečniške hlače brez elastičnega šiva sm pa tud jst ful jezna. že tak niso poceni, pol jih pa še nosit ne morš!user posted image

katina user posted image user posted image user posted image za lepe rezultate! ti vročinski vali pa tud mene oblivajo vsake toliko časa. pol je pa še vreme takšno, da moraš biti malo bolj oblečen, pa začne kr hitro z mene tečt! user posted image

valentina2006 jst bi tud mal snegeca mela! sj je lepo in prijetno, ko je zunaj toplo in rožce cveto, sam ko pa pogledaš skoz okno, pa vidiš vse belo... men je ful všeč!

TamaraJ ta tvoj timi pa res nima sreče! user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdravi!

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Meni je pa takole spoštovanje intime zelo všeč  Pri mojem G se pač slečeš za zaveso v ambulanti, potem pa spodaj brez odskakljaš na preiskovalno mizo ali na Uz, če dela vaginalnega, ful bedno



tud men je to nago laufanje po ambulanti ful neprijetno. bi lahk nastavli kakšna "krila" za zavezat, da se vsaj mal pokriješ. vse pač ne hodimo v krilih k G.

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Jaz pa sem s krvjo že končala, pa nikol me niso vprašali če sem tešča


tudi mene ne! me pa še čaka en pregled za toxo - jana81 sma na istem!

srečanja se pa na žalost spet ne bom mogla udeležiti, ker imamo obvezna predavanja! pa sem že mislila, da vas bom lahko spoznala!user posted image upam, da kdaj drugič!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 16:56:49   
MARTINA25
Estrella jst res upam da ni več tako dolgočasno kot je bilo pred petimi leti....danes znam še kje zadremat vmes...

JOOOJ ŠPELINA borovniceee in breskve.....mljask!!!!Če ne drgač si bom šla kupit zmrznjeno sadje....sej vem da se ne more primerjat, ampak saj veš, sam da nahranim očiuser posted image  

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 17:18:16   
aurora28
Če katero zanima se je ravno začela oddaja Birth stories na Zone reality. Se slišimo kasneje. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 17:18:25   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

kasso
potem je pa dobro,da imaš napotnico za rešilca, če si emd temi srečnicami, ki hitro rodijo.


ja, upam, da bo tudi tokrat šlo hitro, čeprav ni nujno...

oj, ne bi tudi ti šla na srečanje user posted image



ja, jst bi šla na srečanje. meni je problem "samo" prevoz. ko pa ni nobene dolenjke, ki bi šla.. pa tukaj po avtocesti.
nerodno mi je,da bi ktera hodila prav namerno po mene in delala ogromne ovinke.

punce mene tudi mika sveže sadje in zelenjava. sedja je tako bogo vse skup. sem si sedaj kupila 3kg banan, saj vsak dan pojem 2-3user posted image . pa kako pomarančo pojem. potem se pa že počasi neha.
kje so jagode? borovnice? sveža solata, paradižnik? ...

imamo pa še dol kar nekaj vloženih jagod, breskev, borovnic.. samo, jaz bi raje svežeuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 17:20:38   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Če katero zanima se je ravno začela oddaja Birth stories na Zone reality. Se slišimo kasneje. user posted image


aurora, jaz imam samo slo1, slo2, tv3 in vaš kanal. user posted image
to je vse. kmalu dobim še A kanal.
ko sem bila še v Lj. smo imeli kabelsko in takrat sem res lahko kaj gledala..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 17:37:24   
jana81
suzy85 pa saj predavanj nimaš popoldne...mi smo jih imeli najdlje do 14h...me se bomo pa tako ali tako dobile popoldne...lahko pa tudi kasneje vskočiš.
 
kodrana tud mi smo do pred kratkim imeli samo 9 programov, in pol mi je dopizdlo pa smo vzeli Siol trio...in zdej sploh ne vem kaj naj gledam.user posted image
 
anitka..kolker vem gre barbaw tud na srečanje...se lahk kej zmenta.


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 17:50:16   
Anonimen
Pa kje je Naty???user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:13:22   
Estrella*
uuu ,mi ga spijemo cca 50 litrov na mesec, če ne več, kupujemo pa 3,5% Mercatorjevega..... niti ne vem koliko stane, ampak imamo radi le tega in Alpsko, ki pa je malo dražje , a isto mleko....


Enako. Meni je absolutno premastno domače mleko. Že kot otrok ga nisem marala in sem pila Alpsko mleko. Tudi pri nas ga porabimo okoli 30l na mesec. Stane pa 0,85eu.
 
Anitka: me smo bolj na repu seznama in nam še ni potrebno letati s papirji. user posted image  Enostavno sovražim to birokracijo in jo ponavadi porivam v stran kolikor časa je možno. Zadnji rok mislim, da je okoli 20.4. Še je čas....
Glede srečanja je pa tako; če bo šla kakšna iz MB s prevozom, bi te lahko peljala. Ciljam na Skye, Čmrliko ali barbaw. Do MB bi ti ja ja zneslo?????
 
kodrana: sedaj te imam pa dovolj! Samo jamraš!user posted image  Poslušaj; jaz moram itak še najmanj 2x ta mesec k stricu na dolenjsko in sicer v Hočevje. Lahko to opravim tudi 29.3. dopolda in te poberem. Če te dragi lahko pripelje do Krke(gostilna pr Nacet) , če pa ne pa naredim še tistih 15km do Žužnberka! Za nazaj sem pa sigurna, da bi te Špelina zapeljala. Tako, imaš kakšen izgovor?
 
Naty; ja kje se pa skrivaš. Upam, da nimaš kakšnih zdravstvenih težav. Javi se kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:16:06   
sesil
jaz sem za srečanje, vendar ne bom 100% potrdila, ker ima brat od user posted image  rojstni dan na petek (28.) in se zna zgodit da bo fešta v soboto.  če pa bo na ljubljanskem koncu srečanje in bom "prosta", pol pa pridem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:16:28   
aurora28
Evo zdaj pa ste ve meni naredile lušte za sladoled in ga kot nalašč imam v zmrzovalniku in to Planico. user posted image user posted image Se že bašem z njim.

Mene tudi čaka prihodnji petek kri in voda, toxa....

Jaz se že veselim srečanja.

Veste sem danes razmišljala ali se bo zgodilo, da bo kakšna majčevka postala marčevka ali aprilčica user posted image Upam in verjamem, da se bo pri vseh nas vse izteklo tako kot se mora in bomo vse dobile žive in zdrave navihančke in navihanke. user posted image user posted image user posted image

Danes je bila mami pri meni in sva se pogovarjali kako je bilo ko je ona rodila in to prigodo vam moram povedati. Midve s sestro sva 6 let razlike, jaz sem mlajša in ko je mene mami rodila, je oče sam ostal z mojo sestro doma. Mami je mene rodila v petek zvečer in moj oče je z mojo sestro prišel v soboto popoldne  k mami in meni na obisk in moja mami vpraša mojo sestro: ˝Kaj ste pa danes kuhali?˝ In moja sestra ji reče: ˝mi nismo nič kuhali, mi jemo tortice. ˝user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.3.2008 18:17:42   
barbaw
Aurora domače mleko se kljub prekuhavanju zelo hitro pokvari. Obvezno ga moraš dat v hladilnik. Nam je držalo cca 2 dni. Mi smo vsak dan svežega prekuhavla, ker če imaš krave v štali ne študiraš ali se pokvaril ali ne. Če v celem mesecu porabita toliko mleka, boš tistega komot imela. Pa še kislo mleko je zelo dobro. Domačo kislo smetano ni težko pridobit, s skuto pa je že packarija. Priprava mleka pa je pri nas bila taka, da se je mleko vedno precedili in potem prekuhali. Drugače se zelo hitro skisa. Če je ful toplo se ti od jutra do večera že skisa.

Kasso tole pri tebi s hitrimi porodi čisto razumem. Ja ponavadi je vsak naslednji še hitrejši. Jaz pa ne vem kaj me še čaka. user posted image

Anitka strehe, novih oken in fasade itak ne moreš sama delat. Boš lepo ležalnik ven potegnila in gledala mojstre kako lepo delajo. user posted image  Pri otroški sobici pa ti bo dragi pomagal pa bo šlo. Pa še koga povabiš da pomaga. Saj veš, več vas je bolj veselo je. user posted image  Če prideš do MB te že jaz peljem dalje. Jaz se tudi raje peljem s kom kot sama.

Mene pa je danes že drugi dan po kosilu začelo dol vlečt in bolet v križu ali ledvicah. Še nisem opredelila. V glavnem cel spodnji del hrbta me tako začne bolet, da nisem za drugega kot za kavč peglat. Sem se spet mogla vležt moj mali škratek pa je tako priden, da se je lepo igral zraven mene. Očitno čuti, da se z mano nekaj dogaja in da sem vedno bolj neokretna, kar mu tudi 15-krat na dan povem, in me zdaj ful čuva. Kar ne morem verjet, da se je tako spremenil. Saj še ima svoje muhe in mi pravi obuje me, sleči me, .... ampak se je stanje vseeno zame malo izboljšalo.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.